Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakniea6w

najlepsze cwiczenia na brzuch dla chudzielca?;)

Polecane posty

Gość jakniea6w

Witam, moze znajdzie sie ktos majacy o tym wieksze pojecie (wlasciwie ja nie mam zadnego)... chce wyrobic sobie na wakacje ladne miesnie na brzuchu, nie obrazilabym sie gdyby udalo sie dojsc do zrobienia drabinki... i wlasnie tu mam problem bo uslyszalam, ze a6w nie jest dla mnie odpowiednie poniewaz jestem szczupla, praktycznie nie mam na brzuchu tluszczu wiec nie powinnam wykonywac cwiczen ktore robi sie codziennie (dalej nie rozumiem czemu). Niby nie powinnam tez robic zbyt intensywnych treningow zeby dla odmiany nie spalac miesnia... wiec ja juz nie rozumiem, moze mnie ktos oswiecic jakie cwiczenia i jak czesto wykonywac zeby efekty byly widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz robić brzuszki
nawet codziennie, ale nie tak intensywnie jak to jest wymagane w a6w zwłaszcza w późniejszych etapach. A6w nie jest polecana dlatego że taka ilośc brzuszków jaką się tam robi (w ostatnie dni dochodzi do 500 chyba) to może obciążać kręgosłup a widocznych efektów praktycznie żadnych więcej. Sama swego czasu zrobiłam a6w i mi ładnie wymodelowało brzuch i boczki chociaż miałam tłuszczyk i po odpuszczeniu ćwiczeń praktycznie wszystko oklapło. Teraz jestem zdania że po którymś dniu wykonywania to już była strata czasu i do tej pory mam awersję do brzuszków. Lepiej codziennie poświęcać powiedzmy 8 min na brzuszki i starać sie wprowadzić to sobie jako jedno z codziennych zajęć albo co drugi dzień, niż przez 40 dni ćwiczyć tyle brzuszków, obciążać kręgosłup i potem odpuścić. Ja byłam pełna zapału żeby po zakończaniu a6w dalej ćwiczyć brzuszki tylko już nie tak intensywnie ale odpuściłam bo na samą myśl o robieniu brzuszków mi się odechciewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.osilowni.pl
Spróbuj abs I nie II jutro wieczorem pojawi sie artykul razem z cwiczeniami jakie trzeba wykonywac na mojej stronie www.oSilowni.pl jak cos to zapraszam ok 12 pewnie juz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×