Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fotki cywil

fotki ze ślubu cywilnego - co powiecie o tej sukience?

Polecane posty

Gość Manishaaaaaaa
okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obladiobladaaaaa
Sukienka mi się nie podoba ale dziewczyna jest zgrabna i ma ładną figurę szkoda, że nie założyła czegoś ładniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotki cywil
dlaczego? tej sukienki co podałaś za przykład nigdy by się już nie włożyło a tą można spokojnie jeszcze wiele razy użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zrobila tak
kazda inna ladniejsza tez mozna wiele razy uzyc. twoja nie jest najgorsza, jednak nie zalozylabym takiej. Nie podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza wygląda, jak kołdra. Ta z drugiego linku - marzenie :) Lato w Polsce jest gorące, taką sukienkę można fantazyjnie skrócić i poprzycinać i będzie wspaniała, letnia sukienka :) Tylko koniecznie kapelusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość game off
nie podoba mi się....za to ta z 2 linku faktycznie piękna...taka romantyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadaj z nim
Z drrugiega linka bardzo w moim guście, coś takie planuje kiedyś założyc na cywilny. Co to znaczy, że ta suknia jest bardziej na koscielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUGO.KLUSECZKA
sukienka paskudna,to fioletowe wyglada jakbys miala na sobie fartuch kuchenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotki cywil
mnie się podobała i podoba i wyglądałam w niej bardzo dobrze, wszystkim się podobało więc nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podobała i podoba i wyglądałam w niej bardzo dobrze, wszystkim się podobało więc nie żałuję To po co zadajesz głupie pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna jest
Na cywilny nie zaklada sie bielej sukni, ale moglas ubrac sie stosowniej do okazji. W pierwszej chwili ogladajac te zdjecia pomyslalam, ze bylas po prostu swiadkowa, a nie panna mloda. A w sukienke nawet jakbym miala sie ubrac jako gosc bym sie nie ubrala, bo jest brzydka, a jako panna mloda to juz szczegolnie. Jakbym nie chciala sukni to zalozylabym cos jasnego, eleganckiego. Bo to elegancki stroj nie jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkiiikkkaaa
Niby dlaczego na cywilny nie zakłada się białej sukienki? Ja założyłam i co mi zrobisz. Biel kojarzy mi się ze ślubem, więc dlaczego mam do ślubu nie iśc w bieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotki cywil
a czy ja ci bronię iść w bieli??????? nie bronię iść nawet w wielkiej balowej sukni z welonej i trenem długości 10 metrów jeśli ktoś ma taką ochotę to ja nie mam nic przeciwko :D pytałam z ciekawości ja nie chciałam takiej "ślubnej" sukni, nawet takiej pół ślubnej bo zależało mi na tym, żeby jeszcze jej użyć a ślub cywilny to przecież i tak nie jest jakaś wielka pompa, ja takiej nie miałam, nie było r=orkiestry, sali, tańców do rana, tortu na 5 metrów, oczepin itd. więc dziwnie bym się czuła gdybym miała iść do urzędu w takiej pół-ślubnej sukni i potem w domu podawać rodzicom bigos w niej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka jak ze wsi
strasznie tandetne, i te grube ramiączka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, autorko. Po jakiego grzyba zadajesz pytanie, skoro ci się podobała a ślub się już odbył? Sukienka jest brzydka, smutna i nieelegancka. Chciałaś zabłysnąć, dostałaś parę odpowiedzi które do gustu ci nie przypadły i teraz jesteś niezadowolona, rzucasz się i strzelasz fochy. I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam taką
i użyłam ją potem jeszcze wiele razy bez problemu. Tego lata też na pewnie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, sukienka Twoja byla okropna. Bazarowa, malomiasteczkowa suknia za nie wiecej niz 150zl. I to koszmarne bolerko. Gdzie takie cos zalozysz ponownie? Na wesele kolezanki do remizy? Wybacz, ale ten zestaw wyglada po prostu tanio. Nie obraz sie, ale chcialas opinii, moja jest taka a nie inna. Naprawde wygladasz jak w artuchu kuchennym, do tego nie liczylabym na to, ze ten stroj zalozysz jeszcze nie raz- szybko sie opatrzy ze wzgledu na kolorystyke..... i do tego krawat mlodego "pod kolor" stroju mlodej... faux pas totalny :O Suknia z 2 linka po prostu cudowna, marzenie :) ❤️ Odwiedzialm jeden sklep interetowy, i w nim jednym wybralam 7 sukienek, ktore sa 100 razy ladniejsze od Twojej. I co najwazniejsze- wyglada sie w nich z klasa, a nie jak na odpust :O Do tego narzucajac na nie szal, zmieniajac fryzure, obuwie , dodatki- wyglada sie za kazdym raem inaczej. Nie to, co w Twojej :O Oto one: http://www.next.co.uk/gl9132s10#l14021gl9 http://www.next.co.uk/gl9114s10#l13679gl9 cudo za nicale 350 zl :) http://www.next.co.uk/gl9334s13#l14761gl9 http://www.next.co.uk/gl9450s4#l14685gl9 http://www.next.co.uk/gl9630s10#l15490gl9 wybrac inny kolor odcien bieli, biel, ecru i wygladasz jak milion $ http://www.next.co.uk/gl9630s13#l15502gl9 cudo nr 2 http://www.next.co.uk/gl9662s11#l15721gl9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena a ty myslisz
poprzedniczko wszystko zgadza się autorka wygląda jak tandetna bazarowa patologia ale te twoje suknie tez są paskudne ,wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te sukienki ktore podalam to takie jakie chciala autorka- nie typowo weselne i takie, ktore mozna zalozyc kilka razy, na wiele okazji. I zauwaz- napisalam- 'lepsze od stroju autorki" a nie moje wymarzone, czy jakos wybitnie w moim guscie :O Ja juz mam swoja upatrzona, i wyglada ona tak: http://zien.pl/uploads/images/Gallery/sluby/sluby-zien-mariage/02.jpg Nie rozumiem tez roznicy w ubiore na slub cywilny czy koscielny. Przeciez obydwie uroczystosci maja ten sam cel- wejscie w zwiazek malzenski, wiec w czym tkwi roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najpiękniejsze suknie projektuje Jim Hjelm. Eleganckie. Proste lub rozdmuchane. Zarówno ślubne, jak i dla druhen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez obydwie uroczystosci maja ten sam cel- wejscie w zwiazek malzenski, wiec w czym tkwi roznica? Różnica tkwi w miejscu zawierania ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica tkwi w miejscu zawierania ślubu ---> nie rozumiem. A co to ma do rzeczy? To chyba wlasnie tym bardziej w kosciele nie powinny wystepowac kobiety ubrane w bezy bez ramiaczek, w diademach na glowie i biustem na wierzchu??? W koncu z tego co wiem do kosciola powinno sie chodzic ubranym skromnie. Dla mnei zadna roznica, obojetnie jaki slub bede brala wybiore wymarzona suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> nie rozumiem. A co to ma do rzeczy? To chyba wlasnie tym bardziej w kosciele nie powinny wystepowac kobiety ubrane w bezy bez ramiaczek, w diademach na glowie i biustem na wierzchu??? W koncu z tego co wiem do kosciola powinno sie chodzic ubranym skromnie. Mi nie musisz tego tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wlasnie 🖐️ Ale padlo tutaj tez takie stwierdzenie, ze na cywilny nie zaklada sie bieli, a niby dlaczego? :D Rozumiem ze kobieta z brzuchem w welonie moze wygladac troche dziwnie, ale biel na cywilnym? Co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×