Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

Kurcze nie mialam czasu nadrobic dzisiaj zaleglosci ale juz pisze co i jak u mnie. Bylismy dzisiaj na usg bioderek no i ma maly problem z prawym ma lekka dysplazje,lekarz zapisal do kupienia te orto majty, juz zakupilisy od jutra mu zaczynamy zakladac. A za miesiac wizyta kontrolna. Pozniej bylismy na imieninach u babci Kubusia(tesciowki) i wrocilismy dopiero przed 22. Maly dostal cyca przed kapiela na uspkojenie, pozniej kapu kapu i znowu zasnal na rekach po ubraniu. Wypil na spiocha moze ze 30 mleka i spi w kolysce teraz. Chyba zaczniemy go karmic przed kapaniem teraz. kropelka- gadalam z Beata mowila ze jakos albo przed swietami beda albo odrazu po swietach te warsztaty. Mam sie zapytac Agaty jak przyjdzie na wizyte do mniealbo wysle jej esa. Ja mam globus praktycznie pod nosem wiec na zajecia mam rzut beretem, 10 min spacerkiem na piechotke. Tylko ja sie obawiam ze moja dzidzia to nie bedzie mi dawala cwiczyc heheh :P Co do usypiania to mi usypia przy cycku, albo po kapeli jak ma sytuacja od dwoch dni, albo lulam na rekach i przekladam do kołysi. A jak ma zly dzien to bujanie i tulenie nic nie daje i nie spi :P a w dzien to na bujaku przewaznie usypia, albo u tata na rekach :) Dzisiaj sie pocielam z moim dwa razy mialam ochote juz go kopnac w dupe!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> moj czasem tez ma tak wieczorami ze je i nagle zaczyna plakac i znowu je i znoqu placze. ale w tedy zabieram cycka i nie mazarcia i daje smoka. przewaznie w tedy zasypia i tak mysle ze moze nie jest w tedy glodny a chce ssac a wkurza go ze cos tam leci:-D kropelka---> moj maly czasem zasypia przy cycku, czasem w bujaczku albo w hustawce. ale jak widze ze jest zmeczony to wkladam go do lozeczka i sam zasypia. tzn czasem go poglaskam po glowce, czasem potrzymam za raczke i jest git. zaaaadko kiedy ululam go na rekach. viola---> moj tez tak czasem ma ze w dzien lozeczko to najwieksza zgroza dla mojego malego, chetnie by wszyedzie spal tylko nie w lozeczku. i w tedy robie mu szlaban i jak tylko widze ze zasypia na lozku albo gdziekolwiek to odrazu klade go do lozeczka. po calym dniu protestowania poddaje sie i zaczyna spac w lozeczku. 2 raz tak robie. bo juz nawet w nocy zauwazylam ze czesciej sie budzi a jak tak tylko w lozeczku spi to.jest git. w sumie to znoqu dostal szlaban na spanie w naszym lozku 2 dni temu;-) bylam wczoraj w zusie po zaswiqdczenie do becikowego i czekalam bita godzine! o masakra:-/ no i maly zaczol cos mi pokaslywac od wczoraj. nie duzo ale zaczyna:-/ musze na necie spobie poczytac co dawac takiemu maluszkowi na przeziebienie bo katarek tez jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana może i masz racje,że wtedy nie jest głodny bo moja zjadłą tylko 90ml i poszła spać i obudziła się dopiero 6:10.czyli jak zawsze.Więc faktycznie może nie była głodna.ale w dzień też mi się tak zdarza.a wczoraj przed samym spaniem zrobiła kupkę i dziś rano też po jedzeniu ale taką rzadziutką....może coś znów ją boli. ja daje jej mleko bebilon comfort i co wy myślicie....bo ja tak chce do 3 miesiąca jej dawać a potem wrócić do normalnego mleczka:)niewiem co się wtedy będzie działo. Moja siostra ugadała sie z szefową i zwolni ją na 2 miesiące by mogła zając się moją małą a potem zatrudni ją spowrotem:)dodam,że jej szefowa to nasza kumpela od lat:)i muszę za to w sobotę na wódeczkę do niej jechać:( tak więc prawdopodobnie wyjeżdzam w na maj i czerwiec.....niewiem jak ja tą rozłąke z małą przeżyje.....ale robię to dla niej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana mi pediatra dla mojej na kaszelek przepisała syrop PROSPAN....może spróbuj....i uwarzaj,żeby na oskrzela nie przeszło. a jak masz inhalator to z samej soli fizjologicznej możesz robić inhalację....przynajmniej moja lekarka tak mówiła.....moja ma oskrzela więc do soli dodaję jeszcze kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja jak nocki? u nas wzglednie pobodka co 4,5h ....no ale od razu usypiala :) wiec o tyle dobrze kamilki- jak to normalne mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas noc ok, jak on tak nie spi w dzien to przynajmniej noce sa w porzo, tzn nie spal od 5 ale o dziwo zajmowal sie sam soba bez kwekania:D lilka witam w swiecie rajtuzów ortopedycznych;) a gdzie byliscie u ortopedy? rottana moj tez troche pokasluje tzn zastanwialismy sie z mezem co to wlasciwie ejst, pokaslywanie, zakrztuszanie czy nie wiadomo co, nie zdarza sie to czesto wiec narazie nic z tym nie bede robic, kataru nie ma sluchajcie ja tu mam nowe pytani. czy wy karmicie swoje maluchy jednym typem butelki? bo ja mam butelki kilku firm, tomme tipee, aventu i jeszcze jakichs 2 i tak sie zastanawiam czy lepiej jak mama i tesciowa daja odciagniete mleko z butli jednej firmy czy moze byc tak ze maly od kazdego je z innej?bo dzis mialam kupic 3Xtomme tippe bo ta dla mnie najlepsza po 1 dla mnie dla tesciowej i dla mamy, ale poczekam na wasze wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-)p moja Natalka ostatnio ladnie spi w nocy. W dzien nie chce. I duzo razy jest taka maruda ze dupa sucha,najedzona,bujania nie chce to ja klade daje smoka lub nie i zasypia sama. Z babelka wyplywala ropa wczoraj wiec mam pyt-przemywac czyms? A i wreszcie mialam pierwszy seksik:-) 6 tyg po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas noc ok tylko maly znowu sie obudzil ok 3 i skory byl do zabawy. poszedl spac ok 21 po kapieli i mleku, usnal na rekach jak zwykle. tzn byly 2 proby-raz sie obudzl jak przelozylam do go lozka, za drugim razem juz nie :) ok 3 obudzil sie, dalam mleko, polozyylam do lozka, ale zaczal plakac, wiec usiadlam i wzielam go na rece, chwile polezal i polozylam do lozka, pokrecil sie z 30min i zasnal i tak do 6:40. widze, ze jak ok 6 dam jemu jesc to pobawi sie z godz i dalej idzie spac-wtedy juz ze mna w lozku. jak sie kreci, wystarczy, ze przeloze go na brzuszek i spi dalej. i tak sobie spimy do 10, 10:30. moj tez dzis jakos pokaslywal, ale to chyba jak sobie ziewal, jak mial czkawke i chyba takie raczej zakrztuszenie-tak jak u kropelki,mi sie wydaje. charczalo jemu w nosku, ale nic nie leci, zreszta co rano prawie slychac jak cos tam "siedzi". to wtedy idzie woda morska-nie lubi tego :P Pokochalam zumbe :) i dziewczyne prowadzaca :D polecam zumbe, super, teraz juz badziej znam kroki, nie mecze sie tak, moglabym tanczyc i ze 2h :D mamucha kamilki chyba chodzilo o to, ze przejdzie z comfort na "zwykle" czyli nie na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> ymmm na razie nie bede mu dawac syropkow bo ten kaszwl jest zadko. mam wrazenie ze odkasluje jakby gile mu do gardelka naplynely i dla tego. polozna na chwile do mnie zaszla bo potrzebowala podpisu i wazne zeby nosek leczyc bo puki nie ma goraczki to.znaczy ze kaszlenie jest odruchem obronnym u takiego malucha. wyslalam szwagierke do apteki po wode moraka i masc majerankowa. moze bedzie lepszy efekt niz po soli fizjologicznej. no i zaczne powietrze w pokoju w nocy nawilzac mokrym recznimien na grzejniku. zobaczymy. ja sobie nie wyobrazam tak dlugiej rozlaki z moim malym:-( wspolczuje ci. oby te 2mc szybko minely. dasz rade, najwieksza motywacja to to ze robisz to dla swojego dziecka. kropelka---> wydaje mi aie ze chyba nie ma znaczenia jaka butelka go karmisz o ile z kazdej dobrze mu sie pije;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zbowu dzisiaj dzien wariata nie mam nawet czasu usiasc i cos napisac a zaraz jeszcze gosci mamy. Klejni ciekawscy niunka przychodza ogladac :) Z nowinek: dostalam dzisiaj pierwsza wyplate z ZUSu za luty. Kwity skladalam 1 marca wiec nawet w miare szybko sie ogarneli teraz czekam na kase za marzec i kase z MOPRu ( zasiłek i dodatek z tytułu ur Dzidzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my byliśmy dziś u lekarza.. po 1. z powodu tego katarku i kaszelku i dobrze piszesz rottana - kaszelek jest od spływania baboli do gardełka.. no ale do noska muszę zakrapiać Quixx 10x dziennie i zaraz po wpsiknięciu wyciągać babole aspiratorem. i normalnie chodzić na spacerki skoro nie ma gorączki. a po 2. z powodu strasznie czerwonego i szorstkiego brzuszka i klatki piersiowej... no i okazało sie że prawdopodobnie uczulenie na emulsję Oilan do kąpieli bo nawet pitolka ma czerwonego... a ja sie zastanawiałam dlaczego od kilku dni mały płacze podczas kąpieli i po... lekarka powiedziała że cięzko będziemy mieć z pielęgnacją jego skory :( ja już mam czasem dosyć - jak nie urok to .... tak bym chciała żeby wszystko było dobrze, a tu ciągle coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> no widzisz tak to juz jest;-) ja tam nie mam takiego problemu w senaie nawal gosci:-D co rusz gdzies ktos chory albo praca wiec nie ma takiego nawalu ludu u mnie. viola---> u mnie na razie ta woda morska ladnie nosek przeczyscila. psiknelam oklepalam plecki wyciagnelam babole i jak na razie ani jednego kaszlniecia. no i pod noskiem posmarowalam mascia majerankowa. nie wiem po co ona... ani ta pa hnie ani mietowe a naast bym powiedziala ze jest bez zapachu... :-D a z tym uczuleniem to faktyko masakra:-/ to co teraz bedziesz uzywac na prube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - lekarka zaleciła atoperal baby - narazie tylko emulsję do mycia a jak by nie uczulało to całą serię, ale mam ciocię pracującą od x lat w aptece i poleciła mi inną emulsję do kąpieli nawilżająco-natłuszczającą z firmy Seni do skóry wrażliwej uczulonej na mydło i inne produkty na bazie mydła... powiedziała że jedna jej pacjentka też wypróbowała to na swoim maluszku i była bardzo zadowolona. dziś pierwszy raz w tym wykąpaliśmy, jak będzie służyć kupię też balsam z tej serii... wydawało mi się że mniej płakał po kąpieli - zrobiliśmy też chłodniejszą wodę żeby nie parzyła tych uczulonych miejsc... no to najważniejsze że nie kaszle, oby ten katarek mu jak najszybciej przeszedł :) a ta maść ma działanie trochę bakteriobójcze no i mi tam pachnie - majerankiem jak w kuchni :D więc chyba też udrażnia ten nosek. dziś nie smarowałam tylko psikam tym Quixxem, ale on ma tych baboli w tym nosku :/ hehe mówisz szlaban :D mój zawsze rano od 6-7 też śpi już ze mną w łóżku, bo to już jest taki lekki sen i co chwila popiskuje to w łóżku tylko wsadzę smoka i śpi dalej a do łóżeczka trzeba wstawać :P wiem wiem - lenistwo... :D lilka- jeśli można zapytać - to jak zapłacili?? tyle ile myślałaś?? bo pamiętam że bałaś sie że będą ci naliczać macierzynski z niższej podstawy czy cos... najważniejsze że już pierwsza wypłata jest, kolejne będą już regularnie kropelka - Ja karmie jednym tym dr brownem, do mleka MAM dużą a do picia małą ale myślę że skoro pije z każdego typu i mu to nie przeszkadza to nie musisz mieć równych :) kamilki - no to super że siostra ma taką dobrą szefowqą :D gdyby to nie była znajoma to pewnie byłby trochę problem... do maja jeszcze trochę czasu, napewno będzie ciężko ale zdążysz sie oswoić z tą myślą i tak jak mówisz robisz do dla małej i dla was, żebyscie mieli śliczny swój domek :) Filip nakarmiony już śpi od 20, mam nadzieje że do 1 prześpi, tylko słyszę że w nosku mu charczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh kamilki a ja glupia nimfomanka myslalm ze na takie zwykle z kartonu i bylam lekko zszokowana.... mala marudzila niemilosiernie od ok 17 wiec od 17.30 siedziala z gola dupa:) kapiel o 19.30 i od 20 spi, malo zjadla wiec nie wie kiedys ie obudzi.... ide integrowac sie zmezem, milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie mamucha....do tego stopnia bym się nie posuneła:):)moja ładnie obsunełą 150ml mm i pomału zasypia przy karuzeli.....oby nocka była spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przechoze grype zoladkowa. juz 2 dni za mna, dzis 3 dzien, nie wiem jak ja to zniose, chociaz licho ze mna, oby z dzidzia blo ok, bo 2 dni nic nie jem, tzn probowalam marchewke gotowaa, rosolek, ziemniaki ale wieczorem wszystko zwracam. i tak dwa dni. ale dzis to juz czuje glod wiec moze bedzie ok, dzwonila do lekarza to kazal pic smecte.... mam juz dosc....eh.... ratunku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam nocki mamusie?? Mój synuś przespał od 20 aż do 3.20! Byłam w szoku jak sie obudziłam. potem wstał o 7 i zdrzemnął sie od 8.00 do 8.30 a potem chyba z godz leżał sam w łóżeczku i sobie gadał :) teraz znów drzemie w leżaczku, potem wypije mleczko i pójdziemy na spacer. a jak zrobił dziś kupę to dotarła prawie aż do szyji :D całe plecy brudne - ja niewiem zmieniłam pampersy na większe a kupa wyłazi bardziej niż w mniejszych :P Skórkę ma cały czas czerwoną i chyba go boli bo jak biorę na ręce i chwycę go czasem mocniej to płacze ale mam nadzieje że z dnia na dzien będzie coraz lepiej :) anusiak - oo kurcze współczuje :( jeszcze musisz sie męczyć z grypą żołądkową...ale jest nadzieja że jak to już 3 dzien to zbliża sie ku końcowi - oby!! dzidzi napewno to nie zaszkodzi ale ty będziesz osłabiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viloa- dostalam tyle kasiorki z zusu ile powinnam, wiem ze ksiegowa po mojej interwencji robila korekte w dokumentach i dlatego pierwsza wyplata byla dopiero w grudniu. U mnie nocka ok. Maly spal od 24 do 5, od 5.30 do 9, i teraz po zabawie spi od 15 min obok mnie. Wczoraj przyszla mi ksiazka zaczynam dzisiaj czytac :) Yhhh my na spacer nie pojdziemy bo taka zamiec w miesicnie z hej, zastanawiam sie jak tu do sklepu pojsc zeby mnie nie zwialo :P Kurcze mojemu malemu sie luszczy skora na czole. Macie jakies propozycje czym mu to smarowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wieczor koszmarny. od 18-24 maly darl sie w nieboglosy i domagal jedzenia co godzine, no masakra. a pozniej od 24 zasnal do 4;30 wiec nie bylo zle, ale takiego krzyku to jeszcze u niego nigdy nie slyszalam. moze kolka, dzis zasuwam po koperek ranek sredni, narazie jest marudny;/ za oknem zawierucha ze az huczy a mnie marzy sie ciepla kapiel, ale nic z tego viola noto problem z ta skora bo wydaje sie ze oilany to najlagodniejsze srodki;/ to trza chyba sprobowac jakies dermatologiczne;/a jaktam czytanie xiazki? mi wczoraj przyszla ale nawet nie mialam czasu zajrzec, moj tez dzis taka kupe zrobil, wszystko poszlo do prania i tez wlasnie przedwczoraj zmienilam mu pampersiaki na wieksze;] rottana moja masc tez ma zapach;> ogolnie to nie bylam do niej przekonana bo nie lubie miec tlustych masci pod nosem ale ktoregos razu se posmarowalam i naprawde odetkalo mi nos az bylam zdziwiona wiec miejmy nadzieje ze i Bartkowi pomoze anusiak ja tez w nocy mialam biegunke, ale to chyba z nerwow bo moj wczoraj znienacka sprzedal samochod, i teraz jestesmy troche uziemieni i trzeba sie zastanowic co dalej kupic bo fundusze w sumie nie duze ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wzglednie, nocka w miare standardowa a dzis ma dzien spiocha :) mam nadzieje ze minela jej ta faza na 30minutowki i cagle marudzenie. Niunia w pon konczy 5 miesiecy....jak ten czas zapierdala lilka- a to nie jest ta slynna ciemieniucha? z tego co wiem nalzey myc to normalnie rpzy kapieli i pozniej smarowac oliwka (mmoge dokladniej dopytac kolezanki jak z tym walcczyla i ci tu napisaac viola-wspolczuje tych problemow skornych malucha- a nie myslals by go w krochmalu wykapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego krochmal wlasnie wysuszyl chyba. po nim mial sucha skore. ale zeszla wtedy kaszka. mojemu tez charczy w nosku, wpuszczam wode morska, kichnie i nic kurde nie wylazi, a aspiratorem jakos nie umiem wyjac, no troche tam cos wyjdzie. i odkalsnie troche, ale to zwykle jak ma czkawke. katar to wtedy jak z nosa leci? :P bo jak charczy to moze te suche powietrze.. ? u mnie marudzil wczoraj, nie mogl zasnac. i na rekach i w lozku przy karuzeli, to w lezaczku, marudzil. dodalam troche mleczka i w koncu zasnal, chyba nie dojadl, ale dalam ok 150ml. potem zrobil pobudke o 3 z placzem, zjadl i dalej poszedl spac. moj jutro znowu wedruje do rodzicow, bo imprezke mala w domu robimy. ale dzis wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha- a ta ciemienucha wyglada jak łupiez u doroslego? bo maly ma takie malutkie paproszki suchej skoru troche na gowce i na brwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka- przyznam ze nie iwem dokladnie bo mala tego nie miala, ale miejsce i wiek :) by sie zgadzalo- przyjzyj sie czy oprocz tego skora tam sie nie zmienila, czy sie nie luszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now alsnie tylko sie biale paproszki pojawily bo codziennie myjemy glowke i czeszemy wloski. Posmaruje oliwka po kapieli moze zniknie. Moze mam twarda wode i wysusza malemu skore? Jak mialysci nacinane krocze to pod koniec pologu podczas sikania badz po podcieraniu piczki wylazily wam szwy? Bo mi juz 3 kawalki wylazły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś bardzo ladna pogoda - nawet słoneczko świeci, tylko troszkę wiatr. Byliśmy ok. 40min na spacerze a teraz już śpi we wózku od 12.30, niedługo sie pewnoe obudzi bo jadł przed 11... mamucha - własnie boję sie że jeszcze bardziej wysuszy mu skórę ten krochmal... bo on teraz żadnych krostek nie ma tylko taka skóra jak tarka. narazie kilka dni pokąpie go w tym co mam i zobacze... ale poczytałam trochę w necie i niektórzy piszą że próbowali po 5-6 kosmetyków na suchą skórę zanim któryś zaczął pomagać... mam nadzieje że my tak nie będziemy musieli :/ głodek - mojemu nie leci już z noska, leciało w weekend a pomimo to ma katar, tzn. strasznie mu rzężi zwłaszcza jak popłacze, albo kichnie kilka razy. wcześniej jak nie miał katarku to czasem było słychać że coś tam głęboko ma w nosku i wtedy mówiła że to od suchego powietrza, ale etraz ewidentnie katar z tym że ja jak psikne wodą morską i potem wyciągam aspiratorem to zawsze sporo wyciągnę więc może u ciebie to rzeczywiście suche powietrze??? heh fajnie masz z rodzicami że mozesz go 'oddać' na noc jak potrzebujesz i że trochę oderwiecie się od codzienności :) w sumie pewnie jakbym potrzebowała to moja mama też by została... kropelka - teraz przez 2 dni nie czytałam, muszę sie znów wziąć tylko zawsze jest coś do zrobienia i nie ma kiedy.. jestem na początku 3 rozdziału lilka - wiesz co ciemieniucha to chyba głównie występuje we włoskach, to taka mocno łuszcząca sie skóra a czasem w gorszej postaci to taka skorupa sie robi... mojemu też sie trochę łuszczy w brwiach i we włoskach, smaruje mu główkę oliwką po kąpieli, zobaczymy. też wygląda to tak jak łupież u dorosłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> tak, szwy wychodza do 6 tygodni nawet. mi jak sciagala te normalne to i wiekszosc rozpuszczalnych wyjela. glodek---> ja jak wpuszczam ta wode to klade go na brzusxku. w tedy klade go na brzichu u siebie na kolankach tak rzeby glowa troszke w dol opadala skladam dlon w ludeczke i obpukuje plecki ( co bardzo mu sie podoba:-D) w tedy na raczki puzniej i takie babole wyciagam ze cho cho:-D a mi w koncu kasa z zusu przyszla:-D:-D:-D jeeej:-D ale od wczoraj czacha mnie napindalala:-/ az oczy ciezko mi sie otwieralo... musialam 2 tablety na raz lyknac ale i tak podzialaly po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka---> tak, szwy wychodza do 6 tygodni nawet. mi jak sciagala te normalne to i wiekszosc rozpuszczalnych wyjela. glodek---> ja jak wpuszczam ta wode to klade go na brzusxku. w tedy klade go na brzichu u siebie na kolankach tak rzeby glowa troszke w dol opadala skladam dlon w ludeczke i obpukuje plecki ( co bardzo mu sie podoba:-D) w tedy na raczki puzniej i takie babole wyciagam ze cho cho:-D a mi w koncu kasa z zusu przyszla:-D:-D:-D jeeej:-D ale od wczoraj czacha mnie napindalala:-/ az oczy ciezko mi sie otwieralo... musialam 2 tablety na raz lyknac ale i tak podzialaly po godzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Dzieki rottana za podpowiedz.tak sprobuje.jemu strasznie.rzezi.w.tym nosku ale nie leci z nochalka.nie wiem ale mam cicha nadzieje ze to nie katar :) zaaraz lece na zumbe :) w razie co moj ma kupic ta masc majerankowa i sol bo po soli fizj wydaje mi sie ze lepiej wychlodza te babole ale.sprobuje jeszcze na brzuchu.w trakcie wpuszczania wody tez na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×