Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

glodek a nie wyliczalas sobie dochodu na jedna osobe jak skladalas dokumety? Ja np przed przelaniem kasy na konto dostalam decyzje na pismie dostarczona do rak wlasnych przez dzewczyne z MOPRu ktora roznosi takie wlasnie roznego rodzaju dokumenty o przyznanej badz nie przyznanej kasie i to bylo w sobote a w srode bodajrze dostalam przelew. kropelka ty sie chyba kiedys pytalas czy nasze maluchy chwytaja tylko jedna reka? Moj to jak popadnie, ale staram sie mu podawac wszystko zamiennie do raczek. Ja od godziny na nogach may w kolysce bawi sie z karuzela, chlop spi bo wrocil pozno z pracy a ja sie zaraz zawijam do stomatologa chyba juz ostatni raz :) ale pogoda taka do d**y ze sie wychodzic nie chce yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek a nie wyliczalas sobie dochodu na jedna osobe jak skladalas dokumety? Ja np przed przelaniem kasy na konto dostalam decyzje na pismie dostarczona do rak wlasnych przez dzewczyne z MOPRu ktora roznosi takie wlasnie roznego rodzaju dokumenty o przyznanej badz nie przyznanej kasie i to bylo w sobote a w srode bodajrze dostalam przelew. kropelka ty sie chyba kiedys pytalas czy nasze maluchy chwytaja tylko jedna reka? Moj to jak popadnie, ale staram sie mu podawac wszystko zamiennie do raczek. Ja od godziny na nogach may w kolysce bawi sie z karuzela, chlop spi bo wrocil pozno z pracy a ja sie zaraz zawijam do stomatologa chyba juz ostatni raz :) ale pogoda taka do d**y ze sie wychodzic nie chce yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek a nie wyliczalas sobie dochodu na jedna osobe jak skladalas dokumety? Ja np przed przelaniem kasy na konto dostalam decyzje na pismie dostarczona do rak wlasnych przez dzewczyne z MOPRu ktora roznosi takie wlasnie roznego rodzaju dokumenty o przyznanej badz nie przyznanej kasie i to bylo w sobote a w srode bodajrze dostalam przelew. kropelka ty sie chyba kiedys pytalas czy nasze maluchy chwytaja tylko jedna reka? Moj to jak popadnie, ale staram sie mu podawac wszystko zamiennie do raczek. Ja od godziny na nogach may w kolysce bawi sie z karuzela, chlop spi bo wrocil pozno z pracy a ja sie zaraz zawijam do stomatologa chyba juz ostatni raz :) ale pogoda taka do d**y ze sie wychodzic nie chce yhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe szaleje dodalo mi potrojnie post :P Co kupujecie mamom na dzien matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
głodek słuszna uwaga z tymi promocjami w biedronc,e spojrzakam i zajrze tam po wyplacie,ja na becikowe czekalam jakies 2,5 tyg. becikowe to chyba tylko wielkim bogaczom nie przysluguje wiec jesli nie wygralas ostatnio na loterii to spokojnie;);p a jaki numer pieluch uzywasz? ja wlasnie 4 musze qpic. ta promocja to jakos do 6 czerwca prawda? viola trzeba sie bedzie przyzwyczaic do nowego wygodu naszej str hehe. co do rumianku swego czasu polozna mi zalecila ze moge zaryzykowac i wykapac malego w rumianku, ale zebym uwazala bo rumianek wlasnie uczula;/ mini a probowalas suszarke na brzuszek? lilka pogoda u nas faktycznie beznadziejna ciekawe kiedy sie ociepli;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja kupiłam mamie takie body wyszczuplające w tk-maxx bo mamy wesele za tydzien i ględziła że widać jej wałki :P ja sobie kupiłam przy okazji taką sukienkę bieliźnianą wyszczuplającą... ale Li jest chyba za duża.... jutro może wymienię na M jak mi się uda... jutro idę na panieński... będę samochodem bo i tak nie piję :P moja mama przyjdzie to zostanie z marysią bo moj m na kawalerskie idzie :P ciekawe w jakim stanie wróci...' a jeszcze teściowej i mojej mamie kupiłam taki vitotal do picia na wzmocnienie :) a co kupujecie na dzień dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Ja patrzyłam na allegro na jakies zabawki i zastanawiam się nad takim konikiem morskim-przytulanka z fisher price. wlasnie czym zainteresować teraz malucha oprócz leżaczka, maty, grzechotek? w czym moglby "posiedzieć" i się zajac bym miała trochę czasu na zrobienie obiadu, sprzątanie itp. :P :P mój w lezaku nie chce zbytnio siedzieć, ewentualnie chwile polezy i kwili, na macie to samo. WLasnie pije piwko, a mojego malucha usypia mój men w gondoli heh wyjmuje z wozka ta czesc i bujamy :) już niby zasnal na kolanach, ale się obudzil, zaczal gadac w lozeczku. przeprowadziłam się na inna dzielnice :) niby tak przeliczyłam, ze powinnam dostać to becikowe, czekam do końca maja i zadzwonię tam. mój maluch zjadł na wieczor takiej kaszki trochę ze słoiczka hipp, bardzo dobra, z owocami i mlekiem, dalam troszkę na spróbowanie-zajadal się. do rozrobienia mleka i tego kleiku kupilyscie smok z wieksza dziurka/ jaki? ja zrobiłam dziurke wieksza,ale chyba za wielka i nie chce pic z tego.teraz jakos musze częściej wstawac w nocy do Bartka by jadl, a chciałabym żeby przesypial cala noc bez jedzenia :/ albo przynajmniej raz wstać do niego. z moim na razie jest dobrze, o niebo lepiej - nie kracząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co kupic swojej matuli nie mam zadnego pomyslu chyba sie na kwiatach skonczy... a tesciowej tez nie wiem yhhh Zabawki dla maluchow? Nie mam pojecia moj tez juz sie nudzi w bujaku teraz to mata albo rece mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - ja dostałam z Mopsu sms że mam do odebrania decyzję o becikowym. nam na miejscu przy składaniu dokumentów odrazu przeliczyła że dostaniemy. co do kleiku i mleka to nie kupowałam nowego smoczka bo małemu przy smoczku w rozmiarze 1 zrobiła sie sama większa dziurka i ja mu do mleka zmieniłam na rozmiar 2 a teraz ta 1 jest w sam raz do kleiku. mój niestety całej nocy nie przesypia ale zazwyczaj wstaje tylko raz ok. 3-4, jedynie dziś wstawałam po 2 i mój go karmił potem po 6 i spaliśmy do 8.40 :D no własnie mój mały ma tak samo, w bujaku góra z 15 min posiedzi, na macie góra 5min... to chyba najgorszy okres bo sam jeszcze nie siedzi i wymaga dużo naszej uwagi. jak zaczną lepiej chwytac i same siedzieć to już będzie (mam nadzieje) łatwiej :) mamucha - mam pytanko - kupiłam małemu tą siateczkę do podawania pokarmów o któej kiedyś pisałaś, od kiedy mogę mu w niej zacząć coś dawać?? pewnie jak już pozna wszystkie smaki ze słoiczków i będzie lepiej trzymał nie?? co do pampersów daDA to u mnie w biedro też zostały same 4 ale mój już 4 używa więc jutro kupuje :) dziś miał ciężki wieczór, przy kąpaniu strasznie krzyczał... ja z siostrą mojej mamie kupiliśmy storczyka takie łądne było w biedro, a teściowej niewiem, muszę z moim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mieliśmy ciężką noc - niewiem czy to nie spowodowane jakimś bólem brzuszka czy coś, zaczęło sie od tego krzyku przy kąpieli i w nocy co pół godz pobudka z płaczem, dałam smoczka i znów za pół godz pobudka, w koncu za którymś razem wzięłam małego do naszego łóżka i usnął na godzinkę potem mleko i znów niespokojne spanie także nocki nie zaliczam do udanych. u nas dziś podoga do d*** - od nocy cały czas pada i na spacer nie ma szans zeby wyjść. teraz Fifi śpi w łóżeczku, usnął w miarę sam przytulony do misia - nauczył sobie go brać do twarzy przytulać przy usypianiu :) byliśmy dziś w biedro po te pampersy - kupiłam, zostały tylko 2 op '4'. dziewczyny myslałyście o wakacjach?? my chcemy jechać nad morze, do jakiejś małej miejscowości. myśleliśmy o Sarbinowie bo tam już byliśmy i jest tam fajna promenada wzdłuż plaży można pospacerować, ale może macie jakieś inne fajne miejsca?? bo można by zobaczyć coś nowego Ide robić obiadek :) a popołudniu imieniny mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
glodek dobre pytanie odnosnie tych zabawek ktore zajma malucha na dluzej;p tez mi sie marzy takie cos;p a czym ty robilas ta dziurke? ja dzis probowalam zrobic dziurke w smoczku koncowka noza, ale jakos mi nie wyszlo hm moje konto wogle sie nad tym nie zastanawialam, bo jakos cierpie biede ostatnio, ale faktycznie trzebaby o czyms pomyslec, chocby o jakims drobiazgu viola wspolczuje nocy:( oby jak najmniej takich bo i malucha szkoda;/;/ ja to zawsze przezywam jak moj co noc nie moze zasnac;/a co do wakacji to my jak zwykle pewnie nigdzie nie pojedziemy bo raz ze kasa a 2 ze w pracy meza nie za bardzo daja urlopy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
czemu teściowej lilka kupujesz prezent? ja to tylko swojej mamie :) mój nosi rozmiar 3, a bylam w innej biedronce i tam tez były tylko 4 lub 5, wiec kupiłam normalna pake 3. Byliśmy dziś w gościach, viola Twoja mama ma na imie Joanna? :) bo byliśmy tez na imieninach :) potem u mojej koleżanki. mój maly towarzyski, zabawiali go to się smial. wczoraj to była marna piogoda, ciagle padalo, dzień i noc. dziś lepiej, ale nie za cieplo. maly spi, a my pijemy sobie piwko i zajadamy się chipsami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
czemu teściowej lilka kupujesz prezent? ja to tylko swojej mamie :) mój nosi rozmiar 3, a bylam w innej biedronce i tam tez były tylko 4 lub 5, wiec kupiłam normalna pake 3. Byliśmy dziś w gościach, viola Twoja mama ma na imie Joanna? :) bo byliśmy tez na imieninach :) potem u mojej koleżanki. mój maly towarzyski, zabawiali go to się smial. wczoraj to była marna piogoda, ciagle padalo, dzień i noc. dziś lepiej, ale nie za cieplo. maly spi, a my pijemy sobie piwko i zajadamy się chipsami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek kupilam odrazu i tesciowej prezent dla swojego chlopa bo on przeciez cichociemny i jak bym nic nie kupila za niego to by sie na samych zyczeniach skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Hej:) ja codziennie prawie zaglądam i czytam ale nie miałam jakoś czasu i sił napisać. jutro już mała skończy 3 tygodnie, ostatnio zjadłam niemądra pączka i sie mała męczyła dwa dni z brzuszkiem, ale mamy bardzo dobre krople kupione w niemczech i po kilkunastu minutach pomogły. mimi jesli twoje maleństwo ma problem z kolkami polecam krople sab simplex, na allegro mozna kupic, mi moja mama kupiła w niemczech w aptece wiec są sprawdzone, one są typowo na kolke, mozesz poczytać w internecie. Ja pieluszkuje już 2 tygodnie pieluchami tetrowymi i nawet nie jest tak źle:) mała ostatnio miała odparzenia na d*pci i nie wiedziałam co zrobić i wyczytałam w necie zeby mlekiem swoim posmarować, no i posmarowałam przed kąpaniem, po kąpaniu, w nocy i cały nastepny dzień i normalnie zero doparzen. teraz już prawie co przewijanie polewam jej moim mlekiem i czekam aż wyschnie i wtedy kremik. u nas pogoda do d.... zimno i szaro, jeszcze się zapalenia piersi w tym tygodniu nabawiłam ale jakoś sama dałam rade, 4 dni trwało, w nocy zalewałam sie potem, ledwo co do małej wstawałam ale dałam rade:) choć nie chciałabym już tego przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja wczoraj pocielam sie ze swoim i to tak dosc ostro dzisiaj ciag dalszy rozmowy. Twierdzi ze zlapalam go na dziecko i ktos rzekomo mu powiedzial ze to prawda, jedynymi osobami ktore mogly tak powiedziec sa ci nasi znajomi ktorzy ostatnio go na koncert zabrali. W sobote bylismy na grilu u moich rodzicow i moj ojciec dostal wypowiedzeie z pracy. Tak wiec jak widac weekend mialam do d**y :( Wiecie co jak bysmy sprzedaly nasze forum jakiemus producentowi telenowel to bysmy kupe kasy zarobily na ekranizacji naszego zycia i problemow ktore nas dotykaja.... U nas znowu pogoda do d**y, pochmurno i pada. Gdybym byla niezalezna finansowo na tyle zeby sie wyprowadzic i wynajac mieszkanie to bym sie nie zastanawiala nad tym i poszla w p*****ec od dwojego. Faceta zawsze mozna znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Eh lilka to widze ze z twoim nieciekawie. I on wierzy w to ze ty zlapalas go na dziecko?? Becikowe mi przyszlo dzis heh maly spi a ja zjadlam tuczacy obiad i d**a rosnie :( u mnie tez pada i znowu nie wyjde na doacer spalic kalorii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka 6983
lilka tak to jest..;/ ja tez nieraz bym se inne mieszkanie wynajela ale jakos burze przechodzą wiec i u ciebie przejda;/ nas wczoraj caly dzien nie bylo bosmy biesiadowali na wsi i u tesciow, pozniej maly nie spal do 23;/ kiedy ta pogoda sie poprawi, juz sie nie moge doczekac spacerow i opalanka przy wozku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no u nas pogoda też do doopy.... cały dzień u nas pada.... lilka trzym się... ale jak on mógł tak pomyśleć... że łapiesz go na dziecko... co do twojego taty to szkoda bo teraz z tą pracą to lipa straszna :/ kropelka ty karmisz małego cały czas cycem? dajesz mu jakieś kaszki itp?? ja w sobotę byłam na wieczorze panieńskim... ale nie za bardzo się wybawiłam bo to pierwszy raz gdzie małą zostawiłam, wróciłam do domu po 2 i ja wchodzę a tu mała nie śpi... moja mama mówi że mała zaraz się obudziła przed 22 i nie chciała spać... (nakarmiłam ją, uśpiłam ją i wyszłam ok 20) później usnęła i jak wróciłam znowu nie spała jakąś godzine czy 2 jak wróciłam... to zjadła cyca i przytuliła się i usnęła... chyba tęskniła... może czuła że mnie nie ma.... a za tydzień wesele.... mam nadzieje ze będzie grzeczna :) coś nasze forum cichnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazwsx1991
Z tymi facetami to widze ciągle jakieś problemy na forum. pogoda do bani kompletnie, nic tylko w domu siedziec, a tak bym chciała pójsć z mała na dłuzszy spacer. w końcu dziś po 3 tygodniach odpadła pępowina:) moje konto no co do małej to pewnie czuła ze cie nie ma i nie chciała spac, ja sobie mojej jak narazie nie wyobrażam zostawić bo ciągle jest ze mną, mój długo pracuje i nie za bardzo ma czas. no ale też bede chciała za niedługo iść do fryzjera i na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja pierdzeiele - nie ogarnialam zupelnie tego nowego kafe mala spoko,siada sama, robi jazdy z lezeniem na brzuchu i sie wogole nie chche przewracac z brzucha na plecy i odwrotnie- wkurza mnie to poza tym to ostatnio mamy masakryczne nocki- budzi sie po pare razy wyje ok 1h i idzie spac na 2-h- chyba w koncu te zeby ale nie wiem. viola- dawaj mu juz to labko do tej siatki niech sobie ciuma :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po jak zwykle dluuuugiej przerwie ale odkad jestem w domu nie mam czasu , zreszta nie mam teraz laptopa i nie chce mi sie isc do stacjonarnego komutra, gratuluje nowym mamusią , nie nadrabialam postow wiele bo brak czasu....jak zawsze, teraz jestem slomiana wdowa , moaz polecial z powrotem do Irlandii byl na rozmowie o prace dzis , bo dostal cynk od znajomego zeby jak najszybciej , wraal ,praktycznie bilet z dnia na dzien kupi a oni tam , ze odezwa sie za 2-3 tyg!! no szlak nie trafil ,troche juz tesknie za Nim ... no ale mus to mus....Jula moja grzeczna jest baaaardzo , zycze wszystkim takiego grzeczbnego smieszka noce przesypia idzie standardowo o 9 i ostatnio na butle wstaje o4 nad ranem potem 7 pobutka i tak co noc!!:) te sab simplex na kolki tez polecam !! tylko tam pisalo 15 kropel ja dawalam mmniej na poczatek 2 potem 3 i teraz 4-5 bo po 15 bl pisk , kazde dziecko inaczej reaguje . ja jestem chora mam hashimoto , czyli przewlekle zapalenie tarczycy jakos tak;( wyzlo mi z badan nadczynnosc ale objawy na niedoczynnosc leczenie ok. 1,5 rok, a do konca zycia kontrola....ostatnio mam dola , bo czuje sie jak krowa!!!schudlam 8 kg ale i tak jeszcze 15 zostalo ...masakra jakas:( pozdrawiam was dziewuszki , trzymajcie sie i nie zalamujcie , bo czytalam o Waszych problemach z facetami;( dla pocieszenia , kazdy cos ma .... takie to zycie jest.,.. qazwsx1991 nie zle z ta pepowina , julce odpadlo po 3 dniach , to faktycznie mialas urwanie glowy bo to nawet zle kapac mi bylo. a i moja jula ma dopiero 3,5 miesiaca a juz przewraca sie z plecow na bok i potem na brzuch... Wasze maluchy kiedy zaczely??? no i oczywiscie ''na dzidziusia'' juz nie chce ....sorki za literowki , szybko pisze puki mam chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazwsx1991 - gratuluje ogarnięcia malutkiej :) te sab simplex też używałam ale jakoś specjalnej poprawy nie widziałam u małego chociaż on typowych kolek nie miał. mojemu pępek odpadł r ówno 4tyg po porodzie lilka - kurcze jak twój men mógłby tak pomyslec?? mam nadzieje że cie chociaż za to przeprosi... co do tej pracy to nieciekawie, mój tata dostał wypowiedzenie w zeszłym roku i gdyby nie trochę po znajomości dostał pracę w piekarni to pewnie do dziś by szukał. najważniejsze że praca jest ale wstaje codziennie o 2 w nocy, wraca o 13 i ma za to 1100zł... hehe masz rację - tyle co tu sie wątków, problemów i porad przewinęło to szok :D moje konto - napewno sie malutka za mamusią stęskniła - a co!! wyczuła że cie nie ma :) mamucha - oki dzięki za odp. spróbuje mu podać ale narazie chyba sie wstrzymam z podawaniem wogole nowości... dziś dałam jabłuszko ze słoiczka, na to po pól godz dostał mleko i chyba mu zaszkodziło :( ja pojechałam do pracy na 4h a mąż sie z nim 'męczył'... płakał mu godzinkę i mówi że mu po brzuszku jeździło a ja w domu żadnych kropelek typu bobotic czy coś... po godz przestał i poszli na spacer. może jeszcze jego zołądeczek nie trawi dobrze?? przez to że pije ten nutramigen... ale chyba coś jest na rzeczy z ząbkami bo od kilku dni mały sie budzi w nocy z płaczem, wogole w dzien jest marudny, strasznie sie ślini a jak dopadnie moją rękę czy palec to mógłby go całego zagryźć. w srodę idziemy na szczepienie to może lek zajrzy do środka buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Mój tez grzeczny znowu heh nie zapeszając :P ale tez budzi mi się 2 razy w nocy kurde na jedzenie. o co chodzi z tymi siateczkami viola? :) mój już dużo z jedzenia probowal, ostatnio nawet okruszki normalnego ciasta (bo mu do buzi tesciowa wkladala co mnie wkurzalo). Dobre sa kaszki na dobranoc z hippa (w smaku), chyba musiałabym caly sloik dac by się najadł na noc, a na razie po trochu, bo probuje, dziś jadl kaszke z biszkoptami. Mój to co chwile się przekreca z plecow na brzuch i tak się kreci po całym lozku prawie, ze nie mogę go samego zostawiać. jest szczuplutki, 10-06 będziemy na szczepieniu to zobaczymy czy dobrze przybiera na wadze. Pogoda lipna-znowu na dwor nie poszliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego mena, ja po prostu z tyg na tydzien zdaje sobie sprawe ze moj facet jest prostakiem i d*pkiem i tak naprawde nie wiem czy z nim bede i jak dlugo bedziemy mieszkali razem. Ogladalyscie Baby Blues ten polski film? Ja w sobote go ogladalam i powiem szczerze ze mna wstrzasnał na maxa. Zwlaszcza koncowka byla dla mnie drastyczna... Pogoda znowu do d**y, pada i wieje wiec spacer znowu odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodek - http://canpolbabies.com/pl/produkty/produkt/471-siateczka-do-podawania-pokarmow - chodzi o taką siateczkę tylko ja nie mam z tej firmy tylko kupiłam w biedronce teraz jak były i pamiętałam ze mamucha kiedyś o niej pisała że fajna jest. jak twój mały już tyle próbował to spokojnie mógłby już z niej korzystać. może sprubóje mojemu podać jabłuszko w niej... lilka - musisz wszystko przemyśleć bo jeśli miałąbyś ze swoim menem być tylko ze względu na małego a ty sie męczyć to to trochę bezsensu... u nas też brzydka pogoda ale zbieram sie i idziemy z moją mamą do miasta bo muszę zakupy zrobić. niewiem co na obiad wymyślić - mcie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola ja gotuje narazie rosół ale nie wiem co dalej :P moze zrobie placki ziemniaczane dawo nie bylo. W zasadzie i tak musze zrobic obiad cos z tego co mam w domu bo nie mam jak wyjsc z malym bo leje dalej i zimnica na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Wlasnie maly siedzi mi na kolanach a ja probuje pisać :P Lilka z tego co pamiętam to co jakiś czas mialas z nim problem, ale zastanow się dobrze. ja tez niedawno myslalam, ze się rozstaniemy, ale pogadaliśmy i jak na razie jest naprawdę dobrze, 0 kllotni. pomaga mi przy malym więcej, bzykamy się co jakiś czas heh i jak na razie siedzi w domu, nie lazi do kolegi. podstawa to komunikacja-rozmowa. porozmawiajcie ze sobą na poważnie, co was boli, czy chcecie nadal być ze sobą, czy się kochacie itp. myslalam, ze mi pospi Bartek pare godzinek, a on z pol godz i pobudka, ale przynajmniej zdarzyłam obiad przygotować. ja kotlety z piersi zrobie, wiec nic nowego :P ale niedługo mam zamiar zrobić barszcz ukraiński, chociaż nigdy nie robiłam :) maly probuje mi tu klikac :P` u nas tez znowu pada i znpwu w domu siedzimy :( może jutro w końcu.. bo tak siedze i tylko d**a mi rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodek86
Kurna porzedni post napisałam i mi nie dodalo :( LIlka z tego co pamiętam to mialas często problemy ze swoim, jeszcze przed ciaza. zastanow się dobrze. ja przecież niedawno tez miałam spor, ale dogadaliśmy się i jest teraz dobrze, 0 klotni, seks, pomaga mi przy malym i jak na razie ok. podstawa to komunikacja-porozmawiajcie, co was boli, czy nadal kochacie się by być ze sobą itp. Mój spi, cikeawe ile pospi, moglby zrobić dluzsza drzemke :P wlasnie sciagnelam tego baby blues i mam zamiar zaraz zobaczyć, obejrzeć ile da mi maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×