Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Gość
no wlasnie sa jakies podejrzenia ostatnio cos wykryli na macicy i dlatego pewnie tez te bole!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
moze powinnas pogadac z lekarzem na ten temat ?????? u mnie to dzien z zyciorysu wyjety powaga mimio tabl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogadam, we wtorek jadę do gina... u mnie tak samo, brałam ibupromy, z 6 sztuk w ciągu dnia, ale ostatnio wzięłam nospę i było o niebo lepiej, wcześniej jakoś o niej zapomniałam, tylko ten ibuprom brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie odzywałam bo nie bardzo miałam czas, musiałam się mężem nacieszyć, bo pojechał właśnie na tydzień w delegację. Wróci wyposzczony akurat na dni płodne to może coś zasieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
bubblegum.....ale powiedzial Wam ze tyle chce czy co laska bo tak sie powinno robic chociaz u mojej kolezanki powiedzial co laska ale nie mniej jak 1000 skaranie Boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ksiądz powiedział 500 normalnie taka stawka, bez negocjacji, chór 130zł, zdobienie kościoła osobna firma 200 ale pięknie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udzielałam się ostatnio bo jutro się bronię tak więc trzymajcie kciuki za mnie :)) a my sie przytulamy i przytulamy.... zobaczymy co z tego będzie :) ja 3 lata temu 100 zapowiedzi 100 siostra do śpiewania 700 ksiądz a kościół sama ozdabiałam bo u nas nie wolno było wynajmować firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
trzymamy kciuki a jak !!!!!!!! mnie brzucho przestal bolec ale powiem Wam ze jakis ten@ DZIWNY niby sie ozkrecil teraz spokoj nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia POWODZENIA ! Ja to mam tak okres, że mam np 3 dni, potem przerwa 1 dzień i potem znów @ na jeden dzień wraca, zwykle tak mam. Nawet wczoraj miałam maluśkie plamienie, a to był już 8 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, naprzód !!! Nam ksiądz sam zarzyczył nie co laska, tylko "tak sie placi, zobaczcie wszyscy tak placą" i księge pod nos wsunąl i rubryka oddzielna "za slub" i wszedzie 1000 ,1000 itd także niestety ;/ ale już niedługo wezmiemy slub i bedziemy szczęśliwym malzenstwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam doła,bo już nic nie rozumiem o co chodzi z tymi dniami płodnymi:(Już się gubię w tym czy mam jeszcze dni płodne czy już nie.Czy owulacja już była czy też nie?Wg moich obliczeń owulacja miała być 9 czerwca czyli w sobotę więc wydaje mi się,że już dziś nie powinnam mieć dni płodnych oraz śluzu.A jednak śluz nadal jest.Kiedy on powinien zanikać?Pewnie głupie to moje pytanie,ale już nic z tego nie wiem:(I jakoś mam wrażenie,że tym razem też się nie uda mi zajść w ciążę mimo,że jestem pewna tego,że kochałam się w dni płodne:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynooo owulacje mozna
Donusia28 sprawdzic tylko poprzez monitoring cyklu a ze sluzem jest roznie czasem nawet po owulacji jest jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynooo owulacje mozna
a sex w dni plodnie jeszcze o niczym nie swiadczy mozna sie kochac w dni plodne w owulacje itd a do ciazy nie musi wcale dochodzic daj na luz to napewno sie uda nie licz nie mierz nie sprawdzaj sluzu!!!! wiem co mówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, jeśli są dni płodne, jest owulacja, jest przytulanko, szanse wynoszą około 25%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) drugi test wyszedł pozytywnie,jutro mam wizytę u gina. i zobaczymy co powie :) mam nadzieję,że nie jest za wcześnie na potwierdzenie bo tak naczytalam się na róznych forach kiedy najlepiej iść potwierdzić,że już sama zgłupiałąm i umówiłam się na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny proszę Was o pomoc. Mam miesiączki co 24 dni (czasem 22), ale ostatnie były co 24. Kochałam się z mężem przy końcu 9 dc w późnym wieczorem, na drugi dzień ramo rozbolał mnie dość mocno prawy jajnik (wg obliczen owulacja 10-11dc) i po dzisiejszy dzień go czuje a to 19dc. oprócz tego bólu i dziwnego odczucia mam lekki stan podgorączkowy około 37stopni . zrobiłam test ciążowy w 17dc wynik negatywny. pomimo faktu ze test raczej zrobiłam za wcześnie myslicie ze mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez znam podobnychkkk
zrobiłam test ciążowy w 17dc wynik negatywny tan podgorączkowy około 37stopni . czys ty zgupiala??????:O w razei czego jeszcze niedoszlo dobrze do zagniezdzenia a ty juz robilas test ciazowy ? dobrze ty sie kobieto czujesz???? jaki stan podgoraczkowy???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dopiero dzisiaj wróciłam do domku. Na weselu było bajecznie. Mimo że nie chciało nam się iść było extra. Pan młody jest strażakiem cały orszak go prowadził oj nie da sie opisać. My z P nigdy się nie bawimy na weselu, a tu aż nogi same tańczyły. Grał zespół PLAYBOYS z Radomia, jak ktoś ma ochotę zobaczyć polecam!:) Ach u mnie już naciskają na zaproszenia, bo nie mamy, a ja nie wiem na jakie się zdecydować. Hym chciałam zapytać, a wódkę jaką macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj powiało chłodem od niektórych wypowiedzi.......... :( A ja się obroniłam na 5. I jeszcze chce zajść w ciąże i już nic nie będe chciała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donisua kochana ja też się pogubiłam, a tak szczerze już starciłam nadzieję. W sobotę przyjechała P siostra cioteczna tam do rodziców z synkiem. Ma chyba 2,5 czy 3 latka i jest znów w 5 msc. Marcelek tak słodko się uśmiechał i bawił z nami ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej dziewczyny!!!!!!! od wczoraj nie mam juz @ nie mam pojecia co sie stalo za to okropny ten bol brzucha masakra jakas i taki twrdy sie zrobil a bol az do prawej nogi promieniuje nie wiem co sie tam dzieje nawet test zrobilam ale negatywny wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ach moniaaa gratulacje kochana no na 5 to jest suuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochaniutkie ;* :) nie pisalam bo mój Ł wrócił z delegacji na 5 dni i wczoraj pojechał z powrotem.. smutne takie rozstania no ale cóz:( Beti gratuluje!!!:) ale wy to szybko robicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo :) ja sama ciągle nie dowierzam i dziwie się że się chyba udało:)byłam pewna że nic z tego nie będzie w tym msc a tu proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×