Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

viola---> ugh nie no bez przesady:-) pewnie ze bikini moze byc:-D przeca nie ma slonca wiec brzuszek moze byc na wierchu. a to ze niestosowne to bym nie powiedziala. brzuch jak brzuch. okragly z domownikiem:-) mialam dzisiaj przeokrotna noc. moj zostawil na noc wlaczony komputer bo musial kuzwa muzyke sciagnac koniecznie, do yego skurcze w biodrach, nie moglam sie ulozyc, maly w nocy strasznie wiezgal i siku kilka razy wstawalam. w rezultacie mam okrotny bol glowy i totalnie sie nie wyspalam... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> ugh nie no bez przesady:-) pewnie ze bikini moze byc:-D przeca nie ma slonca wiec brzuszek moze byc na wierchu. a to ze niestosowne to bym nie powiedziala. brzuch jak brzuch. okragly z domownikiem:-) mialam dzisiaj przeokrotna noc. moj zostawil na noc wlaczony komputer bo musial kuzwa muzyke sciagnac koniecznie, do yego skurcze w biodrach, nie moglam sie ulozyc, maly w nocy strasznie wiezgal i siku kilka razy wstawalam. w rezultacie mam okrotny bol glowy i totalnie sie nie wyspalam... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> ugh nie no bez przesady:-) pewnie ze bikini moze byc:-D przeca nie ma slonca wiec brzuszek moze byc na wierchu. a to ze niestosowne to bym nie powiedziala. brzuch jak brzuch. okragly z domownikiem:-) mialam dzisiaj przeokrotna noc. moj zostawil na noc wlaczony komputer bo musial kuzwa muzyke sciagnac koniecznie, do yego skurcze w biodrach, nie moglam sie ulozyc, maly w nocy strasznie wiezgal i siku kilka razy wstawalam. w rezultacie mam okrotny bol glowy i totalnie sie nie wyspalam... ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admete na pl. Starynkiewicz jest za darmo, tylko musisz miec meldunek warszawski. ja zapisywalam sie jakos pod koniec wrzesnia chyba to mi ten pierwszy termin zaproponowaly, wiec chyba czeka sie ponad miesiac. to zalezy od szpitala, w niektorych trzeba placic. ale po co placic jak mozna isc gdzies za darmo :) Mnie zaczelo gardlo pobolewac i ucho :/ mam nadzieje, ze nie rozloze sie bardziej. zaraz sobie zrobie mleko z miodem. Tez nie chodzilam do dentysty, bo mam traume z dziecinstwa, ale w koncu sie wzielam, wlasnie podczas ciazy zaczelam chodzic, przez to zaniedbanie mam duzo zebow do robienia. Teraz juz sie tak nie boje, bo sa te znieczulenia i nie boli. Na razie przerwalam chodzenie, bo chodzilam prywatnie i sporo kasy szlo (i tak chodzilam raz na miesiac, czasem 2 razy), no chyba, ze zapisze sie gdzies na nfz. Mi to wlosy urosly, juz 3 raz musialam malowac swoje odrosty :P w czasie ciazy. A przeciwciala robilam juz jakis czas temu, sa ok. Mamucha sie nie odzywa, pewnie nie ma czasu. Mam nadzieje dziewczyny, ze nasze forum nie umrze i bedziecie czasem pisaly nawet jak urodzicie :) ja tez bede sie starac pisac :) Viola basen to na pewno wskazany, ja bym sie nie wstydzila isc w dwuczesciowym, na pewno babeczki tak chodza :) co do jacuzzi to nic nie wiem :) Ide dzis do kina na "Niewierni", z reklam wynika, ze fajna komedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - oj to żeby ta Twoja 'infekcja' nie rozwinęła się w coś więcej... musisz zareagować Ja też deklaruję że będę starała sie pisać, chociaż odezwać sie raz na jakiś czas. Mam nadzieje że mój szkrab mi pozwoli choć na chwilę wytchnienia :D He he okrągły z domownikiem - dobre :D no to sie dobrze że macie takie zdanie bo niewiem gdzie bym miała teraz znaleźć strój jednoczęściowy... rottana - noo to rzeczywiście ciężką noc miałaś... pewnie nam wszystkim będą sie teraz zdarzać takie noce coraz częściej... mi sie dziś dobrze spało, mój poszedł do pracy przed 6 to jak zasnęłam to obudziłam sie po 9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie poprzestawial tryb spania. Z łóżka sie zwlekam okolo 11 dopiero a zasnac nie moge czasami nawet do 2-3 wczoraj w miare wczesnie mi sie udalo ale datego ze mnie jakos strasznie glowa rozbolala na noc. co dobasenu i stroju tez bym sie nie przejmowala. No ja tez juz baaaaardzo dlugo nie bylam u stomatologa chyba z 5 lat i mialam 2 zabki do zrobienia tlko i jednego do obserwacji. Bylam 2 razy i odrazu zrobione bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonilam sie do pracy w koncu jutro ide bo dzisiaj juz mi sie nie hce fatygowac a juz powiedzialam o co mi chodz, bo jak wspomnialam tylko o spotkaniu to zapytal o co chodzi wiec wytłumaczylam ze o wypelnienie dokumentow do zasilku chorobowego zebysmy sie juz wiecej nie widywali a ja biore cala odpowuedzialnosc papierkowa na siebie. Odburknał tylko ze musi sprawdzic czy tak mozna i ze jest codziennie od 7 do 15 wiec zaprasza z dokumentami. A jak zapytalam o wynagrodzenie to odpowiedzial mi to czego sie spodziewalam- w przyszlym tyg (potwierdza sie nasza rozmowa z poczatku miesiac agdzie mi powiedzial ze do konca pazdziernika mi wszytsko wyplaci). A niech go myszy zjedza ze tak kobiete w ciązy stresuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Hejka:-) my dzis czujemy sie juz lepiej choc czasem cos zakluje ale na szczescie jak narazie zadne plamienie sie nie pojawilo lezymy od wczoraj i wstajemy jedynie jesc albo siusiu:-) do lekarza wiec ide jutro bo nie chce sie przemeczac wolalam dzis polezec ale juz mam dosc tego lezenia. Nie potrafie tak bezczynnie nic nie robic ale coz jak trzeba to trzeba... maluszek dzis jakis ospaly jak ja chyba i ta pogoda tez dziala bo slabe kopy dzis dostaje dzien lenia ma chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka ja tez zsylam na niego myszy, na Twojego pracodawce!!! wszystkie zsylamy!!! :) Mleko z miodem juz bylo, cherbata z miodem, czosnek tez, cebula.. zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja tez mam dosc nic nie robiebia juz sama nie wiem za co mam sie zabrac, wszystko mam wysprzatane, obiad zrobiony, pranie zrobioe, juz nawet zrobilam porzadki w kosmerykach i ciuchach bo mi sie nudzilo, na spacer nie ide bo zimno brrr tylko 8 stopni. Moje dziecko tez dzisiaj leniwe raz na godzine sie poruszy i daje znak zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - ja też już mam dosyć nudy!! myślałam że trochę później sie u mnie zacznie a tu ledwo miesiąc w domku posiedziałam i już sie nudze :) czekam aż nam zrobią szafę rozsuwaną to znów będę miała trochę pracy, poprzenosić rzeczy do niej i w końcu posegregować ciuszki dla małego ale to najwcześniej w przyszłym tyg... Co do Twojego pracodawcy to obyś w końcu jutro wszystko z nim załatwiła i nie miała z nim więcej do czynienia!! a myszy to pewnie że wszystkie zsyłamy :D agusia - dla dobra maleństwa wytrzymasz dzisiejszy dzień a jutro wizyta u lekarza to sie wszystko dowiesz :) skoro dziś już sie lepiej czujecie to napewno wszystko jest dobrze - jutro koniecznie napisz co i jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No napewno dam znac chociaz bede wiedziala jedynie czy z szyjka ok bo moj gin nie ma u siebie usg zeby dokladniej zbadac. Dzis tylko takie pobolewanie podbrzusza mialam ale nie silne i krotkotrwale. no i mam strasznie duzo sluzu powiem mu jutro niech mi da na jakies badania skierowanie bo wciaz mowi ze to nic ze tyle sluzu ale mnie to meczy... ja to wogole panikara jestem to podwojnie sie boje wszystkiego. Najwazniejsze ze maluszek sie rusza i jutro uslysze serduszko a usg mam nadzieje ze w srode mi zrobia. pisalyscie o zebach-ja to sie lepiek nie wyppowiadam zawsze mialam problemy w ciazy juz dwa wyrwane 4 wiercone ale ze znieczuleniem wiec idzie przezyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola niech myszy i szczury go zjedza a co :) żle ludziom nie zycze nigdy ale on nie jest człowiekiem. agusia ja tez mam bardzo duzo sluzu czasami to az potop, moj lekarz mi dawal jakies tabletki dopochwowe raz jakies przeciwgrzybiczne a raz mi dawal laktowaginal na wyrownanie flory bakteryjnej, cos tam pomoglo ale bez rewelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ja wlasnie skonczylam sorzatac w kuchni... bylismy z moim tez na rybkach ale to rano. moj nic nie zlapal a ja za to kilka lisci:-D:-D:-D agusia---> mi dzisiaj brzusio tez ciagnol ale stwierdzilam ze to macica znowu boli bo sie powieksza. a o sluzie nie wspominaj... jako ze nie lubie nisic wkladek to moja bielizna po calym dniu ladnie nie wyglada... ale szczeze mowiac puki nie jest zolta albo nie zacznie brzydko pachniec to nic z tym nie zrobimy bo tak poprostu w ciazy jest... lepsze to niz okres:-D lilka---> to i ja sie dozuce i dorzucam troche mysziw od siebie:-D jak chcesz to ci jeszcze podesle Gacka i Pysie (moje szczurki) :-D:-D:-D:-D viola---> jak po basenie? czy to nie dzisiaj mialas isc? a ja tam wam powiem ze jakos przywyklam do siedzenia w domku. wpadlam w taka rutynke. a czasem wypadnie wyjscie na miasto a to co tam a to jakies sprawy i miesiac za miesiacem mija:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek---> a jak ty sie slonce czujesz? herbatki pomogly? mamucha---> odezwij sie piekna:-) masz swoja kruszynke przy sobie ale to nie znaczy ze masz zapomibac o kafeteryjnych ciociach:-) jestesmy ciekawe jak si czujesz w roli mamusi i w ogole... ja tam mysle ze bede sie odzywac. w koncu dzieciatko wiecznie na rekach nie jest noszone i znajde codziennie chwilke zeby pogawedzic z wami:-) moje stare forum wlasnie tak sie rozpadlo. kazda sie rozsypala i przestala pisac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki!!!!! papi!!!!!! wzywam was dziewczeta:-) jak sie czujecie? czenu nas opuscilyscie??? plim plim:-(:-(:-( brzoskwinka---> pewni rozkoszujesz sie pobytem w polsce co:-) masz usprawiedliwienie:-D:-D zalatana bidulka robi badania i cieszy towazystwem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - taak miałam... i nie pojechałyśmy bo szwagierka zmęczona po pracy i jeszcze obiad musiała na jutro gotować :/ a ja już strój i recznik uszykowany. ale co się odwlecze to nie uciecze :D ten basen mamy darmowy co czwartek od mojego mena z pracy i za tydz wybrać sie nie wybierzemy bo Wszystkich Świętych ale za 2 tyg nawet Bartek powiedział że sie z nami wybierze :) Też myślę że przyzwyczaję sie niedługo do wolnego, najgorszy ten m-c bez pracy, potem już leci. Koleżanki też mi to mówiły :) Noo a nasze forum mam nadzieje że sie nie rozsypie po naszym 'wysypie' :P każda ma inny termin więc zawsze ktoś tu będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no faktycznie:-) teraz skupi cala uwage na nim. spoko jest usprawiedliwiona:-D:-D:-D ale co z Papi? prosimy o usprawiedliwienie bo bedzie nagana:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> kurcze ja to bym co tydzien siedziala na basenie! nawet sama... wiesz jak to moze pomoc ci przy porodzie... kobietko... ja to bym do dnia porodu ani tygodnia nie przegapila:-D:-D ni mowiac o tym jak na plecku dobrze dziala taki basen... looo... grzeszysz dziewczyno:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottanka :) gardziolko boli dalej, po czosnku mialam rewolucje, ciagle mi sie odbijal, a to jakies gazy :P a w kinie bylam heh i sie meczylam :P bratowa mowi, ktora byla ze mna, ze praktynie nic nie czula hehe zly pomysl byl jesc w ciagu dnia ten czosnek. zobaczymy jak jutro bedzie, jak sie gorzej poczuje to do lekarza chyba pojde. ten film "niewierni" nic specjalnego, 1 starsza para to wyszla po jakichs 15 min, chyba sie zbulwersowali, bo tam ciagle seks, walenie gruchy itp :D mnie to nie gorszy :P Te gardlo mnie wkurza.. wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek---> to dobrze ze nic nie czula:-D:-D:-D a ja tam zawsze dmucham na zimne i nie bawie sie w herbaty i inne duperele donowe tylko ide do sklepu po propolki i paracetamol na noc i rano zawsze jest lepiej. propolki juz ni raz testowalam i sobie je bardzo chwale. goraczki chyba nie masz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie deklaruje ze bede pisala jak najczesciej po porodzie jesli mi tylko moje malenstwo na to pozowoli i jesli tłumy znajomych i rodziny mnie nie zawala odwiedzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no rodzinka pewnie nie raz sie zwali... ale bez przesady zeby kogos non stop miec na glowie:-/ troche imtymnosci i prywatnisci tez sie nalezy... ja tam bede miala luzim bo babcia nie raz wnukiem bedzie chciala sie zajac to bede miala chwile dla siebie:-) jak bede sama w domu to pewnie na poczatku nawet wykapac sie nie pojde dopiero jak ktos przyjdzie:-) na szczescie ja mam normalnych tesciow... no a jakby byly jakies zatargi to bysmy razem nie zamieszkali zacznijmy od tego:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tesciów to i ja nie mam żanego ale, ludzie naprawde bardzo fajni, nie jacyś skapcaniali jak niektóre moherowe berety tylko tacy zyciowi i do pogadania. Tez sie nad tym zastanawialam jak ja sie bede chodzila kapac jak bede w dom siedziala sama, bede uzalezniona od chlopa albo od gosci hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - wiem że grzesze :D basen zaczął sie dop od października ale wiesz muszę do niego dojechać jakies 12km do miasta obok i samej nie zawsze mi sie chce... ale już mój stwierdził że musimy z niego zacząć korzystać, wiem wiem że on dobrze wpływa na kobiety w ciąży :) Mam nadzieje że u mnie babcia również chętnie się wnukiem zajmie od czasu do czasu tym bardziej że mieszka pod nami :D ale tak jak piszesz, na początku dop kogoś nie będzie obok będę sama bała się iść nawet wykąpać... Mój mąż już zapowiedział że po porodzie bierze opiekę nad żoną = mam nadzieje ze mi pomoże tym a nie będzie bardziej przeszkadzał :P Ja też na teściową narzekać nie mogę, można z nią pogadać i wogole wolę z nią na zakupy pojechać i na kawę do niej, także luuzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) cały czas was czytalam, ostatnie pare dni na malej dolince :/ ciagle wszystko pod gorke ... moj mi otworzyl interes w zeszlym roku i tak sobie siedzialam ale cos od kwietnia szlo coraz gorzej, teraz ciaza i postanowilismy to sprzedac bo nie oplaca sie tego ciagnac i oplacac pracownika, wystwilam to ale jak na zlosc zero chetnych :/ a ruchunkow 1500... :[ a jeszcze dzis pojechalam zobaczyc utarg to pozal sie Boze. co to sie dzieje na tym swiecie to ja nie wiem.. ale mam nadzieje ze do rozwiazania sie tego pozbedziemy :) trzeba miec nadzieje! A tak ogolnie wszystko ok, zimno sie cos robi :/ malenstwo moje jest baaardzo ruchliwe, nad ranem to az mnie budzi bo tak sie ropycha :P a co do sluzu to ja tez mam go duzo :/ no ale fakt lepsze to niz okres hehe :P Powiem Wam ze mi to sie w domu nudzi :P juz na leb czasami dostaje bo co tu robic :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)Miło,że o mnie pamiętacie:)Jestem jestem,przygotowania do przyjazdu mężusia to jutro będę wykonywać bo mam nadzieję,że w sobotę rano już dotrze:):)Nie mogę sie doczekać:) ....czytam na bieżąco ale od 2 dni głowa mi pęka.Wzięłam w pierwszy dzień paracetamol ale niewiele pomógł. Niewiem czy mogę więcej wziąść???!!!:(Co radzicie na ból głowy??? lilka chyba mamy podobnie....mi też się godziny pozmieniały jeśli chodzi o sen....śpię do 11 a idę spać między 1 a 2:(Niewiem dlaczego:( Co do śluzu to ja też mam tego masę....teraz biorę dopochwowo clotrimazolum bo na cytologi wyszło mi coś grzybicznego:(Kobietki przy tych hemoroidach moich teraz towarzyszą mi zaparcia....już nie daję rady:(Mała się rusza i kopie jak szalona....czasem kopnaki zabolą hehe. Na zabicie czasu dalej działam przy dekoracjach świątecznych.....jak skończę to pochwale się foteczkami:):) Też obiecuję,że będę się odzywać jak się rozsypię;):) Miłej nocki pozdrawiam gorąco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam straszna noc. Te gardlo nie dawalo mi spokoju, do tego zgaga (nie wiem czy nie po czosnku :P ), migrena i goraco mi bylo, wiec nie wiem czy nie mialam goraczki. Wypocilam sie i dzis jest lepiej. z rana grane bylo mleko z miodem. oj zimno zimno, u mnie tylko 4 czy 5 stopni. nigdzie dzis nie wychodze. Mnie tam w domu sie nie nudzi, zawsze sobie jakos czas organizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×