Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hej dziewczyny! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : 17dhttp://shinybox.pl/?ref=854d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedź teraz mi się rozjaśniło z tym śluzem :) I rzeczywiście z piekiełka teraz mam Dni płodne a z tego ov dopiero 18 masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle teraz zajść w ciąże to normalnie jak wygrać w totka. Teraz to większość ciąż to tzw te "wpadkowe" przed 20. I wiecie co sprawdzają się słowa mojej gin że za parę lat cofniemy się w edukacji sexualnej i by mieć dzieci wogóle to będziemy musieli miec je w takim wieku jak nasze babki i pra babki czyli 16 17 lat a przekwitać będziemy jako 30 paro latki. Mnie ta wizja przeraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodówka pycha
ja mam 29 lat moje drogie czekam narazie na 1 IUI w polowie lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz BetiGl Ty miałaś inny przypadek :) jak Cię pobolewało to oznaczało ciążę, mnie akurat przed @ tak pobolewa zawsze :) Każdy organizm jest inny ;) Donusia najlepiej to od początku cyklu zaczynać pomiary, bo widzisz różnicę..a tak teraz to raczej i tak się nie zorientujesz za bardzo.. ja kiedyś miałam bardzo niską temp. 35 i coś rzadko 36 . A w tym cyklu nawet 37 jednego dnia ;) myślę, że w tym miesiącu się nie udało .. bo temp.spada:( a wczoraj się też dowiedziałam, że szwagra siostra jest w ciąży 2 miesiące, starali się ponad pół roku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym chciała wiedzieć czy mi się udało,bo już niecierpliwa jestem:)Ale mam wrażenie,że nic z tego nie będzie:(Zawsze mi się wydawało,że w ciążę to tak łatwo zajść.Moja mama mówi,że ona nie miała z tym żadnego problemu i moja siostra też nie.Ale mój brat stara się z żoną o dziecko już dłuższy czas,ale nic z tego nie wychodzi.Może przyczyną jest to,że jego żona długo brała pigułki kilka lat. Ja kiedyś może przez 6 msc brałam pigułki i liczę na to,że w miarę szybko uda mi się w tą ciążę zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica jednak z pomaar..
tarali się ponad pół roku ;/ strasznie dlugo :O hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica jednak z pomaar..
kazda z was by chciala zachodzic w 1 cyklu zaraz albo w 6 czy 7 to nie tak dziala to jest z krótki czas jeszcze zeby panikowac!!!!!!!!!!!!!!!! swoje trzeba odczekac czy to miesac czy to dwa czy to szesc czy rok a moze lata tego nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosnica jednak z pomaar..
dodam jeszcze ze zdrowa para w danym cyklu ma szans 25 % na zajscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Pomarańczka wiesz co z tym stresem to nie jest tak do końca bo ja właśnie w cyklu w którym zaszlam byłam bardzo zestresowana. Miałam delikatnie mówiąc niesympatyczna sytuacje w pracy, akurat w okolicach owulacji. Policja przyjechała do pracy i takie tam szkoda gadać. Byłam pewna Ze sie nie uda bo byłam jednym wielkim klebkiem nerwów..... A tu niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Takkze dziewczyny wszystko jest możliwe :)))) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Samopoczucie w kratkę. Jednego dnia super. Drugiego za to usypiam w pracy na siedząco i boli mnie podbrzusZe i nic mi sie nie chce. Ale i tak nie mam co narzekać bo jak narazie to nie mam żadnych mdłości :) oby nie zapeszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ja mieszkam w uk interaktywne dopiero ok 11ego tygodnia jest pierwsze usg, wtedy uslysze serduszko i zobaczę jak wyglada, nie mogę sie już doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Sorki ale nie wiem dlaczego słowo interaktywne sie wkleilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz w którym tyg. jesteś? ;) oj na pewno nie możesz się doczekać, ja też bym nie mogła:) usłyszeć serduszko;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Według owulacji jestem w 5tym tygodniu ale nie wiem do badania nie licy sie tygodnia ciazy od pierwszego dnia okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z pracy, zmęczona, ale szczęśliwa, bo od soboty mam urlop :classic_cool: wreszcie odpocznę nie mogę się doczekać tego pn, kiedy pójdę na usg, sprawdzić to jajeczkowanie... jeszcze cholera babka w laboratorium musiała iść na urlop, jak akurat potrzebuję zrobić badania, jak na złość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej w miejscu:( ale muszę już zacząc ogarniać mama się dowiedziała o moich staraniach i też się niepokoi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś dziwnie brzuch pobolewa i jajnik prawy od 2 dni nigdy tak wcześniej nie miałam i chyba kupię dziś test i spróbuje chociaż nie mam nadziei na ciąże w tak szybkim czasie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick .................. Lat ...... Cykl starań ................. spodziewana @ Ninkaa86............26............4................... ...........11.06 Witam, jak widać wyżej staramy się z mężem od 4 miesięcy. Miesiączka powinna pojawić się 4 dni temu, test negatywny (niestety), brałam 2 cykle Luteine na brązowe plamienia przed miesiączką. w 15 dc przez 10 dni. I nie wiem czy to wina tabletek, czy ciąza, a test się pomylił, czy za kilka dni przyjdzie @.... Miała tak któraś z Was??? I zapomniałam dodać, że od kilku dni mam dziwną białą wydzieline (nie jest to grzybica!!! bezwonne, nie swędzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×