Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Kamisia aż mi lepiej,że masz podobnie do mnie. Ja też mam podobną pracę do Ciebie choć nie pracuję na stacji benzynowej. U nas też ciągle coś wymyślają i to jest denerwujące. A też pracujesz po tyle godz co ja? I na zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
mi zależy na tym żeby śluzu było więcej może to pomoże w wyścigu plemniczkow które nigdy nie docierają tam gdzie trzeba:) warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
mi zależy na tym żeby śluzu było więcej może to pomoże w wyścigu plemniczkow które nigdy nie docierają tam gdzie trzeba:) warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
mi zależy na tym żeby śluzu było więcej może to pomoże w wyścigu plemniczkow które nigdy nie docierają tam gdzie trzeba:) warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do śluzu to ja mam tak 3 dni tak dużo tego śluzu i myślę,że wtedy jest go dużo przed owulacją,w trakcie i tak dzień po. Tak mi się wydaje przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
mi zależy na tym żeby śluzu było więcej może to pomoże w wyścigu plemniczkow które nigdy nie docierają tam gdzie trzeba:) warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na zmiany, robię po 12h i ten system pracy mi pasuje, bo nie mieszkam w miejscu pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molly,a cykl masz regularny? Wiesz kiedy wypadają u Ciebie dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ten śluz to dni płodne, póki co mnie wiesiołek nie pomógł. Biorę castagnusa na PMS, okropny ból piersi miałam zawsze przed @ i po pierwszym opakowaniu zero poprawy, nadal bolą eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Hej dziewczyny ! Sorki ale nie było mnie troszkę, wyjechaliśmy na weekend do Szkocji poświęcać. Odpoczelam bardzo i zaPomnialam o tym co mi wisi nad głowa. Czytałam wasze posty... Witam nowe dziewczyny,im nas wiecej tym lepiej:)) Paula nawet nie wiek co napisać bo wszystko mogłoby zabrzmiec niestosownie... Podziwiam cię strasznie i mam nadzieje ze nas tu nie opuścisz.... W piątek mam dostać okres Ale jak narazie to żadnego objawu. Nie wiem czy to zły czy dobry znak. Wszyscy mi mówią ze na początku cycki bolą a mnie nic a nic więc holercia modlę sie żeby zaczęły boleć;)) wtedy bym miała nadzieje:) korcisz mnie żeby zrobic test wcześniej, ah jestem taka niecierpliwa! To moja zguba! Trzymajcie sie cieplutko Ps: fajnie Ze jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie ma na to reguły, gdyż mnie zawsze bolą i to u mnie jest oznaka nadchodzącej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
Donusia28 mam zawsze regularnie co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
kamisia oby piersi już cię nie bolały to mogłaby być oznaka że jednak zaczyna się coś dziać w tym kierunku do sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ja myslalam ze jest taka zasada ze zawsze bOla jak sie jest w ciąży.. Nigdy naprzód okresem mnie tez nie bolaly więc nie wiem jak to do końca jest. Moje dwa nieszczesneeee rodzyny;)) mogłyby urosnac! :)) Polariska mogę juz pogratulować?;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly90
mnie bola w czasie @ ale słyszałam że po zajściu w ciążę też bolą i rosną pojawiają się nawet rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no owszem, bolą po zajściu w ciążę, ale jest to inny ból jak przed @. tak słyszałam, nie wiem z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda kobieta reaguje na ciaze inaczej...jedne maja caly pakiet objawow i nne nie maja ich wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słoneczka :* Witam, szczególnie nowe dziewczyny :*:* U mnie po staremu, tylko że po tej niespodziewanej @, nie weim kiedy mam dni płodne.. Najgorsze że teraz nawet nie mam jak pójśc do gina:(( To jest okropne, nie wiedziec o co chodzi... Ta dziwna @, zaczęła mi sie jakos pare dni po owu i trwala jakies 2 dni, bardzo male tez bylo krwawienie, zazwyczaj mam okropnie mocne krwawienie, a to jakos ledwo ledwo, eh nie weim co myslec i to jest najgorsze, a teraz inna bajka, mam śluz jak by płodny, jest gęsty i jest go dużo.. Nie wiem co ten mój organizm wyczynia, może przyczyna stres, nie wiem, ale nie poddaje sie i czekam na pierwsza okazje pójscia do gina. P.S. Polariska czekam na dobra wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od wczoraj zaczęly mnie okropnie bolec piersi, aj by od środka je rozsadzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Dziewczynki nawet nie wiecie jak ja się stresuje jutrzejszym dniem :( Tak mną trzęsie że masakra ... nie mogę się uspokoić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania1985_5
Bubblegum może się udało? czasem w trakcie zagnieżdżania się komorki jest małe i skąpe krwawienie :) trzymamy kciuki ja się wczoraj znowu dowiedziałam o kolejnej znajomej w ciąży- to jest dobijające :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
A ja właśnie jestem przed wizytą... :D Za chwilę wychodzę z chałupki iii może się wkońcu czegoś dowiem :) Aaaaaaaa boje się :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
polariska napisz jak tylko wrocisz i kciuki w gore trzymam.... wszystkim milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Jestem załamana ;( Bo lekarz mi powiedział nie mówie tak nie mówie nie ... :((( Na USG nic nie widać jeszcze... ;(( A okresu jak nie było tak nie ma :((( A endometrium ma 11,2 mm także chyba mały ... nie wiem co myślicie ?? :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam dostać @ dziś lub jutro... raczej nie nastawiam się na nic, musiałby stać się cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
nie znam sie ale nie myslalas zeby zrobic bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×