Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

To jeszcze ja zaktualizuje Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30............chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............29.........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka o ile się nie myle to chyba tak. coś koło 20 zł za 1 sztuke ale nie dam se ręki uciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te reczniki to "normalne" kupujecie czy jakies specjalne dla dzieci? Ja i w gory mam daleko, jeszcze dalej niz morze, jedynie las blisko :) W tyg tez pojde na mocz i krew: zlecil mi morfologie, toxoplazmoze (juz 3 raz) i hbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek---> ja ręcznik mam specjalny dla maluszka z kapturkiem:) taki słodki:) ja toxo też musze sobie zrobić. tylko że ja 2 x dopiero;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co doczytalam o tym macierzynskim i maja to podobno wprowadzic dopiero poznym latem wiec niewiadomo ile razy sie ik jeszcze odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja zaktualizuje Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............27........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpie żeby szybko wprowadzili te macierzyńskie. ale fakt, dla pracodawcy to będzie masakra. ja tam wolałabym przez rok siedzieć z dzieckiem za mniejsze pieniądze niż tylko 24 tygodnie za 100%. lilka---> a jak u ciebie sytuacja? ten pierdolozo pan pracodawca wyluzował czy dalej warczy? a jak w domu? mam nadzieję że już cie nie wkurwia twój luby:P:P ide zrobić dzisiaj toxo. dobrze że nie trzeba być na czczo:) mały od rana wariuje, czasem aż za bardzo bo niektóre jego ruchy zaczynają boleć. aż czasem mu mówie żeby był delikatniejszy:P:P:P a ostatnio jak mój men zrobił coś słodkiego czego nigdy nie robił. kupiliśmy sobie kurczaka z hot kinga i się delikatnie mówiąc obrzarłam i się położyłam i wiecie jak to po dobrym żarełku przeciągnełam się i ale dobre było, i mówie że synkowi chyba też smakowało bo się energicznie ruszał i w tedy pierwszy raz mój Pawelec spytał się naszego synka czy mu też smakowało:P:P pierwszy raz zdarzyło mu się mówić do brzuszka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i w dupe jeża przełożyli nam termin rozprawy z 7 listopada na 19 listopada... tym gorzej dla mnie... bo to nie będzie 33tc tylko 35... nie dobrze, nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Hejka:-) glodek ja kupuje reczniczek z kapturkiem,dostalismy jeden ale jest od oliwki i nie wiem czym siee pozbyc tej plamy ppozatym do szpitala i tak musze nowy kupic. moj "kochany" szef wyrownal mi do chorobowego ale za godz i tak nie dostalam bo cwany ze i tak mu nic nie zrobie skoro przychodzilam na chorobowym to sobie bym problemy zrobila. Ale powiem wam ze mam juz na to wylane niech skapiec sie cieszy tylko kiedys los moze sie odwrocic. ostatnio zle sypiam caly weekend brzuch mialam strasznie twardy nie pomagala nawet nospa i magnez. musze w koncu wstac i wziasc sie za pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rottona dziwne nawet bardzo dziwne z tym poziomem cukru ale dzisiaj ide do szpitala wiec wszystkiego sie do wiem , ale nie martwie sie bo lece do polski na dwa tygodnie za tydzien ...NIE MOGE SIE DOCZEKAC !!! i zrobie sobie badania cukier i odwiedzę mojego polskiego ginekologa i bede spokojniejsza :) A co do pracodawcow to wszyscy tacy sami (zdarzają sie wyjatki) jak jestes ok , pracujesz , zapie**alasz jestes super bo jestes im potrezbna ale dla Nas juz nic nie zrobia i Nasze prawa juz sa ''mniej ważne''... tak jest i to sie nie zmieni a My świata nie zmienimy ale musimy walczyć o swoje .. Idę się zbierać .. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana kasy dalej nie mam na koncie dla tego ide do ZUSu bo wiem ze jak firma zatrudnia mniej niz 20stu pracownikow ( w moim przypadku dwoje na umowe o prace ja i jeszcze jeden chlopak i do tego 10 na zlecenie) to ZUS moze przejac odrazu swiadczenia za L4 od pierwszego miesiaca nie wiem ile w tym prawdy ale lepiej sie przejsc i dowiedziec niz pozniej sie stresowac znowu. I wyblagam na kolanach kobiete zeby mi powiedziala co mam zrobic zeby moj pierdykniety szefuncio dostarczal na czas moje L4, albo bede ja blagala zebym sama to robila. mam nadzieje ze moj horror sie skonczy z poczatkiem listopada i bede mogla o nim zapomniec. Jeszcze tylko bede musiala racjonalnie pomyslec nad kwestia dostarczenia aktu urodzenia malego bo jak on znowu cos namąci albo nakombinuje to nie bede miala macierzynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mojego wkurza mnie ze nie moge z nim nic zaplanowac, wszelkie plany ktore sobie zalozylam na pazdziernik posypaly sie jak domek z kart i musze wszystko na listooad odkladac i to mnie najbardziej wkurza. A on oczywiscie jak zawsze nigdy nie ma czasu bo zapracowany i ze jeszcze musze poczekac bo do konca miesiaca sie nic nie zmieni a pozniej zwoolni tempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Lilka a to nie jest tak ze jesli nie dostarczy zwolnienia w wyznaczonym terminie to on placi za nas zus? Bynajmniej tak mi sie wydaje wiec watpie ze tym skapcom by to sie oplacilo. A mam takie pytanko-jak to wyglada z kontrola z Zus-u? Bo mnie szef wciaz straszy ze bede miala kontrole bo za krotko mam umowe i moga myslec ze jakos na lewo to bylo zalatwione. Miala ktoras z was kontrole?albo slyszeliscie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana - to Ty już masz prawie wyprawkę gotową :) zostały tylko drobiazgi, to ja jestem daleko w tyle :D z tym octeniseptem to wiem, tak teraz jest, moja kumpela rodziła i tez dla małej do pępka zalecili octenisept i jej na ranę po cesarce też i wszystko sie ładnie zagoiło - a kiedyś to gencjane i wszystko było fioletowe :P ale rzeczywiście za tani nie jest bo 50ml kosztuje tak jak pisze rottana ok, 30zł natomiast duży 250ml ok. 50zł. Ja mam bo mi został od kiedyś jak sie szybą przecięłam... lilka- ale akt urodzenia i 2 odpisy są chyba bezpłatne, dopiero jakbyś chciała kolejny to trzeba płacić, tak mi sie wydaje... głodek - ja też mam ręczniczek taki z kapturkiem dla maluszka :) a robicie jeszcze toxo?? moja kumpela robiła tylko raz, na początku - jestem ciekawa czy mi zleci drugi raz... ide 24 paź. rottana - napewno było to słodkie jak Twój mężczyzna powiedział coś do synka :) mój jeszcze jakoś nie może sie odważyć, ja mówię do niego często ale zazwyczaj jak jestem sama... :) oby to już było ostatnie przełożenie terminu, bo dla Ciebie im później tym gorzej... ale nie martw sie na zapas, będziecie dobrze przygotowani do rozprawy, najwazniejsze żebyś nie była bardzo zdenerwowana, ale z drugiej strony jak sie nie denerwować jak tu coś przekładają... lilka - daj znać co sie w Zusie dowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ja z moim jak narazie mam okres klotni za soba bo bywalo juz tak ze pakowalam sie i grozilam ze dziecko bedzie widywal tylko raz na jakis czas. Wogole same stresy mialam od kiedy jestem w ciazy od kiedy jestem na L4 to mam go na oku i jest grzeczny he:-) a teraz zmienil prace i malo sie widujemywiec nie mamy czasu na klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - z tego co słyszałam to w ciąży rzadko sie kontrole zdarzają, no bo w sumie dlaczego miałabyś oszukiwać że jesteś w ciąży, wydaje mi sie że mało który lekarz by poszedł na to żeby wypisać Ci na lewo zwolnienie że jesteś w ciąży... ale np. moja teściowa załatwiła sobie na lewo zwolnienie od ginekologa (na jakąś tam przypadłość) ale normalnie chodziła do pracy żeby mieć więcej kasy i ją sprawdzili. Przyszli do domu a jej nie było, ale że miała zaznaczone na l4 ze może chodzić to musiała tylko wysłać im pisemne wytłumaczenie gdzie była w tym czasie i wszystko było ok... lilka - nie denerwuj sie, faceci tak mają - że jak sobie coś zaplanują to muszą to dokończyc jakby niewiem co a my możemy poczekać... mój też ma ducho dodatkowych robótek po za pracą i jakiekolwiek zakupy czy coś to planujemy pod jego czas wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia - z tego co słyszałam to w ciąży rzadko sie kontrole zdarzają, no bo w sumie dlaczego miałabyś oszukiwać że jesteś w ciąży, wydaje mi sie że mało który lekarz by poszedł na to żeby wypisać Ci na lewo zwolnienie że jesteś w ciąży... ale np. moja teściowa załatwiła sobie na lewo zwolnienie od ginekologa (na jakąś tam przypadłość) ale normalnie chodziła do pracy żeby mieć więcej kasy i ją sprawdzili. Przyszli do domu a jej nie było, ale że miała zaznaczone na l4 ze może chodzić to musiała tylko wysłać im pisemne wytłumaczenie gdzie była w tym czasie i wszystko było ok... lilka - nie denerwuj sie, faceci tak mają - że jak sobie coś zaplanują to muszą to dokończyc jakby niewiem co a my możemy poczekać... mój też ma ducho dodatkowych robótek po za pracą i jakiekolwiek zakupy czy coś to planujemy pod jego czas wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja zaktualizuje :) Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............25 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Viola dzieki to mnie troche uspokoilas bo jednak stresujace takie kontrole moga byc tym bardziej ze zameldowana jestem u rodzicow a mieszkamy gdzie inndziej i niepotrzebne mi problemy bo wez sie tlumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia a to gdzie jesteś zameldowana a gdzie mieszkasz to tym bardziej nie ma ich co obchodzić :) także niczym sie nie przejmuj, dużo młodych tak teraz mieszka. My mieszkamy u moich rodziców tzn na osobnym mieszkaniu ale w tym samym budynku a mój mąż jest nadal zameldowany u swojej mamy.Dopiero teraz mamy zamiar to uregulować zanim sie maluszek urodzi, ale w sumie to w niczym nie przeszkadza - dziecko i tak automatycznie jest meldowane tam gdzie matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie znam sie na prawie pracy i tym wszystkim wiec nie moge Wam nic doradzić niestety...Co do wyprawki to ja dowiedziałam sie wczoraj , ze ja to bede musiala torbę pełną rzeczy do szpitala przyszykować bo podobno w Dublinie w szpitalu po urodzeniu ubieram malenstwo od razu w swoje ciuszki a nie szpitalnie wiec trzeba miec wiecej tego na przebranie nie tylko na wypis no i w zaleznosci ile bedziemy lezec po porodze ...no i podobno fajnie bo maz moze siedziec normalnie na sali z nami on zajmuje sie maleństwem a ja moge spokojnie po porodzie isc sie wykompac. Nie wiem jak u Was ale moja siostra jak rodzila jakies 3 lata temu to jak chcialam ja odwiedzic to nie wchodzilo sie do sal gdzie matki z dziecmi sa nawet maz nie mogl, byla tylko specjalna sala wizyt udostepniona dla wszystkich , bez sensu lepiej jak maz czy partner jest caly czas z toba ...ale mysle ze moze im wieksze miasto i szpital bardziej rozbudowany to jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A....i bylam w tym szpitalu mialam tylko rozmowe jak sie czuje co i jak co jem i takie tam mocz , cisnienie , wyszly lekkie bakterie ale wczoraj zauwazylam ze dostalam zapalenia i bakterie sie jakies dostaly do mojej sfery intymnej ;/ ...:)i zaczelam brac tabl. wiec przejdzie i powiedziala ze pewnie dla tego . Cukru jednak nie badali , zrobie sobie sama ciul im w du*e lepiej dmuchac na zimne ...ale byli bardzo mili i jak weszlam sama do gabinetu to pytali sie czy jestem sama to im powiedzialam ze maz jest na korytarzu , a on na to czy nie chce wejść, poszam po niego i polozna smiala sie ze boi chyba sie :) bardzo tego pilnuja zeby byc razem z mezem czy chlopakiem ...milo i dala mu posluchac przez jakas rure dziecko bo przylozyla ja do brzucha ...:) Ale czasami tez mam wrażenie , ze wstydzi sie dotykac mojego brzucha musze go namawiac zeby dotknął to wyczuje ruchy dziecka , a ja na jego miejscu sama bym wziela i trzymala go pol dnia za brzuch jakby to on je mial w sobie oczywiscie nie mowi do niego jeszcze ...ciekawe co powie jak mu powiem zeby powiedzial cos do córy :)....a mowia , ze to kobiety sa dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero do domku niedawno wróciłam. mam kilka rzeczy dla mojego maluszka. od koleżanki ubranka po odkupowałam. mam zajebiaszcze body, taki strój św mikołaja:P:P fajnie by było jakbym jednak się rozsypała przed świętami:P agusia---> nawet jeśli będziesz miała taką kontrole z zusu to nie ma co się przejmować. nie musisz siedzieć w domu... nie masz leżacego l4? bo jak nie to może cie pocałować w 4 litery ten twój szefuncio.. lilka---> ja bym tego hujka podjebała że nie wypłacił ci kasy... skoro on robi ci problemy to zrób mu też pod górke a co... niech się tłumaczy:P viola---> no właśnie mi zostały te najdroższe drobiazgi... w listopadzie już zakupimy wszystko żeby na grudzień samo łóżeczko zostało. a toxo ja dzisiaj robiłam 2x. wcześniej też miałam jakiś jeden ale nie pamiętam który, a teraz miałam igg i igm. nie no mojego nie musze namawiać żeby położył rękę na brzuchu, sam chętnie dotyka i dokucza maluchowi. ja mówie do brzuszka jak jestem sama też, przy moim rzadko do niego mówie więc może i on nie zagaduje b głupio się czuje... ale i tak to było słodkie;] ja się jeszcze nie denerwuje rozprawą, nie ma sensu teraz o tym myśleć. przyjdzie dzień rozprawy to nerwy same przyjdą... brzoskwinka----> w wielu szpitalach jest jeszcze tak że trzeba mieć wszystko swoje. ale z tą salą dla odwiedzających to śmiech na sali:P taka sala moim zdaniem powinna być udostępniona owszem ale jak rodzina przyjdzie całą chołotą bo jednak można czuć się niezbyt komfortowo jak się jeszcze z kimś na sali leży ale 1 facet nie powinien przeszkadzać... mój normalnie miał wstęp wszędzie, tam gdzie leżałam i na porodówke i na ojom później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja swojej ksiegowej dalam adres gdzie przebywam i jakos tam do zwolnienia dołączyła bo zameldowana u rodzicow a z moim wynajmujemy bo mowila mi ze w razie kontroli to pozniej problem jest,kumpela w ciazy byla i miala taka sytuacje to jej cofnac chcieli, ale wiadomo zalezy na kogo sie trafi... no rottana fajnie ze juz wiekszosc zakupow masz :) przede mna jeszcze troche do kupienia :P ale do grudnia chce miec juz wszystko,bo pozniej siweta i wogole i znowu koszta :/ widze ze niektore juz 30tydz maja :D fajnie ja jeszcze 2tyg ;) jak ten czas zlecial :P ciekawe czy wypakujemy sie zgodnie z terminem czy tez wczesniej albo pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........26............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bylam u krula ZUSa i Pani mi powiedziala ze moge sama sie zajac jak najbardziej wszystkimi dokumentami tylko pracodawca musi mi wypelnic dwa druki: 1) do L4 ze sama je donosze do ZUSu a jemu dostarczam xero 2) do macierzynskiego ze zajmuje sie sama dostarczeniem dokumentow po urodzeniu dziecka. Co do wyplacania swiadczen przy pierwszych 33 dniach ZUS by przejal te swiadczenia gdybym miala umowe zlecenie badz gdybym miala rozwiazana umowe. Zagmatwane to dla mnie troche jest. Wiec jak by nie patrzec czeka mnie niestety kolejne spotkanie z nim yhhh. Oby sie zgodzil na takie warunki jak by nie patrzec to go odciążam w sprawach papierkowych. Spotkalam dzisiaj laske z ktora lezalam w szpitalu dumnie juz paradowala ze swoim synkiem :) fajne takie spotkanie pogadalysmy troche na temat reszty dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam tez z kapturkiem, ale chyba za duzy jest na noworodka :) a raczej na pewno za duzy i chyba musze kupic drugi mniejszy. Ostatnio w sob jak bylam u znajomych, to moj chlopak i jego przyjaciel (chrzesny malego-juz wie o tym :P ) calowali moj brzuch i smieszne rzeczy gadali, dotykali, bo popili sobie, nawet zdjecia mam na pamiatke :) Bylam dzis w pracy, podpisalam umowe na czas nieokreslony, tak jak sie umawialismy, niestety kasy mi nie podwyzyli przy zmianie umowy, no coz, wazne, ze umowa przedluzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............chłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............22 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2012...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........23.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No i ja juz mam nocke z glowy. Obudzilam sie o 1.30 i juz zasnac nie szlo nogi bola mnie w kolanach i wogole jakies dziwne dzis sa. Oczy juz wielkie mam jogurcik zjedzony i pozostaje tylko nadzieja ze zmuli mnie przy tv:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×