Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

i na złość kupie czarną jak smoła kieckę . a co . mógł rano napisać to bym sama pojechała. dla facetów jedynym rozwiązaniem jest alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie siedze i siedze na tym dostepnym ale on tak szybko pierwszy nie napisze... gdybym sie do niego nie odezwala to albo tak za tydzien, dwa by sie odezwal pierwszy a ja nie mam zamiaru dopuscic do tego... Annqx, daruj mu zycie, jest zestresowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarną jak na pogrzeb?! Chyba pomyliłaś uroczystości! ;) Nie waż się mi nawet, robic czegos takiego! Kup ciemniejszą ewentualnie ale nie czarną! Ale wtedy z jakimis jasnymi dodatkami czy cos...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym że ja lubie czarne ubrania , a on woli jak zakładam jakieś zywsze kolorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poli poczekaj tak do środy . jak on nie napisze to ty sama się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli i co z wami napiszesz pierwsza?:) annqx no skoro jestes blondyna to pasuje ciemna z jasnym :) i czerwona tez pasuje haha No matka tego dziecka chyba nie miala na kim sie wyladowac..nawala to biedne dziecko i sie przyglada...pierdolnieta z lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Musialam to wylączyć w połowie bo nie wytrzymalam! Jak mozna byc tak pojebanym?! Jak mozna tak dziecko krzywdzić?! Annqx, to idz sama kup sukienke i kup taka ktora bedzie ci sie podobac, ale mowie nie cala czarną :) A juz bym najchetniej do niego napisala hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie brzoskwinki. o nie. w ogóle to dziwnie mi się z nim spało jak mu się włączył stan gotowości. to mamusie powinni ponapierniczać jakimś młotkiem po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna annqx:) wiem o co biega..nam sie tak szybko nietety nie wlacza jak im,przynajmniej mi:) glupia sytuacja:) ale kochana za tydzien to juz chyba bedzie po wszystkim?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje. O ile znowu się nie wystrasze. Mam tydzien żeby pokochać moją fałdkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ciemku jej nie zauwazy...wez sobie taka luzniejsza sexy koszulke na noc i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesciej pierwsza zaczynam rozmowe...:) Oj, no wlasnie kup sobie czerwoną czy jak, ale nie calą czarną.. ;) Oj tam, on kocha twoją fałdkę, to ty też ją pokochaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się zastanawiam nad jakąś antykoncepcją. na tabletki to jest chyba za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe rajstopki?! No no Luiso jestes dla niektorych wzorem do nasladowania :D Ale z tą luźną koszulą to dobry pomysł :) Annqx, na tabletki na bank jest juz za pozno, no chyba ze zaczniesz brac tak juz na przyszlosc :) Bo leki antykoncepcyjne trzeba zaczac brac jakos miesiac przed planowanym seksem zeby zadzialaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bron Cie Boze annqx:) zadnych rajstopek:) bierz przyklad z bledow luisy:) on mnie juz pytal po co mi ciagle te rajstopki,jaki wstyyd:) ale ponczoszki jak najbardziej:) Poli...po mojemu on powinien pisac czesciej albo na rowno:) fakt,ze niektorzy chlopcy zwlaszcza neismiali wola jak dziewczyna pierwsza pisze...ale co tam i tak sie pisze jak juz czlowiek nie wytrzyma:) jak ja wczoraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx te globulki moga byc, tylko tak jak tam pisze to tylko dodatek do antykoncepcji, wiec prezerwtywa tez musi byc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tak szykuje a on mi się upije i seksu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poli:) no moje rajstopki zrobily kariere na kafeterii:):):) niechaj ze sa przestroga:) haha koszulke sexy a nie koszulee:) nie taka nocna jak babcie nosza do ziemi tylko za dupke:) kochana tabsy sie lyka z 1 dniem okresu.. a globulki tez ok ale koniecznie i prezerwatywa... no bo jak:) i moze zel;)?? hahaha mnie tez pewnie czeka za mies to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze pisze ze mala skutecznosc i nie dla par, ktore nie sa gotowe na ewentualna ciaze wiec tym bardziej prezerwatywa... Luiso, jak ja bym chciala zeby bylo po rowno. ;) Ale coz pisze do niego, bo wydaje mi sie ze jak nie ja to do kitu taka znajomosc. A za bardzo boje sie zaryzykowac nic nie pisac, zeby w ogole nie stracic kontaktu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sie upije to nie znaczy ze mu nie stanie:) oj stanie :) tylko Ty musisz se drinknac by nie myslec o pierdolach typu faldka i kolki:) a on dobrze ze by nie byl zalany tylko lekko tracony w mozg:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojc Luiso czepiasz sie szczegółów! :D Chodzilo mi o taką koszuleczke a to ze zle napisalam, to juz wszyscy muszą widziec xD :D Wiadomo ze nie pojdzie spac w koszuli jak dla babci w kwiatuszki i bialej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trącony to on będzie jak się skapnie że na całowaniu się nie skończy. fakt luiso twoje rajstopki zrobiły furrore . ja założe koszule do połowy uda, skarpetki i wałki na głowe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Poli...zalezy Ci wiec robisz wszystko by podtrzymac ta znajomosc..a ja bym go sprawdzila nie pisala wcale...co wtedy..skonczylo by sie? to tez swiadczylo by o tym,ze mu nie zalezy...a wlasnie bym zrobila tak zeby doszlo do spotkania a jak nie to bym wlasnie przestala pisac i zobaczyla jego reakcje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ty tam tez masz co nieco wypic zeby sie rozluznila...a facet nawet po pijaku moze..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie , jak w ogóle przestaniesz odpisywać to coś dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz jak bedzie...jak poczujesz ze nic z tego ze nie chcesz to nic na sile..ale moze i Tobie sie zachce jak tak sie dobrze przygotujesz:) i nakrecisz ten caly tydzien;) kochana jak nie masz ciotki to idz na calosc na co to czekac:) a jak juz sie zacznie to bys musiala przejsc na tabsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×