Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
ale znalazlam cos takiego moze ktorejs sie z Was przyda zeby sobie notatki prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no mi sie zapomnialo wkleic hihihihi u mnie plodniaczki ale co z tego jak maz 900 km odemnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj:/ to naprawdę daleko.. Nie wykorzystacie tych cennych dni. Kaśka super te buciki :) ja właśnie jest w trakcie poszukiwać i nie wiem, czy przypadkiem się na nie nie zdecyduję :) śliczne. Suknię już mam - szyję się :) znaczy poprawki, bo za szeroka lekko w biodrach była:/ a tak to już do ubioru to myślę, że wszystko mam :) A Ty ? ;) Wyjeżdżacie gdzieś po ślubie?:) na jakiś romantyczny "miesiąc" miodowy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
fajne ja mialam inne na nizszym obcasie i zaokraglone czubki dziewczece bardzo le juz ich pewnie nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia a on w jakim kraju pracuje? Wiesz też bym chciała je zamówić tylko nie wiem czy trafie z rozmiarem, są idealne z wyglądu:) Ja nie mam jeszcze nic kompletnie. Wybrać obrączki jedziemy za tydzień w piątek. My jedziemy chyba ale tylko nad morze... a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
kaskuuu to ja jestem w Niemczech w pracy pracuje juz dlugo jako opieku nka osob starszych i wlasnie jestem u rodziny tu juz 3 raz teraz tylko u dziadka bo babcia zmarla zaraz po moim ostatnim wyjezdzie i dlatego mam takie luzy bo nie ma przy nim zupelnie roboty hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
magdalenka 19.... jak ci wykryla niedroznosc jajnikow i czym to moze byc spowodowane? moze jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy do Krainy Wielkich Jezior :) ale też nie na długo, bo potem już mam termin @, więc co to za zabawa jak miesiączka jest :) ja uwielbiam wodę i kąpiele :) odwiedzimy też Hotel Gołębiewski w Mikołajkach :) My już zamówione mamy obrączki, za ok.2 tyg. po odbiór :) jeszcze tylko 47 dni do naszego ślubu:) z jednej strony już nie mogę się doczekać , a z drgiej ogarnia mnie strach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ja nie mialam zadnych objawow niby zrosty robia sie po stanach zapalnych ktorych ja nigdy nie mialam ..... raz juz mialam laparoskopie ze wzgledu na torbiel potem operacje ze wzgledu na wodniaka na jajniku.... a niedroznosc zostala wykryta badaniem HSG poczytaj sobie na temat tego badania na necie ....u mnie byla tragedia bol prawie nie do zniesienia ale jezeli sa drozne podobno nie boli dziewczyna przede mna ktora byla nic nie czula .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziewczyny nie ma czego ja tez sie strasznie balam a do tego pare dni przed sie rozchorowalam mialam ponad 38 goraczki kaszel i katar do tego stopnia ze ksiad myslal ze placze hahahaha ale na przysiedze sie zajaknelam.......bo caly czas mialam w glowie i cie nie dopuszcze hahahaha i dlatego ale mielismy tak wspanialego ksiedza z mojej parfii ze Szczecina(maz z Gorzowa Wlkp) proboszcza ze nie bylo juz strachu jak doszlam przed oltarz do ukochanego bo moj ojczym mnie powadzil tylko ta przysiega hahhaha a suknie mialam taka i mam teraz problemy ze sprzedazahttp://tablica.pl/oferta/suknia-slubna-IDVKNX.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mojego ślubu zostało 41 dni:)Już nie moge się doczekać. Mam już wszystko tylko jeszcze jakieś drobne rzeczy muszę dokupić.No i oczywiście wszędzie jeszcze raz zadzwonić i dopytać o szczegóły. A jaka macie piosenkę wybraną na pierwszy taniec? Bo ja nie mam żadnego pomysłu więc może coś doradzicie? A po ślubie chcemy jechać nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
my mielismy Zaczaruj mnie Kombi i nigdzie nie bylismy pozatym ze znajomi z Mazur nas zaraz po slubie porwali na pare dni do siebie ale i tak fajnie bylo potem sobie siedzielismy w domku, moze kiedys nadrobimy kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam Paula " Od dziś" , magdzia piękna suknia ale bardzo droga, ja wybrałam bez koła:) My w dolinę jezior nie możemy jechać bo mój P jest wędkarzem i... wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też wybraliśmy morze Donusia:) Polska tez jest piękna nie musi koniecznie być Egipt czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wędkarstwo coś o tym wiem!:D:D mój B. cały czas siedział by na rybach, w szczególności, że już na podwórku płynie rzeka:D więc od małego go uczyli :D ale tam nie pozwalam brać wędki:D Magdalena ładna ta suknia Fakt droga:/ ja też mam z kołem tylko, że rozmiar 36 i długość na 173 plus buty ok.5 cm :) donusia coraz bliżej ten dzień:) my nie robimy wesela, więc nie mam problemu z piosenką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak to nie robicie? a przyjęcie chociaż czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rodzice P też nie byli za tym aby robić wesel. Ah tylko ja się uparłam, w rodzinie mojego P jest tak : 3 siostry i on jeden. Było mi przykro jak mi powiedział że jego tata powiedział mu że nie wywalą na niego 10 tys ;/ W tym momenie się zawahałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomaranczko ty jesteś taka "wielka" jak ja:)Też mam 173 cm i do tego obcas w butach ok 5 cm. I do tego też chudzina jestem,bo tez noszę rozmiar 36 lub 38:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjęcie pod namiotem dla najbliższych :) u mnie jest problem, że moi nie chcieli dołożyć :/ więc tylko ze strony mojego B. dali nam 10 tyś. :/ ja nie byłam za jakimś wielkim weselem, ale wyszło jak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wesele dużo kosztuje i mi czasem też żal,że tyle kasy pójdzie na tą uroczystość. Ale ponoć ślub bierze sie raz w życiu więc czasem warto zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wgl rodzice uważają nas za dzieci;/ Żadna strona nie bardzo chce się dokładać... pod namiotem zawsze coś:) Ja mam 169 :D niska jestem:) A robisz jakież zabiegi kosmetyczne ?>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donusia wyszłam z tego założenia co Ty:) u mnie wyszło ok 27 tys wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja 173:) roz.36 ważę 55-57 kg :) pewnie dlatego, że uwielbiam sport i jestem wysportowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dużo Ci wyszło. Mi mniej,bo z wielu rzeczy z M zrezygnowaliśmy. Np. z profesjonalnego fotografa i kamerzysty. Ale za to na zespole nie oszczędzaliśmy. I pewnie ponad 20 tyś wyjdzie nam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 52 kg,bo ciągle w stresie żyję i mało jem,bo mnie z nerwów brzuch ciągle boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..warto było by zaszaleć , ale jakby rodzice dołożyli..a samemu ta ciężko, studia i wgl też kosztują :/ tylko B.pracuje :) ale nie jestem zła na rodziców, bo żadnej z córek nie dołożyli :) nie byłam wyjątkiem i nie liczyłam na wiele:) Kaśka nie jesteś mała:p Myślę, żeby udać się na oczyszczanie skóry metodą ziołową, przedłużanie rzęs i manicure :) potem oczywiście fryzjer i makijażystka :) a Wy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×