Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość Dziumidziumiduuum
Napisałam o tym, bo właśnie w wyniku zafałszowania aparat wykrywa bakterie chociaż wcale ich nie ma. Najważniejszy jest wtedy osad moczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, na szybko napiszę, że będziemy mieć synka :) zdrowiutki, wszystko na swoim miejscu, waży 675 g, 23 t.c. i 3 dzień wg wymiarów synusia :) czyli prawidłowo :D Pozdrawiam was! Jutro poczytam wasze wpisy, bo mam zaległości z 3 dni! :D Teraz musze już lecieć dalej :D Uaktualniam tabelkę: NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24...............05.01.2013..........XXX.. ...........XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama.............32.............20.01.2013............s yn........oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czytam was ale nie mam czasu pisac, tak szybko bo spac zaraz zmykam, ja to nie mam zadnych problemow ze spaniem, moglabym spac noc i dzień w kazdej pozycji. Chciałam tylko napisać, ze podziwiam Cię mama_ , jesteś naprawde dzielna i cieszę sie bardzo, ze masz swoje 2 maleństwa i trzymam kciuki żeby rosły zdrowo;-) Salva gratuluje synka! Keerah no ja mam listę od położnej co i kiedy, no i mam GP w 23, 30, 38 i 39 tyg. Teraz mam napisane ze ma mi sprawdzić serce i płuca, czyli pewnie mnie zbada, fajnie ale wolalabym wiedzieć jak tam moje dziecko rośnie. Bo w mojej pierwszej ciąży to wszystko było dobrze do 25 tyg a potem okazało sie ze mała wcale nie rośnie, na szczęście byłam już wtedy w Polsce więc badali mnie co chwila a tu nic. Trzymajcie się dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-*:-*:-* dla Was za słowa wsparcia i otuchy. Śpijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a nie chciałybyście dopisać miejscowości do tej listy? ja nawet spałąm dziś ale to nie takie spanie jak kamień oczywiście dwa razy wc plus kręcenie się ale przynajmniej odpoczęłam :) to ja kz tymi meijscowościami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę: wpisując miasto NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24...............05.01.2013..........XXX.. ...........XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi pomysł z miastem się podoba więc też dopisuje i uaktualnie przy okazji płeć dzidziusia:) NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...............16.01.2013...........s ynek...........XXX kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jesli Was nie zanudzę to pomarudzę dzisiaj troszke z samego rana. Miałam zamiar iść na L4 od początku listopada, ale nie wiem czy dam radę tyle jeszcze pracować, bo ostatnio fatalnie się czuje:/ czasami wszystko jest ok a za chwilę robi mi się duszno, słabo, do tego mam bóle brzucha momentami nawet bardzo silne, potrafi stwardnieć nagle (to chyba to stawianie sie brzuszka o którym pisałyście jakiś czas temu) tyle, że przy okazji mam takie kujące bóle na dole brzucha, może te wiązadła sie rościągają tyle ze ten ból jest dużo silniejszy niz kiedyś i ogranicza ruchy. Najgorzej pochylić się na bok lub sięgnąć gdzieś daleko. A oprócz tego już kilka dni z kolei męczą mnie biegunki. U lekarza byłam 03.09 ale to złe samopoczucie i pozostałe dolegliwości zaczęły sie już po wizycie, a kolejna dopiero na początku października. Dobrze ze chociaż ze spaniem nie jest najgorzej, ale to chyba przez ciągłe zmęczenie i brak odpoczynku. Chociaż ostatnio też coraz częściej budzę się w nocy, niby do łazienki a później nie mogę zasnąć. Przepraszam za to użalanie się nad sobą, pewnie wiele z Was ma gorzej a ja tu smęcę. Salva gratuluje synka, najważniejsze ze zdrowy, i DUŻY już jest! Moja maleńka ważyła tydzień temu 550g, więc twój synus sporo więcej. jeszcze raz grutulacje:) Londynek trzymam kciuki za pomyślny przebieg ciąży, będzie dobrze , nie ma co martwic się na zapas, jeśli cos ich zaniepokoi to z pewnością skierują Cie na jakieś dodatkowe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ja też mam takie bóle kłujące i są dużo większe niż wcześniej wczoraj jakośtak wyszło wieczorem i z moim mężem zaczelismy przytulanki itd i w pewnym momencie tak mnie zabolał brzuch na dole że nie mogłam się poruszać (a to podobno pozycja najlepsza w ciąży) no i się nie dało udawałam że niby nic ale się sama przestraszyłąm bo naprawde ból był ostry z lewej strony, a i ogólnie cały dół czuje. nie wiem jak wy. Co do biegunki to może powinnaś się udać do lekarz rodiznnego bo wiem że jśli trwa dłuzęj niz 2 dni ot należy się udać do lekarza żeby się nie odwodnić może jakiś wirus złapałaś? ja co chwile słysze do koleżanke z pracy że sa chore a to gardło a to rpzeziębienie a to krtań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka z biurka obok jest chora, więc może od niej cos złapałam, tyle, że ona to swoje przeziębienie przechodzi dużo łagodniej , boli ja tylko gardło, i nie ma takich "przypadłości" jak ja , przynajmniej z jej żołądkiem jest wszystko w porządku , a mój wariuje:/ za to ja nie mam żadnego kataru ani bólu gardła w tej chwili, mam wrażenie ze te moje dolegliwości są związane właśnie z ciążą. Tyle ze od samego jej początku mój żołądek nie funkcjonuje tak jak powinien, ale praktycznie zawsze na jakis czas przed wizyta u lakarza sie poprawia i ja później zapominam o to zapytać. Dzisiaj jest trochę lepiej ale zaczekam do wieczora, wczoraj pogorszyło sie po południu, jeśli znów będzie powtórka z rozrywki to będe musiała przyśpieszyc wizytę albo pójśc do rodzinnego tak jak radzisz. A jeśli chodzi o przytulanki to mi tez sie zdarzyło ze nawet na samym początku potrafił zakuć mnie mocno brzuch i juz nic nie wyszło bo oboje z mężem się przestraszyliśmy, także rozumiem Cie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bentonowa
I mnie chyba coś bierze. Gardło drapie, chrypa męczy i ten kaszel :( jak nie urok to sraczka ;) jak ja zazdroszcze tym które mogą spać w nocy, czuje się już czasem jak zombie! Rano Mały chyba pierwszy raz miał czkawkę bo tak regularnie kopał ale nie trwało to długo. Co do bólu przy przytulankach to ja się nie udzielam, bo od dawna ten temat mnie nie dotyczy- chyba ponownie jestem dziewicą :P Lecę do nauki bo mam ten nieszczęsny egzamin bleeee może kobieta się zlituje nad ciężarną ;) Aaa kupiłam kołderkę do wózka i Pani powiedziała, że śmiało można z niej zrobić rożek. A jeszcze mam tyle do kupienia, bo mama mnie uświadomiła jak należy ubierać maluszka. Do szkoły rodzenia jakoś nie mogę dojść heh Dobra, dobra już teraz na serio idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie cos o wyprawce lda maluszka i co oprocz wozka i fotelika samochodowego macie ze sprzetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie wyprawki to ja moge powiedziec tylko tyle, że nie mam jeszcze NIC, null, zero, kompletne nic i troche zaczyna mnie to przerażać. Wiekszość z Was pisze po kolei co juz ma kupione a ja tkwię w miejscu, choc wiem ze musimy zakupic wszystko co będzie potrzebne dla malutkiej, może tylko ubranek troche dostaniemy ale do szpitala i tak muszę kupić, bo wypadałoby nowe. Resztę ubranek zamierzam dokupić uzywanych bo ceny nowych są bardzo wysokie, jeśli dzidzius ma je ponosic tylko chwilę, a wiadomo że szybko rośnie. Obiecałam sobie, że zaczne kupować wszystko jak dowiem sie jaka płeć, teraz juz wiem ale zakupy stoja w miejscu, głównie ze względu na brak czasu przez to wykańczanie domu, ciągłe spotkania z fachowcami i moje kiepskie samopoczucie ostatnio. Ale z drugiej strony mam nadzieję, że jak juz pojde na zwolnienie w listopadzie i przeprowadzimy sie do nowego domu to będę miała wiecej czasu aby sie tym zająć i dodatkowo odejdzie przewożenie rzeczy dla dziecka przy przeprowadzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankama a Ty jeszcze pracujesz czy na zwolnieniu już? bo zauważyłam, że ranny ptaszek z Ciebie:) i sie zastanawiałam, czy to przez kłopoty ze snem czy prace zaczynasz tak wcześnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy dzisiaj pogodę. Czy wy tez w takie dni jak dziś "pałacie" niespożytkowaną energią? Ja nie wiem co mam ze sobą zrobić. Chyba pójdę przygotowac naleśniki i chociaż sobie pojem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Ale miałam zaległości w czytaniu!!!! :P zasypie was teraz moimi odpowiedziami, przemyśleniami :P i nowościami z życia ciężarówki ;) Na początek - cały czas jestem podekscytowana wczorajszym usg!!! Był duży monitor specjalny dla mam, ustawiony tak żebym wygodnie leżała i wszystko widziała,lekarz miał swój, a do tego jest tez wszystko nagrane na DVD, od razu po powrocie do domku obejrzeliśmy z mężem, super pamiątka :) Ten lekarz który to wykonywał super gość, miły starszy facet, dużo żartował, szkoda, że już nie prowadzi ciąż :( no ale mój prowadzący też oki, szkoda tylko, że jakoś usg jest gorsza... :( Malenka gratuluję córeczki :) i co do brzuszka mam jak ty, też wszyscy myślą, ze względu na wielkość, że ciąża dalej niż jest :P a a nasz synuś faktycznie duży :D marta gratuluję synka :) mama_ ciężko się czytało twój post... masz w sobie dużo siły :* Wczoraj jak dowiedzieliśmy się, że synek od razu po usg pojechaliśmy, żeby kupić jakiś ciuszek, no ale zgadzam się w wami, nowe są DROGIE! i dzisiaj chce się wybrać do lumpiku :P "Przygotowaniowo - remontowo " dla dzidzi my jesteśmy na etapie kupna farb do scian, będziemy malować tylko pokoik synka (jak fajnie, że już wiemy :) ), w week najpierw pomalujemy kawałek próbkami, zobaczymy jak wygląda, jak się trzyma, i później kupimy i zaczniemy malować całość :D a dopiero od października: łóżeczko, materacyk i inne i inne i inne :D hehe, bo zgadzam się kasa idzie i idzie i idzie... i ciągle mało :( wózek całe szczęście funduje nam moja mamcia :) i na pewno kupujemy 3 w 1 :) nowy, bo już z myślą o następnym dziecku ;) Ankama też musimy wymienić okna w naszym pokoju, ale ze względu na brak wszystkiego, przełożyliśmy to na listopad... Lenka ja ciągle podbieram kołdrę mężowi :P hehe Agusia na ból brzucha też biorę nospe :) Keerah ja nie liczę t.c. sama, tylko jak usg podaje, bo lekarze (i prowadzący i ten co wczoraj mi robił usg 3D) powiedzieli, że ostateczna data porodu jest uzależniona od tego jak dzidzia szybko rośnie, rozwija się... i tego się teraz trzymam :) a co do msc to wg książek, i innych podają 6 msc miedzy 21-27 t.c. a ja liczę jak wyznaczona data porodu czyli poród na 8.01.2013 więc od około 8 każdego msc :D A co położnej środowiskowej, fajnie, że napisałyście, bo ja nic nie wiem na ten temat... zapytam w przychodni jak to jest u mnie...? jest któraś z was z Bydgoszczy? Młoda Kacha jaki śliczny kombinezonik! też chce taki!!!!! :D tylko nie wiem jaki rozmiar, bo dobrze jakby starczył do konca marca, jak myślicie? Też miałam hemoroidy, ginekolog sam wykrył, bo nie miałam żadnych boleści, tylko zatwardzenia, najpierw zapisał czopki, a na następnej wizycie maść jedno i drugie POSTERISAN, i teraz na najbliżej wizycie zobaczymy czy już jest oki :) Ja się nie przejmuję ZUS-em, mój lekarz powiedział, że to on przecież wystawia mi zwolnienia :) :P Ufff rozpisałam się na maxa ;) obym nie zanudziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim Słuchajcie, no tragedia ze mną, czuję się jakbym miała grypę. Nos zatkany, zatoki to samo, ciągły katar, kaszel dreszcze kichanie i zimno. Już nos wokół bordowy od dmuchania. 2 dni leżałam w łóżku, ale dziś trzeba było iść na zajęcia. Tragedii by nie było ale akurat dziś mieliśmy zajęcia w galerii i musiałam popylać do centrum a u mnie już 8 stopni wiatr i zimno jakby mróz był. I się znowu dorobiłam, pomimo że wczoraj czułam się już znacznie lepiej. Jutro postanowiłam leżę w łóżku i ogrzewanie na full! A dziś zaraz mam wizytę u położnej. Może mi przy okazji załatwi na boczku ekstra wizytę u tego GP bo chyba nie dam rady wydobrzeć na samym miodzie. Ogólnie u mnie wszystko super, o ciąży przypominają mi tylko ruchy malucha i lekkie zadyszki. A, no i muszę ją poprosić żeby mnie zważyła bo nie mam pojęcia ile mi przybyło, ale nie wydaje mi się że dużo. Wklejam moje miejsce rezydentury :) I odezwę się po wizycie w przychodni. Buźka dziewczyny! NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...........26...............11.01.2013...........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........synek.......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) ale sie rozpisalyście:) Gratuluję wszystkim mamusiom po usg zdrwoych i dużych dzidziusiów:) a myślałam, ze moja jest wielka (500 g) a Wasze jeszcze większe:) Wszystkie przeziębione - trzymajcie się tam i uważajcie na siebie, u nas taka pogoda, że szok, zimno, leje i wieje. Byłam dziś na badaniach i zrobiłam to obciążenie glukozą... ohyda... powiem Wam, że ja ledwo to przeszłam bo od początku ciąży nie mogę nic słodkiego, bardzo sporadycznie, a tu cały kubek ale to jeszcze zełknęłam za jednym łykiem, pół h po zrobiło mi się tak słabo i niedobrze, że poleciałam do wc, stałam przy otwartym oknie i modliłam się żeby nie zwymiotować.. i tak godzinę z zegarkiem w ręku wytrzymałam liżąc cytrynę.. udało mi się ale ledwo, oj ledwo...a miałam tylko 50 g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek.......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier mamy przewagę chlopczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK*............*WIEK*........* DATA PORODU*....*PŁEĆ.*........*IMIĘ* Bentonowa......25...............01.01.2013............syn ............Filip malenka0411....24.. Siedlce ...05.01.2013........córeczka......XXX miluskamiluskamili....24.........07.01.2013...........syn ...........Kubuś daguza1234.......20.............07.01.2013...........cór ka..........julka Salva..................27...........08.01.2013....... .synek.....Antoni londynek....32....................09.01.2013.........sy nek. .............XXX mama_..............................09.01.2013..........bl iźniaki.........xxxx madziulah.........27..............10.01.2013...........sy nek.........Łukasz lenka.k...26...Częstochowa...11.01.2013..........c óreczka.....Lenka blanka25..........25..............13.01.2013............c órka.......Amelka sinisza.............30..............14.01.2013........... .XXX..........XXX marta2387........25..............15.01.2013............sy nuś..........xxxx MłodaKacha22....22..............16.01.2013............XX X..........XXX Keerah............22...Szkocja....16.01.2013...........sy nek.......... Niko kotkotkotkot....17..............17.01.2013............XXX ..........XXX Cathy...............17...............17.01.2013.......... .XXX...........XXX Estrella80........32...............17.01.2013...........X XX..............XXX Agusia18204.......22................20.01.2013.........XX X.............XXX grochowa14......38...............22.01.2013...........XXX ...Igor/Emilka patrycja2222.....18...............23.01.2013...........sy n............xxxx inLoveee..........23..............25.01.2013.......córec zka........Klara gosieńka2666....27..............26.01.2013............sy nus............XXX Panna Młoda .....22.............26.01.2013............XXX............XXX Aneta G...............23...........27.01.2013............XXX. ...........XXX Nowinka_1982.....30.............28.01.2013............có rka........Zuzia Iducha............20..........28.01.2013................s ynek..........Kornel dominika87gd....XX.............31.01.2013.............XXX ...........XXX Tamara............25..............31.01.2013............X XX............XXX __aga__...........27..............05.02.2013............. XXX...........XXX MAMA2013LUTY...22.............14/02/2013.............XXX. ..........XXX ankama...........32..Rzeszów.....20.01.2013............s yn........oliwier mamy przewagę chlopczyków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1747
hej dziewczyny ! będzie synek ! Nie spodziewałam się, bo w końcu mam dwie duże córy, jak już wcześniej powiedziałam, a teraz będę mieć upragnionego synka ! jestem prze szczęśliwa :) tylko, że słabe ruchy czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska1747
a w ogóle, robicie już jakieś grubsze zakupy ? ja już mam wózek, przewijak, nosidełko, kilka ubranek, nawet ostatnio niebieskie bamboszki kupiłam, żeby mężowi powiedzieć, że będzie miał syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. spotkałąm się znowu z koleżanką i znowu marton po szmateksach i w tesco byłyśmy. Koleżanka kupiła dużo rzecyz ja jak zwykle nic, mówie wam na chlopców trudno coś znaleźć bo jest dużo mniej. Smiałyśmy się same z siebie bo najpierw były szmateksy potem obowiązkowo wc, potem byłam tak głodna z kol że jedzenie po jedzeniu chciało nam się pić potem połaziłyśmy po tesco jeszcze za zakupami (widziałyście te kocyki z kubusiem puchatkiem w tesco?? przepiękne ja knie lubie czerwonego to ta aplikacja jest cudna) ja też nie mam wyprawki tylko trochę po siostrze dostałam ubranek (nawet sporo) a z resztą musimy liczyć tylko na siebie i będzie cieżko bo ten remont pochłonie dużo pieniędzy no a potem mąż będzie musiał sporo dojezdzać do pracy a ja jak wróce do szkoły też. Już to przerabiałam za młodu. eh Ja jestem na L4 od czerwca ale wstaje rano bo i nei moge spać i mąż wstaje do pracy więc ja jak się obudze to koneic nie ma powrotu do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka gratulacje:) kolejny chłopczyk do tabelki:) Ankama byłam w tym tyg w tesco i rzeczywiście są śliczne ubranka z Disney'a ale też i drogie, normalnie piękne, za to też są body i pajacyki tańsze takie 3, 5 paki po 20 do 52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam nic nowego, dla kiciusia mojego. Obowiązkowo kupię mu coś na urodzinki do szpitala i na wyjscie do domu. A na razie zaopatrzylam sie w używane, ale prawie jak nowki, niektore z metkami. W lumpku wyczajam body, czy pajacyki za 3-5 zł, a w sklepie ceny sa kosmiczne. Teraz poluje na kombinezoniki:D aha no i nie cierpie niebieskiego..zwlaszcza blękitu. Moje dziecko bedzie skazane na zółty, oliwkowy i kazdy inny prócz niebieskiego. Sama nie zakupuję nic w tym kolorze, bo wiem, ze na pewno któreś ciotki i odwiedzajacy dzidziusia na pewno zaopatrzą go w błękit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie neibieski (morski i najbardziej i pochodne) ale ostatnio mam faze na beze i brązy a znależć coś na chłopca to graniczy z cudem w szmateksach. Ja ogólnie nic nie kupuje jeszcze -wiecie czemu. W sumie cieszę się że do pracy nie chodze i mam wolne a z drugiej strony mi smutno, jakby ktośpotrzebował porady - to jestem tyflopedagogiem i oligofrenopedagogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem spod szczecina możecie uaktualnić B-) Wyprawka... Otóż łożeczko Rozki Kolderka Podusia Kombinezony zimowe Body Kilka ubran-pajacykow Koce-.... Sama nie wiem co jeszcze.. A w weekend wózek odbieram. Aha jeżeli któraś by chciała to mam za dużo o jeden fotelik chicco dla noworodka. Bardzo ładny używany ale zadbany. Nie wiedziałam że kupię wózek ze wszystkim w komplecie więc o fotelik jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×