Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Hej, na razie nie czytalam postow, moze nadrobie :P rzadziej siedze przy kompie, bo nie mam teraz bezprzewodowego i nie moge sobie wygodnie usiasc na kanapie np czy cos :) Dziudzius jeszcze siedzi w brzuszku :) jutro ide do lekarza, to mi pewnie powie czy to juz :) Ogolnie stopy mi spuchly, sa wielkie, czasem krocze kuje i czasem boli podbrzusze, ale to chwilke i przestaje, nie wiem czy to nie na pojscie do lazienki :P Dzis lozeczko zlozone w koncu, tylko szuflade trzeba dokrecic, ostatnie pranie ciuchow zrobilam, tylko zapomnialam i przescieradle, wiec to jeszcze musze doprac. i ostatnio prawie nie mam czasu na odpoczynek\, ciagle cos do roboty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............39. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............39. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............38........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 37........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............34......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 30.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 2................ anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. .....dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
june_mommy---> a co do kompania w pokoju to wile ludzi tak robi. mi w mojej łazience chyba też nie będzie zbyt wygodnie ale to są takie fajne stojaki do waninki i można przy okazji maluszka na stojąco kompać a nie na klęczka i nie wiem czy ja się na to nie zdecyduje. zobaczymy po pierwszym kąpaniu:) głodek---> a no rzadko do nas wpadasz ostatnio:( a po wifi nie dasz rady się łączyć? w laptopie albo w komórce? ja jak mój zajmuje mi kompa to z fona piskam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
A my kapiemy mala w sypialni w lazience nie mamy warunkow i poza tym ja mam obsesje ze sie upusci na twarde kafeki malenstwo zw ze dziecko po kapieli jest sliskie :-) a co do wanienki to kupilismy zwykla biala w ikei za 19 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raczej w lazience nie bede kapala malego bo mi kregoslup wsyadzie jak sie bede chylala do wanny. Albo na stól w salonie albo w pokoju zobacze gdzie mi bedzie wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini93
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............39. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............39. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............38........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 38........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 30.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. .....dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek jest prześliczny!! :D ale mi sie podoba :) no i jak narazie po jeżdżeniu po domku łatwo sie prowadzi - zobaczymy jak będzie w praktyce... wzięliśmy kolor grafit + zielone koła bałam sie że bedzie za ciemny ale nie jest :) june_mommy - my też będziemy kąpać albo w pokoju na ławie albo w kuchni na stole bo jest wyższy, w łazience mamy prysznic a po za tym mało miejsca więc raczej odpada... lilka - he he nieźle nakombinowała ta laska - coś mi sie wydaje że trochę mało prawdopodobne żeby sie pomyliła przy wystawianiu... mamucha - jej to już 2 m-ce?? ale malutka rośnie - i fajnie że jest na cycu, zawsze lepiej późno niż wcale :D głodek - no zobaczymy zobaczymy, obyś poczekała do nowego roku :) w koncu w kolejce jesteś przede mną :P daj znać co tam u lekarza rottana - no w sumie o to mi chodziło że może nie każda z nas zauważyć tego czopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> oby w praktyce się sprawdził:) chociaż my zanim wyjdziemy z maluchami na spacer to będzie luty-marzec w zależności jak nam pogoda pozwoli;/ mam nadzieję że nie będzie zbyt mroźno... mamucha---> no to super że mała się przestawiła się na cyca:) a nie masz problemów z karmieniem? tzn przystawianiem do piersi? ciężko? fajnie? boli? powiedz nam coś więcej:P wiele z nas się tego boi:D mini---> witaj witaj:) opowiadaj jak się czujesz a nie tylko tabelkę zaktualizowałaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no mam nadzieje że się sprawdzi - wygląda solidnie :) no właśnie czytałam gdzieś ze jeśli mroźno na dworze to pierwszy spacer wogole powinien odbyć się w czwartym tyg życia ale wiadomo że jak będzie trzymać -15 to nawet wtedy nie wyjdziemy jeszcze... wedle mnie niech mrozi teraz a w styczniu i lutym już niech zima odpuści abyśmy mogły z naszymy maleństwami wyjechać :) mamucha - no własnie jak poszło z cycem?? dałyście radę odrazu czy musiałaś sie trochę namęczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytalam Was na weekendzie , nie wiele bylo do nadrobienia az tu poniedziałek a tu taka lektura:) ja bylam u rodzicow na weekendzie , zakupy i zlecialo ...a dzis wzielam sie za drobne porzadki i nawet nie mialam kiedy sobie siąść . Mala juz tak sie wypina , ze czasem isc nie moge bo dupinke wypnie albo noge gdzies wsadzi , ze az jestem w szoku , brzuch skacze , ale dobrez , bo karzą liczyc ale ja nie musze bo na pewno jest wiecej niz 10 tak jak pisze ksiazkowo:), krocze tez mnie boli i ciagnie i wogole czuje sie jak slon a to jeszcze dwa miesiace ...masakra Wracajac do wczesniejszych postow o tej malinowej herbacie to mam taka ksiazke i tam pisze , zeby pic napar z malin od 34 tyg ''aby wzmocnić miesnie macicy'' tak tam pisze wiec to pomaga tez w wywolaniu ale nie przy wypiciu jednej czy dwoch filizanek , tylko regularnym no i nie ekspresowa jakas tam z dodatkiem aromatu:) ale mysle , ze to na jednego zadziała a na dugiego nie . a najlepszy sposob na wywolanie to dziewczyny porządne zakupy swiateczne , mega porzadki w domu akurat przed swiateczne i na dugi dzien an porodowke , podobno wysilek sprzyja ...stary sposob naszych mam i babc:) Co do kapania to powiem Wam , ze nawet nie pomyslalam , ze w laziece jakos w sypialni czy w salonia (jak kto ma warunki) lepiej i moze bezpieczniej , ktoraj to pisala o tych plytkach:) zreszta maja mini lazienk to tylko obrucic sie na piecie :) rottana i kamilki to wy juz 39 tc !!!szok i troche zazdroszcze :) lilka widze ze ty allegrowicz na maxa hehhe zamawiasz tam wszytskO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze mam pytanie do mamuchy:) w ktorym tyg wywolywali ci porod ,przez ta cholestaze ???, mnie meczy straaaasznie dretwienie , swedzenie i taki lekki brak czucia po lewej stronie pod piersiami ..brrr... a lekarz dopiero po swietach mam nadzieje , ze to nic takiego , a ja jak zwykle panikuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............39. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............39. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............38........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 38........... .chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........34.. .....dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............35......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............35 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013........... 32.......dziewczynka mini93............................12.04.2013............2 3.......dziewczynka. anusiak181........1..............29.04.2013...........20. ..........chłopiec qazwsx1991.......1.............03.05.2013............19.. .....dziewczynka MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Brzoskwinka w 37tc wywolal wez sobie zrob te testy i bedziesz miala swiety spokoj Sluchajcie ja nie jestem jakis bosu z tym cycem bo my dop zaczynamy:-)ona juz jest duza i do butli przyzwyczajona i robimy tak ze je z cycka puki co nie duzo a reszte butla uzupelniamy Nic mnie nie boli bo ja jej podaje pezez taka nakladke nacyckowa:-) imitujaca troszke smoczek Dobra rada jak urodzicie od razu przystawiajcie do cycka wiem ze polozne przystawiaja od razu po urodzeniu tuz po przecieciu pepowiny Jak nawt na poczatku nie bedziecie mialy pokarmu trudno niech dziecko ssie i sie nie zniechecajcie tak jak ja bo bedziecie bujaly jak ja :-) ze dopiero 2-miesiecznego niemowlaka na probe dostawialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka ja kupuje na allegro co moge bo ciezko mi jest na zakupy juz jezdzic a po za tym drozyna straszna w sklepach, no i dzwigac nie musze. Ciuchy tez czasami kupuje ale np teraz szukalam czegos w sklepie na wigilie to masakra istna! Wiec bylam zmuszona do kupienia na allegro. I tez inna sprawa ze te tlumy szalonych ludzi biegajacych za prezentami jakos mnie teraz przerazaja. Nikt nie patrzy gdzie idzie, biegnie przed siebie, nawet nie patrza ze kobieta w ciazy idzie i ze potracic ja moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - niewiem czy dobrze kojarzę ale ten wózek kupowała chyba kamilki chociaż na 100% pewna nie jestem... a sukienka już przyszła?? mamucha - noo chciałabym odrazu dostawić małego do piersi i nie zniechęcić sie pierwszymi niepowodzeniami, w razie co te nakładki silikonowe które stosujesz może pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka rozumiem Cie i wiem , ze ciezko cos kupic dla siebie sama nie moge nic znaleźć ale upatrzylam sobie jedna sukienke tylko czekam na promocje bo dwa tyg temu bylam na zakupach i znalazlam fajna sukienke kosztowala jakies 30 euro ale stwierdzilam ,ze moze znajde cosik lepszego i jak bylam w tym tyg z mama patrze a ta sama kiecka 10 euro!!! ale nie bylo mojego rozmiaru same kiszki :) wiec dobrze , ze nie kupilam bo bym przeżywała , ze przeplacilam 2 dychy!!! jutro wiec jade sobie i moze u mnie to bedzie bo to siecoiwka i zazwyczaj przeceniaja wszedzie to samo tylko czy tu rozmiar moj bedzie a teznie oplaca mi sie nie wiadomo ile kupowac jak w lutym juz rodze ale na swieta , trzeba jakos wygladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja namietnie Was czytam ale jakos nie bylo jak napisac, troche z lenistwa;p u nie dzidzia kopie:) faaajne uczucie:) bylam wczoraj w szkole rodzenia, tym razem z kolezanka, fajne sa te zajecia:) a dzis wybieram sie do ciucholandu bo we wtorek w jednym sa rzeczy dla dzidziow za 2zl. moze cos fajnego upoluje,dam znac jak wroce;) no a potem do galerii skocze, troche prezentow kupie bo jestem w polu z tym;/ a potem sprzatanie w domku. z drugiego pokoju dociera do mnie chrapanie mojego....ps!! eheheh!! ale jajka:) aaaa... u mnie taka sniezyca ze ho ho, nie wiem jak dzis dam rade autem sama. sniegu po pachi!! i ciage sypie, ach ten Białystok;p biegun normalnie:) milego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zjadlam slowo;p chrapie moj pies!!! heheheheh, wariatka to jest:) no i troche zaczelam sie przejmowac jak zareaguje na dzidzie;/ bo wiem ze za dziecmi nie przepada, bo moj siostrzeniec ja kopal jak przyjechal (2latka) , taka 'pieszczota' no i teraz na widok dzieci sie wzdryga;/ szczeka i warczy, widac ze sie boi ale i nie lubi;/ ehh, dobrze ze bedziemy mieszkac na parterze z ogrodkiem to ja czasem wypuszcze z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola sukienka jeszcze nie przyszla zamawialam ja w sobote rano wiec moze dzisiaj bedzie. Tak sie zastanawiam, ze na wigilie to mam co zalozyc, ale nie mam nic na Boze Narodzenie i drugi dzien swiat... yhhh chyba ciuchland mnie czeka. czwartek mam nowa dostawe to sie kopne :) brzoskwinka no wlasnie w tym problem ze jak juz cos fajnego znajde to najczesciej rozmiaru nie ma albo zle lezy. Kurcze druga noc z rzedu mialam zarwana, wogole spac nie moge teraz, zle mi sie lezy, brzych mi ciagnie, biodra mnie bola, ulozyc sie nie moge. Masakra jakas! Ide sie jeszcze polozyc na godzinke bo mnie cos glowa boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek , ja tez mam 3 noc taka nie bardzo...;/ mialam dzis jechac do centrum na polowanie jakiejś sukienki i po prezent dla mego mena ale nie chce mi sie jutro pajade ,dzis jakies pranie prasowanie i dzień kolejny zleci.... miłego dnia zycze Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek , ja tez mam 3 noc taka nie bardzo...;/ mialam dzis jechac do centrum na polowanie jakiejś sukienki i po prezent dla mego mena ale nie chce mi sie jutro pajade ,dzis jakies pranie prasowanie i dzień kolejny zleci.... miłego dnia zycze Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilki tam jest fotelik samochodowy w zestawie z tym wozkiem. Mozna go wpiac w stelaż wyciagajac gondole? Bo jak patrzylam na fotkach to tylko do gondoli mozna dopiac a srednio mi sie to podoba. A TY juz wpinalas fotelik? Jak to sie prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka w gondolę się go wpina ale czy zamiast gondoli to niewiem....nie próbowałam.ogólnie wpięty w gondolę nie wygląda tak zle....tylko tak masywnie w tym wózku się robi.Jak mój wróci to zobaczy i dam Ci znać ok??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja sie nie czuje dzisiaj jakos zbyt dobrze leze caly czas w lozku. Boli mnie glowa, nie mam siły, jest mi niedobrze. Jakis spadek mocy mam. Oby to byl tylko gorszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojki jojki jakie tu pustki dzisiaj... prawie jak w weekend:-) lilka---> takie dni beda ci sie zdazac co raz czesciej. wczoraj podejzewam za bardzo sie wymeczylas dla tego dzisian potrzebny ci dzien leniucha. wyobraz sobie ze mialam takie 3 dni z zedu... no i wczoraj moc dopiero naplynela i wzielam sie za pozadki:-) a dzisiaj znowu pleee.... brak baterii... ale chociaz gulasz zrobilam sie obrzarlam i wlasnie leze i sie uklada obiadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×