Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielona cukinia

WYSOKIE I ZDESPEROWANE !!! 10 KG MINIMUM!!!!

Polecane posty

Po raz ostatni probuje zalozyc swoj topic.... Dziewczyny ! Szukam wspolodchudzaczek !!! Od dzisiaj MUSZE wziasc sie za siebie, MUSZE schudnac, jestem zla, nieszczesliwa, i tlusta ! NIGDY nie wazylam tyle ile teraz... Latwiej byloby zaczac z kims kto ma podobne cele! Mam 179 cm i 82 kg, Szukam dziewczyn, ktore sa wyoskie i naprawd emaja cos do zrzucenia, a nie odchudzaja sie z KOSCI NA OSCI ! Zapraszam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj:)
To jesteśmy podobnego wzrostu,ja mam 181 tylko dziwię się,ze chcesz schudnąc. a ile docelowo chcesz wazyc przy wzroscie 179 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem macznych produktow, weglowodanow, slodyczy, nie pije alkoholu ( z tym chyba bedzie najgorzej)... Nie mam czasu na sport, ze wzgledu na prace, wiec musze robic cos w domu, mam stepper, wiec MUSZE sie zmusic do uzywania go. Dzisiaj zaczelam dosyc rygorystycznie, bo taka jestem na siebie wsciekla.. do tej pory zjadlam dwa jablka i kubek zupy warzywnej... Dziewczyny, sa tu jeszcze jakis hipopotamki ???? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,
ja mam 174 68kg :( ale nie wiem jużjak się ogarnąć, nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bylabym juz szczesliwa z waga 75 kg.... zreszta kazdy zrzucony kilogram jest na wage zlota.. kiedys wystarczalo sie ograniczac, nie jesc slodyczy, i od razu sie chudlo, ale to juz nie te lata.... Dodam ze mam biuirowa prace, wiec siedze na tylku po 8-10 godzin :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.oSilowni.pl/
Czemu twierdzisz, ze nie masz czasu na sport po za domem? ja pracowalem po 12h dziennie i znajdowalem czas... Kwestia checi... Jak już na prawde nie chcesz z domu wychodzic, to zerknij na te cwiczenia. ( Zamiast biegania uzyj steper 20-30min) http://www.osilowni.pl/cwiczenia/cwiczenia-na-swiezym-powietrzu/trening-dla-pan-piekna-sylwetka-to-podstawa/ Są to ogólne ćwiczenia, na niemal każdą partię ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam na warzywa, nabial, ryby, jak najmniej miesa, ew piersi z kurczaka... Do 15-16 owoce, ale tez nie uza duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.oSilowni.pl/ dzieki, juz probowalam z silownia, nie daje rady, bo wracam do domu o 21-22, i to jest zdecydowanie za pozno... Stepper wlasnie mam, postanowilam uzywac go CODZIENNIE... poki co po 15 min zdycham, ale tym razem musze dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
ja odstwiałam ziemniaki, chleb, makaron, słodycze (tzn od czasu do czasu cos tam zjadłam bo tak ciegle bez nich ti bym nie dała rady), mieso tylkoi wyłącznie gotowane, ryby upieczone w foli, duzo warzyw i mega duzo wody :) oraz troche ćwiczeń także uda Ci sie napewno jeęli zaczniesz działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolusik ja tak naprawde produktow opisanych przez Ciebie nie jem wcale, albno bardzo sporadycznie,,, a mimo to waga stoi w miescu.... dlatego musze jakos radyklanie zaczyc, moze kolo 1000 kcl. Mam tez lekka niedoczynnosc tarczycy, weic pewnie dlatego tez mi ciezej schudnac :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
hmmm ja mam 180 cm i wazyłam jeszcze na poczatku roku 86 kg.... jadłam 1000-1200 kca ograniczajac to co pisałam wyzejl i w obecnej chwili mam 73 kg ale walcze dalej.. ja kupiłam sobie orbitrek bo tez nie mialam czasu zeby chodzic na siłownie...w obecnej chwili posiadam jeszcze steper, hula hop i skakanke..moze tez cos z tego powinnaś wypróbowac?? chociaz 15 min dziennie a napewno cos pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
ja służe pomocą :) bo ja walcze dalej sama nie sama bez różnicy... chce schudnąć i dam z siebie wsyztsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolusik super, gratuluje ! to jestes dokladnie tam gdzie ja bym chciala... Stepper moja zmora, ale bede musiala sie przemoc :-P masz moze jeszcze jakies wskazowki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka co tam, przylaczaj sie, jezeli masz cos do zgubienia :-) u mnie problem jest ZASWZE w weekend... w ciagu tygodnia w sumie potrafie jakos tam, utrzymac diete, ale w weekend... ehhh... tym razem sie nie dam, nawet w weekend !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
co do wskazówek to nie wiem co jeszcze ;) ja robiłam wszystko to co opisałam... wiecej nic.. marzy mi sie 6 z przodu :)wiec jakies 69 kg by odpowiadało w 100% niby zostało mi bardzo mało bo tylko 4 kg ale tak ciezko mi idą ;/ ale sie nie poddam!!! zawziełam się kiedys dojde do celu :) oczywiscie bywaja dni kiedy ma sie wszytskiego dość, i bywały dni kiedy jadłam duzo duzo wiecej niz sobie zaplanowałam ale jak widać mozna nad wszystkim zapanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusik, 69 to byloby tez moje marzenie :-) Skoro jestes taka twarda, to na pewno dasz rade !! ruszalas sie codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
jak widać jeśli bardzo sie czegoś chce zawsze moza toosiagnąć tylko trzeba cos w tym kierunku robic :) przez pierwsze 1,5 miesiaca od 30 do 60 min 6 razy w tygodniu... poźniej troche mniej 5-4 razy w tyg, a przez ostatni miesiac średnio 3 razy w tyg ale od wczoraj od 1 maja znowu mam postanowienie zeby cwiczyc systematycznie i własnie biore sie za cwiczenia :) i proponuje równiez wstac od komputera i skorzystać ze steppera skoro go masz :) albo iść choćby na spacer zawsze to coś :) dozobaczenia wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, no to trzeb apo porstu wziasc sie za siebie.... ja wiczorami zadko jestem prz ykomuterze, bardziej w ciagu dnia, jak mam luzy w pracy :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalabergen
Ja mogę:( mam 168 i waże 72 kg:( chciałabym ważyć 50!!! Jestem na diecie 600 kcal od ponad tygodnia, spadło 4 kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalabergen hej, witaj :-) 600 kcl to dosyc rygorystyczna dieta :-O alr to Twoja sprawa :-) ja staram sie kolo 1000, ale ni licze jakos bardzo dokladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolusik
hej :) ja też wczorajszy dzień zaliczam do udanych... 3 godz na rowerze i 30 min hula hop... zawsze mogłby byc jeszcze wiecej ale cóż.... ja mam dziś wolny dzień wiec mysle ze wkońcu pójde się gdzieś poopalać :D nia mam pomysłu co zjęść na śniadanie ;/ przez to gorąco to nawet zabardzo sie nie chce jeść, moze i to dobrze nawet :) zielona cukinia - gratuluje wysiłku :) oby tak dalej a zobaczysz że ćwiczenia nie są aż takie straszne ;p i witam nowe kolezanki czym nas wiecej ty, wiecej kg zniszczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×