Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pomaranczka92

kto jest na poczatku staran o dzidzie

Polecane posty

Gość Mężatka...
A czy brałyści dziewczyny kwas foliowy jak zaczełyście się starac o dzidziusia czy dopiero po zajściu?? No to Aniu nie zwlekaj tylko pędź na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
I pomogło jakos szybciej? ja się właśnie zastanawiam mojej siostrze lekarz też kazał brac przed ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka was nie pomaga zajść w ciążę. Lekarze polecają brać was foliowy przed ciążą żeby kobieta najpierw uzupełniła jego brak w swoim organizmie a potem w czasie ciąży jest konieczny do dobrego rozwoju układu nerwowego malucha. Jeśli się nie bierze go przed ciążą tylko na początku to może okazać się że jest go za mało dla matki i dziecka. Maluch najpierw żywi się z ciałka żółtego, więc ono musi być wystarczająco zasobne. Jeśli chcesz brać coś co pomoże zajść w ciążę to proponuję olej z wiesiołka, wiele dziewczyn twierdziło że im pomógł. poczytaj w necie. Ja nic nie brałam tylko przed ciążą zrobiłam wszystkie badania łącznie z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka ja jak już wspominałam biorę femibion natal 1, lekarz mi polecił, zawiera on m. in. kwas foliowy i jest właśnie dla kobiet planujących ciążę aż do 12 tygodnia ciąży, zaczęłam go brać jakoś w pierwszej połowie września :) Hania oczywiście, że zdam Wam relacje z wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na badaniach, o wynikach się dowiem 6.11, bo od razu prześlą się do gina. Pierwszy razy miałam pobieraną krew :D aż pielęgniarka się zdziwiła. Stwierdziła , że mam cieniutkie żyły i jedna mi pękła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko a na tej pierwszej wizycie to było 5 tygodni i ile dni? pamiętasz może? no i co udało Ci się zobaczyć na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć Wam kochane miłego wieczorku :) Ja mam potworne wieczorne mdłości ale mimo to jestem szczęśliwa bo wiem, że maleństwo się rozwija :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
To od dziś biorę folik juz zakupiłam:) a badania tez mam raczej dobre to tylko się starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) co tu taka cisza dziś? O.o Wzięłam się dziś za upieczenie serniczka dla mężusia :) , bo już kompletnie jest zaniedbywany przez te moje samopoczucia (pod każdym względem). Piszcie co tam u Was? Jak tam brzusie rosną:) Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wzięłam się za porządki bo cały weekend nie miałam siły sprzątać ;) a na brzusio u mnie jeszcze za wcześnie, ale cały czas jest nabrzmiały i czuję się taka objedzona mimo, że nie jem dużo... Justyna jak test wyszedł? :) Mężatka łykaj ten folik regularnie i miejmy nadzieję, że szybko do nas dołączysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Też mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Postanowilam dolaczyc do tematu, bo tak jak wy zalezy mi na tym zeby miec dziecko. Staramy sie dopiero od miesiaca, teraz 2 cykl ;) Mam nadzieje ze tak jak i niektore z was bede niedlugo mogla sie cieszyc brzuszkiem ;) Nie wiem jak wy ale mnie zastanawia to jak go jest mozliwe, ze ktos zrobi to raz, z byle kim, byle gdzie i jest w ciazy, a ludzie staraja sie latami i nic :/ Jestem jeszcze mloda, mam 21 lat, myslalam ze od razu zajde w ciaze jak wszystko dobrze poobliczam a tu nic.. Mieszka moze ktoras z was w Niemczech, bo co do kwasu foliowego to nie mam pojecia jaki kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niema to ho bez i juzz
[zgłoś do usunięcia]niewiemcowpisac ty bys chciala zas po 2 cyklach od razu????:O:O: tu nie pisz bo tu sa w tej chwili same zaciazone piszesz ze ludzie sie staraja latami no ty sie akurat nie starasz lat wiec to zaden argument 2 mc to nic zdrowe pary staraja sie max 12 miesacy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Okres przyszedł..... spóźniony, ale jest:( Kolejny niudany cykl za mną, czekam na kolejną owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak weekend Wam minął? Witam Cię niewiemcowpisac, napisz nam masz na imię :) ja biorę femibion nata 1, też szybciutko poszukaj jakiś witamin bo najlepiej jeśli zaczniesz brać i uzupełnisz braki m.in. kwasu foliowego zanim zajdziesz w ciążę. Justyna przykro mi, że nie wyszło, a jak Ty sobie kochana wyliczasz tą owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Justyna to dalej musimy działac:) ja mam dziś ostatni dzień @ więc staranka tuż, tuż. głowa do góry może tym razem bedzie owocnie:) zima sie zbliża i najwięcej brzuszków sie robi trzymam kciuki:) a jak tam przyszłe mamuski dobrze się czujecie? Aniu jak mdłości dokuczają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
obliczałam sobie w internecie, ale teraz jak nie mam regularnego okresu to nawet w przyblizeniu nie obliczę:( Mam paski owulacyjne, wiec teraz bedę się nimi wspomagać i badać sobie śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
dziewczyny a jak szłyscie pierwszy raz do lekarza to robiłyscie sobie wcześniej badania na prolaktyne i tarczyce. Ja chyba zrobie sobie wyniki przed wizytą, żeby lekarz mógł już ewentualnie cos stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna01443
Haniu a lekarz chciał Cię wogóle wysłać na badania jak Ty zaszłaś w 3 cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej połowie tego roku zmieniłam ginekologa i sam mi wypisał jakie badania powinnam zrobić :) powiedział też kiedy dokładnie powinnam je zrobić tzn. w którym dniu cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja przed rozpoczęciem starań byłam na wizycie żeby sprawdzić wszystko, tak na wszelki wypadek, hormony, morfologię, cytologię, usg. a hormony tarczycy badałam w ciąży już 2 razy bo u mnie w rodzinie były z nią problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ze swojego zadowolona, pojutrze mam wizytę i już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zapracowana:) dobrze się czułam to porządki w szafkach porobiłam :) , bo już ciężko było cokolwiek znaleźć :D ja już chodzę do czwartego ginekologa;) jeden z przed ciąży (do bani), i 3 w trakcie. Musiałam zmienić z powodów dojazdowych, też jest dobry, a jest o wiele bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka...
Ja robiłam cytologię w maju a teraz tylko tsh i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×