Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Zanta, no moje z 35 tygodnia sa i waga 2680 i 2800 ;-) więc fajnie waży. Przynajmniej masz już krótsza szyjke i szansę na porod wcześniej ;-) Dotrzymaj do 38 tygodnia i idź rodzic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z ciekawości- Twoje chłopaki jak się miewają?? nauczyli się już pieknie ssać? żółtaczki nie mają?? Kiedy wychodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Cześć Dziewczyny, daaaaawno mnie tu nie było...bo urodziłam :) 26 odeszły mi nagle wody a 27 urodziłam Filipka przez CC. Spędziliśmy najgorsze 14 dni w szpitalu, bo pojawiło się dużo komplikacji ale od dwóch dni jesteśmy już w domku, cali i zdrowi :) Mały jest super, dużo się uśmiecha, wogóle nie płacze, jak chce jeść to sam się budzi i cmoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo WOW! Bentonowa! gratulacje! Ktory to byl tydzien? Jak sie czujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
niestety 35, ale Filip miał 2810g i 52 cm więc kawał chłopa jak na ten tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
Bentonowa, gratulacje!!! Dużo zdrówka Wam życzę :* Kolejny wcześniaczek na topicu.. :) dobrze, że zdrowy i silny! Niech zdrowo rośnie i nabiera mocy! A Ty jak się czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
Dziękujemy :) ja się czuje dobrze i szczerze mówiąc nie pamiętam wogóle swojej rekonwalescencji, bo skupiłam się na zdrowiu syna bo byliśmy rozdzieleni, więc musiałam jak najszybciej stanąć na nogi. Ale powiem Wam, że bycie mamą to najcudowniejsza rzecz jaka kiedykolwiek mi sie przydarzyła! teraz rozumiem co to miłość bezwarunkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosieńka26666
Bentonowa, to super że się dobrze czujesz :) A Filipek miał dużo komplikacji? chyba wydobrzał, co? W końcu nie ma co oczekiwać, że wcześniaczek będzie od razu gotowy do naszego środowiska.. dobrze, że silny z niego chłopak! :) Ja teraz jestem w 35 tyg.a mały ma 2500g. Mama_ Ty już po wypisie kochana? Mam nadzieję, że ogarniesz do końca przeprowadzkę, bo to jednak nie robota na 1 dzień.. dbaj o siebie, bo na pewno jesteś słaba jeszcze, a połóg trwa 6 tygodni, a nie tydzień! :* Ja czeka na koniec remontu... może za 2 dni będzie po wszystkim. Zaczęłam się buntować i jakoś idzie żwawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa, ale niespodzianka, gratulacje, fajnie, że wszystko z wami już dobrze i że synek grzeczny:-) Wy już rodzicie a ja jeszcze połowy rzeczy nie mam, muszę się wziąć w garść i pomyśleć o porodzie. Witam groszkowąmamę i kolejnego chłopca;-) aga dzieki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanie, co polecasz do mycia maleństwa z tutejszego asortymentu? Te bóle jeszcze miewasz? Ja miałam tak przez parę dni dosłownie nie mogłam się ruszać ale to dlatego że nabiegałam sie sporo, jak odpoczełam to mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa myślałam ostatnio co u ciebie ;-) super że wszystko ok z małym. A ja jeszcze w szpitalu. Okazało się że chcą mnie wypisać z młodszym synem bo starszy ma jeszcze żółtaczkę. Nie zgodziłam się więc jeszcze planują nas ze dwa dni trzymać. Ale bo tam. Ważne że jest ok. Chłopcy już potrafią jeść z piersi może nie że za 1. Razem łapią ale kilka podejść i jest ok. Wrócili po spadku do wagi urodzeniowej. Jedzą ciągle i rosną :-) M dzielnie walczy dla mnie zostanie reszta ale co tam. Damy radę. Mam najgrzeczniejsze dzieci na oddziale. Dziś położne się przyznały że szukają pretekstu żeby sprawdzić czy w ogóle jesteśmy :-D bo tak u nas spokojnie :-D i że mam przygotować puszkę bo będą oprowadzały inne mamy które nie dają rady z opieką i z karmieniem :-D Normalnie dla chłopców należy się dyplom grzecznego pacjenta :-D To jestem nr 2 na liście rozp zakowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa gratuluję super :))), ale się rozpisałyście dziewczyny nadrabiania mam że hej. My wczoraj skończyliśmy urządzać kącik małego, torba spakowana leży, ciuszki i wszystko gotowe jeszcze parę kosmetyków. Kurcze Wy tu jakieś skurcze opisujecie bóle a ja w sumie nic nie mam, czasem coś ale szczerze boje się że na cc się skończy bo się poród normalnie nie zacznie, moja mama miała dwie cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
czerwonaq, ja prócz tego jednego dnia, też nie mam bólów czy innych atrakcji. ;) jedyne na co mogę naprawdę ponarzekać to wiecznie zapchany nos jak tylko się spoziomuję. W pionie jest cacy, a jak zlegne, to normalnie oddychać nie mogę. ;/ No ja jak nie urodzę do 39 tyg, będę męża męczyć o seks, może wywołamy, hehe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Bentonowa, wielkie gratulacje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa, pisałam nie dawno żeś pierwsza a tabelce :) a tu już dawno po :) gratuluję!!! Calusy dla ciebie i synka :) mojej kumpeli na początku grudnia też odeszły znienacka wody i też ma synka Filipka :) :) :) zbieg okoliczności :) Mama super, że coraz lepiej :) A ja znowu miałam głupi sen :P tym razem odeszły mi wody podczas mycia się i chlusnęła ze mnie ogromna wydzielina, niby czop śluzowy bleh, patrzę a tam strzepki krwi, patrzę na brzuch a ten zmalał na maksa, co za sen! Haha, dzidzia zcazela się ruszać tak że było widać przez skórę części ciała, niby dlatego, że te wody odeszły... Ale mi się mózg lasuje, że takie sny miewam :P teraz dużo dużo więcej leżę, żeby dac radę do 38 t.c. I powiem: pomaga, no i Nospe biorę nawet 4 tabl na całe 24 h... Dzisiaj mąż wkońcu montuje ramki, lampy i poleczki w pokoju synka i zostaje mu złożenie lozeczka i przeniesienie kanapy, co zrobi albo po wiz u gin we wt (wtedy będzie wiadomo jak moje rozwarcie, bo szyjki już nie ma) albo jak urodze :) no i w sumie nie kupiłam jeszcze: spiworka do wozka i ochraniacza do lozeczka :) hehe :) no i kanapa do pokoju, hehe, bo w 3 nie zmieścimy się na aktulanej, no a mąż pewnie po tyg po narodzinach wróci do pracy, to żeby chlopina się wyspal będzie spał w naszym pokoju a nie synka :) hehe u mnie też zimmnooo :) też się cieszę, że nie muszę wychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa gratulujemy! Duzo zdrowka dla was! Mnie dzis czeka prasowanie malej ciuszkow bo powoli za pranie sie wzielam. My juz prawie wszystko kupione praktycznie tylko wozka brakuje ale to ma czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE*********** malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva............27...Bydgoszcz........08.01.2013........ synek.....Antoni londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX ***************MAMUSIE ROZPAKOWANE ************* Termin P / Data P Bentonowa......25.........01.01.2013/ 27.11.2012....CC......syn ............Filip mama_......Szczecin......09.01.2013/ 04.12.2012....CC..bl iźniaki...Norbert,Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam tebelkę ale kafe mi pościnało wszystko bo miałam wypośrodkowane Data P i Termim P :( jak coś to poprawcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************MAMUSIE NIEROZPAKOWANE******************************* malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva............27...Bydgoszcz........08.01.2013........ synek.....Antoni londynek....32..Londyn..........09.01.2013.........synek. .........Oskar madziulah...28...Stargard Szcz...10.01.2013........synek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka analena...29...Warszawa.......12.01.2013.......synek....M aksymilian blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666.....27.....Legnica.....26.01.2013........sy nuś.......XXX Panna Młoda .....22.....WARSZAWA.....26.01.2013...SYNULEK..KACPEREK Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier czerwonag........28 Raszyn.......15.01.2013..........XXX........XXXXX *********************************MAMUSIE ROZPAKOWANE ************************************ *******************************Termin P / Data P************************************************* Bentonowa......25.........01.01.2013/ 27.11.2012....CC......syn ............Filip mama_......Szczecin......09.01.2013/ 04.12.2012...CC..bl iźniaki...Norbert,Hubert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETANOWA GRATULUJĘ !!!!! Napewno niezapomniane przeżycia i ta bezgraniczna miłość..:) Mamusie powoli zaczynają się rozpakowywać ;) Świetnie!!! Ja też już ciągle myślę o porodzie i powiem szczerze, ze nie mogę się doczekać:) Z kolei chyba mój Kacperek jest chyba za mały jeszcze, bo 35 tydzień, a on ma 37cm, ale waży za to 2600:) Jeżeli miałoby być wszystko w porządku to czemu nie, gotowe już mam wszystko dla maleństwa:) Tylko mój M wraca w niedzielę, więc aby nie teraz, bo on bardzo chce być przy porodzie.. A jak jest z tym u Was???? Mężowie chcą być przy porodzie? Ja to sama nie wiem jak bym wolałą:) Mam różne wątpliwości..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bentonowa gratuluję z całego serca :) szczególnie, że jesteś już po i że wszystko w porząsiu już jest. Żeby nie to moję nastawienie na styczeń , to wolałabym już też teraz się rozpakować i wtedy byłaby szansa na święta w domu, a tak , to nigdy nie wiadomo. Mama_ spokojnie, niech Mały się jeszze poopala i na spokojnie sobie wyjdziecie do domku, gorzej by było gdybyś musiała wracać do szpitala:). Dobra idę się kłaść bo mi brzuch twardnieje, to chyba jakaś podświadomosć, bo od wczorajszej wizyty, od kiedy wiem że szyjki praktycznie nie ma mam skurcze i boję się że nie dotrwam do drugiego. Chyba za bardzo się przejęłam. no i mam takie dziwne parcie na odbyt...... a gdzieś czytałam , że to też jedna z oznak zbliżającego się porodu. Oby jeszcze nie, bo lekarz mi powiedział , że gdyby się zaczęło to w szpitalu w takim wieku ciąży już na pewno nie będą nic powstrzymywać i że raczej od razu pod nóż mnie położą jakbym się tam zjawiła. Po dwóch cesarkach nikt nie będzie czekał aż akcja rozkręci się na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakos nie za bardzo chce zeby moj byl ze mna. On jakos silnie tez nie naciska no ale zobaczymy jak to bedzie. Ciekawe ktora kolejna urodzi. A ja mam takie pytanko do mam z ktorymi malenstwo bedzie w pokoju. Kiedy wstawiacie lozeczko? Ja chce na swieta czyli mies praktycznie do terminu i zastanawiam sie czy nie za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia18204 - ja już mam wystawione:) Dokładnie jakoś teraz na dniach wszystkoskończyliśmy szykować i pokoik stoi w pełni gotowy:) Jest taki ciepły i dziecinny, aż sama tam siedzę :) Tylko pościel, prześcieradełko to już jak niunio będzie, bo teraz to za wcześnie.. Porozkładaj sobie wszystko, zobaczysz jaki to ciepły i przyjemny widoczek:) Sama do siebie będziesz się uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jakoś smutno, m musi zostać dłużej w pracy, jutro też musi iść, dzisiaj już nie powieści lamp i polek :( jak już to rano... Ciągle się to przesuwa... dobrze, że mnie odwiedziła kumpela z pracy na 2 h, bo znowu siedzialbym sama cały dzień... Idą święta, a ją ani nie mogę zrobić generalnych porządków, ani zrobic zakupów świątecznych, ani wypieków , ani nie wiem gdzie spedze święta... Czy w domu czy w szpitalu... Eh jakiegoś dola mam. A lozeczko to myślę, że można złożyć kiedy się chce, tylko ja jakąś zabobonna jestem, bezsensu... Ale i tak m teraz nie miałby czasu... Wkurza mnie to, że on ciągle gdzieś biega a ją tylko dom dom dom.. :( niby pwoinnam się cieszyć, że nie szpital... Eh. Sorki za mój podly humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva to normalne niestety.. Ja też mam czasem gorsze dni, jak zapewne każda z Nas. Tym się musisz pocieszyć:) Główka do góry,będzie wszystko dobrze.. My teraz musimy się ze wszystkiego cieszyć, dbać o siebie, odpoczywać i czekać narodzin Naszych pociech :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, mimo wszytsko smutno mi jak cholera, jeny, oby mi to szybko przeszło, dla synka :) dzięki za mile słowa :) Pewnie jak wróci m polepszy mi się humor, jeszcze godzinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoaj miałam małego doła:( Bo na codzień przebywam z mężem razem, bo ma taką prace, że jest ciągle w domu i tak Nam dobrze:) A teraz wyjechał na 4 dni do Włoch, bo koledze pomaga i wraca w niedzielę.. To tak mi bez niego źle, że wczoraj siedziałam i wyłam..:( Ale jutro powiem, że już jutro:) W niedzielę się zobaczymy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda rozumiem ciebie w 100 %, mąż wrócił 30 min i jak ręką odjął :) smutki odeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×