Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aj aj aj aj aja ja ja ja 125

: Czy alimenty na dziecko przekreślają już na zwsze małżeństwo?

Polecane posty

Gość aj aj aj aj aja ja ja ja 125

Czy jest możliwy powrót do siebie po złożeniu pozwu o alimenty.Jak to jest u faceta?Czy dla niego to już koniec wszystkiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet facetowi nierówny
niejeden pewnie sie obudzi ze snu po takim małym wstrzasie a drugi oleje i pojdzie w długa :) nie daje kasy ze chcesz alimenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj aj aj aj aja ja ja ja 125
Nie daję.Odeszłam od niego.Choć go kocham.Ale tu nie o kase chodzi bo uwierz mi że gdybym miała pieniądze to nigdy bym go o alimenty nie podała.Ale tu chodzi o dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj aj aj aj aja ja ja ja 125
Dlaczego faceci tak diametralnie się zmieniają?Najpierw wszystko pięknie, ładnie itd..A potem kawał skurwysyna się robi.O co tu chodzi?Dlaczego trzeba ich zmuszać przez sąd płacenia na swoje własne dziecko?To chyba normalne że gdy jest małe dziecko a kobieta(matka) nie pracuje tylko się tym dzieckiem zajmuje to baran powinien wiedziec że trzeba pomóc dobrowolnie CHOCIAŻ finansowo do jasnej cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkkkk
wielu facetów mysli ze w ten sposob czyli nie płaca alimentów , msci sie na eks ze ma go prosic o kase albo gdy nie pozwoliła soebie na jego ekscesy to sa złoscliwi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
"""""" aj aj aj aj aja ja ja ja 125 Czy jest możliwy powrót do siebie po złożeniu pozwu o alimenty.Jak to jest u faceta?Czy dla niego to już koniec wszystkiego?? """" Moim zdaniem ...tak . Po prostu już nigdy nie będzie zaufania. A jak nie ma zaufania to nie ma nic. Po za tym żaden mężczyzna nigdy nie wybaczy żonie ,że wystąpiła przeciwko niemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram zniecierpliwionego :)
Musicie z czegos zyc ,a alimenty to taka forma zabezpieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Błąd, facet musi płacić na dziecko alimenty nawet jeśli ty się kąpiesz w kasie. Inaczej poczuje się zwolniony już ze wszystkich obowiązków, a życie wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damski bokser
Chcesz zachęcić faceta żeby do ciebie wrócił składając pozew w sądzie? Też kiedyś lasce piznąłem z liścia i zaproponowałem: chodź do łożka. Jakież było moje zdziwienie gdy uciekła przez okno. Mało kulasów nie połamała (Ipiętro) :) Ale ty próbuj. Może tobie się uda zaciągnąć gościa do wyra za pomocą sądu. Może kulasy połamie uciekając od ciebie - i będzie twój.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×