Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

magdalenka197 mieszkam 30 km od Szczecina, ale chciałabym rodzić w Szczecinie. W sumie do szpitala w Zdrojach to mam chyba 15 min samochodem (nie licząc korków w godzinach 15-16). I dlatego szukam dobrego lekarza. Skoro mówisz, że jest godny zaufania to być może się do niego wybiorę :) Czytałam o nim opinie na internecie i raczej są one pozytywne. Ponoć pomógł dużo kobietą, które mają problemy z zajściem. Trzymam za Ciebie kciuki. Wytrwałości Madziu :) BetiGl czuje się bardzo dobrze. Jak już wcześniej pisałam - jestem śpiąca ale dlatego, ze brakuje mi kofeiny.... Bolą piersi (jak diabli!) i w sumie śluz jakby się skończył i dzisiaj znowu się pojawił. Wizytę mam jutro, ale troszkę mnie to zaniepokoiło... Tylko że ja chyba jestem na samym początku ciązy, a Ty już dlużej ode mnie :P Licząc od pierwszego dnia mojej ostatniej miesiączki (czyli 12.05) to jestem w 5 tygodniu ciazy :) Dziewnie to lekarza liczą :) A tak na prawde to 'fasolka' ma tydzień, może 2... A jak to wyglada u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
ninka ....wiesz ja mam bardzo pozytywne wrazenie kompetencja usmiech i odpowie na kazde pytanie....nigdy nie widzialam u niego zdenerwowania ze np za dlugo siedze pytam i zawracam glowe czy cos podobnego....a jak to zwykle na necie kazdemu nie dogodzi wiadomo on jest tylko czlowiekiem tez ma swoje lepsze i slabsze dni czy zly chumor(nigdy nie zauwazylam) jak kazdy a dla mnie ma byc przede wszystkim kompetenty ide do lekaza a nie na kawke. wogole polecam Ci szpital w Zdrojach czysto nowoczesnie no co do reszty lekarzy nie wiem mialam doczynienia z 2 ciepli mili ludzie rowniez odpowiedzieli na moje wszystkie pytania ze zrozumieniem i cierpliwoscia jak dla mnie kompetencja na 100%......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ninkaaaaa
jak mozna miec problem z zajsciem po 4mc? rozumiem po2 latach 1,5 roku alle nie po pary miesiacach zdrowe pary czadem staraja sie rok czasu jak nie 1,5czy 2 lata a sa zdrowe bo sa zablokwane poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 hee moja ostatnia miesiaczka zaczęła się 11.05 wiec nie duzo dalej od ciebie jestem :)zaczyna się 6 tydz:) u mnie tylko pojawily sie czasem mdlosci poza tym wszytko w normie,nawet piersi tak bardzo nie dokuczaja ale w staniki przestaje sie pomału mieścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BetiGl to faktycznie dzień różnicy ;) Ty 11.05 a ja 12.05... Zarejestrowałam się na forum nie wiedząc że to tak szybko pójdzie! Wiele moich koleżanek stara się rok, 2 lata. Więc myślałam, ze u mnie będzie podobnie... Ale się udało i to bardzo szybko, bo po 4 m-cach. Test zrobiłam dzięki rozmowie z jedną z forumowiczek (BetiGl pozdrawiam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Darmowe kosmetyki zapakowane w pudełko i dostarczone do twojego domu, czy to możliwe??? - TAK!!! Kto nie chciałby skorzystac z takiej okazji? Wystarczy zarejestrowac się na stronie pod linkiem : http://shinybox.pl/?ref=854d17d Zachęcam bo warto!! w tym miesiącu dostałam 5 pełnowartościowych produktów - kosmetyków między innymi szampon L'oreal, błyszczyk RIMMEL i to zupełnie za darmo, bez żadnych opłat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninkaa86 dziękuję za pozdrowienia :) jestesmy w tym samym pkt.więc będziemy przechodzić to razem jak to się mówi łeb w łeb :p :D trzymajmy się dzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Lipa na maxa, odechciało mi się wszytskiego. Dziewczyny możecie mi powiedzieć co najpier załatwiałyście w urzedzie stanu cywilnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Kassssku co sie stalo my mielismy konkordatowy i muselismy miec z urzedu zaswiadczenie o braku przeszkod zawarcia zwiazku do kosciola pare min i zalatwione bylo cos placilismy ale nie wiem ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ale to już mogę złożyć zapewnienie? Ślub mam we wrześniu. Płaci się ok 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja zalatwialam a bylo to na poczatku czerwca to powiedziano mi ze wszytskie dokumenty łącznie z tymi z USC musza byc załatwiane 3 msc przed planowana data ślubu i w urzedzie to własnie te zaswiadczenie o braku przeciwskazan do zawarcia zwiazku no i w zaleznosci czy oboje jestescie z tego samego miasta czy tez nie skrócony akt urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
beti gl ma racje tak wlasnie jak napisala nie wczesniej bo zaswiadczenie z usc jest wazne 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z USC i z kościoła też przynajmniej w mojej parafii,wszystkie świadectwa chrztu bo byłam chrzczona w innej tez 3 msc ale to juz zależy od parafii,bo każda ma inacze z tego co zdążyłam zauważyć ale urząd to na pewno 3 msc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Kaśka tak właśnie jak dziewczyny wyżej napisały :) akty chrztu, bierzmowania, 3 egzemplarze z USC do ślubu konkordatowego, my mieliśmy też karteczki do podpisania przez poradnię życia małżeńskiego (1 spotkanie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, ciąza potwierdzona. 5 tydzien, pecherzyk ciazowy o wym. 7,22 mm, ale nie widac jeszcze zarodka i troche mnie to zmartwilo. Nastepna wizyta dopiero 13 lipca... mam nadzieje, ze bedzie OK. BeiGl zapraszam na forum "luty 2013" http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5236873&start=390 A za Was dziewczyny trzymam kciuki, i caly czas czekam na wiadomosc o II kresaczkach :) Co do ślubu to nie pomogę... dawno był i nie pamiętam jak to się wszystko załatwiało. Ale widze, ze dziewczyny duuuuzo wiedzy maja na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!!! u mnie nic@ nie ma od 2 dni mam wzdety brzuch nie moge go wciagnac bo miesnie bola czy ktoras z Was juz tak miala zanim sie dowiedziala?????? a dzisiaj zaspalam do pracy co mi sie nigdy nie zdaza i jestem nietomna oczu nie moge otworzyc zeby zaczac funkcjonowac....... test kupie i bede z samego rana w sobote robic.... Kamisia.... i co u tego lekarza wczoraj bo nie napisalas nic co powiedzial?????? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!!! u mnie nic@ nie ma od 2 dni mam wzdety brzuch nie moge go wciagnac bo miesnie bola czy ktoras z Was juz tak miala zanim sie dowiedziala?????? a dzisiaj zaspalam do pracy co mi sie nigdy nie zdaza i jestem nietomna oczu nie moge otworzyc zeby zaczac funkcjonowac....... test kupie i bede z samego rana w sobote robic.... Kamisia.... i co u tego lekarza wczoraj bo nie napisalas nic co powiedzial?????? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
czesc dziewczyny!!!!!! u mnie nic@ nie ma od 2 dni mam wzdety brzuch nie moge go wciagnac bo miesnie bola czy ktoras z Was juz tak miala zanim sie dowiedziala?????? a dzisiaj zaspalam do pracy co mi sie nigdy nie zdaza i jestem nietomna oczu nie moge otworzyc zeby zaczac funkcjonowac....... test kupie i bede z samego rana w sobote robic.... Kamisia.... i co u tego lekarza wczoraj bo nie napisalas nic co powiedzial?????? milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka Daj znać jak najszybciej jak zrobisz :)) Ja też nie pamiętam tych formalności ślubnych :) A ich nlestety jest dużo poradnictwo rodzinne nauki przedmałżeńskie koszmar........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka daj znać jak najszybciej jaki wynik :))) Ja też nie pamiętam już tych formalności przed ślubnych ale niestety jest ich bardzo dużo a najgorsze to poradnictwo rodzinne i nauki przedmałżeńskie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka daj znać jak najszybciej jaki wynik :))) Ja też nie pamiętam już tych formalności przed ślubnych ale niestety jest ich bardzo dużo a najgorsze to poradnictwo rodzinne i nauki przedmałżeńskie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomotałam coś :) A mi z ovufiend wychodzi dzień płodny wczoraj był przypuszczalnie płodny czekam na męża i zabieramy się do roboty :) Zresztą z piekiełka miałam wyliczone na dużo wcześniej też działaliśmy testowałam i nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no jak tylko zrobie to dam znac pewnie ......chociaz watpie!!!!! Kamisia a ty gdzie zniknelas kochana jak tam po wizycie u Gina ????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zrobiłam test i wyszły II kreseczki to też mialam straszne wzdęcia !!! I byłam tym zdziwiona bo raczej rzadko u mnie występują!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Czyżby wszystkie kobietki w ciąźy przeszły na inne forum? Eh u mnie postarem, dużo załatwiam i boję się że nie zdąże. U mnie kancelraia czynna od 8.00-8.30 i od 18.30-19.00 masakra. Ks nas nie przyjął, bo się spieszył do szkoły. P ma wolne cały rydzień i działamy ale i tak czuje że nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no wlasnie co to wszystkie sie gdzies wyniosly no ja wlasnie te wzdecia tez mam, do tego brak apetytu i zmeczenie , wczesniej zjadlam kolacje i jest mi teraz niedobrze na zoladku jakos po obiedzie nic mi nie bylo!!!!! ja juz sama nie wiem jutro kupie test i w sobote rano zrobie.....pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mój lekarz powiedział, że jak nie widać jednego jajnika (bo na usg nie było widać lewego) to on nic z tym nie zrobi, bo w prawym jajniku owulacji nie było ( a były to dni płodne), więc nie wie, czy nie było owulacji na lewym jajniku i wysłał mnie ponownie na usg, jadę jutro, tak długo będę chodzić póki nie znajdą tego jajnika. eh... magdalenka, to ile już Ci się okres spóźnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
no 11 mialam miec a 9 byly te plamienia 2 testy w 28 i 32 negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na drugim USG, dziś robił mi je mój lekarz, więc wykonał je rzetelniej, w związku z tym i znalazł drugi jajnik (lewy), a na prawym jajniku był...pęcherzyk, niepęknięty, podejrzewa LUF - zespół luteinizacji niepękniętego pęcherzyka jajnikowego... czyli z tego cyklu wychodzi, że owulacja owszem jest, ale pęcherzyk nie pęka, dlatego też pewnie jest mój problem z zajściem w ciążę... Dziś było tylko te USG, a we wtorek mam wizytę i gin powiedział, że będziemy myślec nad wysłaniem mnie na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×