Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

aaa i rottana - super że w koncu sie sprawa zakończy!! wierzę że jak najbardziej pomyślnie dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka mam taki lezaczek w domu ale ani razu go nie uzywalam :P jak chcesz moge go dzisiaj wyprobwac i Ci powiedziec jka zdaje egzamin My bylismy dzisiaj na szczepieniach wzielismy 5w1 plus rotawirusy. Maly dlugo nie plakal i byl dzielny bardzo ale teraz troche marudzi i poplakuje, aczkolwiek ciagle spi. Budzi sie tylko na jedzenie i pieluszke. Szkoda mi tej mojej kruszynki, ja go trzymalam przy kłuciach, biedactwo mialo takie grochy w oczach :( az sama sie malo nie rozplakalam. Patrzylam sie w okno bo nie moglam tego zniesc... rottana w koncu cos sie ruszylo :) a jak z odszkodowaniem? przyznali wam? Ja mam juz mieszkanie wysprzatane na swieta, tesciowie wpadli i mi pomogli wiec szybko raz dwa poszlo :) I najnowsza fota mojego malenstwa :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90e1eaf31fdd24e4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ja planuje isc jutro na solarium, ale ja nie miałam cesarki także nie wiem. Lilka super brzdąc!! ja bylam na spacerku, kurde gdyby nie ten mroz to by była zajebista pogoda!! albo jakby wiatru przynajmniej nie było. fajne słoneczko, ale pizdziawka ogolnie. w swieta ma być 3,4 stopnie, ojej w końcu cos na plusie. chyba se pierdykne linea 20+ hehe zdeterminowana jestem :P mój maluch spi teraz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Matyska w pelnym opakowaniu- kombinezonie spi przy oknie :) dzis ja b ladnie dziewczeco ubralam w spiochy ladne rozowe i taka bluzeczke w paseczki- wygloda b ladnie I co???????JESZCZE NIE OBRZYGALA a chodzi w tym od rana :P ja maialam taka gabke do kapania ale juz z 2 miechy jej nie uwyzam i tylko mala trzymam od glowka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- to ja dalaj trzymam kciuki za dalszy pozytywny dla ciebie rozwoj sprwy :) kamilki- dobrze bedzie, grunt ze sie nic nie stalo :) lilka0 slodziak i fajnie rece pod glowa trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola jeśli chodzi o ubiór to u nas tylko i wyłącznie dzieci do chrztu ubiera się na biało.....zapewne zauważyłaś na moich fotkach....:) niewiem jak tam u was.....a spodnie bardzo fajne.....podobają mi się:) mamucha świetny ten filmik....:)a teoja Matylda jest urocza:):)a twojej małej często się ulewa???bo moja coraz częściej wraca mleczko......czy to normalne? głodek zaczełaś już sezon opalania???ja juz coś ze 3 razy byłam tylko lipa u mnie bo najbliższe solarium jest 27km :(:(a u ciebie śnieg jest???na podkarpaciu biało na dworze i mrozno....dziś koło południa u nas było -6 wieć ja swoją w domku trzymam póki co:( lilka to bardzo boli jak się patrzy na nasze pociechy,jak cierpią.biedne dzieciaczki....apropo śliczny ten twój synek....pociecha mała:) kropelka kurcze kolejny wydatek....musisz w nowego laptopa zaiwestować....:)kropelka myslisz,ze ten leżaczek do wanienki to dobra rzecz??:) rottana trzynam kciki by potoczyło się po twojej mysli....wkońcu zakonczysz to wszystko...trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - super że masz takich teściów :) ja okna umyłam, zostały jeszcze 2 dachowe. a synuś śliczniutki i uśmiechnięty. kurcze ja mojemu uśmiechu uchwycić nie mogę bo zaraz skupia sie na aparacie i powaga :D mój śpi już od godzinki, jutro rano mamy prywatną wizytę u pediatry - zobaczymy co powie na ten katarek.. mój wczoraj kupił termometr z higrometrem i wyobraźcie sobie że mamy w pokoju tylko 30% wilgotności... a powinno byc od 40-60. a później mam wizytę u gin żeby zobaczyc co z tymi torbielami co miałam w czasie @ kamilki - ja kombinezon i czapeczkę mam białą także w Kościele będzie na biało, potem na sali bedzie w innym ubranku :) a w kosciele mamy tak zimno że niewiem czy ja w swoim płaszczyku wiosenno-jesiennym wytrzymam z zimna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- portki sa super- takie meskie :) kamilki- a skad z podkarpacia jestes? ja mam rodzine na podkarpaciu okolice krosna - kroscienko wyzne/ miejsce piastowe itd. a co do ulewani to dopuki maluch przybiera na wadze mimo ulewania to nie ma co sie speclanie martwic. Pytasz czy Matyska ulewa :PPP- ona jest mistrzynia w ulewaniu. Obrzygala praktycznie kazdego u kogo byla na rekach- smieje sie ze ona w ten sposob znaczy teren :PPP zobaczycie ze jak maluchy skoncza po ok 3 miesiace to te lezaki i podkladki do wanienki pojda w cholere bo wygodniej malucha trzymac pod glowka. wogole zaczynam miec mega zakwasy: zaczelam ten trening: http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8 i myslalm ze ja si eporzygam po ni. Moze ktoras chce dolaczyc- jak cos jest wydarzenie na facebooku. jak tam wieczor? U nas niunia spi od 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie dwie godziny temu po oddaniu moczu zauważyłam krew na papierze.. nie było jej jakos mega duzo, ale jednak, lekko zaróżowiona.. Zadzwonie do lekarza ok 9-10. do tego co jakis czas nieregularnie stawia mi się brzuszek.. myslicie, ze TEN MOMENT juz blisko?? na poczatku przeraziłam sie krwia, ale chyba nie ma powodów do paniki? może czop pomału bedzie odchodził??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ja wiem ze jak widzisz krew to zapierdzielasz do lekarza, szpitala, co tam w danej chwili jest mozliwe. takze nie bagatelizuj tego, lepiej dmuchac na zimne. trzymajs ie i daj znac co u Ciebie, moze juz do domu wrocisz rozpakowana:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja mini- a mi polozne itd mowiliz e do lekarza to wtedy kiedy leje sie krew. Wydaje mi sie ze u ciebie to wkestia czopu- odpadl i tyle- bo to tak wyglada Poza tym ja ok 2 dni przed prodoem tez plamilam i to ponoc jest normalne. Ale jak sie niepokoisz to do lekarza faktycznie ale sadze ze ci powie mniej wiecej co ja tobie, Ogolnie powodzenia i dawaj znac! Niunia nie spi od 5.30 o 6.30 kimnela jeszcze na 1h ja troche nie wyspana bo niunia od tej 5 dopominala sie zabawy :) ale ja zajelam troche karuzela i udalo mi sie kimac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini---> tak to moze byc otwieranie szyjki no i byc moze czop ci odchodzi. cos mi mowi ze niedlugo dolaczysz do mamusiek. pakuj torbe! :-D viola---> ja mam taki kaplet. tzn bede miala dzisiaj: http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=516448 lilka---> jeszcze nie wiem jak z odszkodowaniem. wszystko okaze sie jutro. w kazdym razie moj pelnomocnik wnioskowal o odszkodowanie a prokurator ten wniosek poparl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha---> no to mialysmy identyko:-D moj tez sie o 5 obudzil. nakarmilam go wlozylam do bujawki zadzylam si pol godziny przekimac zaczo marudzic przelozylam do lezaczka i molejna godzinke pokimalam;-) ale jak si obudzilam o 6.30 i tak na malego sponzalam ze taki smutny siedzi to wstalam bo szkoda mi sie go zrobilo ze taki sam siedzi. no i zaczela siezabawa ake byl zadowolony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) a moja Natalka nie dala mi dzis pospac. Zasnela o 21 pobudka o 24.30 potem 1.30 i 3.30 zasnela ok 5 pobudka o 7 troche zabawy i teraz spi tylko cos niespokojnie. U nas tez ubranko biale bedzie i bede musiala kupic rozm 74 bo chrzcic jednak w maju bedziemy. Pozatym szukamy mieszkania bo zepsul sie piec i musielismy przeniesc sid do innego pokoju:-/ rottana-no mamy nadzieje ze odszkodowanie przyznaja. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha jak wygląda ten trening? jest on gdzies udostępniony i pokazany, gdzies się zapisuje, samemu się cwiczy-jak to wygląda? mój poszedł spac ok 21 podczas meczu hehe i spal gdzies do 3 i potem do 6 i rano tez kimał. teraz jest u babci na rekach, bo go karmi herbatka i gada do niej :) Kamilki jeszcze nie zaczelam sezonu opalania :) dopiero od dziś zaczynam :) i lece na zumbe potem. a i zapisałam się na warsztaty 25-04 dla mam. mamucha może tez się zapisz to się spotkamy, info jest na fb - strona gazety mamo to ja. miejsca sa ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :) też cos czuje, ze poród już na dniach.. gadałam z lekarzem, jutro pojde do niego na wizyte, dzis mam ciagle lezec, zobaczymy jakie wieści będzie miał dla mnie jutro. :) Cholerka, jeszcze bedzie tak, że urodze w prima aprilis! :D Odezwe sie jak bedzie coś wiadomo. pozdrawiam wszystkie mamuśki i dziękuję za wsparcie :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znowu dostalam okresu;/ drugi raz w tym m-cu a ostatnie kilka dni podejrzanie pobolewal mnie brzuch;/od ostatniego minelo 20 dni. kamilki piotrek lezal wczoraj na lezaczku jak król:) ale trzeba duzo wody wlac do wanny zeby mu sie caly brzuch zamoczył, czyli hamak sie az tak bardzo nie ugina po lokalu, ale za 8zl ok, na dobra sprawe juz moge go do duzej wanny wsadzic z tym lezaczkiem. super filmik, widze ze kapiesz na pieluszce tetrowej i ze tez uzywasz butelki tommee ja dzis zamiawiam wlasnie 260ml hmm mamucha cudny pomysl ze wklejeniem tu trningu:D moze i ja sie zmobilizuje w koncu:D ale dla mnie to za duzy wycisk:p cos lagodniejszego poprosze:p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) my dziś całe przedpołudnie byliśmy w trasie z małym więc nawet nie miałam kiedy napisać :) najpierw byliśmy u tej pediatry i na szczęście jest wszystko ok - zapisała inne kropleki na ten katarek, oddech ma czysty ale kazała obserwować czy sie kaszelek nie rozkręca bo mówi że u takich maluchów to sie wszystko rozwija z godz na godzinę. potem ja byłam u swojej gin i też wszystko dobrze, torbiel sie wchłonęła i w sumie ona mi uświadsomiła że ja znów za chwilę bede miała okres... kurcze przez to ze tamten trwał 2 tyg taka jakaś krótka ta przerwa mi sie wydaje :D mam nadzieje ze ten bedzie trwał normalnie :) aa mój syn ek dziś drugą noc jak usnął wczoraj o 20.30 to wstał dziś rano o 5.45 :D zjadł, pobawił sie i o 7 zdrzemnął się na 50min a o 9 jechaliśmy wiec spał w aucie. teraz też śpi już od 20.30 zobaczymy jak bedzie dziś :) rottana - daj znać jak sprawuje sie leżaczek :) i też chciałabym matę dla swojego malucha ale poczekam do chrzcin :) a wy macie teraz w świeta tak?? wszystko przygotowane?? kamilki - świetny film :) wspaniała pamiątka :) aa i pytałam gin jak to z solarium - powiedziała ze nie ma przeciwwskazań zeby zacząć chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a ja nie mam znow czasu wejsc na forum ale juz Was poczytalam wiem co i jak :) Niepamietam dokladnie co kto pisal ale chyba Viola tak to ostatecznosc powrod doPolskiale jak tu nic nie bedzie towyjscia nie bedzie , a dzwonilam do ambasady wyobrazcie sobie , ze czekam na zlozenie wniosku az do 24 kwietnia!!! i nastepne ok 3 tyg czekanie na paszport , szok , ze az tak dlugo ! rottana -----powodzenia zycze odnosnie rozprawy kamilki ------- dobrez ,ze nic sie nie stallo Twojemu mezowi kurcze pisze na raty bo mala ma kolki , oklady cieple z mieluchy robie pomaga , jutro dzwonie do pediatry ma problemy z kupkami nie ma zaparcia ale nie potrafi zrobbic kupy az placze i bordowa jest , pomagam czopkiem boje sie ze uzaleznilam;(((((( ALE jak moge jjej nie pomoc;(((( cholera i cos musze ztym zrobic... dokoncze potem mala placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my ze swietaami sie na maksa w tym roku wycwanilismy bo jutro przychodzi babeczka i psprzata nam od A do Zet mieszkanie a w pt jedziemy do rodziny meza na gotowe :) ja sobie na maksa odpoczne bo juz tam zapowiedzieli ze beda chcieli sie Mala opiekowac- ale jak tylko zobacze ze za duzo na rekach czy cos to ukroce opieke. Najbardziej sie boje o to ze udalo mis ie z Matyska wypracowac super system ladnego zasypiania bez problemow i przesypiania nocki (mniej wiecej) i ze na tym wyjezdzie moze sie to rozpiepszyc i pozniej od poczatku cala zabawa..... spia maluchy? niunia od 19.45 teraz ja tylko na brzuszek przewalilam zeby pare godz pospala na brzuchu zanm ja spac pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana daj znać jak po sprawie jutro... mam nadzieję że dostaną zasłużoną kare :/ my w święta robimy chrzciny też i mam dla małej biały dresik ale i tak będę musiała jej założyć kurtkę pajaca bo zimno... nie mam żadnego beciku białego.... pajaca ma jasnego więc sie nic chyba nie stanie jak pójdzie na kremowo.... chyba że jeszcze uda mi się od kogoś pożyczyć bo kupować mi się nie opłaca... ja zła.... mój m poszedł do kolegi i miał być o 21 i go do tej pory nie ma :/ wkurza mnie... nawet nie zdzwoni czy z nami wszytsko ok.... przykro mi.... zadzwoniłam do niego jakieś pół godziny temu i powiedział że niedługo będzie... dupek... :/ malutka śpi już od dłuższego czasu :) marazie śpi obok mnie :) spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje konto - takto jest z facetami.. o któej zlądował?? mój tak zazwyczaj jak idzie do jednego kolegi 'pomóc' mu w remoncie to wraca w stanie wskazującym i jak pisze sms o której przyjdzie to zawsze dostaje odp: juz ide...a wraca np za 2h... chociaż o dziwo wczoraj też szedł, powiedział ze bedzie ok.20 i przyszedł o 20.30 - byłam w szoku :D mój też nie ma idealnie białego kombinezonu tylko taki delikatnie ecru i idziemy z nosidełkiem. przybierzemy je tylko kwiatami, musze właśnie iść zorientować sie do kwiaciarni jakby to miało wyglądać Dziś mały nie spał całej nocki, obudził sie o 2.30 i potem po 6 i teraz po króciutkiej drzemce leży w łóżeczku i troszkę marudzi. niedługo bedzie jadł i potem pójdziemy do kumpeli na kawę, a później zostawię go mojej mamie i idę z siostrą na zakupy. muszę kupić zakiet do sukienki na chrzciny Mamucha - no to super sie zapowiadają święta, też bym chciała kiedyś tak na luzie podejść do świat, bez szykowania, sprzątania :) daj znać jak sie sprawdziła pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - no su[er Ci się swieta zapowiadają :) mój poszedł spac przed 22 i spal gdzies do 4 i potem przed 6 poszedł dalej spac i tak do 9 i teraz znowu kima, albo kimał heh mnie mój ciagle wkurwia, nie wiem jak to będzie z nim :/ najchętniej to bym wrocila do rodzicow i chciałabym mieć swiety spokoj. nie wiem jak to ze swietami będzie. mielismy isc na sniadanie-obiad do jego rodziny, ale nie wiem.. Bylam wczoraj na 5min solarium. jutro tez się przejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nocki? u nas standardowo tylko plusem bylo ze mala nie obudzila sie o 5.30 tylko o 7 :) wiec sie nawet wyspalam. Teraz znowu spi. glodek- zapisalam sie na te warsztaty wiec jak cos sie zapoznamy :P heheh zrobimy mini zlot forum mi wlasnie babeczka sprzata i jest przesympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ha mam ten sam problem z odwiedzinami co sb ze musze malego od nowa 'ustawiac' a co bedzie jak na chrzciny wbije 13 osob i polowa nad nim stanie i go bedzie katowac;/ moje konto skad ja to znam...wogole to myslalam ze to tylko moj facet tak dlugo wraca od kumpli..a tu widze ze i ty viola masz podobnie wogle to jestem dzis wkurzona, bo przedwczoraj jak polazłam kupić ten leżaczek do wanny to zanioslam piotrka do mamy mimo ze moj byl w domu ale jak to powiedzial 'zaplakalby sie jakby mial z nim na tak dlugo zostac' no wiec piotrek u mamy i moj tez sie tam przypadkiem znalazl. po godzinie wracam i widze mama przy dziecku a moj przy kompie szuka samochodow. i dzis slysze od mamy ze sie jej ojciec zapytal o co chodzilo? po co ja przynioslam piotrka skoro byl moj k..?ze co? mama sie zajmowala dzieckiem a moj se siedzial przy kompie? no i ojciec ma racje;/ wczoraj swojemu gadalam ze nic przy dziecku nie robi ani paznokci nie obetnie, ani nie przewinie, nie przebierze nic, chyba ze w awaryjnych syt. i uslyszalam "ty jestes matką" o. tyle. dzis sobie z nim porozmawiam i mnie guzik obchodzi co sobie pomysli o moim ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×