Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

rudi bidaku :( :* sciskam Cie trzymaj sie kochana i zdrowiej :*:*:* luisa byloby super sie spotkac na pewno sie umowimy :* u mnie niestety sielanka sie skonczyla , nie jest ok , tzn teoretycznie z aniolem jest ok ale praktycznie nie bo widze pewne rzeczy ktore swiadcza o tym ze on nie ma absolutnie zadnych planow w zwiazku z moja osoba , to co dzis uslyszalam zszokowalo mnie spoznia mi sie okres powiedzialam mu o tym ze co by bylo jakby sie okazalo ze jestem w ciazy a co on na to ? ze to nie bylyby dobre wiesci , wow milo , na szczescie pod wieczor okres dostalam , ale mysle ze zadna dziewczyna nie chcialaby uslyszec tego od kogos z kim jest ,jak od niego wyszlam to sie poplakalam jak on mogl tak powiedziec , kurde to kim ja dla niego jestem :( dlaczego moje zycie takie jest najpierw z mezem teraz to mam dosc wszystkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dostalam maila od meza o tresci ze jestem glupia bo on mnie kocha i teskni , co jeszcze mnie spotka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dziewczyneczki nadrobie zaległości u mnie jest FATALNIE M pobił sąsiada, nie możemy się dogadać do tego boli mnie kręgosłup, jestem caly czas przeziębiona tragedia jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co????? jak to M pobil sasiada? biedny w sumie co on winien przeciez Cie do niczego nie zmuszal jak gadaliscie to dlatego ze tez tego chcialas szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy często dostawałam sms od sąsiada M się wkurzał no i nerwy mu puściły , przyłożył mu parę razy z M jakoś się już dogadać nie mogę - trudno nasze rozmowy ograniczają się do jego jednego zdania " a Ty mnie zdradziłaś" więc pytam po cholere ze mną jest , odpowiedź bo mnie kocha przykro mi że mnie oskarża o coś czego nie zrobiłam , jakoś nie widzę takiego życia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! :* :) Emi, super ze po rozwodzie, swietnie, ale kurde maz znowu sie do ciebie odezwal, ehh bylo to do przewidzenia...dobra zreszta niech kocha, ale jakos nie umial tego okazac... Ann! jak to? Kurde to niezly galimatias tam masz... No ale kurde M jest zazdrosny i nie ma co sie mu dziwic! Przed jego nosem "flirtujesz" z sasiadem, sms'y , moze dla ciebie to tylko kolega czy cos, ale dla niego najwyrazniej nie...No nie wytrzymal i przygrzmocil mu no.. a ty co czujesz do tego sasiada hę? :) Rudus, kochana super ze juz po zabiegu, to najwazniejsze! A za jakis czas bol minie :) Trzymajcie sie kochane :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poli dawno Cie nie bylo jak tam w szkole i w ogole ? :) ta maz chce do mnie wrocic i jest zdziwiony moja reakcja i ze zmienilam do niego stosunek bajzel i tyle co u reszty dziewczynek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana pieklo jakie mi zgotowal maz w ciagu ostatnich dni to jest cos nie do opisania tak jak wam pisalam odezwal sie chcac wrocic przy okazji przyznal sie do wszystkich klamstw ktore mu zarzucalam przyznal sie ze jak bylismy malzenstwem spotykal sie z innymi a dlczego ? z zemsty bo myslal ze go zdradzam wtedy kiedy ja bylam najszczesliwsza osoba na swiecie on spedzal czas z innymi dlaczego wrocil dlaczego mnie tak dreczy dlaczego :( dlaczego mi nie da juz spokoju tylko sie nade mna zneca dlaczego ludzie tak krzywdza innych zyc mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no zaglądam do was a tu nic sie nie dzieje :( Co sie z wami stalo dziewczynki? A u mnie jakos leci, przyzwyczailam sie do nowej szkoly i ludzi i jakos trzeba zyc :) Emi, kurde no...Faktycznie spokoju nie masz, no ale powidzial ci przy rozwodzie ze nie odpusci, tylko no kurde przyznal sie do wszystkiego, ale jezeli tak jak mowisz zmienilas do niego stosunek to czemu on tak dalej walczy...moze i cie kocha, na bank cie kocha ale ty chyba juz nic do niego nie czujesz nie? Czy moze jakas odrobina uczucia pozostala? A jak tam ci z aniolem sie uklada? :) Dziewczyny co u was? Ann jak tam sprawa z M i sasiadem? Ruduś jak sie czujesz? Luiso, a ty gdzie? :) Buziaki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poli z aniolem ok , co do meza tak moje uczucia sie zmienily ale wczesniej go bardzo kochalam a on mnie oszukiwal to poprostu bardzo boli sciskam Cie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy kiedy bylas najbardziej szczesliwa on cie oszukiwal i teraz tego sie neispodziewalas ze on sie przyzna i ze to zrobil a ty o tym nie wiedzialas, ze nie wtedy...Ehh czyli po prostu poczekasz az on sobie odpusci czy chcesz cos zrobic? Fajnie ze z aniolem jest ok. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli a co ja moge zrobic on mnie poprostu katuje tym co mowi do czego sie przyznaje bylo mi tak dobrze rany sie zabliznily i teraz robi to od nowa i to ze zdwojona sila po co wszystko skonczone przeciez mam wrazenie ze odezwal sie i mi to wszystko powiedzial zeby mnie dobic tylko nie rozumiem dlaczego nie da mi spokoju malo mi zrobil :( znowu doprowadzil mnie do stanu ze prawie przez caly weekend nie wychodzilam z lozka i tylko plakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadalam "smsowo" z NIM i nie wiem czy to zabawia czy co , moj ex maz wymyslil ze on mnie kocha na zawsze chce zaczac wszystko od nowa i wziac slub i wszystko naprawic twierdzi ze mnie nie zdradzil nigdy ani nawet nie flirtowal tylko czasem sie spotkal z jakas dziewczyna a to bylo jako rewanz za moje zdrady ktorych przeciez nigdy nie bylo teraz to on wie ze go nigdy nie zdradzilam ale wtedy myslal ze jest inaczej no kurwa niech mnie ktos dobije czy to sen ja pierdole chyba niedlugo skoncze w psychiatryku :( umowilam sie na przyszly tydz do psychiatry nie daje juz rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! widze ze straszne tu pustki. U mnie nie za ciekawie, za szybko sie cieszylam, ze bez komplikacji. po kilku dniach zrobil mi sie wielki krwiak i musieli minie znow ciac. Masakra. To bylo gorsze niz operacja i to co po niej.Mam nadzieje, ze tym razem najgorsze juz za mna, ale ciekawie nie jest. pozdrawiam kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, ja mysle ze teraz te wszystkie "nieporozumienia" wynikaja z tego ze kiedy juz mowiliscie sobie wszystko, kiedy mogliscie powiedziec sobie te wszystkie rzeczy, trzymaliscie dla siebie. Wiadomo nie chcialo sie przyznwac do tego wszystkiego z twojej strony, ze z aniolem bylas, spalas. Fakt to bylo w innym czasie,ale sam fakt i teraz te wszystkie klamstwa wracaja... Ale chyba musisz zebrac sie w sobie i to przetrzymac, albo z nim porozmawiac w cztery oczy i powiedziec sobie wszystko, ze nie chcesz z nim byc, ze nie widzisz dla was przyszlosci, ze nie chcesz i wgl..no wszystko i by wiecej sie nie przyczepial...:* Rudus, kurcze te powiklania:( Miejmy nadzieje ze tym razem juz bedzie bez powiklan. Trzymaj sie kochana:* Zdrowka:* A mnie szlak trafia! Depilator mi poszedł w cholere! A gwarancja jest na rok czasu a miesiac temu minął rok! No jestem wściekla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :* poli wina jest po jedgo stronie , ja zaczelam byc z aniolem jak mnie maz zostawil , a on sie umawial z tymi dziewczynami jak miedzy nami bylo super a aniola jeszcze nie znalam to bylo dawno temu a przyznal sie do tego teraz , poza tym powiedzialam mu ze go definitywnie nie chce i ze to koniec a on jest uparty co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj dziewczynki. Pamięta tu jeszcze ktoś o mnie? ? Miałam doczytać zaległości, ale miałam małe problemy najpierw ze zdrowiem, później z internetem Luisa pisz ! Strasznie pusto tu bez Ciebie widzę ;/ Ruduś współczuje, po prostu nie wiem co Ci napisać, mam nadzieje że już wracasz do zdrowia :) Poli fajnie, że już się przyzwyczaiłaś do nowej szkoły, a co do depilatora to złośliwość rzeczy martwych, niestety tak bywa Emi ja na Twoim miejscu całkowicie zamknęłabym tamten rozdział, rozdrapywanie ran, dochodzenie jaka była prawda nic Ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tu czesto zagladam tylko Was nie ma :) co do tego idioty tak ja juz zamknelam ten rozdzial i niepotrzebnie sie skontaktowal odcinam sie od tego a on mi nie daje spokoju coz znajac go mysle ze chwila i da sobie spokoj na to licze a od dzis przestaje juz reagowac na to co pisze wczesniej mnie zlosc brala to sie z nim klocilam w smsach ale mam juz mega dosc to nic nie da lepiej sie odciac calkowicie co do aniola jest super poki co sie uklada oby nie zapeszyc tfu tfu :) w pracy tez bez zmian choc szukam lepiej platnej poki co dobre to co jest a mam nadzieje ze znajde cos lepszego annnqx a jak z M i sasiadem? rudi jak sie czujesz ? jak z mezem ? poli jacys fajni chlopcy w szkole? masz juz jakas blizsza kolezanke? luisa zyjesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawalilam na calego dziewczyny spotkalam sie dzis z mezem prosil uleglam chcialam mu nagadac i nagadalam on mi tez darlismy sie na siebie ze szok a potem jak sie do siebie dorwalismy to nie moglismy oderwac nie umiem tego wytlumaczyc nawet ehhhh ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, no to skoro taka sytuacja wyszla, to bedzie sie ona powtarzac...nagadaliscie sobie, wyjasniliscie sobie to i owo? Te sekrety z przeszlosci moze? Wiesz to oznacza ze dalej do niego cos czujesz i to tak syzbko sie nie zmieni, a niby juz tyle przez niego przeszlas ze nie powinien tak na ciebie dzialac, a jednak...Wez ty sobie wszystko przemysl... Ann, wlasnie jak z M ci sie uklada? Wiecie co, jednak moj depilator dziala! W instrukcji napisano ze raz na 3 miesiace(a ja ani razu) trzeba wazelina posmarowac go zeby sie nie zacinał...noze jak wspaniale! :) Tak poznalam blizsza kolezanke, a i ogolnie mam duzo znajomych dobrych i w tym chlopakow, czyli jakos leci dziewczyny :) MIlego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poli wyjasnilismy a ja dzis w pracy a spac mi sie tak chce ze glowa mi na boki leci :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, czyli co teraz? Skoro wyjasniliscie sobie wszystko? Co postanowilas? Boze jak zimno! I pada...brr...jak u was pogoda dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli jesli to co mowi jest prawda to mnie nie zdradzil a zrobil pewne rzeczy z glupoty zal mi go bylo bo plakal bardzo ze mnie kocha ze teskni chyba z godzine plakal i jie mogl sie uspokoic chce wszystko naprawic i zaczac od nowa a co do mnie hmmm nie wiem kocham aniola i to bardzo do meza tez cos na pewno czuje nie wiem nie mysle o tym jak bardzo mam dosc to chyba mozna sie tylko domyslac:-)poki co skupiam sie na swoich sprawach u mnie cieplo:-) a jak z D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emi, no to przemysl sobie to wszystko...kurcze caly czas sie ta sytuacja powtarza..nie zauwazylas tego? Zebys pozniej niczego nie zalowala ;) A z D nic...Kurde szkoda. Co jakis czas sie do niego odzywam, ostatnio jakos tydzien temu i chwile gadamy i koniec, czasami wiecej ale tez o niczym wlasciwie...no kurde po prostu tak jakby nie chcial ze mna utrzymywac kontaktu a ja na sile cos tam probuje...i jak mowie sobie ze od niego nie napisze to w koncu i tak to robie..ot glupia ja..Ale to nic...szkoda..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOchane Wy moje:) MAM NET:) czesciej bede... czytalam duzo nie piszecie.. Emi widze ze kochasz aniola i meza wciaz...jestes slaba wrazliwa stad ten galimatias w uczuciach..rozumiem Cie..sama tez mam pierdolnik zaraz opowiem.. Mam nadzieje ze znajdziesz lepsza prace..reakcja aniola na rzekoma ciaze przykra..boi sie odpowiedzialnosci czy co..MAz..maz i maz..kochana On Cie kocha ale wiesz ze ma bardzo trudny charakter..pomysl przedewszystkim o sobie..:* Poli Ciesze sie ze w szkole ok.ze masz nowa kolezanke i ze depilator dziala:) przykro ze D wciaz nie zmienil zachowania..kochana a jak tam ktos nowy jest ciekawy w szkole?:) jak zabiegi z lasera?? zadowolona?:) buzka:* Ann Jestem kochana:) Przykro z tym pobiciem..i jak sie czujesz co z tym zdrowiem? jak z M noo i jak wogole z tym sasiadem teraz pewnie glupio Ci za M..ech..zycie..jak w szkole i wogole? RUDi Napisz jak sie czujesz ? krwiak sie wchlania? jak po reoperacji..bardzo Ci wspolczuje to musi byc ciezki czas..odezwij sie:* KOnstancji widze nie ma i nie ma:( Co u mnie w wielkim skrocie ..nowe zycie..praca..obowiazki skonczylo sie siedzenie i wpierniczanie chalwy;) poza tym w milosci..oj tu pierdolnik...wraca przeszlosc..nie mowilam chyba wam ze jakis mies temu moze mniej widzialam sie z ROmeo i bylo milo i TYlko kolezensko..dalam rade minelo..Amadeo wciaz jest obecny w moim zyciu wciaz nie wiem czy to milosc...jak nie ma go tesknie jak jest jego pewne zachowania mnie draznia jak by nie byl to ten...:( znowu nie ma mysle i tesknie,.sama tego nie ogarniam...jest teraz. Mieszkam sama tam gdzie Ty Emi:) poza tym odzywa sie znowu ktos z przed lat ten ktory mnie kochal ja jego zaplodnil inna i z nia zostal..chce sie spotykac znowu. Chore..ale nie wiem czy sie spotkam:( meczy mnie to wszystko czuje sie samotna,zmeczona ale tez nowy rozdzial sie zaczal..TRZYMAJCIE SIE myslalam o Was codzien prawie jak nie mialam dostepu do netu bede czesciej:* papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli ta no u mnie co chwila ta sytuacja sie powtarza matko ile m-cy to trwa szok :) a juz szczerze mowiac mam tak dosc ze powoli odpuszczam w sensie nerwow od paru dni po mnie wszystko splywa skupiam sie na pracy swoich sprawach itd i lepiej mi jak tak jest . luisa no super ze w koncu jestes mam nadzieje ze codziennie bedziesz wpadac tesknilam no :) sciskam cie :):*:*:*:*:* a pracujesz w zawodzie? jak kregoslup? co do facetow szok ze tamten sie pojawil ale jaki bezczel po tym jak cie oszukiwal i zaplodnil inna nagle sie odzywa niezle przeciez po tym co ci zrobil ty go pewnie osrac nawet nie chcesz , moze mu sie z tamta nie ulozylo i sobie nagle przypomnial o tobie i moze chce sexu romansu itd? ludzie maja tupet nie ma co , ale co zamierzasz w zwiazku z nim??? co dzis robice? annnqx rudi co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMi hey:* ja tez sie stesknilam:) masz racje grunt to olac wsio i robic co sie lubi skupic na sobie tyle ze my raczej z tych martwiacych sie;) wiec ciezko na dluzej ten stan utrzymac..a jak z aniolem jest u Ciebie a z mezem tez sie widujesz dalej?.. ja w zawodzie,ale nie jest to do konca co chce robic..tak ten koles z przeszlosci co inna zaplodnil ma tendencje do zwiazkow romansow poza swoim wiec dla niego wystarczyl by jeden sygnal ode mnie i juz romans od nowa...boje sie troche spotkania z nim,chce sie spotkac..wiem ze nic nie bedzie ale tez mnie ciagnie..poza tym mecze sie z tym co czuje do amadeo mysle ze jednak go nie kocham tylko potrzebuje milosci bliskosci a on mnie chce przywiazalam sie troche do niego mysle o nim ale wiem,ze to nie jest do konca to..szkoda mi go ukrzywdzic wtedy ten mail chyba jednak prawda tyle ze dalam znowu szanse i ..ech. Tkwie w zwiazku w ktorym sama nie wiem co czuje nie dziala to dobrze na mnie wiem ze jak skoncze tez nie bedzie dobrze bo bedzie mi go brakowac..w dupie z tym widujemy sie rzadko,zobacze jak bedzie..teraz coraz czesciej mysle o tym z przeszlosci jak go kochalam ech..wiem ze to bez sensu i jesli sie spotkam to tylko by pogadac NIC wiecej...a ze zdrowiem nie jest idealnie ale troche sie polepszylo:) CO porabiacie drogie panie?:) a z hirsem to jakos daje rade;) elektro na brode robie raz na mies nie ma wiele juz moze z 10 wloskow co mies. reszta ciala to jako tako.. a jak u Ciebie z tym Emi?:) acha biore wciaz tabsy anty..pewnie dlatego hormony maja sie na bacznosci i bardzo nie szaleja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia z hirsem ok bez zmian jakos ogarniam ;) co do meza zaraz sie z nim widze przyjedzie do mnie, chce wziac slub drugi raz zaczac od nowa itd zwariowac idzie :) aniol na morzu tesknie za nim bardzo ale czemu sie z tamtym chcesz spotkac ? tak cie zranil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIU EMI ja nie wierzeeeee:) z mezem slub..:) kochana boje sie o Ciebie,ze bediesz miala znowu jazdy wiesz ze Wy dwoje = trudny uklad..no a aniol co wtedy? jako kochanek?:) Jezuuu slonce nie wiem co Ci powiedziec..widze ze milosc do meza NIGdy Ci nie minela...kochasz ich dwoch a na rozne sposoby..ale na dluzej wiesz ze tak sie nie da.. No chce ale w celach sluzbowych tylko nie martw sie NIC juz sie miedzy nami nie wydarzy...za duzo przez niego cierpialam.. ogarniam sie bo zaraz gdzie ide z amadeuszem;) ja sie pyytam po cO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusia ale co do meza a raczej ex meza to cholera wie wiesz ile ta sytuacja trwa i co sie dzialo jak on mowi o zaczeciu od nowa i slubie to ja tylko oczami przewracam bo co tu powiedziec :) ehhhh widzialam sie z nim chwile pojechal na zakupy ja jestem w domu potem sie jeszcze widzimy , wiem ze nie da sie z dwoma na raz wiem wiem od m-cy to przerabiam :D kocham aniola to pewne co do meza jak go nie widze nie mam z nim kontaktu itd to nie mysle o nim ciagle jak kiedys zyje swoim zyciem i mysle ze uczucia sie wypalily , jak go widze z kolei wszystko wraca nasz swiat wspomnienia widze jak do siebie pasujemy ile nas laczy i mam wrazenie ze kocham go najbardziej na swiecie , i badz tu madra :) no naprawde ja bardzo prosze niech moje zycie bedzie chociaz troche latwiejsze :) a gdzie poszlas z amadeo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×