Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Donusia te mdlosci zmeczenie itp. to niestety uroki ciazy. Ja na poczatku to calymi dniami spalam ale to jest spowodowane niskim cisnieniem moje non stop wahalo sie w granicach 90/58 hehe. Lekarz mowil ze to prawidlowo i gorzej gdyby bylo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzanuaria od kiedy czujesz ruchy dzidzi? Bo ja dokladnie pierwsze ruchy poczulam 10 dni temu i chcialam zapytac czy u ciebie na poczatku tez one zdarzaly sie tak nie za czesto jak wlasnie u mnie? Jednego dnia czuje drugiego nawet wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Pierwsze ruchy poczułam w 18stym tygodniu :) teraz jestem w prawie 24 i non stop czuje malego , non stop sie wierci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ale fakt na poczatku jak poczułam raz to pózniej przez pare dni nic, pewnie sie ruszal ale był za malutki żebym za każdym razem poczuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myslalam ze pewnie caly czas sie rusza tylko jeszcze slabo to odczuwam bo jest malenki hehe raczej nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Maluchy w brzuszku Śpią po 14h dziennie a głownie wtedy kiedy jesteś w ruchu, lubia sie kolysac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a kiedy mamusia chce odpoczac to wtedy maluszek sie rozkreca i zaczyna swoja zabawe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Gdzie wy sie znowu podzialyscie? Z powrotem forum ucichlo... Piszcie jak tam u was jak sie czujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie coś sie ruszyło na forum :) Ja jestem prawie w 15 tyg mdłości ustały ok 12 wiem na 70 % że ma być dziewczynka ale jeszcze czekam na wyjazd do łodzi na badanie serduszka i wtedy będę wiedziała na 100% Jadę po 20 listopada no chyba że w ten czwartek jeszcze raz pokaże się to wtedy będę wiedziała wcześniej :) A po upewnieniu się ruszam na zakupy :P Bo posiadam tylko łóżeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monia! Szybko sie dowiedzialas jakiej plci masz dzieciatko ja w 15 tyg mialam badania i jeszcze nie bylo wiadomo. A z zakupami to masz racje lepiej sie wstrzymac i upewnic. Daj znac jak bedziesz juz wiedziala : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!. :) Myślę, że mi powoli będą już przechodziły te mdłości, ale apetytu nie mam :/ brzusio ładnie się zaokrągla, już jest zauważalny :) zaczęłam 13 tyd. Pewnie to coś cudownego czuć jak maluszek się rusza, już się nie mogę doczekać :) jak będzie dawał mi kopniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko chyba kazda z ciezarnych kobiet musi przejsc ten koszmarny poczatek ciazy a pozniej na wszystko wraca ochota : ) ja mysle ze po porodzie bedzie mi brakowalo duzego brzuszka i tych niesamowitych ruchow : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupujecie sobie już jakieś większe ubrania? Czy mieścicie się jeszcze? Mnie najbardziej to spodnie denerwują, bo uciskają mi brzuch:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Ja już musiałam sobie kupić 3pary spodni ciazowych bo nie było opcji żebym sie dopiela w zwykłych. A tak to resztę tzn topy i sukienki noszę te same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) Widzę, że same ciężarne są na topiku ;) U mnie niestety nic nie wskazuje na to żeby udało mi się zaciążyć :( Owulka była ale chyba nici z ciąży w tym miesiącu, ostatnim razem wcześnie miałam objawy więc mam do czego porównywać... @ powinna przyjść dopiero 20 października więc jeszcze czekam ale już chyba nadzieja mnie opuściła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka musisz byc cierpliwa i wierzyc ze tak czy siak musi sie udac tylko trzeba trafic dokladnie w odpowiedni moment :) trzymam kciuki zeby @ juz nie przychodzila :) powodzenia! Ja tak samo musialam sie zaopatrzyc w nowe spodnie i to juz w polowie 2 miesiaca bo sie nie dopinalam. Poki co to mam 2 pary ciazawych i 2 takich bardziej elastycznych spodni. Teraz jeszcze szukam jakiegos plaszcza na zime bo z tamtego roku tez jest za ciasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
No fakt zapomniałam o płaszczu zimowym! Tez musze sobie jeszcze jakiś kupić. Nie bedzie to łatwe bo jestem bardzo wybredna także może już lepiej teraz zacznę szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Annecka każda ciaza jest inna więc także i objawy inne więc głowa do góry może sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam problem z plaszczykiem w dodatku trzeba kupic taki szerszy bo do marca jeszcze brzuszek duuuzo urosnie... Annecka czekamy na relacje oby pozytywnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też muszę się w coś zaopatrzyć, bo spodnie są ciasne na brzuszku i uciskają ciężko jest dobrać sobie jakiś fajny płaszczyk dla ciężarnej , i buty na płaskiej podeszwie muszę kupić, bo na szpilkach to trochę niebezpiecznie w zimę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj u mnie 25 dc i tak mnie korci żeby zrobić test ciążowy, niby już straciłam nadzieję ale rano jakoś mi się odmieniło i teraz mam cały dzień myśli, że może się udało. Kiedy robiłyście testy? i o jakiej porze dnia? Ja ostatnio robiłam popołudniu w 24 dc i już mi wyszedł pozytywny ale teraz tak bardzo boję się rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam test dopiero w 12 dzien po spozniajacym sie okresie. Ty mozesz zrobic wczesniej bo ja z tym zwlekalam, wiedzialam ze sie udalo bo @ zawsze byla regularnie. Ale mysle ze powinnas zrobic w dniu spodziewanej @. I najlepiej z samego rana przy pierwszym oddawaniu moczu wtedy jest najbardziej wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzanuaria
Annecka ja robiłam już 4 dni przed spodziewanym okresem bo nie mogłam sie doczekac :)! Wyszła bladziutka kreseczka ale już wykrylo ciążę ! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wczoraj wieczorem i wyszła jedna kreska, został mi jeszcze jeden test i z tym poczekam do niedzieli, jeśli @ nie przyjdzie. Ja nie mam regularnych cykli i tak mi się waha między 26 a 28 dniami, dzisiaj jest 26 dc więc przede mną 3 decydujące dni ;) Dzięki dziewczyny za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
cześć dziewczyny!!!! Dawno mnie tu nie było, ale właściwie nic sie nie działo, okres w zeszłym miesiacu przyszedł, teraz czekam na kolejny- czuje, że przyjdzie. Jak długo starałyście się same zanim wybrałyście się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś a kiedy masz teraz termin @ ? Ja regularnie chodziłam do ginekologa i dość dawno poruszałam temat ciąży ale wszystko stało w miejscu, więc zmieniłam gina i taką pierwszą prawdziwą wizytę dotyczącą planowanej ciąży miałam pół roku temu, nowy ginekolog zlecił mi od razu komplet badań i wszystko ruszyło do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annecka ja też zwlekałam z testem, bo bałam się rozczarowania , zrobiłam 9 dni po spodziewanym dniu @ :) justys ja nie byłam u lekarza:) udało się bez wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×