Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

agusia---> z kont ja to znam. tylko teraz to znalazłam sposób na to jak zasnąć:P jak się obudze i przynajmniej pół godziny nie moge zasnąć to dreptam do kuchni. kilka kanapeczek, napije się, wysiusiam i sru do wyrka. a jak dalej nie moge zasnąć to włączam "Colomba" i śpie:P:P wczoraj zrobiłam pożadek w komodzie mojego synka. wydaje mi sie że ciuszków mam dość. teraz teściu przyjedzie w listopadzie to mi przywiezie płyn do płukania ubranek dla maluszka z niemiec (tam zawsze taniej:)) i urzadze sobie wielkie pranko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
O to zazdroszcze. Mi sie ciagle wydaje ze mam za malo tych rzeczy. Nie orientuje sie ile tego musze miec ale nagie chodzic nie bedzie tak zle nie jest:-D pogoda dzis sliczna bylam po zakupy i dzis szykuje sie kapusniaczek moje malenstwo juz nie moze sie doczekac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też myślałam o kapuśniaku dzisiaj:P ale zdecydowałam się na barszcz czerwony bo dawno nie było:P i nie martw się, mi też się ciągle wydaje że wszystkiego mam za mało ale nie ma co popadać w paranoje:P jak będzie na prawde za mało co się okaże w praniu to tatuś złapie za portfel i poleci dokupić:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obudziłam się przed 2, ale zrobiłam siusiu i dalej poszłam spać :) muszę też przejrzeć swoje ciuszki, bo nawet nie wiem czy mam jakieś śpioszki :P Nom dziś ładnie na dworku, niedługo będę buszować. a u mnie dziś rosołek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczoraj też przemówił do brzuszka: to ja twój tatuś :D do głaskania i wyczuwania kopniaków też go nie musiałam namawiać, dziś jak wrócił z nocki rano, synek sie akurat obudził to rękę cały czas na brzuszku trzymał :) ale ja wczoraj trochę zaczęłam mówić do maleństwa przy nim i może go totrochę ośmieliło :) brzoskwinka2220 - w szpitalu który znajduje sie najbliżej mnie tzn. 15km tak jest do tej pory, że jest taka sala gdzie spotykają sie odwiedzający a maleństwo można zobaczyc tylko przez szybkę taką specjalną i nic więcej i tatuś nawet na sali nie może przebywać... :/ a w tym szpitalu w którym ja będę rodzić ok.40km ode mnie jest tak że bez problemu można odwiedzić kobietę i malucha na sali ale po 2 osoby na raz, nie więcej i to jest dobre bo jak do każdej by miało przyjść po 5 osob to byłby za duży tłok :) głodek najważniejsze że masz umowę na czas nieokreślony, mi przed pojsciem na l4 szefowa trochę podwyżyszła wypłatę ale za to umowę mam do lipca przyszłego roku... niby twierdzi że mi przedłuży i wogole (bo chciałabym z synkiem w domku posiedzięć tak do konca sierpnia) ale wiecie jak to jest... rottana fajnie że masz już komodę dla maluszka i ciuszki poukładane, ja narazie zastanawiam sie nad miejscem a wszystkie ciuszki jakie mam mam we workach i tak naprawdę wydaje sie ich sporo ale czego i ile mam to sama niewiem. Chyba w listopadzie wszystko wezmę wyciągnę i posegreguje :) agusia18204 ja narazie nie mam problemów ze spaniem :) obudzę sie w nocy, pójde siusiu ewentyualnie i ide spać dalej :D ja mam dziś mięsko z ziemniaczkami które jeszcze zostało od wczoraj także obiorę tylko ziemniaki i to wszystko :) a na jutro planuje kalafiorową bo mój mąż prosił zebym zrobiła :D u mnie też dziś piękna pogoda, zaraz sie ubieram i gdzies wybywam bo moj spi i nie chce mu przeszkadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w listopadzie myślę już o pranku dla tego przejrzałam co tam mam a czego nie ale wydaje mi się że już będzie dość. pewnie jeszcze w prezencie nie jednego bodziaka dostaniemy. głodek---> ja to kilka razy wstaje siusiu... dzisiaj np wstawałam w nocy z 4 razy... masakra... ale dobry trening przed porodem jak będziemy wstawać do naszych pociech:P viola---> chyba też zaczne częściej mówić do synka przy moim menie, może to też go przełamie:) komoda stoi od czasu pierwszej ciąży... więc tylko musiałam ją zapełnić na nowo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero będzimy robić taką rozsuwaną szafę i wtedy swoje ciuchy do niej przeniose a dla malucha włożędo komody. Mam nadzieje ze juz w listopadzie to nastąpi :) ale masz rację Rottana ze nie jeden ciuszek dostaniemy pewnie, chociaż ja osobiście teraz dwóm koleżankom kupiłam na przywitanie maluszka takie drobiazgi typu chusteczki pampers itp bo mówie napewno sie im przydadzą :) A no tak to jak miałaś komodę to pewnie, trzeba ją napełnić ale przynajmniej wiesz co masz :D aż 4 razy?? no to nieźle :D mi sie zdarza raz ale tez nie codziennie, także mój trening przed wstawaniem nie jest jak narazie zbyt intensywny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj poczekaj, maluch się większy zrobi, zacznie się zniżać to i będziesz miała trening:P obiad już w połowie zrobiony, jeszcze posprzątać miałam ale mi się nie chce... i szczurkom sprzątnąc i odkurzć.. ugh jeszcze tyle roboty...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ja dzis jakos intensywnie sprzatam gotuje i wszystko na raz. No siku to ja latam co chwile. Moje malenstwo jest obrocone glowka w dol(bynajmniej bylo) i uciska na pecherz. Wogole czasem ruchy czuje bardzo nisko az sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia tez czuje nisko ruchy i sie zastanawiam czy to normalne, jak by mnie kopal w kosc ogonową. Co do spania to ja tez sie dzisiaj w nocy wiercilam i krecilam, do 4 chyba nie spalam a jak juz zasnelam to sie o 11 obudzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Mam nadzieje ze dzis chociaz sie wyspie i ze nie bedzie tego bolu kolan i kostek. Dziwne uczucie nie jest to silny bol tylko jakis taki dziwny az nie wiem jak go opisac. Do lekarza ide dopiero 26 to sie dowiem czy z szyjka wszystko ok no i chyba pojade na poczatku listopada na usg prywatnie bo mooj lekarz pewnie skieruje mnie w polowie grudnia dopiero a ja nie wytrzymam pozatym chce zeby moj byl ze mna i miec jakies zdjecia bo na fundusz nic nie daja nawet nie wiidze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia---> jak obrywasz tak mocno w niskich częsciach to znaczy że maluch jeszcze nie jest ustawiony główka w dół. musiał się przekręcić. a takich niskich kopniaków nie ma co się bać. nasze maluchy mają ok 40cm ja się wyprostują dla tego daleko sięgają:P ja jak spaceruje to maluszek bardzo lubi mnie w pęcherz kopać:P przerąbane, ja bym nie chciała chodzić na nfz, tak to przynajmniej widze za każdym razem prawie malucha i mam kilka fotek, no i mój spokojnie może ze mną wchodzić i oglądać malucha... ja już posprzątałam, uh padam na ryja:P zostanie mi tylko ziemniaczki ugotować i cebulke podsmarzyć. ale już mi się nie chce... pffffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka---> a jak u ciebie? zadecydowali w końcu kiedy będziesz rodzić? jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Rottana w nastepnej ciazy napewno nie zdecyduje siie chodzic na nfz teraz sie zdecydowalam bo lekarz jest na miejscu a zeby chodzic prywatnie to musialabym dojezdzac ok 40km a od poczatku jakies komplikacje mialam. dlatego strasznie wam zazdroszcze ze widzieliscie np jjak wasze malenstwa ssa kciuk. Kopniaki to czuje najbardziej z lewej strony i myslalam ze na dole to raczkami mnie oklada:-) jestem juz tak ciekawa czy to chlopiec czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana a co masz za szczurki?? bo mój brat ma myszoskoczki i mówimy na nie szczurki a rozmnażają sie tak że szok - co 5 tyg są młode :P agusia - ja też czasem czuje ruchy bardzo nisko w dole brzucha, a czasem tak na wys pępka więc pewnie jeszcze maluch ma na tyle miejsca ze sie obraca. ale to juz nie są takie ruchy jak na początku, teraz są takie 'rozpychające" :) fajne to uczucie :D Ja też dojeżdzam do swojego lekarza ok. 40km prywatnie i na każdej wizycie widzę maluszka, a zdjęć też mam sporo, praktycznie z każdej wizyty tylko z ostatniej nie mam... I sie wieczór zrobił, niedługo kolacyjka, potem mój pójdzie do pracy a ja ze synkiem śpiuchnać :D No własnie ciężarówka jakie wiadomości u Ciebie?? dziś dostałam mms od kumpeli która właśnie urodziła synusia :) śliczny maluszek, ważył 2600g czyli w sumie drobniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja też wstaje po 3 albo 4 razy w nocy :/ zazwyczaj usypiam od razu...ale czasem to się męczę,przekręcam itp... i dupa... ja dzisiaj sie nałaziłam,szukałam rajstop na żylaki dla kobiet w ciąży i obeszłam 3 sklepy medyczne i dupa :/ ale za to na ciuszkach kupiłam spodenki śliczne dla małej za 3zł :) ja już w łóżeczku odpczywam.... mój m też chętnie głaszcze brzuch i się cieszy jak dostanie kopniaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 Zafasolkowane: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6.............08.01.13.............30. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13..............29........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........26.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........29............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. ........dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............30. ........dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę połazilam sobie dziś, najpierw musiałam z psem wyjść mojego chlopaka, potem do kolezanki pojechalam, w miedzy czasie zeżarłam kfc :P przeraza mnie to, juz czuje sie taka wielka, jak sie najjem to brzuch mi wywala niezle. Ja wstaje siusiu raz w nocy, potem do rana spokojnie wytrzymuje. Jutro rano lece na badania i wpadne do Biedronki, Lilka pisala, ze chyba od 18 maja byc jakies promocje dla dzieci, zobacze co maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> no mój mały też nie kopie, rozpycha się czasami strasznie... aż boli czasami:( ale mówie mu w tedy żeby był delikatniejszy i się uspokaja:P ja mam normalne szczury, ja na razie nie dopuszczam co by nie mieć więcej roboty:P no faktycznie maleńki ten synuś twojej kumpeli:P moje konto---> trzymaj nogi częściej w górze i nie łazikuj tyle i będzie dobrze:) głodek---> oj tam oj tam, czasem możemy sobie pozwolić na małe obżarstwo:P jak się tyle chodzi to na mieście zachaczyc np kfc to sama przyjemność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - ja na mojego synusia narazie narzekać nie mogę bo rozpycha sie narazie delikatnie :) aaa normalne szczury?? ojj chyba bym sie nie zdecydowała :P mój brat dostał w prezencie dwa myszoskoczki i okazały sie baaardzo płodną parką :P :P na szczęście jak narazie w sklepie zoologicznym bez probnlemu od mamy odkupują :) moje konto - a w aptekach próbowałaś?? bo wiem żę my w naszej czasem zamawialiśmy dla kogoś na zamówienie, za tanie to one nie są z tego co pamiętam... głodek - tak masz rację od jutra mają być kocyki i komplety kąpielowe, sama pójdę z ciekawości zobaczyć chociaż obie rzeczy już mam, a z tego co wiem teściowa chce kupić kocyk :) a co do przyjemności to my z moim menem tez sobie pozwalamy na pizze czasem czy cóś :D w końcu w ciąży mamy choć trochę do tego prawo co nie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kopniaków to ja najczęściej odczuwam wysoko bo powyżej pępka:)świetne uczucie chociaż nieraz jak kopnie to aż zaboli:(Ale to nic wszystko wytrzymam:)W piątek idę na szczegółowe badanie usg.....jestem ciekawa:)Dziewczyny powiedzcie mi jak wygląda pobieranie wymazu z odbytu na te paciorkowce czy coś takiego??bo ja się boję....mam hemoroidy i myślę,że to będzie boleć....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki a ten wymaz pobiera sie z odbytu też?? bo słyszałam że z pochwy. Ja narazie zlecenia na niego nie miałam także ciężko mi wogole coś powiedzieć na ten temat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> z odbytu?? ja mam, albo raczej miałam paciorkowca i teraz jak mi lekarz robi wymaz tylko z pochwy... paciorkowcem maluch z odbytu o ile taki jest nie może się zarazić. tu chodzi o drogi rodne kobiety, tam maluchy tym paciorkowcem się zarażają i dla tego bierze sie wymazy z pochwy... ktoś cię chyba w błąd wprowadził. dzisiaj spotkanie z mecenasem:) już doczekać się nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dziś w tej Biedronce i zakupiłam ten zestaw kapielowy i kocyk. Fajne rzeczy w sumie i niedrogie. Oddalam dzis krew i mocz, mam nadzieje, ze wyniki beda ok. Moje usg tez juz niedlugo, w koncu, troche sie wyczekalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dziś w tej Biedronce i zakupiłam ten zestaw kapielowy i kocyk. Fajne rzeczy w sumie i niedrogie. Oddalam dzis krew i mocz, mam nadzieje, ze wyniki beda ok. Moje usg tez juz niedlugo, w koncu, troche sie wyczekalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No a ja wlasnie sie szykuje na wyjscie do biedronki. Pogoda sliczna to spacer dobrze mi zrobi. Pozatym lumpiki chce nawiedzic moze cos sie uda trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No a ja wlasnie sie szykuje na wyjscie do biedronki. Pogoda sliczna to spacer dobrze mi zrobi. Pozatym lumpiki chce nawiedzic moze cos sie uda trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też byłam w biedronce i widziałam te rzeczy, rzeczywiście są fajne i milutkie :) a pogoda dziś jest poprostu wiosenna, narazie jestem w domku, potem sie może przejdę na zakupy bo aż żal nie wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Tak wiec tez zaopatrzylam sie w ten zestaw i lkupilam rowniez kocyk bo taki milusi ze nie moglam sie oprzec.a w lumpku nic specjalnego spiworek body polspiochy po 1zl trafilam wiec wzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×