Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

--> Lorien współczuję... ja po ponad roku zaczęłam starania, ale tylko dlatego że zdrowie musiałam podkurować :( ----> Rottana oczywiście że @ przyszła z opóźnieniem ale przyszła :( teraz tak jak pisałam ostatnio nie obserwuję i nie odnotowuje zmian w cyklu... tak wiec zobaczymy :) Dodam tylko, że teraz to byłam przekonana że to już, bo ostro działałam w owulację, a tu lipa .. no cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ostatnio nie mam za bardzo czasu na pisanie czytam tylko i sie klade spac. Dzisaj spotkalam kolege ktory wie o mojej ciazy ale nie widzial mnie jeszcze od kiedy nosze dzidziusia, stwierdzil ze bardzo korzystnie wygladam i ze mi sluzy. :) U mnie jak narazie stagnacja nic sie nie dzieje w pracy siedze w sumie ciaglen z chlopem sie uklada tylko mi go brakuje bo nie mieszkamy jeszcze razem no i spotkanie z teściami sie zbliża wielkimi krokami :) ....chyba mam troche stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja mam podobnie... czytam i idę spać :P lorien bardzo mi przykro :( mam nadzieję że szybko wszytsko się uloży :) trzymam kciuki :) ja jutro mam lekarza to odezwę się po wizycie.... amm nadzieję że wszystko będzie dobrze... u mnie straszna pogoda, zimno, cały czas pada deszcz... brr,.... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koto u mnie tez zimo i pada, w sumie to idealna pogoda do siedzenia w domu z kubkiem goracej herbaty pod kocykiem i ogladnie i filmow, ale coż obowiazki wzywaja i sie nie posiedzi w domciu. Ja do lekarza ide w pzyszlym tyg, juz sie doczekac nie moge az zobacze mojego malego szkraba na usg, juz podrósl wiec bedzie to piekny widok :) A na poczatku wrzesnia na USG 4D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej hej i czolem:-) ja do lekarza ide dzisiaj:-) w koncu zobacze swojego maluszka bo na ostatniej wizycie nie robila mi usg:-( rano sie wykapalam, pozbylam futerka:-D:-D:-D no dobra puszka:-) co raz czesciej mysle na temat wyprawki... w m jak mama gazetka ktora bardzo lubie jest artykul na temat wyprawki minimum co jest potrzebne i zbedne i ike kupywac zeby za duzo kasy nie wydac. tak mysle ze ni bede mogla wszystkiego zostawic mojemu menowi bo kilka zeczy bedzie potrzebne nawet w szpitalu. eh sama ni wiem pogadam dzisiaj z moja ginka na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej hej i czolem:-) ja do lekarza ide dzisiaj:-) w koncu zobacze swojego maluszka bo na ostatniej wizycie nie robila mi usg:-( rano sie wykapalam, pozbylam futerka:-D:-D:-D no dobra puszka:-) co raz czesciej mysle na temat wyprawki... w m jak mama gazetka ktora bardzo lubie jest artykul na temat wyprawki minimum co jest potrzebne i zbedne i ike kupywac zeby za duzo kasy nie wydac. tak mysle ze ni bede mogla wszystkiego zostawic mojemu menowi bo kilka zeczy bedzie potrzebne nawet w szpitalu. eh sama ni wiem pogadam dzisiaj z moja ginka na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej hej i czolem:-) ja do lekarza ide dzisiaj:-) w koncu zobacze swojego maluszka bo na ostatniej wizycie nie robila mi usg:-( rano sie wykapalam, pozbylam futerka:-D:-D:-D no dobra puszka:-) co raz czesciej mysle na temat wyprawki... w m jak mama gazetka ktora bardzo lubie jest artykul na temat wyprawki minimum co jest potrzebne i zbedne i ike kupywac zeby za duzo kasy nie wydac. tak mysle ze ni bede mogla wszystkiego zostawic mojemu menowi bo kilka zeczy bedzie potrzebne nawet w szpitalu. eh sama ni wiem pogadam dzisiaj z moja ginka na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej hej i czolem:-) ja do lekarza ide dzisiaj:-) w koncu zobacze swojego maluszka bo na ostatniej wizycie nie robila mi usg:-( rano sie wykapalam, pozbylam futerka:-D:-D:-D no dobra puszka:-) co raz czesciej mysle na temat wyprawki... w m jak mama gazetka ktora bardzo lubie jest artykul na temat wyprawki minimum co jest potrzebne i zbedne i ike kupywac zeby za duzo kasy nie wydac. tak mysle ze ni bede mogla wszystkiego zostawic mojemu menowi bo kilka zeczy bedzie potrzebne nawet w szpitalu. eh sama ni wiem pogadam dzisiaj z moja ginka na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czytam ta gazetke :) i takze czytalam ten artykul :) mysle, ze przydatny. Ja w pt mam wizyte u lekarza, ale tylko kons, ewentualnie moze poslucham bicia serduszka. Skacze mi cisnienie kurde, chociaz biore tabletki na obnizenie. Czasem wali mi serce, dzis mi tak walilo, zmierzylam cisnienie, mialam 140/86, wiec podwyzszone, teraz juz jest w normie 127/75. Jutro czeka mnie dzien pogrzebu, tzn nie ide na niego, ale wszyscy inni tak, ja wstawie obiad i bede czekac w domu na wszystkich, zostaje z dzieckiem, siostrzenica mojego chlopaka, zeby mala nie musialala tez tego wszystkiego przezywac. Juz niedlugo usg 4d, aj nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana daj znac po lekarzu :) hmm ja nie czytam tej gazetki ale chyba zaczne :) wczoraj bylam z kumpela polazic troszke po sklepach i jak ogladalam te dzieciece to az sie chcialo cos kupic...no ale poczekam chociaz do poczatku wrzesnia jak pojde do gin i okresli plec :) wtedy moze kupie jakis spioch :) powiedzcie mi dziewczyny to usg 4d w ktorym tyg najlepiej wykonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja czytalam i slyszalam to chyba pomiedzy 18 a 22 tyg ale nie wiem czy prawde mowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hejo laseczki. miedzy 18 a 22 tygodniem ciąży robi się 2 usg te ważniejsze jak połówkowe, z tym że koncentrują się na serduszku dzidzi i nie musi być to wykonywane w 4D. my wczoraj widzieliśmy pięknego fiutka:) nie ma żadnych wątpliwości co do płci naszego szkraba:) ja na te usg ide 6 września ale myślę że będzie dobrze;] dzisiaj mój siostrzeniec jest operowany. na sali operacyjnej w tej chwili leży w wawie. ma nowotwór na kręgosłupie, tak bliżej pupy a tam wszystkie nerwy są umiejscowione i może stracić władze w nogach... eh... już po raz 3 ma operację... ale jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20.........chłopczyk 100%:P viola150...........8............ 6 stycznia.............17.......... Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012.......................dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............20.........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ manawi.......................1.......................18.0 4.2012 nati0587.....................1.......................17.0 4.2012 gaja_86......................2.......................03.0 6.2012 enel...........................1.......................09 .05.2012 dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 poziomka-n..................1.......................19.05 .2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płec.. rottana............6.......30.12.12/08.01.13........20... ......chłopczyk 100% viola150...........8............ 6 stycznia.............17.......... Mafijna ...........1............grudzień/styczeń................. ....... marta2387......2lata.........ok.18.01.2013........ 10. ............. moje konto .......6.............ok.22.01.2013......................... .. -ania-m-...........2............30.10.2012............ .................. Juustaaa..........2............04.01.2013.............17. .......dziewczynka Głodek 86.......2 lata..........03.01.2013...........19.........chyba chłopiec ciezarowka_83....3............11.11.2012................. ......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12...............21 .........dziewczynka magdulinska_83....8........... 3/4.02,13............10................. kati =)...............1.............08.02.13.............13. .............. lika1987.............7..........30.01.2013.....12tydz 5 dz....chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............15 ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka mamusie..:) Jak się dziś czujecie w ten ponury i deszczowy dzień???mi głowa pęka a na dodatek cały dom w remoncie......już sił brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) no ja wróciłam od lekarza i zbadał mnie ale liczyłam na to że poznam płeć ale tylko pokazał mi jak bije serduszko :P powiedział że płeć już na kolejnej wizycie wtedy jak będę miała połówkowe usg... będzie to wtedy 21 tydzień :P ale mam problem......... niestety mam złe wyniki moczu, jakieś bakterie, leukocyty i wogóle i dostałam antybiotyk.... amotaks.... :/ sama nie wiem... no ale przepisał mi go lekarz... później badanie moczu i zobaczymy.... aj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
moje konto----> infekcje dróg moczowych w ciąży często się zdarzają, kup sobie "żurawit" albo coś z żurawiny i bierz i pij duuuużo wody. im więcej siusiasz tym bardziej organizm się oczyszcza a żurawina ma działanie antybakteryjne w drogach moczowych. szkoda że nie poznałaś płci... ale skoro jeszcze nic nie rzuciło mu się w oczy duża szansa na dziewczynkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nom pogoda nie bardzo, jesienna. JUz po pogrzebie, teraz niech potrzeba czasu, aby troche zapomniec.. Siostrzenica mojego chlopaka tez jest w ciazy, miedzy nami jest 10 dni roznicy :) ona juz kupila wozek. Niedlugo tez zaczne sie rozgladac. Jeszcze troszke do usg i zaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Siemano ja z urlopu wlasnie powrocialm :) ja biore tabletki zurawnowe- nie cierpie wszelkich heratek bo tez mam problemy z sikami :)- podwyzszone PH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja mam herbatke zurawinowa ale zapominam ja pić i tak ja paze ze dwa razy na tydz jak ja w szawce zobacze a tabletki bym pewnie predzej łykała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
sonia----> hejo ja cie pamietam:-) co u ciebie slychac? czemu przestalas sie odzywac? :-( lilka----> ja mam witaminy razem z ekstratem z zurawiny. 2 w 1:-) a mialam wam sie chwalic ze operacja mojego siostrzenca sie udala. rusza nogami a to najwazniejsze. znowu wycieli tyle ile sie dalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) no ja zakupiłam taką herbatkę żurawinową... tylko jeszcze jej nie piłam :P sonia ja Cię też pamiętam, co tam u ciebie? rottana bardzo się cieszę że operacja się udała :) to najważniejsze :) mnie cosik brzucho pobolewa dzisiaj... ale poleżałam i mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
a mi teraz moja pani gin bedzie robic wymaz 6 wrzesnia i wrazie co przeleczy mnie pierwszy raz, pozniej zrobi mi w 32 i w 36. lepiej dmuchac na zimne a ja te 30 zlotych nie zbiednieje... co jest dziewczyny? wszystkie takie zapracowane czy wymeczone ze nic nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tak tak zapracowane :) Ja wróciłam z popołudniówki... Dziewczyny mam takie pytanie - od kilku dni pobolewa mnie czasem w prawej stronie brzucha, nie jest to mocny ból, czasami boli jak robię siusiu, czasami jak dłużej posiedze i wstaje... Wiecie co to może być?? W środę jadę do gin to się napewno zapytam ale może któraś z Was też tak miała?? Brzucho dziś też mnie troszku pobolewało u dołu, ale to pewnie ta rozciągająca sie macica :) Sonia ja Cie pamiętam - co tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no ja tez i zapracowana i zabiegana a jak mam wolne to staram sie wypoczywac :) A w miedzy czasie jeszcze staram sie jak nawiecej z moim zalatwic zeby w koncu wiedziec na czym sie stoi ale generalnie i tak jest juz o niebo lepiej. Teraz sie w sumie dwa dni nie odzywalam bo nie bylo mnie ale juz wrocilam i napewno bede sie odzywala :) no ja tez ide do gina po weekendzie albo pon albo sroda albo czwartek zobacze jak mi czasowo wyjdzie najkorzystniej a jutro z rana na badania ide morfologia i mocz. Mam nadzieje ze wyniki beda dobre. Moj brzuszek zaokragla sie jak sie najem mocno a tak jest prawie niewidoczny taki slodziutki jest jak narazie :) Ide spac buziaki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola, rottana, moje konto --- bardzo sie ciesze, że mnie pamiętacie, to miłe. Czemu sie nie odzywałam? jakos tak wyszło, moze brak czasu. Bylismy u moich rodzicow, odpoczęłam, naladowałam akumulatory i... jestem w ciązy. Ot tak poprostu w poprzednia sobote robilam test. Boje się jak diabli ale muszę myslec pozytywnie. A co u was Dziewuszki? Jak brzucholki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Sonia _27_----> to super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje:) kiedy idziesz do gina? ja mam problem z piersiami od wczoraj:( strasznie mnie bolą, są takie nabrzmiałe a sutki takie wrażliwe że jak koszulka mi obciera to mam wrażenie że są całe pokaleczone;/ kupiłam sobie wczoraj krem, mam nadzieje że coś pomoże... dzisiaj ide odkupić od jakiejś babeczki kilka ciuszków ciażowych na jesień/zima. już nie mam sweterka w którym nie jest mi ciasno... wczoraj kupiłam sobie jeden o ale nie będę ciągle w jednym łazić:P kupuje rzeczy raczej uniwersalne, w których będę mogła się pokazać także po ciąży. no i super wiadomość, mój od jutra idzie do pracy:) hip hip hurrrrraaaaa:P ale twu twu nie zapeszam bo to dopiero okres próbny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×