Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem pewna 29

STYCZEŃ 2013 - zapraszam wszystkie świeżutkie mamy :)

Polecane posty

Gość blanka25
analenko, nie robiłam takich badań, ale jak masz silne swędzenie, to faktycznie warto dla spokoju. co do hiv, to rutyna chyba ;) może pochwalę się swoim brzuszkiem po obiadku :D http://zapodaj.net/d72f49e2e3fa5.jpg.html :) 26 tydzień, zaraz wkraczamy w III trymestr! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analena racja, niech sobie pomyśli, wolałabym zrobić wszytsko co trzeba, a nie zameczac się domysłami :) moja kumpela przez zbagatelizowanie lekarzy co do badań, nabawiła się przy pierwszej ciązy nadczynnosci tarczycy, a przy drugiej hpv... urodziła 2 msc temu synka, i teraz ciągle jeździ po szpitalach, trzymam za nią kciuki, żeby jej się udało wyleczyć :):):) Blanka śliczny brzuszek :) ale malusi :) mój jest większy i nie wiem czy nie za duży :P ja dzisiaj zaczynam 27 t.c. i to już 7 msc :D:D:D czytałam co i jak się rozwija od tego tyg, i ponoć dzidzi zaczynają rosnąć brewki, rzęski i włoski na główce :):):) oby miał je za tatusiem, bo ja mam wszystko jasne, i "maluję" na ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Dzięki kochane ;) Salva, to zupełnie tak jak u mnie, jeszcze brwi mam bardzo ciemne, za to rzęsy, chociaż długie raczej jasne i jak nie umaluję wyglądam łyso. :D A mój mężczyzna oprawę oczu ma czarną jak heban i gęstą. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tu wątków, że aż nie nadążam :) brzuszek piękny :), byłam dziś u fryzjera i na małych zakupach i powiem Wam, że cieszę się że tą wyprawkę mam prawie gotową bo już nie dałam rady tak jak kiedyś po 3, 4 h spacerować po mieście, godzina to max i tak musiałam wrócić tramwajem (oczywiście znieczulica, ledwo ustałam) bo sił mi brakło. Teraz brzuch mnie boli, nie martwię się już tak bardzo tą szyjką bo skoro mój gin mówi, że ok to musi tak przecież być :) Zła jestem bo mnie fryzjerka za krótko obcięła i mam włosy do ramion, trochę za, a zachciało mi się cieniowania!! miałam proste, a teraz będę czekać z pół roku aż odrosną eeehhhh... Kotkotkot leż i się maksymalnie oszczędzaj a będzie dobrze :) trzymam kciuki za Was:) Wszystkie inne dziewczynki z problemami też się trzymajcie ciepło, bo już nie pamiętam która z jakim problemem trochę się ich namnożyło. Jeszcze tylko 3 miesiące nam zostały :) ja jestem już w 27 tyg :) jeszcze z 10 i można całkowicie bezpiecznie rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka ;) chciabym chociaz brwi ciemner miec jak ty :):):) lenka zazdroszczę z wyprawką, nie mogę jakoś dogadać się z moim m, kiedy w końcu pojedziemy do ikei, bo tam kupimy większość, oprócz ciuszków, kosmetyków... kasa odłożona, a tu czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Ja już o wyprawkę jestem spokojna. :) Czego nie mam, dostaniemy od rodziny. :) Salva, parę lat temu raz eksperymentowałam z henną i potem mi tak rzęsy leciały, że szok. ;) Nie wiem czy od tego, przyczyn mogło być wiele, ale się zraziłam. ;) Dobrze, że wszystko odrosło i siedzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka i co robiłaś żeby Ci odrosły? mnie strasznie wypadają brwi i rzęsy teraz i nie chcą odrastać tak jak kiedyś, jakby się zatrzymały, olejek rycynowy już na nie nie działa używałam przez lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka25
Wiesz, chyba tak po prostu odrosły, jak każde włosy. Poza tym witaminki, dobry jest Vitapil, a z odżywek to przetestowałam wiele i najlepsza była Revitalash (ale okropnie droga ok. 300 zł, opakowanie starcza na pół roku). Ale efekty są. ;) No i dać im odpocząć, nie malować itd. Poza tym możesz sprawdzić czy nie masz problemów z tarczycą, to częsty objaw lub pasożyta - nużeńca na brwiach i rzęsach. Nie martw się, to na pewno minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Blanka ale Ty masz mini brzusio :D aaaaah, moj jest chyba za 3 razy większy. Co do cholestazy to u mnie podejrzewano, mialam pobierana krew na próby wątrobowe i wyszło ok. Swedzenie podobnież moze byc spowodowane zmiana hormonów. Mnie co jakis czas tez swedzi. Ostatnio w sobote, nie mogłam sobie miejsca znaleźć przez to. Polecam wam olejek rycynowy na brwi i rzęsy. Ja po przedłużaniu rzes mialam fatalny stan. Po 2ch tygodniach stosowania olejku poprawa była mega ogromna. Kosztuje 2.5 i od lipca, do teraz mam ponad pół buteleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, umknęło mi to znadnie o olejku u Ciebie ;) Od poniedziałku jestem na sokach wlasnej roboty, bo walcze z anemia. Mam nadzieje,ze to wpłynie takze pozytywnie na włosy i cere;) Lekarz mi zapowiedział, ze bede musiala zmagać sie z małopłytkowoscią juz do konca ciazy. Taka przypadłosc. M.in. dlatego zalecił picie wina, ale jakos nie jestem do tego przekonana. Ostatnio wypiłam dwa łyczki i taka mialam ciężką głowe i szyje, żalowalam ze tylko niepotrzebnie dzidziusia obarczam %. Zanim jednak siegne po żelazo w tabletkach, wypróbuje naturalne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka dzięki :) narazie nie kupię tej odżywki, chyba że będzie tragedia, Miluska nie szkodzi ale potwierdzam olejek działa, ja używałam go bardzo długo i robię przerwę teraz, może po przerwie zadziała znów i detox od makijażu. Fajnie, że mogę tak w domu siedzieć i nie muszę się do pracy malować :) O tym winie też słyszałam sporo choć to kontrowersyjne ale nawet u mnie jeden z najlepszych lekarzy w mieście mojej koleżance zaproponował czerwone, dopóki da się czymś innym leczyć to ja bym jednak nie piła wina regularnie w ciąży. Moje wyniki narazie są bardzo dobre ale zobaczymy co dalej bo zauważyłam, że spadły nieco od ostatnich badań. Anemii jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka to fakt dla twarzy detox na maxa :D mi bardzo poprawiła się cera :) Blanka jeśli znajdę fundusze to kupię to odżywkę, dzięki za info :) bo w sumie teraz przyciemniam brwi ale kredką, ale i tak są marne, pewnie przez używanie henny, myślałam też o makijażu permanentnym na brwi i rzęsy, ale nie mam na to kasy :( Czuje się dzisiaj jak balon, piję dużo herbaty zielonej z miodem na to przeziębienie i mam wilczy apetyt... eh waga po obiedzie pokazała 75 kg :( matko... mówię wam, będę jak wieloryb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva to mamy tak samo z tymi brwiami i rzęsami :) ja już depresji dostaję.. a u mnie waga po jedzeniu też z 73 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka wpadłam teraz na pomysł, że na 30 ur poproszę na prezent bon na makijaż per. hehe :D Moja znajoma kosmetyczka, która go wykonuje mówi (widziałam efekty i wyglądały super), mówiła, że wystarcza na 3-5 lat :D Teraz trochę się zapuściłam z dbaniem o siebie :D ograniczam się do farbowania włosów, pedicure raz na 1 msc (robi mi moja siostzrenica, bo ja już nie sięgam), manicure jak mi się chce :P no i wklepuje 2 razy dzienie krem na rozstepy :P bo strasznie ich się boję :D:P no ale najważniejsze teraz zdrówko maluszka :D a jak u was z tymi sprawami? :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salva całkiem pokaźna lista dbania o siebie, nie wiem co można jeszcze więcej robić :) ja też na codzień 0 makijażu, wlosy dziś ścięłam i ryczę z rozpaczy, bo za krótko, balsamuję brzuszek, robię paznokcie jak mi się chce i tyle...i tak pewnie minie jeszcze z 3 miesiące do porodu i z 3 po porodzie zanim zacznę się ogarniać tak jak przed ciążą, bardzo tęsknię za moim stanem sprzed, choćby nie wiem co to w ciąży i tak wszystko się zmienia i człowiek wygląda inaczej. Rozstępów nie mam i chyba nie będę mieć, nie widzę oznak nigdzie jakoby miały się pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam wczoraj makijaż na górnej powiece. Myślałam że bardziej boli i że dziś będę opuchnieta ale nie jest źle. Boli tak jak by było zadrapane czyli prawie wcale a właśnie żeby te zrobić wykorzystałam fakt że nie muszę nigdzie wychodzić teraz. Zapłaciłam 200 zł więc nie tak źle i już z poprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nieźle, ja bardzo lubię się malować ale teraz naprawdę to nie ma najmiejszego sensu :( ale ten pernamentny to dobry pomysł jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wygoda na pewno. W ciąży niby odradzają bo skurcze itd ale jak się dobrze czuje i nie mam skurczy to nie widziałam problemu. Wszystko zdezynfekowane itd było fajnie. Teraz czekam aż się wygoja , zrobię znów rzęsy i z głowy mam wszystko:-) człowiek z wiekiem robi się coraz bardziej wygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge do Was dołączyć? Wprawdzie mam termin z OM na 20.12 ale z USG na 27-29.12 więc moja córeczka może już w styczniu się urodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniamisiu
witam, ja się spodziewam bliźniąt 15.01.2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie :) Lenka tez lubię się malować ;) i teraz robię to np. na spotkania z koleżankami, wyjścia do sklepów :D a widzisz myślałam, że skoro więcej czasu to bardziej da się zadbać o siebie, ale mi osobiście strasznie się nie chce, np. regulacja brwi :P nawet do kosmetyczki czy fryzjera nie chce mi się pójść :P a włoski odrosną w mig! na pewno dobrze wyglądasz :) :) :) Mama zazdroszczę! a co jaki czas musisz odnawiać? w sumie taki makijaż kosztuje od razu duzo, ale pewnie się zwraca, nie trzeba stosowac kosmetyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek zaczełam 31tc. Będziemy mieć córeczke, Dominisie. Już nie mogę się doczekać jej narodzin. Malutka od 25 tygodnia jest przekrecona główką w dól. Dziecko bardzo aktywne :) A są tu mamusie z WArszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamki :) i te "stare" i te nowe :) Ja dziś dostałam od lubego tą poduchę do spania na boku :) była akurat w lidlu za 39,99 :D i jest meeeega wygodna! Do tego kupiłam sobie w biedronce "50 twarzy Greya" i wchłoneło mnie :) Któraś pytała się o znieczulenie przy porodzie - ja rodziłam naturalnie i nie dostałam absolutnie NIC, mimo moich błagań i płaczu o pomoc. Gdy powiedziałam, że zapłacę to jeszcze dostałam zrypy, że tu "wszystko refundowane, a ja chcę łapówki dawać" . Lecz mimo "refundowania" to i tak nic nie dostałam :O nawet przy nacinaniu krocza. Znieczulenie w zastrzyku dostałam do zszywania krocza jedynie. Ale takie coś tylko w Złotoryi :) Mam nadzieję, że z dziewczynami, które mają problemy już się uspokoiły i jest dobrze 🌼. Natomiast tego uderzenia w brzuch bym nie lekceważyła, bo ,tfu tfu, nie daj Bóg doszłoby do odklejenia łożyska...? Mam nadzieję, że wszystko dobrze.... Analenko , też próbuję się ustrzec rozstępów, ale skóra coraz bardziej napięta i swędząca....:( a mój dzidek też mało się rusza ostatnio. Salva, upominaj się o badania, należą Ci się. Blanka, piekny brzusiu, jaki zgrabny! Ja mam już więęęęększy, hehe :) a na plusie 6 kg i leci dalej do przodu! :) a to dopiero 22-23 tydz....:P Umówiłam się w końcu do fryzjera - zetnę moje długie włosy do brody i wycieniowane z tyłu. Może to mnie uchroni przed rychłym wyłysieniem :O Ale odradziła mi farbowanie... w sumie farbowałam już i wydawało mi się, że nie szkodzi to, ale ona powiedziała, żebym nie farbowała w ciąży. No to trudno, dam odpocząć włosom :) ten makijaż pernamentny kusi.... rano miałabym więcej czasu :D na spanie, hehe :D buziaczki laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aniamisiu, ja też czekam na bliźniaki ;-) Salva, makijaż utrzymuje się kilka lat , zależy od skóry jak zaakceptuje barwnik. Poprawka jest po to, żeby jak już zejdzie opuchlizna to dopracować ew braki. Ale wg mnie jest równo i ładnie. M też mówi że ładnie. Zawsze używałam eye linera ale dobry też kosztuje ok 30-50 zł (nie mówię tu o tych najdroższych) więc mam już z głowy ten zakup na kilka lat i jestem mega szczęśliwa :-) a zbierałam się od ok roku. Aha koleżanka ma już 8 lat i nie zanika nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama kusisz tym makijażem! uwielbiam kreski i też maluję eyelinerem :) może poproszę o taki prezent na 28 ur, a to już niedługo, hehe :D przy malutkim dziecku na pewno się przyda więcej czasu :P Dobranoc wszystkim :) coś długo dzisiaj wytrzymałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko jedno :P:) Gosienka, farby fryzjerskie są bardzo silne, może dlatego doradziła brak farbowania, ale naprawdę spokojnie można stosować farby bez amoniaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proś może M się ugnie ;-) trzymam kciuki za powodzenie misji urodzinowej :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×