Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

znow wchodze z opoznieniem i znow masakra :( no coz rozlecialo nam sie forum, przykro i szkoda, ale nic nie poradze. sama tego nie posklejam, a chcialam bardzo. Widze ze chyba tylko mnie zalezalo :( no ale przeskakujac z konfliktu na konflikt niczego nie zdzialamy. Lui, piszesz ze odchodzisz bez zalu...hmm tak troche osobiscie to odczytalam, ale niewazne. Mnie jednak zal...zycze Ci wszystkiego, co najlepsze, bys byla szczesliwa i zycie ulozylo Ci sie tak, jak na to zasluzylas :* Ann, oczywiscie ze chce zachowac kontakt, najprosciej byloby mailem. A nasza Poli juz nawet nie zaglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi bez zalu bo probowalam posklejac tez ale nie widzialam chetnych tylko jeszcze obiekcje ze str Ann nie bardzo mam chec pisac jak ktos do mnie sie bezpodstawnie wrogo nastawia..oczywiscie ze zaluje kontaktu z Toba. Dziekuje Ci za wszystkie spedzone razem chwile,jestes super mila dobra dziewczyna i mam nadzieje,ze dojdziesz do zdrowia i ulozy Ci sie wszystko w zyciu osobistym:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane, ale liczyłam że przeczekam konflikty ktore sie tu rodzą, ale widać raczej nic z tego nie bedzie..szkoda..:( Lusio, szkoda nerów, jpg co miala do powiedzenia to powiedziala i dziekujemy pani. :) Ann, ja z nk nie korzystam, mam tam stare..bardzo stare zdjecia, ale probuj moze akurat trafisz ;) Ruduś, ja bym tez chciala skleic to forum ale cóz jezeli tak to ma wygladac, bo za szybko sie niepozbieramy to moze przeczekajmy troche? :* jpg, jeszcze jedno słówko ode mnie. Powiedzialas co uwazalas za slusze, ok, kazdy ma prawo powiedziec co mysli, jednak mozna to zrobic tak by kogos zbytnio nieurazic, no chyba ze jest sie w rewelacyjnych relacjach z druga osobą i mozna sobie takie rzeczy mowic, a ty o ile dobrze pamietam nie masz dobrych kontaktów. Przyjazn to wielkie slowo, ale mysle ze nas laczyla specyficzna wiez, a nie taka typowa przyjazn jak to bywa w realu, nasza więź byla innego zakresu, szerszego marginesu... Dziekuje ci za to ze zapoczatkowalas rozpad tej przyjazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pamietac ze jeszcze sie taki nie urodzil zeby WSZYSTKIm dogodzil:) NIe ma co nawet sie starac bo to troche jak walka z wiatrakami. Grunt to byc soba i mowic co sie mysli. Starajac sie nie ranic innych, nawet jak ma sie inne zdanie. Cala filozofia..Ale jak ktos jedzie z grubej rury lub tez szuka dziury w calym to wiadomo co sie dzieje..agresja rodzi agresje stad te krzywe akcje powstaly.. Jpg gdybys zaczela tez z innej manki powiedziala cos o sobie a nie jechala po innych moze kiedys bysmy sie nawet zaprzyjaznily jedna z druga a tak sama widzisz jaki pierdolnik powstal. SKad wiesz moze gdybys poznala Emi blizej moze stala by sie Twoja najlepsza przyjaciolka.. nie rzuca sie kamieniem. Mam nadzieje,ze sama kiedys zrozumiesz co chcialam Ci powiedziec.Bo jak juz kiedys nadmienialam nikt nigdy z nas nie wie w jakies sytuacji sie znajdzie,a tylko tyle sie znamy na ile sie sprawdzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie Luisa, że jako przyjaciółka Emilki powinnaś nią mocno potrząsnąć i uświadomić komu przyrzekała miłość, wierność itd. A ty tylko słodko współczujesz i łączysz się z nią w bólu. To miałam na myśli, ze słodko pierdzisz. A ironiczna nie jestem, nie tutaj. Tutaj jestem poważna i rzeczowa. Luisa pożegnałaś się i co? I będziesz w nieskończoność post scriptum pisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda więź wirtualna, rozumiem. Na to określenie się zgodzę. Druga sprawa, ty mówisz w swój sposób, Rudi w swój, Luisa takze. I ja jakby tez po swojemu. Skoro inaczej nie potrafię to znaczy, ze jestem złym, podlym i bezdusznym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzeniem nazywasz rozumienie kogos? jesli tak to masz bardzo ubogi zasob slow i z lekka nieadekwatny. Ale co ja moge od Ciebie wymagac..jestes prosta osoba. To wynika ze sposobu w jaki piszesz.. Pozwol ze ja sama bede decydowac czy mam kims potrzasac i w jaki sposob to robic? nie ucz ksiedza mszy odprawiac. EMi jest mi bliska i w odroznieniu od Ciebie zawsze jej mowilam co mysle a kiedy trzeba tez wspolczuje. Ty wolisz wyzwac od najgorszych. Alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jpg Prawda jest taka,ze jako 'obca nam ' nowa osoba na forum jak zaczelas sie wypowiadac to powinnas robic to przede wszystkim z szacunkiem bo to raczej tu obowiazuje ale TY wolalas pojechac jak po psie.. jesli bede chciala napisze jeszcze sto razy ps. jak to sama powiedzialas to forum publiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jpg, czyli zawsze walisz prosto z mostu, nie liczac sie z uczuciami innych? Skoro inaczej nie potrafisz, to wspolczuje twoim przyjaciołom i znajomym, ja lubie szczerosc ale mozna byc szczerym, nie zadajac bolu, mozan powiedziec co sie mysli, doradzic ale z empatią, sercem. Jezeli nie potrafisz inaczej to mysle ze powinnas popracowac nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa a gdybym chciała poznać osobiście ciebie, bo jestes cudowna, urokliwa i ciepła, to co powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli Aniolku hey:) popierdzimy gdzie indziej?:) Tutaj nie fajnie sie pierdzi bo jpg psika jakims tanim odswiezaczem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa kim jesteś zeby mnie oceniać? ;) Empatia ale i asertywność, nie tylko glaskac po głowie jak dzieciaka. ;) Dziewczyny zycie jest brutalne, nie widzicie tego, zamydlacie sobie oczy. Normalnie średniowiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie mam ochoty za bardzo sie wypowiadac w momencie, w ktorym po raz kolejny zaczyna sie coraz wieksz zgrzyt. Wiadomo co jest tego przyczyna, ale szkoda slow...a cisnie mi sie kilka takich gorzkich na usta...no ale sobie daruje, bo nie chcialabym nikogo urazic. Pisanie tu nadal chyba faktycznie nie ma sensu. Jesli chcecie ze mna utrzymywac kontakty, to podaje swoj adres e-mail: kosmetyka0011@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asertywnie wyrazanie siebie mowisz? ja uwazam ze to nie tyle bylo asertywne co wrecz agresywne zachowanie z twojej strony i wybacz, ale to ja/my zdecydujemy czy bedziemy glaskac po glowce czy bedziemy sie wyzywać(tak jak to bylo w twoim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa zabraniam ci pierdzieć! Zabraniam, slyszysz? Ale nadal chciałbym ci spojrzeć w oczy. A pierdz jak chcesz oby smrodu potem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Luisa pisz jak najbardziej, z kim będę dyskutowała? Nie idź, pisz po tysiąckroć p.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.o mi nie chodzi o wybaczenie Emilki, ja teraz mowie calkiem o innej sytuacji, o tym jak piszesz, jaks ie wyrazasz, mowie teraz o tobie.Przeprosilam Emilke i wystarczy. Ale ty masz swoj swiat, dosyc glupio skonstruowany, bazujac na "pierdzeniu" i wyzywaniu się. Luiso, daj mi 10 min i juz sie zjawiam gdzieindziej kochaniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luisa, pojechać jak po psie? O kim mówisz? Zdaje się, ze czytasz bez zrozumienia. Ja napisałam, ze osoba która uprawia seks z dwoma, trzema bądź większością ilością osób jest zdzirą. Bo tak uważam. Szanujmy się! Natomiast wy, własnie wy odebralyscie personalnie jako atak na Emilkę. Dlaczego? Otóż w głębi duszy, w podświadomości tak samo myślicie. To psychologicznie udowodnione zachowania. Zapierajcie się dalej. Dobranoc. Jeszcze tutaj zajrzę niewiasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli inaczej skonstruowany znaczy głupi? Bo nie jest łagodny i elokwentny? I nie oszalamia słowem? Dziewczyno przestań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupi, to moje zdanie. Moze nie glupi ale w takim razie wredny i niewrażliwy. Mozna myslec najgorsze rzeczy, ale trzeba umiec je przekazac w sposob ktory nadto nie urazi odbiorcy, a ty niestaralas sie zmiekczyc znaczenia słów. Masz swoje poglady i nazywasz rzeczy po imieniu, ale prawie kazdy by sie obrazil na cos takiego, wystarczy lekko zasugerowac lub powiedziec to w mniej drastyczny sposob a juz jest milej. Zreszta teraz odbieramy cie tak a nie inaczej, gdyz twoj pierwszy post byl agresywny, wredny. A skoro nie umiesz dobierac lekki słów, oznacza to ze jestes w nie nieobyta, czyli w jakim ty srodowisku przebywasz? Weszlas z butami w nasz temat, to chociaz nalezalo zachowac resztki przyzwoitosci i empatii, jesli chcialas to wszystko skomentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozylam sobie rowniez poczte, jesli ktoras chcialaby pisac, to z miłą checią :) polinda1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POli zaraz i ja sie stawie na stanowisku,sorki ale gadalam z amadeo bede za chwile;) Jpg TY chcesz zobaczyc moje oczy? znaczy mnie poznac? bo nie paniałam. Jak mowi POli madrze wazny sposob wyrazania slow. Opinii zgadzam sie z tym. Sama kiedys mialam kolezanke ktora zakochala sie w zonatym..ot podaje przyklad...powiedzialam jej a raczej list napisalam Twoje zachowanie jest takie siakie owakie zachowujesz sie niczym suka taka owaka...potem uplynelo kilka lat nim sama sie zakochalam w zonatym i wtedy wiedzialam,ze ona nie oczekiwala ode mnie bym ja umoralniala,bym nia potrzasala,bym ja oceniala..bo to wszystko w 'dobrej wierze' ale ona potrzebowala tylko zrozumienia,nic wiecej...wysluchania...sama musiala dojsc do tego co jest dla niej dobre a co zle..dokladnie tak samo jak ja kiedy znalazlam sie na Jej miejscu. Ot zycie. Nic wiecej. JEden ma silny kregoslup moralny inny jest bardziej podatny wrazliwy na emocje,ulega sercu nie rozumowi..dlatego wyznaje zasade ze ludzie czasem musza zbladziuc by sie odnalezc,a bliskie nam osoby oczekuja od nas zrozumienia...nie oceniania. Ja tego samego oczekuje od swoich przyjaciol,poczucia akceptacji,niezaleznie od tego jak sie w zyciu ulozy,nawet jak zbladze chyba wlasnie wtedy najbardziej. Nie nazwala bym tego pierdzeniem,.ale TY Jpg jak chcesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaskiaiao
Znacie jakąś dobrą specjalistkę od hirsutyzmu z Rzeszowa, bardzo proszę o namiary, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiii82
Polecam I2PL Epilux ! Sama mialam wlosy na brodzie , ktore spedzaly mi sen z powiek ! zrobilam okolo 8 zabiegow we wrocławskim salonie i po wlosach ani sladu :D !! warto sprobowac - po efekty sa dlugotrwale . Mozna zapomniec o pensetach, woskach i maszynkach na zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I2PL Epilux?? Ja wolę LightSheerTMXC oraz LightSheer Duet, ale to taki sprzęt wiem, że mają w Warszawie w Studiu Laser. Są to bardzo dobre lasery diodowe, które podbijają polski rynek kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×