Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

mamucha ajak to u ciebie w praktyce wyglada z ta soda? ja zrobilam pol szkl, zamoczylam w tym wacik i przylozylam na opuchlizne, ale to sie nie 3ma nogi nawet jak zakleilam plastrem noi jak zaloze na to spiochy to ebda mokre. pozniej moge ejszcze korzystac z tej sody czy mam od nowa pol szkl zrobic? i jak czesto zmieniasz oklady? u nas noc nie bardzo, budzenie co 40min no ale nie spodziewalam sie rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola daj znac jak szczepienie i przede wszystkim jak maly po szczepieniu, moj wczoraj apatyczny a dzis poplakuje, marudny wiec zabawa trwa dalej zobaczymy keidy wszystko sie ustabilizuje kurde ja to sie troche nie moge pogodzic ze ta polska jest taka zasrana ze czesto zaraz po macierzynskim trzeba do pracy wracac;/ gdziesz to takiego malucha zostawiac;/;/ no ale i ja bede musiala bo z 1 wyplaty sie nie u3mamy agusia moj tez mowi czesto nie heh tylko w jego wymowie to brzmi 'ne' mamucha moj sie wogole malo usmiecha i troche mnie to martwi bo jak dzieci koncza 2 miechy to jzu chyba czesciej powinny, ja to bym chciala zeby sie usmiechal za kazdym razem jak mnie zobaczy;p a z odglosow ktore da sie zrozumiec to jak cos mu dolega krzyczy 'maa' takjakby chcial dokonczym mama:p i wtedy jak krzyczy "maaa" to zawsze mowie -przeciez jestem:p:D mmaucha ile ty masz do zrzutki kg ze tak intensywnie cwiczysz??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez mowi "ne" :) ale to juz tak plakal od urodzenia z takim dzwiekiem :P a tak tylko "a guuu" "gie" czasem, ale rzadko tylko a guu czesto i jest taki slodziak. wezme go na przewijak i on w smiech, wystarczy, ze sie pochyle nad nim i sie smieje, a jak patrzy na moj wzorzysty koc w panterke to tez gaworzy i na mnie czaaeem tak slodko po cichu a gu heh U mnie nocka spoko. po 20 poszedl spac, oczywiscie usypianie u mnie na rekach, ale chwile to trwalo. pobudka o 3:30 i potem chyba do 7. znowu lezal ze mna w lozku i zasnal i sobie spalismy do 10:30 :) Teraz nie bardzo chcial spac, ale pobujalam troche w lezaczku, potem polozylam do lozka to sie obudzil, wlaczylam karuzele, troche polezal i chyba spi :P bo nic nie slychac :P nawet na spacer nie chcialo mi sie dzis isc. jutro mam neurologa i usg glowki (trzymajcie kciuki, zeby bylo ok), z usg wyjdzie czy wylew glowki sie cofnal od porodu i neurolog ma niby zadecydowac o szczepieniu i ortopeda bedze z usg bioderek. takze jutro bedzie mial spacer-jedziemy do babci, wroce w pt. dzis ide na zumbe-pierwszy raz,ciekawa jestem jak to wyglada, podobno fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka- ma niby nie duzo bo z 5 ale bede chciala z 10 minimum bo na wakacje chce byc laska bo mam dosc takiej figury :) a co do sody- ja za kazdym razem nowy roztwor robilam na wacik, plasterek i tyle a ubranko troche mokre no ale trudn. Moja tez sie pozno zaczela usmiechac- dziewczyny prawda jest taka ze maluchy ok 3,5 miesiac robia sie bardzije kumate i robia konkretne posteopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszylas mamucha z tym usmiechaniem. to moj jeszcze ma czas. thx za instrukcje z ta soda moj dzieciaczek dalej trącony szczepionką;/ mało jje, przysypia, patrzy sie w 1 punkt zamulony. lipa widziec takie swoje dziecko;/a rano byl taki żywotny, placzliwy ale żywszy przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polozna2013
w wolnej chwili.. zachęcam do wypełnienia mojej ankiety pracy mgr (Anonimowej)... ;) z góry dziękuję (ankieta zawiera odczucia dot. ciąży, jeśli jesteś po porodzie wpisz tydzień w którym urodziłaś ) http://moje-ankiety.pl/respond-39095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam takie porownywanie... kazdedzieciatko rozwija sie we wlasnym tepie... moj np trzyma sztywno glowke jak jeat na rekach ale za to prawie w ogole jak lezy na brzuszku, przepieknie aie usmiecha jak do niego mowie i probuje sie smiac na glos ale jeszcze mu si nie udalo:-D guga wklada kciuka do buzi. obserwuje wszyatko z ciekawoacia i jak na 2 miesiace jest "bystry" jak to polozna powiedziala;-) takze jak widac kazdy rozwija sie we wlasnym tepie. kupilam mu dzisiaj lezaczek;-) wszystko ladnie pieknie ale jak spojzy na lwa na palaku to placze:-D a jak na slonika to sie usmiecha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- masz racje z tym porownywaniem ale wiadomo to bywa silniejsze od nas jak tam? u nas mala usypia od 18 byla bardzo niedobra i marudna- ostatecznie pomoglo zdiecie pieluchy i lezenie z gola dupa :) jestem ciekawa jak nocka...marze o tym by zaczela juz przesypiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u gin... wszystko dobrze tylko mam jakąs torbiel na jajniku ale ona powiedziała że tak może być po porodzie i że możliwe ze z okresem sie wchłonie.. ale na wszelki wypadek kontrola za 3 tyg. dała mi też nazwę plastrów na bliznę, bo mówiła coś o jakimś bliznowcu i że te plastry pomagają w zagojeniu i zniknięciu blizny ale drogie... jeszcze nie szukałam ale gin mówiła ze ok. 100zł :/ No i Filip po szczepieniu i ważeniu - waży już 6400!! jestem w szoku, w ciągu m-ca przybrał 1150g i nic mi nie mówiła że za dużo je :D powiedziała że głodnego go trzymać nie będę przecież :P a po szczepieniu w miarę dobrze, całe popołudnie było oki tylko przed kąpaniem i po zanim nie dostał butli był straszny krzyk (ale w sumie niewiem czy to po szczepieniu czy brzuszek...) teraz już śpi od pół godz w łóżeczku. zobacczymy w nocy. mamucha - kurczed miałaś rację z tym @ - rozkręcił się i to na maksa!!! dziś co poł godz - godzinę musiałam zmieniać tampona i w koncu zrezygnowałam, najgorsze że nie kupiłam podkładów poporodowych bo zapomniałam i zobaczymy jak będzie w nocy. a ty każdy @ masz taki?? głodek - będzie wszystko dobrze - trzymam kciuki :) fajnie że masz u siebie takie możliwości aktywności bo u mnie niestety jest tylko aerobik i to taki sobie... ja zauważyłam że mały też woli być noszony pionowo na ramieniu bo więcej widzi i wtedy też lepiej trzyma główkę niż ja leży na brzuszku. no i jak głodny to tak śmiesznie wpycha rączki do buzi jakby obie naraz chciał tam wsadzić :D uśmiecha sie na mój widok już też chyba praktrycznie za każdym razem, i tatusia już też zaczyna poznawać :P ze 'słów' to najczęśćiej jest a ghrr, guu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- tak za kazdym razem :) no moze ociupinke mniejszy ale minimalnie :) masz kawal chlopa no ale nie dziwne skoro ty prawie 5kg urodzilas mala juz raczej spi na dobre bo smok wypluty, ciekawe ile w nocy bedzie pobodek.... dziewczeta uciekam od kompa, trzymajcie ise i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - śliczny leżaczek :) widać że mały zadowolony :D a powiedz mi - ty go w domku zawsze trzymasz tylko w bodach i skarpetkach?? bo ja mojego ubieram zawsze w dwa rękawki tzn. body i bluzeczkę i na nóżki zawszed spodenki czy coś... może za ciepło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale się rozpisałyście....nie nadążam:( ja byłam dopiero dziś u pediatry,,,,,mała ma początki oskrzeli ale nie dała na szczęście antybiotyku tylko pożyczyłam inchalator i wdycha sobie.moja wczoraj zasneła o 22 potem pobudka o 5:20,7 i mała drzemka do 8:) moja dziś skończyła 2 miesiące i waży równe 6kg:)mały klocuszek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zumbie-fajne, tylko nie umialam krokow i robilam z siebie glupa :P z czasem powinno byc lepiej, w pt powtorka. Wrocilam to moj go kapal, dal butle i usypialam go, na chwile usnal, wlozylam do lozeczka i slysze, ze nie spi, ale spokojny jest :) mam nadzieje, ze zasnie. w dzien malo spal, pod wieczor kurde z tesciowka musial przysnac skoro teraz nie spi. Kamilki moj jutro konczy 2 mies. Twoja Zuzia wcale nie wyglada na klocuszka :) i na 6kg :) tzn ze niby "wieksza" od mojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - to mój w porównaniu z twoim klocuszkiem to klocek :P 6tyg i 6400 :D najważniejsze że obyło się bez antybiotyku głodek - nauczysz sie kroków, ja raz byłam na zumbie to rzeczywiściew kroki są ciężkie dla początrkujących, no ale niestety było za mało chętnych i już nie ma zajęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu....tydz. ciąży.......płeć.. justa5jfk...........0............27.01.2013..........41. .....dziewczynka mini93........................19.04.2013............35... ....dziewczynka anusiak181........1...........24.04.2013...........23. ..........chłopiec qazwsx1991.......1...........01.05.2013............32.. ..dziewczynka june_mommy.......1............22.06.2013..........20... ...chłopak masiaczka..........0............04.04.2013............28. . .... chłopiec MAMUSIE: Nick..... miasto...data ur.....w/w urodz.....w/w aktualne....imie mamucha83, ...W-wa 18.10.2012,..2600/51...65/7100......Matylda Glodek 86,.... W-wa, ...07-01-2013, ....5400...............Bartosz Papi88................21.12.2012.....3660.......53....... ... ..Oskar kamilki09.........06.01.2013...3750/58......6000...... Zuzanna moje konto..........08.01.2013.....3630.......54.............Mary sia kropelka6983........09.01.2013......3450......54......... ...Piotruś rottana..............12.01.2013......3600.......57....... ......Bartos z viola......Trzemeszno ....18.01.2013......4900/57.... 5250.......Filip Agusia18204.........30.01.2013......4040......57......... .....Natalia lilka1987........Lublin....05.02.2013.....3540....55..... . ........Kubuś brzoskwinka2220..Dublin ..14.02.2013..3788...50......Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola moja jest długa i może faktycznie tak po niej tego nie widać.Ale twoja dzidzia ciężka............jest co nosić:)A zresztą Ty urodziłaś swojego Filipka z dużą wagą także niema co się dziwić:) głodek co to jest ta zumba?? głodek ale ten czas leci,niedawno nie mogłyśmy się naszych skarbów doczekać a tu już 3 miechy mają:)a ile twój waży??? mamucha a co do wyjazdu to bardzo chcę jechać ze względu na kase....a pracuje po 12 godz dziennie jak tam jestem noi mam miesięcznie jakieś 1800 euro więc warto na te dwa miechy jechać:)będę szkolić siostrę tak jak radzisz:) co do gaworzenia naszych pociech to moja też dużo dzwięków wydobywa....jutro się przysłucham i napiszę tą jej wymowę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana w właśnie co tam u ciebie???mówisz ze zakupiłaś leżaczek....sprawdza się???moja ma taką gąsieniczkę przypietą do boku łużeczka i jak ma dobry humor to potrafi na nią chyba z 40 minut patrzeć i się śmiać.Kochane aniołki z tych naszych dzieciaczków:) a twój mały słodki....usta ma urocze i ten nosek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> jeszcze nie wiem czy sie sprawdza bo siedzi w nim od wczoraj;-) ale podoba mu sie;-) kurde tyle kasy to bym sie zdzaznila jakby mu sie nie podobalo:-D nosek ma po tatusiu;-) a ustka moje nie chwalac sie:-D jedyna czesc ciala ktora ma po mnie:-D no i niekturzy mowia ze i oczy. viola---> no my w domku mamy cieplo. przewaznie siedzi na krutki rekawek w skarpetkach i spodniach jak jest chlodniej albo w body na dlugi rekawek w skarpetkach. ja zawsze slyszalam ze dziecko powinno sie ubierac tak jak i ty sie czujesz. skoro tobie powiedzmy jest cieplo ze moglabys chodzic w samej koszulce i gaciach to i zeby malego tak ubierac. a cieplo masz w domku? bo wydaje mi sie ze za grubo jest ubrany;-) rzebys go nie przegrzala;-) chodz teraz minely juz 2 miechy to mogl sie zrobic cieplolubny:-D u nas nocki wrocily do normy na szczeacie:-D juz nie wstaje co godzine:-D tylko normalnie co 2-3 godzinki;-) dzisiaj to ponad 4 pospal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy rozpoznajecie placz swoich pociech? bo moj to takie wurazne sygnaly daje ze masakra:-D jak placze le to znaczy ze chce cycka, jak krzyczy ej to znaczy ze chce towazystwa. jak uuu to jest zmeczony. jak ma kupe to sie miota a jak purtki puszcza to tez jakos placze i nozki do gory podnosi to jak plaka to wystarczy ze go poloze i nozki pozginam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jak nocki??? moja mała zasneła o 21:30 i pobudka o 5:20 potem o 7 ale bez jedzonka zasneła na malutka drzemkę do 7:50:)teraz dostała mleczko przed 9 i śpi tylko tak niespokojnie bo budzi się na chwilę i stęka.Dałam kropelki to troszke lepiej bo tak z pół godz już śpi spokojnie.Moja mała daje takie odgłosy BYYYY,UUUUUU,ŁA......itp:) a jeśli chodzi o płacz to już pomału rozpoznaje.....jak chce kupę to płacz+stękanie,jak chce jeść to płacz na pełen gaz,jak chce spać to tak popłakuje i kwęka....;)wczoraj robiłam jej inhalacje to byłą spokojna,zobaczymy jak dziś będzie.Mój jeszcze umyślał sobie wyremontować teściowej(mojej mamie)pokój noi d wczoraj działa.Huk w całym domu.A jeśli chodzi o temperature to u nas przeciętnie jest tak 20-21.Moja mała ma śpiochy na długi rękawek,na to kaftanik na guziczki,rajty+skarpetki i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola a czym szczepilas?ile ja bym dala zeby moj maluch asie usmiechal za kazdym razem jak mnie widzi:) kamilki a miala jakies objawy? rottana ja tez juz rozpoznaje jaki krzyk do czegi, moj tez krzyczy 'ej' hehe;) u nas noc w porzo maly kimal w lezaczku. teraz od 10 nie spi, i ciesze sie ze nie jest taki apatyczny jak wczoraj, zobaczymy jak dalej bedzie. moze to nie szczepionka tylko on po dlugim spacerze taki jest? zauwazacie jakies zwolnienie tempa u swoich maluchow po spacerku? bo moj rano jest spoko, po spacerze jakies 7h jest na maxa przymulony i na wieczor sie rozbudza. mozliwe zeby po spacerze byl az tak senny?dzis chyba specjalnie nie pojde na spacer zeby zobaczyc jak sie bedzie caly dzien zachowywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u nas standard nocny :) rano mala smiesznie krzyczala na karuzele a pozniej jak ja polozylam na brzuszku to gadala do lwa maskotki- zaluje ze nie nagralam :) teraz znowu spi 1,5h ja juz ogarniete w domu, obiad wstawiony, ja umyta i wymejkapowana , po szybkim numerku z mezem :) zadowolona borie sie do szkolenia- wieczorem pokaze wam efekty jak dobrze pojdzie. zaraz odwiedzi mnie siostra i pojdziemy razme na spacer z mala. kropelka- mi sie wydaje ze jednak to po szczepionce, ja pamietam jak Matyska byla zamulona chociaz po tej ostatniej nie odnotowalam jakis wiekszych zmain w jej zachowaniu heheh wiosna idzie bo Kocilla mysz przyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a ja tez rozpoznaje placz malej ale ona jest raczej prosta w obsludze pod tym wzgledem a jak juz nie wiem o co chodzi to "wyciagam" tajna bron i zdejmuje jej pieluche zostawiam z gola dupa i mala szczesliwa kurde Matyska zmarzluch przy waszych: ubieram ja w np bodziak, kaftanik, bluzeczka, spodenki i skarpetki i czesto ma zimne raczki i nozki prowadzicie dzienniczek waszego malucha? ja od urodzenia prowadze" zalozylam zeszyt gdzie sa tabelki: data/godzina(jedzenia/wc:P/iolsc jedzonka/info-postepy rozwojowe- zachowanie= i codziennie zapisuje :P teraz jest przydatne przy okresleniu co nie tak robilam, kiedy jadla i dlaczego moze plakac, poza tym fajna zabawa i pamiatka na przyszlosc- ddam jej to jak skonczy 18 lat :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuśki, czy Wam też tak ciężko się spało w ciagu ostatnich tyg ciazy? Cholerka, jeszcze miesiac, dwa temu przesypiałam szczęśliwie po 10-12 godz. (wiem, ze nie da się wyspać na zapas, no ale że mam dużo wolnego czasu, to co miałam robić :D) a teraz? śpię po 5-6 max. w tym mam ok. 5 pobudek na latanie do toalety, a pozniej nie moge spac kolejne 2-3 godz. żeby zasnąć jeszcze na trochę. Męczy mnie takie wstawanie o 6 i NIC NIE ROBIENIE do 9, żeby znów się kimnąć. A budzę się i przewracam nockami setki razy. Cholernie to męczące! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - to nowy kupiliście leżaczek?? napewno mu sie spodoba, taki kolorowy a nasze dzidzie już przecież coraz bystrzejsze na kolory są :D no mam tak 20-21st, hmm chyba już sie zrobił jak to piszesz ciepłolubny bo jak np. mam go ubranego jak napisałam i leży w łóżeczku czy leżaczku bez kocyka to ma rączki chłodne a momentami nawet powiedziałabym że zimne... i wtedy niewiem czy mu zimno czy poprostu tak ma :/ nie chciałabym go przegrzewać, może zacznę mu zakładać body z krótkim i bluzeczkę albo tylko body z długim... kropelka - wzięłam tą 5w1 więc był kłuty w dwie nóżki. dziś jest oki wszystko :) Mój jak jest głodny to najpierw tak jakby 'pokasłuje' i rozkrzyczy się aaa, aaa :D, jak chce mu sie spać to taki jest marudny i krzyczący że wiem że śpiący (przynahjmniej tak mi sie wydaje że wiem :D) jak znudzony to tak kwęka i popłakuje jak kotek malutki :) Nocka spoko, usnął przed 21, pobudka o 24 ale przekimał jeszcze do 1 u nas w łóżku i potem o 5. zjadł, trochę pogadał i przed 7 usnął ze mną w łóżku i z przerwami spaliśmy do 9 :) przed 11 poszedł z babcia na spacerek i mówie pośpi trochę po spacerku no ale obudziła go kupa, przebrałam i kimał we wózku dalej i własnie mama dzwoniła ze sie obudził i pcha łapki do buzi - głodomorek jeden :D wogole zauważyłam że chyba porcja jedzonka starcza mu na dłużej, bo nie je już co 3 godz tylko tak średniop co 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski nie patrzcie na dlonie i stupki;-) kark sie sprawdza czy ma cieply czy zimny;-) tak paluchy troche pod bodziaka sie wklada. raczki moga miec zimne nawet jak beda spocone bo takie maluchy nie maja takiego dobrego krazenia;-) po za tym wkladaja raczki do buzi obslinia pozniej pomachaja i juz zimne jak lody:-D ja patrze na caloksztalt. kark rece ale nie dlonie i nozki tez cale ale nie stupki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini - taak, mi tez sie strasznie spało przez ost tyg ciazy... kresciłam sie z boku na bok, budziłam, wstawałam czasem z mężem o 5 jak on szedł do pracy, potem znów sie kładłam. chyba musisz sie przemeczyc :) w dzien czułam sie super ale noce miałam straszne. aa co do spania na zapas :D no niestety nie da się :P jak ja marze teraz o choć jednej przespanej nocy :) mamucha - niee ja nie prowadze takiego dzienniczka, nie pomyslałam o tym, fajna sprawa choc niewiem czy byłabym systematyczna w zapisywaniu bo czasem czasu brakuje na wszystko :) ale małej napewno fajnie bedzie sie czytac w przyszłosci :) noo to jakm jest mysz to zaraz bedzie wiosna - juz sie doczekac nie moge bo u nas dzis znów chłodniej :/ rottana - hmm to musze tak zaczac robic bo rzeczywiscie dłonie małego sa praktycznie zawsze chłodne i stópki tez czasem :) a macie dla maluchów takie ksiazki w które wpisuje się wszystkie inf o małym, pierwszy usmiech, pierwsze słowo, pierwsze obciete włoski - my jeszcze nie mamy ale chciałbym kupic, bo ja swoja mam i pamietam ze bardzo lubiłsam ja ogladac i czytac swoje pierwsze zdania :P i musze sie wziac za wywołanie pierwszej partii zdjec filipa bo sie juz troche uzbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chetnie zostawiala malego z gola pupcia ale ostatnio jak tak zrobilam zalal lozeczko, jak wy to robicie wasze chlopaki nie siusiaja jak sa bez pieluchy? moj nawet jak na podkladzie lezy toz awsze siuski cos wkolo zaleja dzis zauwazylam krwawienie, ale bez bóli zupelnie. jestem zaskoczona, czyzby okres??? tak szybko???? zawsze skrecalam sie z bolu juz na 3 dni przed;/ mini ja tak mialam ostatnie 2 m-ce to latanie 8x do wc i myslenie o tym wszystkim co bedzie po nocach viola tak jak napisala rottana sprawdzaj na karku temp nie sugeruj sie raczkami bo one sa b.czesto zimne, na karku ma nie byc potu a gladka skora wtedy jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze powinno sie kark sprawdzac tylko ze u nas jest to generalnie polaczone- jak nozki (bo z raczkami roznie bywa) chlodne to na karko rownie nie za ciekawie. u nas tez ok 21-22st mniej wiecej - wkurwia nie tesciowa bo jak przyjezdza to wiecznie mala opatula, rozkreca kaloryfery na maaksa jak ja nie widze itd malej goraco ma spocony lepek a ona ze trzeba bo sie przeziebi albo jak jestesmy na spacerze i troche wiaterek zawieje to ona od razu leci z pielucha aby na buzi polozyc....juz sie z nia tyle razy zcielam o to i nie daje rady jej przetlumaczyc ze matyski nie przegrzewamy i ze jej nic nie jest niie da rady niestety olac ego jej gadania bo wtedy zaczyna sie bardziej panoszyvc :) a jak to jest u was z waszymi tesciowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini---> oj tak pod koniec ciazy spalo sie strasznie... a to nie wygodnie albo cos gdniotlo a to cieplo zimno jesc pic siku albo sie budzilam w srodku nocy i poprostu spac sie nie chcialo... niestety musisz sie przemeczyc jak to viola powiedziala. kropelka---> a bawisz sie ze swoim maluchem? gadacie sobie? usmiechasz sie do niego duzo? albo smiejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×