Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka 34

Hirsutyzm

Polecane posty

dzisiaj byłam, przymierzyłam dwa i chyba się zdecydowałam więc jutro kupię, a co do perfum to nie będę wyzyskiwać od niego bez przesady też nie lubię jak mi się rodzice wpierniczają jak M jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no ja tez nie lubie czula bym sie z lekka skrepowana..wole neutral o to fajnie to napisz jaka kupilas jak juz wybierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wkurzyłam . do to później Luisa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwile moj chlopak cos pichci luisa pisz o co chodzi a ja potem odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annqx jestem mow co Cie wkurzylo..? ogladalam barwy szczescia ale sie usmialam z tej aliny i asima tego araba niezly ten jego angielski;) tak pomyslalam o naszej Emi i aniele;) Emi tak..no dobra to mowie..ale teraz aniol cos robi w kuchni no no no cos krecisz piszesz jak masz goscia;););) zartuje;) wiesz co mi sie przypomnialo;) ale zapomnijmy o tym;) a chcialam spytac o cos intymnego..moze pozniej:) jak bedziesz bardziej dostepna na tym naszym wspolnym gg:)(forum) szkoda ze nie ma sygnalu jak na gg ze ktos cos napisal bo tak to ciagle tylko odswiezam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalogowałam się na jego konto na fb , bo hasło mam w sumie od początku naszego związku. I co zobaczyłam wiadomości od jego byłej. Pisze mu że niedługo przyjedzie do naszego miasta, że nie może się doczekać aż go zobaczy. Co to kurwa ma być . szkoda że luby nic mi nie powiedział wiem że nie powinnam mu tam grzebać w wiadomościach , ale po prostu weszłam tam z czystej ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole...podpytaj go o nia!!! co to kurwa ma byc??? zamierzaja sie spotkac czy raczej ona o tym marzy?? ona wie ze On zajety? ze ma Ciebie? o szok!! domyslam sie jak sie wkurwilas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro z nim pogadam bo teraz trenuje pewnie . ale szok . ona pisze po 10 zdan jak im było wspaniale ,że musi z nim koniecznie na kawę iść , nie wiem co to ścierwo sobie wyobraża wie na pewno ze ma mnie przecież ma ustawione że jest w związku a on odpisuje tylko po 2 słowa że nie ma czasu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli sucz sie wprasza na sile..a dzieki Bogu,ze on ja zbywa.. a nie wiesz jak sie rozstali?? kto z kim zerwal? dlugo byli razem? o to kochana trzymaj reke na pulsie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie na nia sucz a sama ostatnio nie wytrzymalam i do bylego napisalam wtedy co bylam z amadeo..ech szkoda gadac..ale naprawde miej wlaczone swiatelko co sie dzieje,,zeby zbytnio go nie prosila zeby sie nie spotkali czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno rok , maciek za dużo o niej nie mówił bo powtarza że to zamknięty rozdział. zdradziła go chyba ale jak patrze na jej zdjecia to raczej nie mam szans , blodynka długie szczupłe nogi. normalnie mam ochotę jej coś napisać , ale nie chcę wyjść na jakąś zdesperowaną kretynkę napisałam mu sms bo nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz szans??? przeciez TY jestes z nim nie ona !!! co z tego ze dlugie nogi ale krotki rozum!!! nie nakrecaj sie...pogadaj z M i juz..a do niej nie pisz...niech sie goni !!! zachowaj klase..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznalas sie ze czytalas to?? jak tak mozesz mu powiedziec niech jej napisze,ze ma dziewczyne i nie jest zainteresowany odnawianiem jakichkolwiek kontaktow z nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpisał że ją zbywa cały czas i to się zgadza i jak chcę do mogę do niej pisać z jego profilu bo dla niego to skończone, i że jestem tylko ja i to się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , on i tak wie że mam jego hasło , ale rzadko tam wchodzę , raz na jakiś czas, a pierwszą wiadomość od niej dostał 3 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ladnie sie zachowal:) a TY? pewnie sie wystraszylas troche co nie? i co zamierzasz napisac cos? albo napisac w jego imieniu ze ma juz kogos kocgo kocha i nie spotka sie z tamta..skoro Ci pozwolil:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a duzo pisala ich od wtedy? ciekawe czy tylko na facebook pisze czy ma tez kom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo tych wiadomości , podawała mu swój nr kilka razy ale nie chyba nie wziął bo pisała żeby się do niej odezwał na tel , bo ona w środę będzie tutaj hmm tak sobie myśle czy w środę gdzieś nie jechać z M baaaaaardzo daleko . boje się bo jednego chłopaka straciłam właśnie przez jego byłą . nie mam zamiaru się z nią kłócić , bić czy coś , bo on jest dorosły i na siłę go nie zatrzymam a jemu chyba zwisa to że ona do niego pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie...najlepiej jak on by jej napisal wprost ze ma Ciebie i nie chce kontaktu z nia!!! moze by dotarlo do niej bo tak,ze nie ma czau itp to widac jej nie wystarczy..nie boj sie jak Ciebie kocha to do tamtej nie wroci..a co Ty sie martwisz..ta sroda..a nie wyjezdzaj z nim tylko spedzaj czas wlasnie a moze was razem zobaczy i sie odpatyczkuje w koncu i cos zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napisał ze jak chcę to ją mogę zablokować tylko zebym się nie obrażała na niego i w ogóle . napisał że jestem najważniejszą kobietą w jego życiu ale ja czuje że to się tak nie skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za tydzien , bo wiadomość jest z wczoraj. a może oni są razem teraz, zajebiście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tak nie skonczy?? przestan kobieto...to ze poprzedni zwiazek sie rozpadl przez byla to nie znaczy ze kolejny tez..nie boj sie:) ja bym ja zablokowala OT CO i tyle w tym temacie:) usunac z listy znajomych najlepiej:) a skoro on Ci pisze takie rzeczy to chyba tak czuje...w koncu gdyby chcial wrocil by do niej nie ma z Toba slubu ale kocha Ciebie skoro jest z Toba tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeeeeestan Aniu! uwierz w siebie i w Was.. gdyby sie z nia spotkal widzialabys to na facebooku ze sie z nia umawia czy cos a widzialas jak ja zbywal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tym dzisiaj nie robię , niech on jutro działa powiem mu zeby to jakoś skończył i już. A w środę będziemy paradować po mieście, a co w każdą środę po głownych ulicach miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ty u jego boku zrobiona na bostwo hahah:):) oj cos czuje ze ta sobota jednak bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie będzie , pousuwałam jej komentarze spod zdjęć A ty planujesz jakieś działania z Amadeo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze bym ja usunela ze znajomych albo lepiej niech on to zrobi.. ja wlasnie sie zastanawiam co z amadeo bo od wczoraj cisza..na gg nic ja tez nic..planuje z nim jakies zblizenie haha ostatnio tak bardzo chcial ale ja nie..teraz mysle ze i ja zechce..:) no chyba ze mi sie odwidzi:) jak jade sobie po nodze mam zdepilowana depilatorem a ostra kuzwa !! dopoki nie bedzie gladka nie ide z nim haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam pierniczę mogę przypominać papier ścierny i tak się będziemy seksić;D trudno najwyżej go porysuje. :P a ty zakładaj rajtuzy ;D albo pończoszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponczoszki:) ale i tak je zerwie,,,a tez tak masz ostra noge? znaczy lydke mam na mysli? :) kurde nie wiem wkurza mnie jak on nie pisze bo wtedy sobie mysle ze on jest z jakas inna,normalnie jestem zazdrosna,bez sensu. A jak pisze to znowu jestem taka letnia..naprawde musze sie zastanowic czy ja chce byc w jakims zwiazku..i to wszystko przezywac,te wzloty i upadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×