Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

no u mnie "czysto" jak narazie, ale wyleżałam sie za wszystkie czasy, aż mnie gnaty bolą :P u mnie teściowie nic nie mówią że nam pomogą przy wyprawce, zacznijmy od tego że ani razu nie zapytali się jak się czuje :/ mój teść też niestety lubi sobie wypić, wtedy nie jest za wesoło, dlatgo chcemy jak najszybciej się wyprowadzić (mieszkamy na górze) grunt że mamy oddzielną kuchnię i łazienkę :P z tym zusem to nie iwme jak to jest, dobrze Wam że kasę dostajecie w terminie, u mnie są cyrki bo jestem na zwolnieniu od 17 lipca a kasę dostałam jak narazie od 3-11 września :/ chyba 350 zł :/ byłam w zusie to się okazało że zwolnienie od 11 września dotarło do nich 8 października więc jeszcze mogę poczekać bo mają niby 30 dni na wypłatę świadczenia a czasem nawet i dłużej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my na szczescie bedziemy mieszkali osobno tylko we dwoje (troje :) ) ale co do przeszlosci i w zasadzie tez terazniejszosci to tez mialam i mam przejscia rodzinne. bardziej tylko z tata bo lubi sobie wypic a najbardziej cierpi na ty moja mama a ja nie mam za bardzo co z tym robic. Chociaz ostatnio mi powiedziala ze jak sie dowiedzial ze bedzie mial wnuka to sie troszke uspokoil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini93
Dopisuję się :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 30........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............31. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka mini93........................12.04.2013................17................. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... Dziękuję za miłe przywitanie. I tak jak myślałam, Wasze słowa dodały mi sporo otuchy. :) lilka1987 - Mam nadzieję, że uda mi się ukonczyc wymarzone studia. I na pewno tak jak mówisz motywacją będzie to, żeby je skonczyć właśnie nie tylko dla siebie, ale dla dzidzi :) rottana - Oby mdłości przeszły, bo jest to cholernie uciążliwe :D pewnie niektóre z Was coś o tym wiedzą. A niedługo zaczynamy 18 tydzien, wiec ileż można się męczyć.. ;) viola150, agusia18204 - jestem coraz bardziej przekonana, że Wasze słowa się spełnią - że po urodzeniu dziecka nie będę potrafiła wyobrazic sobie bez niego zycia i że wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini no ja akurat nie mialam zadnych mdlosci ani zadnych ozak ciazowych oprocz braku okresu :D no moze mnie troche bardziej sennosc meczyla po jakims czasie ale na poczatku jak bym miala nieregularne cykle to bym nawet nie odejrzewala ze moge byc juz poczatkujaca mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana no ok wyplaca w dzien wyplaty ja mam na umowie do 10 kazdego miesiaca, ale np pierwsze zwolnienie to ktore pojdzie do zusu bedzie od 4 do 20 listopada a pozniej kolejne to jak oni beda to liczyli? beda sobie sumowali czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Ale wy dzis aktywne nie nadazam nadrabiac czytania wiec pewnie na polowe sie nie wypowiem;-) ja chce zamowic proszek dzidzius-cena w miare i mysle ze bedzie dobry zrobilam dzis wyliczenie ile pierdolki wyjda i wyszloo jeszcze ponad 300 zl najmniej plus wozek oczywiscie widze ze kazda ma jakies przejscia-moj tata sporo pil i nadal pije ale juz nie tyle;na szczescie mama wrog alkoholu. Tesciu i tesciowa nie zyja razem ale tez lubia wypic i tez ani razu nie zapytali sie jak sie czuje lub cos w tym stylu wiec nawet nie licze na pomoc od nich.zreszta wole kupic sama niz pozniej maja mii to moze wypominac Ja tez mdlosci nie mialam tzn czasem byly ale zero wymiotow i przez moj nieregularny okres dowiedzialam sie o ciazy dopiero w 9 tyg praktycznie z glupoty test zrobilam:-D a i sama jestem ciekawa jak to z tym zusem bo juz kolejne zwolnienie zanioslam a jeszcze kasy mi nie wyplacili tzn poprzednie mialam od 26.09 do 27.10 i ciekawi mnie kiedy wyplata przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to w zasadzie bym mogla sie przejsc di tego calego ZUSu i sie zapytac jak to jest ale poczekam jeszcze na decyzje mojego "szefa" co z tymi zwolnieiami czy moge je sama nosic i najwyzej wtedy bym sie dowiedziala co i jak. A i tak jutro jade do pracy zwiesc wlasnie zwolnienie, jeszcze 5 dni jestem na garnuszku pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No ja poczekam do 10-tego za kaska ale mam nadzieje ze bedzie szybciej:-D do zusu mam ponad 30km autko zepsute a pociagiem wlec mi sie nie chce wiec wole spokojnie poczekac. W listopadzie mam zamiar kupic juz wszystko dla maluszka zeby na swieta miec spokoj zreszta jakies inne autko chcemy kupic jeszcze w tym roku najpozniej poczatek stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to widzę dziewczyny że każda z nas lub nasi mężczyźni mieli jakieś przejścia w życiu... niestety rzadko trafiają się idealne sytuacje życiowe :/ ale najważniejsze że mamy w nich oparcie a oni w nas - razem damy rade!! :D lilka - wydaje mi się że oni sobie będą zliczać okres zwolnień bo ja mam teraz np. od 24.10 do 14.11 i potem dostanę kolejne a wypłatę mam na ostatniego to w listopadzie dostanę pewnie normalnie za cały m-c, oni sobie zsumują te dwa l4 w listopadzie - tak mi sie wydaje :) a zresztą chyba sie trochę na tym znaja :) ja mam do zusu jakieś 15km :D moje konto - to u Ciebie nieciekawie z tymi wypłatami ale to wina Twojego pracodawcy, pogadaj że przez niego masz opóźnienia w wypłacie... mini - ja miałam kilka razy mdłości i raz wymiotowałam ale Ciebie te wymioty długo się trzymają... oby niedługo minęły :) agusia - dopiero w 9tyg?? no to Ty rzeczywiście musiałaś być zaskoczona jak nie oczekiwałaś tej ciąży :) bo każda z nas tu wyczekiwała tego momentu :D a auto też musimy zmienic bo mamy takie małe 3-dzwiowe, ale pewnie uda nam sie na wiosnę, myślę że na początku jakoś damy radę :) jadę po mojego mena do pracy bo mu dziś autko zabrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez ostro szuka samochodu zeby jakis zakupic i dobrez, jemu bedzie wygodniej do pracy jezdzic i malego do lekarza pozniej zwiezc czy cos to juz ulatwienie bedzie. Bo tak to by mi tylko autobus albo taxi zostawalo. I moze ja sie zmobilizuje zeby w koncu prawko zrobic bo juz 3 razy nie zdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam zamowione 4 zestawy z johnsona :D jeszcze kilka mi sie uda zamowic przez kolezanki :P wiec kilka rzeczy odpada z wyprawki jak na razie, chyba ze maly nie zaakaceptuje to wtedy sie bedzie kombinowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 30........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............32. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka mini93........................12.04.2013................1 7................. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Viola no zaskoczenie bylo nie male. Test zrobilam w 8 tyg a do lekarza w 9 trafilam. Objawow zadnych tylko jak na okres. Przez poprzednia ciaze balam sie zajsc w kolejna dlatego jej nie planowalam chociaz chcialam:-) no ale moj przed wyjazdem do holandi zostawil mi prezencik w postaci malenstwa:-) a teraz odprawiony do pracy a my sprobujemy dalej zasnac moze sie uda chociaz na chwile bo o 7:30 pobudka na tabletke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lika----> chyba tak, przecież ja też nie zanosze zwolnień od 1 do 1 tylko np od 1 do 28, później od 28 do któregoś tam... szczerze powiem że nie wiem jak oni to robią ale nigdy nie miałam żadnych opóźnień w wypłacie ani kwot rozłożonych... przychodzi 10 i mam pensje na koncie... może zależy to od pracodawcy?? ciężko mi powiedzieć... agusia---> tak tak te pierdoły jak się do kupy zbierze to niezła sumka wychodzi hehe:P ja szybko o ciąży się dowiedziałam bo ją wyczekiwałam ale to był taki moment że sporo spraw miałam na głowie i przestałam wyczekiwać @ bądź jego brak i tak jednego razu sobie jechałam tramwajem i zaczęłam myśleć kiedy przyjdzie @ i zajrzałam do telefonu (bo kalendarzyk prowadze w telefonie) i się okazało że okres powinien przyjśc tydzień temu:P:P ja to wczoraj musialam jechać po mojego pod zakład i stwierdziłam że już nie będę prowadzić do rozwiązania, po pierwsze brzuszek zaczoł mi przeszkadzać bo go szturcham a po 2 nie mam nerwów do kierowców:P tak jak zawsze lubiłam prowadzić i jeździć to wczoraj myślałam że szlak mnie trafi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........30............c hłopiec ciezarowka_83....3............05.11.2012............. .......dziewczynka kamilki09..........3lata........25.12.12..............32. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka mini93........................12.04.2013................1 7................. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - nie, u mnie jak narazie nie jest źle. brzuszek mi nie przeszkadza a i nerwy jakoś trzymam na wodzy :D zawsze sobie coś tam pod nosem marudziłam jak coś mi sie nie podobało a teraz jest tak samo :) zastanawiam się co robić przedpołudniem... przejdę sie chyba do laboratorium u nas w przychodni bo mam zlecone badania tym razem na nfz i niewiem czy mi tu zrobią czy będę musiała jechać obok do gniezna. a popołudniu przychodzi męża chrzesniaczka aż do wieczora na 'służbę' więc chyba sie nudzić nie bedę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba tez dzisiaj na brak zajec narzekać ne bede. Zaraz sie bede zierala do wyjscia jade zawieść to zwolnienie do pracy. Później wracam bede sie dalej pakowala, poziej przeprowadzka w blizej nieokreslonym czasie i albo dzisiaj całośc albo jutro reszta juz czyli jakies duperelki. Najgorsze jest to ze chyba nie bede miala na pozatku internetu na nowym mieszkaniu wiec pewnie sie odezwe dopiero po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, rozwiazalam problem kurtki, bo mama mi da, nawet dwie :D w ktore spokojnie sie zapinam, bo sa na guziki, jedna zwykla czarna kurtka do kolan i drugi taki plaszczyk. Ja w ciazy zdalam prawko, na poczatku, ale malo jezdze, jakos sie boje. Juz nie raz moglam miec stluczke, ale tylko dzieki mojemu, bo siedzial obok mnie, noc sie nie stalo. wiec Lilka smigaj teraz na egz, na pewno zdasz, bo z brzuchem przepuszczaja :) Widze, ze problem alkoholowy to problem na duza skale. na szczescie nie w mojej rodzinie, ale u mojego chlopaka, on tez wyszedl na ludzi, chociaz przeszedl sporo w zyciu. Juz jutro zobacze swoje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........31............c hłopiec kamilki09..........3lata........25.12.12..............32. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka mini93........................12.04.2013................1 7................. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda? Wyrzucilam Ciezarowke z zafasalkowanych i dodalam do mamus, dodalam tez dane, ktore wczesniej Mamucha pisala, mam nadzieje, ze sie nie obrazi i ewentualnie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
Glodek ja tez zdalam prawko na poczatku ciazy no jak jeszcze o niej nie wiedzialam bo to bylo w maju i na szczescie udalo mi sie za 3 razem:-) a ja dzis malo zajec mam wczoraj posprzatalam i jakby remont lazienki byl juz skonczony to mialabym zajecie a tak tylko sie wkurzam bo fachowiec wwciaz opoznia sie. Dziewczyny a spicie na tym zalecanym lewym boku?czy roznie?bo ja jakos nie moge za dlugo na jednym ulezec bo zaraz wszystko boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stopce przeczytalam, ze mojemu rosna paznokcie hehe i ze bede musiala mu zrobic manicure jak sie urodzi :)) Lepiej sie juz czuje, kataru juz takiego nie mam, syrop z cebuli straszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdalam za 4 razem, moj 3 raz to juz byla ciaza, niewidoczna i trafilam na jebanego starego pryka, ktory sie na mnie darl, zestresowal mnie i w ogole, szkoda, ze na niego skargi nie napisalam.. a za 4 razem brzucha tez nie mialam jeszcze, to byl lipiec chyba, wiec 4 miesiac, ale facet juz cos przyuwazyl i zdalam :) Ja spie roznie, to na lewym to na prawym, jak mi wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spie raz na lewym raz na prawy jak mi wygodniej czasami na plecach ale to raczej zaraz mnie cos strzyka i musz na bok znowu wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No to sie uspokoilam troche bo ja tez czasem przylapalam sie na plecach:-D ciekawe kiedy lozeczko nam przywioza juz nie moge sie doczekac. A dziewczyny kupujecie gruszke do noska?czy ten aspirator?bo ja nie wiem co kupic. Moja siostra zawsze gruszki uzywala a w necie widze ze jakies aspiratory sa i mam dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie z innej beczki, biorę teraz ten euthyrox jak wstanę na czczo i jutro mam iść na badania krwi i też zrobić hormon ten T4 i mam wziąć rano tabletkę czy dopiero po badaniu? chyba będę musiała zadzwonić zapytać... chyba że wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18204
No ja niestety nie pomoge nie mam pojecia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto mi sie wydaje ze po badaniu dopiero ale nie jestem pewna lepiej zadzwon i dopytaj agusia ja chyba zakupie gruszke jak by nie patrzec sprawdzona od lat i zdaje egazamin : wiecie co mi sie dzisiaj snilo :D ze moje tygodniowe dziecko ze mna rozmawialo hehe i ze do mnie mowilo ze idzie ze mna na impreze bo sie wlasnie gdzies szykowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. rottana............6............30.12.2012............32. ...........chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 31........... chłopiec moje konto .......6...........ok.22.01.2013........27.......dziewczynka Głodek 86.......2lata..........03.01.2013...........31............c hłopiec kamilki09..........3lata........25.12.12..............32. ....dziewczynka lika1987.............7..........30.01.2013............25 ...........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............28 ..........chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........23 ................... brzoskwinka2220...2.........13-15.02.2013.........23..... .dziewczynka mini93........................12.04.2013................1 7................. qazwsx1991.......1.........03.05.2013................14................. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×