Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość magdalena24_

Turcja/Egipt - wakacje za granicą

Polecane posty

Hello Fannky 🖐️ Fannky miala te same wspomnienia co ja bo bylysmy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zawsze było, że maj jest najtańszy szczególnie że teraz pogoda dopiero się rozkręca. W maju byłam raz i było ładnie, ale na kąpiele w morzu to zdecydowanie za wcześnie bo jest zimna woda i duże fale. Ja moze sprobuje złapać coś na wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Niestety nie mogę na razie jechać. Do końca czerwca jestem zajęta i nie mogę sobie pozwolić na wyjazd. Poza tym mój narzeczony musi sobie wcześniej urlop zaplanować. Chyba zrobię tak, jak radziła mi saintpaulia. Zaplanujemy z narzeczonym, kiedy jedziemy i poproszę jakieś biuro podróży o przedstawienie mi parę dni wcześniej ofert last minute. Tak chyba będzie najrozsądniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Najbliżej będę chyba miała do Warszawy. Ale i tak zbyt blisko to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze bo z W-wy jest najwiecej wylotów i najwiecej dobrych ofert. Wrzesień w Egipcie jest baaaaardzo gorący, suchy. Turcja naprawdę ma lepszy klimat. Wybierz drugą połowę września w Turcji - jest piekna pogoda a dla nas to przedluzenie lata. Popatrz sobie na hotele, opisy miejscowości, odleglosci od centrum, najbliższe atrakcje, zobacz w jakie dni tygodnia sa loty i w jakich godzinach (na stronach biur: wezyr, gti, itaka itd.) Wez katalogi z biura podroży i czytaj. Narazie do wrzesnia masz duzo czasu zeby pozniej popytac o konkrety. Aha, hotele i opinie sprawdzaj na holidaycheck.de lub holidaycheck.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Hej :) Zastanowię się jeszcze nad terminem. Pojadę albo we wrześniu, albo może złapię jakąś ofertę last minute tak koniec lipca / początek sierpnia. Jednak w wakacje bardziej by mi pasowało... Pariss, a przychodzą Ci może do głowy jakieś wskazówki odnośnie już do samego pobytu? Co warto ze sobą wziąć, czego się tam wystrzegać itp. Saintpaulia udzieliła mi już wielu cennych rad, ale może jest coś jeszcze, co powinnam wiedzieć? I jak uważasz, ile przeznaczyć pieniędzy na wydatki tam, na miejscu? Mam nadzieję, że saintpaulia też wejdzie jeszcze na topik i napisze co na ten temat sądzi. Ona jest już prawdziwą weteranką podróży zagranicznych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Turcję to bardzo dużo zostało już napisane na wątku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3279529 POczytaj wątek od środka czy od końca, dziewczyny, któe wyjeżdzały pytały o wiele rzeczy więc jest tam bardzo dużo materiału do przerobienia i dużo informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
O dzięki, na pewno w wolnej chwili poczytam. Prawdę powiedziawszy, to powinnam teraz siedzieć nad czymś zupełnie innym, ale jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że nie mogę się do tego przysiąść :/ Dzięki Ci Pariss za wszystkie wskazówki. Szczególnie tę, jak uniknąć zemsty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Tak zerknęłam w podany przez Ciebie link. W tamtym topiku tyle tego jest, że kilka ładnych dni będę czytała. Ale to dobrze. Na pewno dużo ciekawych rzeczy się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
Haj Saintpaulia! Jesteś tu jeszcze? :) Mam do Ciebie pytanie i zależy mi, żebyś udzieliła mi na nie odpowiedzi, bo traktuję Cię jako prawdziwy autorytet w dziedzinie podróży zagranicznych. Ile Twoim zdaniem trzeba wziąć ze sobą pieniędzy na taki wyjazd, tak żeby spokojnie wystarczyło na wszystko (napiwki i inne tego typu rzeczy). I powiedz mi jeszcze, czy Ty spotkałaś się osobiście z czymś takim, żeby biuro podróży skracało pobyt? Napisałaś mi coś o tym w jednym z postów i się trochę zaniepokoiłam. Orientujesz się może, czy wtedy oddają część pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w Turcji w Ayvalik z funclubem i bylo przepieknie. Turcja ma swoj niepowtarzalny klimat i jak dla mnie bije Egipt na glowe. Nie wiem jak z innych biur, ale z funclubem naprawde warto wybrac Turcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena24_
jennifer, a jakie biuro podróży wybierasz? Zawsze to samo, czy różnie. Jeśli masz jakieś sprawdzone to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowelato
Ja bym poleciała do Turcji :D Egipt jest już coraz bardziej popularny, ale oczywiście tez warto go zobaczyć, dla mnie jednak Turcja to Orient, to tajemniczość i bajeczność :) z jakimi biurami latacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaTeczka
Właśnie ile pieniędzy ze sobą zabrać? Wybieram się pierwszy raz w życiu na zagraniczne wakacje i jestem "zielona". Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelkiiiii
W biurach można wybierać i przebierać ofert jest mnóstwo. Ja byłam z Bee Free, bo jechałam z oferty Last Minute i odpowiadał mi idealnie termin i tanio się udało wykupić tą wycieczkę. Cena była też priorytetem wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikowa2
A jestes zadowolona z BeeFree? Bo Ja jeszcze nie korzystalam z uslug tego biura, a przegladalam ich oferty i maja fajne ceny, a wakacje juz tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly32123
A może ktoś podrzuci jeszcze jakieś wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńkaaaaaa
Ja już od jakiegoś czasu marzę o wyjeździe do Włoch a dokładnie na Sycylię, już nawet znalazłam idealnawycieczkę dla mnie :D jeśli chcesz mozesz sobie zobaczyć na stronę antavia.pl jest tam mnóstwo róznego rodzaju wyjazdów i na prwno znajdziesz cośdla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switowa
Ja jestem zadowolona z beefree! Polecam Ci wyjazd z nimi. Ceny są fajne i na miejscu tez bez żadnych komplikacji, ładne hotele i dobre jedzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Turcja to tylko z Fresh Tours, razem ze znajomymi wyjeżdżamy w tamte tereny tylko z nimi :) mają sprawdzoną ofertę na kierunkowaną właśnie na Turcję i Grecję, ceny przystępne, kurorty piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary33
Jeśli Egipt czy Turcja to najlepiej z bee free, bo akurat to biuro podróży specjalizuje się w tych krajach. Ja byłam z nimi w Turcji w miejscowości Alanya w hotelu long beach resort. Bardzo miło wspominam ten wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holikk
Ja byłam z BF w tamtym roku w Egipcie i tez dobrze wspominam te wakacje. W tym roku niestety nie udalo sie nigdzie wyjechac, ale za rok mysle tez z nimi sie wybrac moze do Tunezji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tebbeusz
Niedawno wróciłem z wycieczki Egipt po dwóch stronach Morza Czerwonego. Taki wyjazd to fascynująca przygoda, zderzenie ze starożytną cywilizacją jest czymś niezwykłym. Jestem przekonany o tym, że jeszcze niejednokrotnie wybiorę się do Egiptu i wszystkim szczerze polecam ten kierunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa z daleka
ja bylam w Egipcie w miescie Hurgada i w Turcji miasto Marmaris Polecam Egipt i Turcje, ale zdecydowanie bezpieczniej jest w Turcji. Turcja jest piekna, chce tam wrocic! W Turcji koniecznie trzeba zobaczyc Pamukkale :) Do Egiptu lecielismy z biurem Oazis, a do Turcji z Itaka - nie bylo problemow W tym roku rowniez lecielismy z Itaka do Grecji i bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymek
widzę, że tu wielu starych wyjazdowych wyjadaczy jest którzy po raz n-ty jeżdzą do tego samego miejsca. Ja też tak mam. i co sądzicie o umowie timesharingu? czytalem o tym - płacisz raz więcej a póżniej spokojna głowa z rezerwacjami i stresem. poza przy timesharingu jest wyższy standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_U
ja wole Egipt jeśli już miałabym wybierać. Ale przywiązałam sie do jednego miejsca i z mężem postanowiliscmy gościc tam corocznie. na domek szkoda było pieniedzy bo cały rok stałby pusty albo byłaby zabawa w wynajmowanie i takim dobrym rozwiązaniem własnie jest timesharing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pabllo07
ja też zdecydowałem się na timesharing ze względu na niższe koszty i pewność że miejsce będzie na mnie czekać jak tam przyjadę . Mój pracodawca również z tego korzysta i organizuje wyjazdy integracyjne , tyle że tylko do Zakopanego a mnie raczej gorące plaże kręcą bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×