Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

ja jestem na zwolnieniu od 7tc ze względu na krwiaka a potem ja już było ok to zostałam dla bezpieczeństwa i nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Ja mam w sumie 28-30 dniowe. teraz pozostaje tylko czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz też mam zwolnienie,ale nie jestem pewna czy następnym razem lekarz też mi je wypisze.Mam nadzieję,że tak,bo nie chcę wracać do pracy.Za dużo stresów,8 godz na nogach,zaraz się zacznie przedświąteczny ruch na sklepie i wolę tego uniknąć.Ale oczywiście będę zagadywała do gina o L4. A co do objawów ciąży to ja nie miałam żadnych.Bolały mnie tylko piersi i miałam temperaturę ciała 37 stopni i czułam się taka jakaś chora,przeziębiona.Test zrobiłam dzień po spodziewanym terminie @,z popołudniowego moczu i wyszły wyraźne 2 kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Donusia a jak dostałaś pierwsze zwolnienie? miałaś jakiś konkretny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodałam sobie suwaczek i przy okazji zmieniłam nick (nie wiedziałam wcześniej, że można a nie mam z nim dobrych wspomnień ;) ) annecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze zwolnienie dostałam zaraz na pierwszej wizycie jak tylko dowiedziałam się,że jestem w ciąży.Miałam odpoczywać,bo trochę bolał mnie brzuch. Na kolejnej wizycie lekarz też chciał mi dać zwolnienie,ale że musiałam wrócić do pracy to nie chciałam go brać.A teraz na 3 wizycie lekarz powiedział,że skoro się dobrze czuję to mogę chodzić do pracy.Ale mu powiedziałam,że chcę zwolnienie,bo ostatnio w sieci naszych sklepów dziewczyna poroniła i kierowniczka sama mi powiedziała,że jeśli chcę iść na zwolnienie to mogę iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Moja koleżanka odrazu wzieła zwolnienie i dostała bez problemu, lepiej odpoczywajcie dziewczyny to dla Waszego i Dzidziusia zdrowia poza tym mniej stresów. jeżeli ja będę w ciązy odrazu bym chciała odejść na zwolnienie ja tez pracuje w sklepie samoobsługowym i nie jest to taka lekka praca jak sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć forumowiczki! :) Jak tam weekend minął? Wczoraj wybraliśmy się do kościoła z mężem, ale długo nie wytrzymałam, pół godziny i prawie musiał mnie wynieść. Nigdy nie miałam czegoś takiego, zawrót głowy, czarno przed oczami i powoli odlot..a potem po wyjściu ból głowy i straszny szum w uszach. Zostałam w aucie, bo już bałam się z powrotem wracać. A ogólnie już jest coraz lepiej, nawet rybka znowu zaczęła mi smakować :), oczywiście jak M złowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja w sobotę byłam na krótkim spacerku i w niedzielę 2 godzinki na grzybach, a tak poza tym to cały czas przeleżałam w łóżku . W czwartek, piątek i sobotę miałam mdłości i było mi strasznie niedobrze a w niedzielę i dzisiaj nic i trochę mnie to martwi, że tak nagle mi to ustąpiło... poza tym jak tylko poczuję, że coś ze mnie leci to zaraz biegnę do łazienki, na razie to cały czas śluz ale jestem mega przewrażliwiona tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
ania_06 serdeczne gartulacje!!!!! Super, ze Ci sie udało. Ze staraczek udzielajacych sie to chyba zostałam sama:( Nie licząć nowej, którą juz witałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam po plamieniu, gdy tylko poczułam "mokro" to szłam do łazienki sprawdzić, czy wszystko OK :) teraz już się przyzwyczaiłam, że to tylko śluz. Teraz już go mniej, ale wcześniej to naprawdę obficie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko a czy na początku ciąży miałaś dni kiedy nic Ci nie było, mam na myśli mdłości itp, bo pisałaś, że początki miałaś dość ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
hej dziewczyny, ja nadal czekam aż @ nie przyjdzie:) jeżeli nie to w środe z rana robie tescik. Dzis rano było mi troche niedobrze ale juz sama nie wiem czy sobie tego nie wmawiam oby nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wpadłam Wam powiedzieć co u mnie. Robiłam badanie od tak widzimisię i wyszła wysoka prolaktyna aż 39, 43 przy progu 4.79-23,30. Od razu poszłam do lekarza, zrobił badania. Nadżerka znowu, ale tym później się zajmiemy tak powiedział lekarz. Przepisał mi bromergon i duphaston od 16 dnia cyklu. Po tym bromku czuje sie strasznie senna, mam mdłości, a co najgorsze pogorszył mi się wzrok. Lekarz powiedział że jak mi nie spanie po tych lekach, będę musiała zrobić usg przysadki mózgowej. Niby badanie z tamtego roku tarczy jest ok ale i tak bardzo się boję. Na obecną chwilę jest pęcherzyk i dążymy do zapłodnienia. Pozdrawiam Was pamiętajcie o mnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
cześć dziewczyny!!! Dzisiaj jak przegladałam internet weszłam na forum, w którym wypowiadaly sie dziewczny na temat polipów w macicy. Jak byłam na wizycie u gina( nie planowałam wtedy ciąży) to powiedział, że mam małego. I teraz sie zstanawiam czy to może przeszkadxzać w zajściu w ciaże. Miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ale dostałaś w końcu okres czy nie? odnoście polipów to Ci nic nie poradzę bo nie mam o tym zielonego pojęcia, ale i tak planowałaś zapisać się do gina więc najlepiej jego spytać. Kaśkuu fajnie, że do nas zajrzałaś, tylko szkoda, że masz takie nieciekawe wieści :( a na pewno możesz teraz się starać o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Miejmy nadzieje że wszystko będzie ok u Ciebie!! A u mnie nadal nic dzis w pracy znowu miałam mdłości mam nadzieje że to ciaża prawdziwa a nie urojona:) jutro rano robie teścik trzymajcie kciuki:) pozdrowionka kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Termin okresu mam na jutro, więc jeszcze czekam. Ale jakoś nie nastawiam sie na ciażę, nawet nie czuje się jakoś inaczej, a poza tym męża nie było w czasie ewentualnej owu. PO @ pójde do lekarza, podpytam o te polipy- zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Ja zrobiłam teścik i nic:( lada chwila przyjdzie @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, odkąd zaczęły mi się mdłości (okropne) to nie było takiego dnia, żeby wszystko było w 100 % normalnie :) Dziś jadę do przychodni badania zrobić te, na które lekarz mnie skierował. Kaśka fajnie, że nas odwiedziłaś . Mam nadzieję, że do Cb też los się uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Mężatka......nie przejmuj się:) to dopiero pierwszy cykl, damy rade- przykkładem są dziewczyny, którym sie udało. Na nas tez przyjdzie pora. Dopisz sie do naszej tabelki( jest na str. 83:)) Kto moze niech uaktualni dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY MI
SIE UDALO PO 5 LATACH WALKI O DZIECKO!!!!!! GLOWA DO GÓRY NA KAZDA PRZYJDZIE CZAS TYLKO TRZEBA BYĆ CIERPLIWYM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl.............. .....@ Kaśkuu.................20................7...................04.09 bubblegum............21................16...................06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44...................01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1....................23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... ciąża 9. Donusia28...........28..............5...................ciąża 10. ania_06............25..............11..................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Mężatka pozwoliłam sobie Ciebie dopisać do tabeli :) Część z dziewczyn niestety już do nas nie zagląda :( Wczoraj umówiłam się na wizytę do ginekologa na 31 października, już nie mogę się doczekać, wczoraj i dzisiaj znowu chwilami jest mi niedobrze, mam nadzieję, że jest to spowodowane ciążą a nie stresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ciąży aktualizujcie tabelkę , datę oczekiwanego porodu :) będziemy bardziej się orientować, kto, w którym miesiącu jest :) Ja w 4 :) Nick....................lat...............cykl.............. .....@ Kaśkuu.................20................7.............. .....04.09 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44............... ....01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1.............. ......23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... ciąża 6. Molly90..............22..............46..................ciąża 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... 19.04.2013 9. Donusia28...........28..............5...................ciąża 10. ania_06............25..............11..................ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick....................lat...............cykl........... ... .....@ Kaśkuu.................20................7.............. .....04.09 bubblegum............21................16................ ...06.09 magdalenka1976.....36...............8 lat.................29.09 kamisia_k.............26................44............... ....01.10 justys01443..........28.................3................... 25.10 Mężatka...............22................1.............. ......23.10 1.Polariska............21...............8................ ..ciąża 2.Rzanuaria...........26...............2................. .ciąża 3.BetiGl................32...............2............... ...ciąża 4.Ninkaa86............26...............4................ ..ciąża 5.Hania_85_05........27..............3................... 14.03.2013 6. Molly90..............22..............46..................ci ża 7. 89MONIAAA.........23 .............3................... ciąża 8. pomaranczka92...22..............5................... 19.04.2013 9. Donusia28...........28..............5...................cią ża 10. ania_06............25..............11..................cią a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×