Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość a o co maja inne zagladac???
czytac o ciazach!!!!!:O tlyko i wylacznie teamt zrobil sie ciazowy a nie staraczkowy wiec nie ma sie co dziwic ze inne tu nie zagladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz są pretensje, że jedne pozachodziły i nie zaglądają bo mają w d... staraczki, a teraz okazuje się, że jak zaglądają to też źle. Jednym słowem te co pozachodziły powinny czuć się winne, że się im udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Dopiszcie mnie do tabelki jak mozecie bo ja korzystam z tel i troche ciezko to zrobic (25 tydzien ciazy, termin na 7.03.2013). Z gory dziekuje ;) Ania nie zwracaj uwagi na te komentarze...ja nie dostalam takiego nagrania usg ale byc moze dlatego ze nie chodze prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl........... ... .....@ Kaśkuu.................20................7.............. .....04.09 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44............... ....01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1.............. ......23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... 14.03.2013 6. Molly90..............22..............46...................07.03.2013 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... 19.04.2013 9. Donusia28...........28..............5...................cią ża 10. ania_06............25..............11..................29.06.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassminnas
Oh dziewczyny, tak was czytam i płakać mi się chce jak widzę, że którejś się udało.. Oczywiście gratuluję i cieszę się z Wami, ale mnie dzisiaj ręce opadły kiedy zobaczyłam jedną kreskę na teście - 35 dzień cyklu, @ brak, starania od 3 miesięcy... Tak bym chciała dopisać się do Waszej tabelki :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie i ludziska
jassminnas 3 mc strasznie dlugo:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie i ludziska
jassminnas 3 mc strasznie dlugo:O:O:O dziewczyno nie przesadzaj co to jest 3 miesiace chyba zwariowalas ludzie sie latami staraja albo po 2, 3 lata a 3 mc to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie i ludziska
jassminnas nie przesadzaj co to sa 3mc:O nic to jest wyluzuj ludzie sie staraja latami po roku po dwa po trzy lub dluzej a 3 mc to jest nic nie przesadzaj daj sobie na wsptrzymanie bo jelsi nie bedzie sie dlugo udawac dostaniesz do glowy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie i ludziska
jassminnas nie przesadzaj co to sa 3mc:O nic to jest wyluzuj ludzie sie staraja latami po roku po dwa po trzy lub dluzej a 3 mc to jest nic nie przesadzaj daj sobie na wsptrzymanie bo jelsi nie bedzie sie dlugo udawac dostaniesz do glowy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie i ludziska
jassminnas nie przesadzaj co to sa 3mc:O nic to jest wyluzuj ludzie sie staraja latami po roku po dwa po trzy lub dluzej a 3 mc to jest nic nie przesadzaj daj sobie na wsptrzymanie bo jelsi nie bedzie sie dlugo udawac dostaniesz do glowy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tutejszej pomaranczki
dziewczyny moze podajcie ktory to mc ciazy w tabeli bedzie lepiej widoczne!!! jassminnas glowa do góry ja staralam sie 5 dlugich lat udalo sie po 3 IUI mozesz to sobie wyobrazic? warto czekaci i trzeba byc cierpliwym nie od razu krakow zbudowano u jednych to trwa 1mc u innych pol rok rok dwa lata 5 lat a innym sie nie udaje wogle glowa do góry tak jak post ludzie i ludziska ma racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassminnas
Aha, rozumiem, że ja nie mam prawa napisać, że jestem zawiedziona, bo są tacy, którzy starają się dłużej. Spoko, nie mam więcej pytań, zostawiam więc tu samych DŁUGO starających się o dziecko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Ja mam w sumie 31 dzień cyklu dzisiaj no ale wyszła 1 kreska ale dziś znowu miałam mdłości i o mało co nie wymiotowałam czy możliwe ze jeszcze by test nie pokazał dwóch juz nie wiem co mam mysleć ale trzeba być cierpliwym macie racje dziewczyny. Ja teraz czekam dalej na @ bo jeszcze go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
A patrząc na niektórych z was starania jestem pełna podziwu i ciesze się razem z Wami ze po tak długim czasie nareszcie będziecie mamuskami super:) poza tym dajecie porady i wg jak to jest to po co mieć do kogos pretensje że jest w ćiaży trzeba sie cieszyc szczęściem innych a my staraczki dalej się starajmy:) POWODZONKA!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałam topiki dla przyszłych mam (tych już zaciążonych) ale jakoś się przyzwyczaiłam do tego, chociaż czasami tu taka cisza ;) Mężatka ja jak zrobiłam test to mi wyszła bardzo bladziutka druga kreseczka, dopiero beta następnego dnia ( prawie 50 ) potwierdziła ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
No ja jak nie dostane @ do poniedziałku to ide na bete bo może ślepa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dostałam płyty.. a miałam już 3 USG;) Ja też zajrzałam na jakieś topiki , gdzie dziewczyny są w ciąży, ale wolę tego unikać, bo wiele z nich ma mnóstwo problemów z ciążą.. wtedy i ja zaczynam się martwić i to źle na mnie wpływa. A wczoraj jednak nie poszłam na badania , bo zapomniałam się i zjadłam coś i nie nasiusiałam do pojemniczka:/ .. idę jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dostałam płyty.. a miałam już 3 USG;) Ja też zajrzałam na jakieś topiki , gdzie dziewczyny są w ciąży, ale wolę tego unikać, bo wiele z nich ma mnóstwo problemów z ciążą.. wtedy i ja zaczynam się martwić i to źle na mnie wpływa. A wczoraj jednak nie poszłam na badania , bo zapomniałam się i zjadłam coś i nie nasiusiałam do pojemniczka:/ .. idę jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dostałam płyty.. a miałam już 3 USG;) Ja też zajrzałam na jakieś topiki , gdzie dziewczyny są w ciąży, ale wolę tego unikać, bo wiele z nich ma mnóstwo problemów z ciążą.. wtedy i ja zaczynam się martwić i to źle na mnie wpływa. A wczoraj jednak nie poszłam na badania , bo zapomniałam się i zjadłam coś i nie nasiusiałam do pojemniczka:/ .. idę jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wpadłam tylko się przywitać bo dzisiaj od 4 rano ledwo żyję, moja fasolka daje mi dzisiaj popalić i cały czas mnie na wymioty bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Hej. No i po mojej ostatniej nadzieji:( jakis czas temu przuszedł @ no cóż po 5 dniach znowu staranka oby tym razem owocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dzisiaj znowu sobie nie pospałam ;) Mężatka przykro mi, że się nie udało w tym miesiącu, ale najważniejsze żeby się nie poddawać i działać dalej :) Justyna a co u Ciebie? przyszła @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
hej dziewczyny!!! @ nie przyszła, poczekam do jutra i zrobie test, podejrzewam,że opóźnia mi się, bo przeszłam na diete i pewnie coś się poprzestawiało. Z moich obliczeń wynika, że owu miałam w środku tygodnia, więc możlwiość zajscia znikoma. Nawet jakoś nie czuje potrzeby zrobienia testu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa co Ci wyjdzie :) Dziewczyny kiedy dokładnie miałyście pierwszą wizytę? bo mi wyjdzie 5 tygodni i 5 dni i tak się już zastanawiam co zobaczę na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Justyna a może jednak to ciaża a ile Ci sie spóźnia? mi sie @ spóźnił 3 dni w sumie ale to chyba przez to że sobie ubzdurałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Aniu a Tobie bardzo zazdroszcze że juz nie masz tych problemów co my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zobaczysz pęcherzyk, taką małą kulę. Ja w 6tc miałam usg to jeszcze było za wcześnie na usłyszenie tętna dopiero pod koniec 7tc słychać było. Na Twoim miejscu wstrzymałabym się z usg jeszcze min tydzień bo możesz nie usłyszeć serducha i tylko zaczniesz się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka na Ciebie też przyjdzie pora :) chociaż wiem co czujesz bo też zazdrościłam dziewczyną dwóch kresek :) Haniu, jak byłam na kontroli po poronieniu to ordynator zlecił mi tak wczesną wizytę przy następnej ciąży, w sumie to jest on jednocześnie moim ginekologiem, może mi coś przepisze dodatkowo do łykania, bo obecnie biorę tylko femibion, no i liczę się z tym, że mogę mało zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×