Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

A ja od poczatku czulam ze bedzie syn i mam na zamowienie i powiem ze sie bardzo z tego powodu ucieszylam :) A po za tym gdzies czytalam na jakims forum ze jedna z oznak u kobiety ze bedzie chlopiec jest nadmiar meskich hormonow, co moze sie objawiac np wiekszym owlosieniem. I faktycznie zauwazylam ze nogi to musze teraz golic CODZIENNIE !!!!O zgrozo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo dziewczeta;) dzisiaj mam smutny dzien... hormony buzuja;) wczoraj bylismy sobie na grzybkach i synusiowi taki spacerek chyba sie podobal bo wieczirem i w nocy tak wierzgal ze spac mi nie dawal;) ja tez mialam przeczycie od samego poczatku ze bedzie chlop...;) jak bardzo bym chciala zeby byl juz grudzien i dzien porodu. chcialabym przytulic swoje malenstwo;) czy ktoras z was potrafi przyspieszyc czas? :-):-):-):-):-):-):-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie tez wieksze owlosienie niz zwykle. pewnie bedzie ten chlopunio :) dzis odczuwalam lekkie "kopniecia". Mnie z jednej strony przeraza ten porod i mysl, ze zostalo mi tylko 5 miesiacy do konca, a z drugiej strony tez bym chciala juz zobaczyc swoje malenstwo. wczoraj kupilam jemu/jej pierwsze skarpeteczki slodkie :)) Tez mam kiepski chumor, przynajmniej ta dzidzia mnie pociesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam problem... Dopadła mnie angina ropna.....jestem na antybiotykach i strasznie boję sie o dzidzię.Czy któraś z Was chorowała w czasie ciąży>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie odzywałam się troszkę ale czasu nie miałam. Robiłam dziś test bo już nie mogłam wytrzymać do jutra. Pojawiła się druga bardzo blada kreseczka no ale jest więc chyba się udało :):) jestem mega szczęśliwa, mój T. jeszcze nie wie, ale na razie mu nic nie mówię. Chcę mu zrobić niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien a ile przed @ zrobiłas test? bo ja zrobie dopiero 29 :( minie mi 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DMED Jutro jest termin spodziewanej @ no ale raczej już jej nie będzie :) musisz spokojnie poczekać jeszcze troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam spokojnie.. ale wczesniej na innym temacie pisałam ze od 18 cały czas pobolewa mnie podbrzusze tak tylko dokuczliwie... i napisałam ze jak nigdy przenigdy mogłam patrzec na krew i pobierac krew a oststnim razem zobaczyłam krew i to jeszcze muche zabilam to mysłama ze niewyrobie tak mnie cizglo na rzyganie.teraz mam tak ze mam sluz bardzo biały a czsem lepki. ..wiem wszyscy mowia za wczesnie ale dziwnie sie czuje...niechce niczego sobie wmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien mega gratulacje, super wiadomość :) Dbaj o siebie i nie dźwigaj. Mi bardzo blada kreska wyszła 2 dni przed planowaną @, a dzień przed @ już beta była 288 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
lorien gratulaski!!!!!!!!!!!! gunekologw wylicz sobi tak zeby isc piereszy raz mirdzy 6-8tygofnirm bi wiadomo serdyszkq nie zobaczysz to bedziesz si martwic jak ni jedna tutaj:-):-):-) ja dzisiaj ide na wizytkr o 14.30. juz nie moge sie doczekac zeby szkraba zobaczyc;) dzis zapowiada sie chbw zacny dzionek. jak wam weekendy minely? bo ja mialam do konca straaaaaaszny dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki :) gratuluje zafasolkowanym :) ja jakoś po weekendzie nie za bardzo... z moim m się poklóciłam w sobotę i całą niedzielę miałam do bani :/ dzisiaj niby troszkę słoneczko wyszło... ale jakiś ciężki dzien mi się zapowiada :/ lilka a ty w którym tygodniu jesteś? już płeć poznałaś... ja też już bym chciała wiedzieć :) miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien Gratulacje....cieszę się razem z Tobą.Życzę dużo zdrówka i oby pojawiła się druga bardzo wyrazna krecha:) Dziewczyny czy któraś z Was przechodziła anginę ropną w ciąży??? Aktualizuje tabelkę Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013.............17....dziewczynka Głodek 86...........2 lata............03.01.2013.........13............... ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............18................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :* weekendzik i po weekendziku... ja miałam labe w domu ;) przydał się taki odpoczynek..i dzis znów praca cały dzień :/ ale jutro lekarz :D już sie nie moge doczekac :) hehe rottana ja tez mam wizyte na 14.30 :P co do anginy to nie pomoge narazie odpukac chorubska z dala ode mnie sie trzymaja..chociaz jakis maly katarek dokucza.. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki no mnie cos zle skopiowalas :) nie przechodzilam anginy ropnej w ciazy, mysle, ze jesli lekarz wie,ze jestes w ciazy to dal Ci na pewno antybiotyk, ktory mozna brac w ciazy, wiec sie nie martw, wszystko bedzie dobrze. mam lenia, nic mi sie nie chce. Lorealka gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnoszę poprawkę....:) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013......16...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............18................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1.............luty...................6/7. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .14............... Głodek przepraszam...złą tabelkę skopiowałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie. Loreatka jka Ci wyszla slaba kreska to powinno byc ok :) Ja robilam 5 dni po spodziewanej @ i krecha wcale nie byla bardzo wyrazista dopiero ppzniej nabrala mocy jak sie gapilam w test godzine i uwierzyc nie moglam. No i nastenego dnia beta i gratukacje od Pani wydajacej wyniki :D a pozniej od mojego gina na USG :) Moje konto ja jestem juz w 13 tyg :) i z tego co mi lekarz mowil to na 99 % chlopak a po za tym czuje sama po sobie ze bedzie chlopak i sie baaaaaarzdo ciesze z tego powodu :D No ja jak narazie ciegale nie mialam okazji zeby pogadac z moim tak od serca o nas i aszej przyszlosci wiec dalej wisze w przestrzeni niewiedzy... meczy mnie to juz grrrrr dlaczego oni sa tacy dziwni ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati =)
Wow! Lilka 1987 ale Ci zazdroszcze ze znasz juz plec! kurde! ja doczekac sie nie moge...marze o córci ale synek wiadomo tez mnie ucieszy ;)Albo Olivka albo Alan ;) A swoja droga niewiem kto zajmuje sie tabelka ale jesli moglby ktos zmienic u mnie termin porodu 8 luty a tydzien obecnie 13 :) pozdrawiam i przepraszam za dluga nieobecnosc , czytalam regularnie a na wplisy brakowalo czasu. Dzis wieczorkiem zostawie dluzsza wiadomosc Pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co do płci to wam powiem taka małą smieszna historyjkę z zycia mojego kolegi. Rok temmu urodziło mu sie dziecko. Przez caly czas od momentu kiedy lekarz mogł juz okreslic płec byla mowa o chlopcu- bo tak sie dzidzia układala, a w dzien porodu okazało sie ze na świat przyszła dziewczynka :D wiec wiecie może moj szkrab tez mi zrobi niespodzianke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny .... ktoś tu chyba mnie pomylił... choć bardzo bym chciała abym to była ja :)) chodzi o gratulacje ciąży -- > Głodek 86 i lilka1987 druga kreska wyszła Lorien a nie mi :)) no le podobne nicki mamy wiec stad pomyłka pewnie. mam nadzieje że to może jakiś znak.. ja własnie jestem po staraniach tak więc testować będę za 2 tyg. :)) Tak wiec Lorien gratuluje.. ile sie staraliście?? A i co z tymi górami, macie jakieś namiary na fajne pensjonaty, sprawdzone w górach ?? Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje tabelkę i poprawiam na prośbę kati :) rottana jak tam po leakrzu? daj znać :D Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu......tydz. ciąży...płec.. rottana............6.............30 grudzień................................ viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013......16...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............18................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1............. 8luty...................13. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha sorki Lorealka strasznie zakrecona chodze w ciązy ostatnio nawet jak bylam u lekarza to w euforii szczescia po usg wybieglam z gabinetu bez placenia i sie musialam wracac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeMama
hej, witam wszystkie przyszłe mamusie:) i gratuluje:)! Ja test zrobiłam 10.07..wyszły 2 kreski..i następnego dnia zrobiłam jeszcze jeden,,dla pewności:)hehe:) wynik się powtórzył. Byłam u gina.. potwierdził,ze jestem w ciąży (wspomnę, ze staraliśmy się 7 miesięcy), ale dopiero w 3 tygodniu.. także jeszcze nic nie było widać..tylko mała porzeczkę;) następnego dnia zaczęłam plamic..ale szybko poszłam do gina i dostałam luteinę dopochwowo..ale mam wrażenie, ze jakaś cześć tabletki wypływa mi razem ze śluzem..:( czy to normalne? No i oczywiście póki nie zobaczę serduszka będę się martwic..czy wszystko jest ok.. wymiotować nie wymiotuje..ale co dzień rano i wieczorem chce mi się wymiotować.. I trochę się obawiam..czy to są normalne objawy?? do lekarza mogę pójść dopiero 2.08..to się okrze czy jest serce:) wspomnę,ze to moja pierwsza ciąża i stad moje obawy.. Mam nadzieje, ze nie zaśmieciłam za bardzo tematu:)! pozdrawiam wszystkie fasolki i ich mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
może mama witaj w naszym gronie:) takie plamienia mogą się zdarzyć w dzień spodziewanej @, tabletką się nie przejmuj co ma się wchłonąć to się wchłonie. mam nadzieję że wkładasz i nie chodzisz przynajmniej przez jakiś czas? :P powodzenia życzę:) ja po wizycie. następna 13 sierpnia bo moja p.doktor idzie na urlop. mam problemy z moczem. jak siusiam to mnie piecze ale już powiedziałam jej i jutro muszę zrobić posiew moczu. nie robiła mi usg... :( oooo....:( myślałam że dzisiaj zobaczę swojego szkrabika:( ale 13 niby nie długo....:P tylko 20 dni:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick...........cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30,12,2012/08,01,2013........17........chyba chłopak:) viola150............8............ 4/5 stycznia..............13.......... Mafijna ............1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387........2lata.........ok.18.01.2013............. 10. ............. moje konto ........6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-.............2............30.10.2012............ .................. Juustaaa............2............04.01.2013............. .17........dziewczynka Głodek 86...........2 lata..........03.01.2013......16...chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. .............. kamilki09..........3lata........30 grudzień...............18................ magdulinska_83..... 8........... 3/4 luty.............. .10................. kati =).................1............. 8luty...................13. .............. lika1987............7..........30 styczeń 2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88.............1...........17.01.2013................ .15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka to wszystko przeze mnie, przeprasiam. Lilka chyba mnie przeczytala i powtorzyla :) ale wiesz Lorealka, ze i tak czytalam Lorien,a myslalam caly czas o Tobie :) pewnie dlatego, ze Lorien dawno tu nie bylo,a nick na L :P Kamilki nic nie szkodzi z ta tabelka, jak widac i ja sie sie myle :p Na usg zapisalam sie dopiero 25-08, wiec jeszcze pozostalo mi czekac aby zobaczyc maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MozeMama
-rottana- No tabletki (bo mam przepisane po 2 rano i 2 wieczorem) aplikuje tuz przed snem wieczorem.. także nigdzie się nie szwendam później po domku:) a i rano staram się posiedzieć trochę i wypić poranna herbatkę:) dzięki za odpowiedz;) trochę się uspokoiłam..:) bo gdyby było coś nie tak to nie miałabym chęci cały czas wymiotować,prawda?? albo zaczęłabym krwawic:(?? Ja tez już czekam aż zobaczę serduszko mojej porzeczki:) jeszcze raz pozdrawiam:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedze i szukam ciekawych i oryginalnych pomysłów na wieczor panienski dla mojej kolezanki. Jedyny pomysl jaki mi wpadl do glowy to uderzyc po za miasto nad jezioro wynajac domek rozpalic grilla albo ognicho pogadac o glupotach poszalec z durnymi zadaniami dac prezenty i .... wlasnie i co dalej? Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało... tak myślałam że o mnie myślałyście, bo ostatnio pisałam o staraniach a Lorien faktycznie nie było... no ale cóż.. mówię, może to znak jakiś dla nie :)) trzeba sobie to jakoś tłumaczyć i pocieszać się, no nie :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gadalam z moim facetem on stwierdzil ze nie wie co ma mi powiedziec i jak ma wygladac nasze przyszle zycie. Zasugerowal nawet to czego sie najbardziej obawialm, zebym sie wprowadzila do rodzicow a on bedzie bral odpowiedzialnosc za dziecko na odleglosc- kasa- i bedzie do niego przyjezdzal. Sama nie wiem co mam robic. To nie tak mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pierdzielę, Lilka współczuję Ci, ile lat ma ten Twój facet, że zachowuje się jak jakiś szczeniak? Mam nadzieję, że mu się w tej głowie poukłada i zmądrzeje szybko bo normalnie szkoda gadać. Tylko się nie załamuj i skup się na dziecku, cała reszta musi się jakoś ułożyć. Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×