Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Hej, dziewczyny ,całkiem się zabiegałam z tym ślubem :P U gina byłam 2x razy, mówi że wszystko jest ok, nie widzi żadnych przyczyn dlaczego @ przyszła tak wcześnie, mówi ze to pewnie stres, spodziewam się @ 24 około, pije ziółka, może coś pomoże:) Umówiłam się z gin na wszystkie badania hormonów w lipcu, odrazu po ślubie :) ale ona mówi że ma nadziej ze już nie trzeba będzie, bo mówi że u niej było kilka takich przypadków ze odrazu po ślubie zachodziły kobietki, a przed tym po parę lat się starały :) zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ magdalenka1976......36............8 lat.................... 11.06 pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubblegum niedługo Twój wielki dzień :)! oj ten stres to może dużo namieszać w nas - kobietach :) hormony się chyba wtedy mieszają :D na pewno wszystko wróci do normy, tylko będziesz miała obrączkę na paluszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
hej!!!!1 no tak brzuszek nie na darmo bolal dostalam plamienia @ sie jeszcze nie rozkrecila ale wiadomo ze nic z tego....zastanawia mnie tylko fakt ze 2 dni wczesniej eh nie mam juz sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polariska
Gratuluje kolejnej mamusi :) ... Wy dziewczynki też się nie przejmujcie napewno wam się wkońcu uda:):D I wszytskie będziemy szczęśliwymi mamusiami :D zaczynają mnie łapać mdłości ale jeszcze nie zdażyło mi się wymiotować :) Całe szczęśćie ale podejrzewam że to cisza przed burzą :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka1976 ojoj.. a jednak @ przyszła :/ nie wiem co Ci napisać .. Polariska Ty to szczęściara jesteś..:) dzidzia rośnie , tylko się cieszyć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z B. jedziemy do księdza o 16.00 na spisanie protokołu :) Powiedział, że przepyta nas z katechizmu :) Dziewczyny te co biorą ślub: też tak macie? :) przed zapowiedziami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no narazie to sa jakies plamienia tylko ale moze sie rozbryka nie wiem mimo tabl brzuch boli....eh zyc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdalenka1976
A nie lepiej dac sobie spokoj z naturalnymi staraniami? jak i tak nie wychodzi? tylko nie potrzeba sobie robic nadzieje? moze lepiej sie poczujesz wiec cos o tym bo to przerabialam odpuscilismy z mezem ale i tak lipa ale moze lepiej sie nie łudzic? rozumiem cie my podchodzimy do in vitro za 3 miesiace przeszlam 3 inseminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
niby po hsg lekarz powiedzial zeby probowac na lipiec mam dopiero laparoskopiie wiec ze staran narazie i tak nici bo jestem w Niemczech niby sie nie nastawialam ze moglo sie udac ale zawsze jakas iskierka gdzies jest......dopiero po laparo bede cos wiecej wiedziec....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko my jak bylismy spisać protokół to o nic ksiądz nie pytał.Tylko zadawał pytania te co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płacimy 400zł. U mnie na śląsku to tak mniej więcej sie płaci. Ale wiem,że w każdym kościele jest inaczej. Najlepiej zapytać sie w kancelarii ile dają inni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
a u nas sie daje co laska na zapowiedzi dalismy 100 i na slub 300 a i tak ksiadz moj proboszcz nie chcial przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak właśnie powinno być, 2-3 cykle i kobieta zachodzi w ciążę, a nie że nasze własne ciała są nam wrogami i nie pozwalają nam na poczęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam mieć owulację. Tak wynika z obliczeń. Ale nigdy nie odczuwam żadnych objawów,ze owulacja następuje.Odkad mam dni płodne to kochamy sie z M codziennie i mam nadzieję,że coś się z tego urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam mieć owulację. Tak wynika z obliczeń. Ale nigdy nie odczuwam żadnych objawów,ze owulacja następuje.Odkad mam dni płodne to kochamy sie z M codziennie i mam nadzieję,że coś się z tego urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża magdalenka1976......36............8 lat................chyba 05.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.06 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża Donusia to widzę, że u Was wszystko pełną parą :) my wczoraj nic.. jakoś się nie zebrało nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam na zapowiedzi u B. 100 i u mnie 100 ;) i zażądał 600zł :O i organista 300zł niedaleko nas 1000zł:D Zszokował nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wcześniej słyszałam od innyh ludzi, że zadaje jakieś pytania (intymne) i wgl, a tu też nic:) tylko te podstawowe co ma w protokole:) i mojego B. pacierza zapytał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
tez slyszalam o przypadku bardzo intymnych pytan a mojej kolezance wrecz powiedzial ze do buzi brac nie mozna bo to nie koscielne a jej przyszlemu mezowi tlumaczyl jak ma ja nawilzac wierzycie.......szkoda ze nie polozyl jej na biurku i osobiscie nie pokazal.....kolezanka byla tak zbulwersowana ze zaniemowila....niektorzy ksieza tacy sa i nic nie poradzimy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nick ______________Lat______Cykl starań _______spodziewana @ pomaranczka92......22................3................... ...22.06 Donusia28.............28...........2......... ................22.06 Bubblegum..............21.............14................. ...24.06 kamisia_k.............26...............41................ ... ..31.06 Kaśkuu.................20................6.............. .......03.07 Molly90................22...............46............... ... ..03.07 89MONIAAA............23 ........... 2........................ 04.07 Hania_85_05..........27.............3.................... ...05.07 magdalenka1976......36............8 lat....................05.07 Polariska...............21...........8.......... ...............................ciąża Rzanuaria..............26...........2.......... ..............................ciąża BetiGl...................32............2................. .. .....................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
poprawilam bo wpisalas 05.06 u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj u tych księży to jest różnie :) My mieliśmy też niedawno takie spotkanie (pary, które niedługo wejdą w związek małżeński) w kościele z jakąś facetką i ona tłumaczyła co i jak z naturalnym planowaniem rodziny. Dziwnie się czułam jak w kościele mówiło się o takich rzeczach, jaki kolor i konsystencję ma śluz.. jak facet powinien wkładać do pochwy dwa palce i badać szyjkę macicy..itd. Takie trochę niezręczne to było (bynajmniej dla mnie i B.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fajnie wspominam spotkanie z naturalnego planowania rodziny. Kobieta była bardzo ludzka i fajnie o tym opowiadała. Zwłaszcza mój M był tym spotkaniem zafascynowany,bo o wielu rzeczach nie miał pojęcia. Ale spotkanie odbyło sie w salce przy kościele i były 2 pary. My i jeszcze jedna para. A co do dawania na zapowiedzi to u mnie czegoś takiego nie ma. Ale wiem,że niektóre pary dają jakąś drobną kwotę np.20zł. I potem te 400zł płaci się za mszę ślubną i w to już jest wliczony organista. Zatem u nas tanio jest. I poza tym u nas śluby są o godz 12,a wiem że w innych częściach Polski śluby są np na godz 16 czy 17. Trochę tych różnic jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendoberek!!!!! u mnie sie rozkrecila @ na dobre a przy tym ten straszny bol brzucha czy ja sie go kiedys pozbede,masakra jakas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×