Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

No ja dzisiejsza noc rowniez uwazam za udana. Natala grzecznie spala. Po 3 chwila histeri bo brzusio bolal ale masowalam,nosilam i jej minelo. Teraz znow spi ale xa chwile czas mleczka. Mamucha-dzieki za odp. Kupilam hipp a tego nan juz sie pozbylam. Mam nadzieje ze jej pomoze bo inaczej mam isc po mleczko na recepte. Rottana-fakt dzis piekna pogoda az sie nie chce w domu siedziec ale u mnie na tym zadupiu drogi wygladaja jak potok i ciezko sie ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha - a może ty masz rzeczywiście rację?? tak sobie teraz myślę że on już praktycznie od początku pił po 90-120ml więc w koncu zaczęło mu to pewnie nie wystarczać :) a ja nie pomyślałam o tym :P jakoś ogarniam, w sumie szybko minął ten tydz ale już sie nie mogę doczekać jak wróci, trzeba nadrobić co nie co :P a twój już w domku pewnie - to mile spędzonego dnia życzę :D brzoskwinka - ja mojemu też podawałam z hipp rumiankową jak skończył tydz... rottana - mój synek też ładnie noc przespał, spał w sumie do 7.30. ja sie już umówiłam do fryzjera na farbowanko bo chciałam na chrzciny mieć takie ładne ale dop za m-c mam nadzieje że wytrzymam z tymi moimi włoskami. noo właśnie w pogodzie tak pokazują a u nas (w wielkopolsce) jak narazie ponuro :( niby w ddtvn mówili że po południu sie przejaśni - oby ale i tak widzę że wiaterek jest, wczoraj nie było :) no ale my i tak na spacerek wyjdziemy :D taki malutki nagrobek to pewnie aż tak dużo nie bedzie kosztował co?? chociaż czasem cenią sie wiecej za małe niż większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko-po jakim czasie bedzie widac czy zmiana mleka pomogla? Wiem ze zmienialyscie mleko i jak wasze maluszki reagowaly na zmiane? Zadnych boli itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak181 -> też mam takie obawy co do porodu i w ogóle co będzie potem. Najbardziej obawiam się tego, że ktoś coś zawali w trakcie porodu i będą nieprzyjemne konsekwencje. Na razie mam dwa szpitale upatrzone. Jeden prywatny, ale mogę w nim rodzić na NFZ. Drugi państwowy, ale bardzo dobre opinie o nim słyszałam no i bliżej mnie. Jeszcze żadnego z nich nie oglądałam, ale trochę czasu do czerwca mam. A mnie dziś wena na sprzątanie wzięła :-) Późnym popołudniem do lekarza idę. Ciekawe ile waży synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja u nas noc wzgledna spala do 3 butla i do 7 teraz znowu spi, dzisieszej nocy 1-szy raz polozylam ja w spiworku bo sie strasznie rozkopuje i zrzuca sobie skarpetki i b fajnie jak bym wiedziala ze to takie fajne to w zadne poscielki bym si enie bawila viola- to dawa malemu i 150 heheheh niezle bo moja 4 miesiace i tyle samo zjada :P wogole ostatnio trzoszke mniej je moze ta fala wzrostu jej minela agusia- u mnie bez zadnych atrakcji ale zmieniaj mleko stopniowo! bo bedziesz miala wtedy atrakcje : mieszaj mleczka ile Natalka zjada? ok 120? jak tak to np zrob na poczatku 3 miarki swojego dotychczasowego mleka i 1 nowego jak zobaczysz ze po 1-2 dniach jest spoko to dawaj 2-2 i na koncu wiekszosc mleka nowego a te stare to po jednej miarce az do wyczerpania i pozniej juz na samym nowym june mommy- wiec mo czujesz ja starsznie sralam po gaciach zeby przy porodzie nie bylo zadych powiklan- grunt to miec wszystko pod kontrola do samego konca, zrobic te wszystkie paciorkowce, jakies testy na cukrzyce, cholestaze itd i czekac :) kurde musze mala zbierac do neurologa a ona w pidzamie i spi w najlepsze- chyba ja w tej pidzamie zawioze- ladna jest nowa tylko troche obrzygana uciekam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamucha jak przy zmianie mleka na inne takie dajesz rady to jak zmieniam zwykly bebilon na beblion comfort to tez tak samo czy od razu daje comfort???? A co do obawy do porodu to tez nie balam sie tak bolu jak obawy ze stanie sie cos mojej malutkiej ale nie martwcie sie bo to Wam nic nie da a wszystko bedzie dobrze na pewno!!! ja teraz to i o bol byl sie bala , bo wiem co by mnie czekalo hehe aleoczywiscie nie strasze kazdy jest inny:):P:P A i znow pytanie :) bo dzwonila tesciowa i jak zawsze mentlik bo kazdy daje dobre rady ale nie oszukujmy sie ona ostatnio miala stycznosc z dzieckiem 27 lat temu!!;/ wiec ... mowilam jej ze podaje ten koperek ale specjalna herbatke z hipp granulkowa dla niemowlat bo boje sie takiej herbaty expresowej rumiankowej dla doroslych bo ona ma dopiero 2 tyg. a zielarskiego nie am tu a Ona na to ze chemia i lepiej taka herbatke podac , sama nie wiem ...(chemi wiem ze w niej nie ma ) taka zwykla wydaje mi sie nie przebadana i moze zaszkodzic bardziej , a gdyby mi przyslala z zielarskiego kwiat rumianku i koper to ktura lepsza ta z hipp grznulkowa czy prawdziwe ziola??? prosze o rade bo zbaranialam Powiem Wam ze dobrze ze mieszkam sama i z mezem podejmuje decyzje anie wcina mi sie 10 osob do wychowania , dobra jest pomoc ale chyba wole chodzic wyczerpana i niewyspana ale psychicznie zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka---> hmmm ja osobiscie to bym wolala kupic te specjalne w granulkach dla dzieci. bo jak te normalne wiesz jak podawac i jakie miarki? bo nie moga byc za mocne jak dla doroslego. ni potrafie podpowiedziec;-) nagrobek zamowiony. o dziwo nie wyszlo tak drogo bo 1000zl za wszystko. ale u nas dzisiaj pieeeeknie. zaraz ide na drugi spacerek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas brzydko i wiatr :/ chociaz Bartek byl na spacerku, ale chyba tylko z 30min. tesciowka poszla, a ja wtedy ogarnelam mieszkanie. Brzoskwinka - podawaj te granulowane z hipp, sa specjalnie przeznaczone dla takich malenstw i nie sluchaj starszyzny :P :P Moj tez ladnie spal w nocy, tylko usnac nie mogl, usnal ok 23 (jeszcze przed zrobil kupe, bo caly dzien w sumie nie robil) i potem az do 4 i potem znowu kima gdzies do 7:20. i znowu dalam mleko i poszedl w kimke. ja musialam sie ogarnac, bo do lekarza szlam. a i dostalam juz wczoraj okres. a wiecie, ze ja juz swojemu podaje 150! co 4h mniej wiecej. bo jak zje 120 to jeszcze marudny i musze jemu czasem dorabiac, a tak od razu robie 150 i od razu spokojnu i idzie albo spac albo sie bawi chetnie i usmiecha. jutro w koncu wizyta u pediatry. krostki na nozkach zostaly. ciekawe co lekarz powie, czy bedzie kazal zmieniac mleko. a i ja przeziebiona :/ gardlo boli troche i troche z noska leci, ale zaopatrzylam sie juz w gripexy, tabciny, strepsils.. i dzis ide na fitness :)) wiec zaczynam juz takie powazne odchudzanko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy wlasie ze spacerku, dzisiaj tylkko godzinka bo wieje na dworze i nie chcialam malego za bardzo ciagac zeby go nie przewialo. Zakupilam smoczek lovi dynamiczny bede dzisiaj testowala, juz wyparzone tylko maly narazie spi. Kupujemy z moim jedna mala puszke mleka bedziemy dokramiac malego raz dziennie zobaczymy czy to cos da czy to po prostu silny odruch ssania. mam pytanko, jak katmicie maluszki i podczas karmienia usnie to bierzecie do odbijania czy juz zostawiacie zeby sobie spal?Smarujecie w domu czyms buzka dzieciaczkom? czy tylko na spacery? brzoskwinka- ja narazie jade na ziolach nie kupuje tych z hippa bo maja podobno duzo cukru, ja np koper wloski sama pieje i maly z moim melkiem cos tam zawsze wyciagnie. Mamucha a jaka to byla karuzela? Bo ja sie zastanawiam nad zakupem takiej ale teraz to sie nad tym gruuuubo zastanawiam... my wczoraj zakupilismy pralke. Jeszcze czeka nas zakup lodowki i mikrofali. U nas w koncu slonko wyszlo, akurat jak ze spaceru wrocilismy noooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie rano rozpisalam i teraz widze ze nie dodalo posta;/ u mnie noc do tyłu. mały ani razu nie zasnal bezposrednio po karmieniu. lilka szybko ci ta kasa przyszla bo mowia ze jest miesiac na rozpatrzenie wniosku. nam sie dzis tez w koncu udalo zlozyc te papiery,a le wczoraj jeszcze raz nas odeslali bo mialam zle wypelnione zasw lekarskie. brzoskwinka a ten inny smok to jakiej firmy? mamucha ale szybko minelo do czwartku;) daj znac jak u neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka ten nowy to no name poprostu maz kupil w polskim sklepie a tamten to avent tylko jej nosek zatykal byl za duzy znaczy obramowka byla za duza , a okazalo sie ze smoczek byl tamten mniejszy i ten co ssa to z lateksu byla ( ta pomaranczowy smoczek) a tamten chyba z sylikonu (ten bialy smoczek) lilka herbate z kopru czy rumianku i ja zaczelam pic i podaje czesciej cyca dobre i z 30 ml. od czasu do czasu .A jutro ide do rodzinnego bo mam wizyte wiec sie zapytam o te herbatki która lepsza o te pieluchy czy dawac dodatkowa na bioderka i o witamine d jak karmie modyfikowanym , to chyba juz nie musze podawac . no nie ???? i wszystko bedzie jasne choc pewnie co lekaz to tez inne opinie , no ale coz zobaczymy co On powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u mnie dziś cieplutko:)byłaM NA pierwszym spacerku z Zuzią....spała cały czas:) teraz tez poszła śpać....dopiero bo od 9 buszuje:) nocka ok....poszła spać o 22 i obudziła się na jedzonko o 6:)cos tak po 4 stękała ale puściła kilka bączków i dalej spała tak że ja nawet ze swojego łoża nie wstawałam.Zjadła mleczko o 6 i spała do 8:40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki a ile Twoja Zuzia ma ???? nie karmisz co 3h a od kiedy wlasnie nie karmicie co 3h ???? zreszta mojato sama budzi sie jak budzikco te 3 h. ale tak pytam na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja biore do odbijania za kazdym razem ale moja mamocny sen i spi dalej na moim raminu . aledaje modyfikowane i chyba to wazne jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mam pytanko,od którego tyg. miałyście robione ktg.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula - ja dopiero chyba w 40tyg jak wylądowałam w szpitalu z powodu wysokiego ciśnienia. i potem jak leżałam przed porodem. wcześniej nie brzoskwinka - moj pediatra pomimo że karmie mm to kazał podawać wit d więc podaje, ja mojego Filipka karmię tak jak sie obudzi ale staram sie nie częściej niż co 3h chyba że marudzi to wtedy czasem dam częściej. a w nocy to budzi sie co ok. 4 godz to wtedy dostaje. teraz np. usnął już w łóżeczku i obudzi sie pewnie ok. 1 a potem gdzieś 4-5 i tak dostaje. w dzien raczej co ok. 3h lilka - w nocy mój zawsze uśnie przy butli więc odkładam go do spania na boczek, a w dzien staram sie żeby zawsze odbił. co do smarowania to ja smaruje kremem na spacerek a tak to tylko wieczorem oliwką, no i teraz tą maścią ale to ze względu na jego krosteczki głodek - wydaje mi sie że małemu na brzuszku już troszkę znikają te krostki, ma jeszcze sporo na twarzy. daj znać jak tam jutro u lekarza My też byliśmy dziś 2 razy na spacerku ale fakt był troszkę chłodny wiatr. Jutro ma być już zimniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no dzisiaj moja mała nockę prawie całą przespała, jak usnęła o 21 tak obudziła się przed 3 a później przed 6 :) co do witamin to mi pediatra kazała dawać małej D i K do końca 3 miesiąca a później samą D :) mamucha z tą karuzelą to jakaś masakra... padłabym chyba jak mi by się cosik takiego przydarzyło :/ ja małą karmię jak ona chce ale to wychodzi mniej więcej co 3 albo co 4 godziny, je już coraz więcej bo dzisiaj byłam na działce u nas szorować okna i mamie odciągnęłam mleko to 100 wypiła od razu i jak przyjechałam zaraz po jej jedzeniu to jeszcze dopchała się cycem :) ja już nie mogę się doczekać przeprowadzki ale troche mnie przeraza też przewożenie wszystkiego :/ ja dzisiaj też na spacerku byłam to wiaterek lekki był ale pogoda ogólnie ok :) moja mała niedawno usnęła ale poszłam pod prysznic to zadowolona była, nie zdąrzyłam nawet włosów spłukać a słyszę ryk :/ zanim wyszłam to ponoć zanosiła się przez chwilę... m zmienił pieluchę ja dalam cyca i śpi :P mam nadzieję że pośpi :) spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie też muszę iść pod prysznic i tak czekam aż mały uśnie już na dobre bo jestem sama i boję sie że go nie usłysze jak zacznie płakać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly jakas godzine temu zacza kwekac to go wzielam na przewijak. Odrazu do zmiany byly ciuszki bo sie zasikal, ja do zmiany pieluchy i ubranka a on w taki ryk, a raczej krzyk ze az nie wiem co mu sie stalo, zrobil sie bordowy, krzyczal i az mu lezki polecialy. Zalozylam byle jak pieluche, zarzucilam tylko koszulke szybko i na rece jak go tylko przytulilam spokoj. Az sama sie malo nie rozplakalam tak krzyczal :( asiula- ja od 38 tyg mialam ktg i juz co tydz do porodu Moje malenstwo zasnelo narazie. Znalazlam kabel do telwiec zrzuce foty i dam wam link zebyscie mojego miska zobaczyly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam na fitnesie i fajnie bylo :) najpierw troszke na silowni, nogi od razu mnie bolaly :) a potem z pilkami cwiczenia, przypomnial mi sie okres ciazy kiedy to na pilce siedzialam na szkole rodzenia i podczas porodu :) troche sie wypocilam i pocwiczylam, pewnie jutro beda zakwasy. Zostawilam na wieczor przez fitness swojego z tesciowka. wykapal go (bo kazalam :)) i teraz go usypia. jakos mu sie nie chce spac, chociaz zaczal oczy w koncu przymykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja u lekarza spoko hheheheh powiedzial ze moze miec troch problem z przekrecaniem sie na boki i na brzuch :P bo jest gruba :PPPP sie caly dzien z mezem integrowalam brzoskwinka- co do herbatki to bym dopytala pediatry ale ja tez slyszalam ze mozna zwykly ruianek a w tych granulowanych to b duzo cukru- ja malej bede dawala do wykonczeni aopakowania chyba ze wczesniej zeby pojda bo te hebratki powoduja pruchnice.....a co do mleka to bym od razu pol na pol robila a pozniej 1 miarka starego a reszta nowgo az do skonczenia strej puchy glodek- ja juz jestem po 3-cim okresie trzymajta sie! udanych nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stracha prze porodem też z tego powodu, że jestem obciążona genetycznie chorobą nowotworową. Żyję ze świadomością, że moje dzieci mogą ją odziedziczyć, więc chciałabym aby przynajmniej przez zły poród dziecko nie było dodatkowo obciążone. Wczoraj lekarz mnie trochę uspokoił, że moje zrosty nie będą miały wpływu na poród sn, a większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak jest przy cesarce. Mi blizny idą od biodra do mostka takim półkolem i czasami przy większym wysiłku mnie po prostu bolą te zrosty. Wolałabym rodzić naturalnie też z tego powodu, że drugie dziecko chciałabym w miarę szybko - przynajmniej na dzień dzisiejszy :-) Zobaczymy co będzie, jak już rozpocznę przygodę z pieluchami :-) Synek waży już 700 g. Dostałam fotki w 3D i nie mogę się na niego napatrzeć. Fajna buśka :-) Chyba zeskanuję te zdjęcia, aby pamiątka była na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
june mommy- u mnie tez jest to obciazenie genetyczne ale coz poradzic...co najwyzej n maksa pilnowac i regularnie badac. A jak na imie planujecie dac malemu? lilka (chyba ty pytalas o karuzele) - ja kupila uzywana Tiny Love http://www.tinylove.com.pl/index.php?k76,zabawki-karuzele-projektory tego typu tylko inne zabaweczki- mala ogladala ale tak umiarkowanie no i jej spadla na glowe prawie a teraz kupilam chnskie gowno: http://allegro.pl/karuzela-z-pozytywka-pluszowe-zabawki-4-wzory-i3042044680.html wzor z marchewka i krolikami i mala ZACHWYCONA!!! jak tam nocki i poranki z maluchami? U ns kleik i spiworek robia swoje bo troche lepie mala spi ale i tak 1-dna pobodka w nocy na jedzonko dzis bylo szczepienie malej i badanie ogolne-68cm i 8000g- spora dziewucha ale zaczela byc troche niejadkiem jak zje 150 to jest wielki sukces. Miala to szczepienie na nfz i wiecej lakala jak siedzialysmy w poczekalni i jak ja ubierlam a po szczpionce niewiele- spac jej sie chcilo a co do obiawow po to mala zamiast spac/plaka / temperatura lub cokolwiek siedziala zadowolona w bujaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabyGiftShop.pl
Przyszłe mamy, które powoli myślą o wyprawce dla swojego maluszka, zapraszamy do naszego sklepu z ubraniami dla dzieci. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości ubranka w niecodziennej aranżacji. Jeśli któraś z Pań szuka oryginalnych ubrań z folkowymi motywami, to oto jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje drogie, poznałam dziś kojącą moc smoka. mały nie spał od 19-24;40 a od 22 budził mnie co 20-30min. myślałam że padne, co zapadałam w głębszy sen to musiałam wstawać;/ i postanowiłam dać smoka. troche powypluwał ale w końcu zassał porządnie. ale mam do was kilka pytań- wyjmujecie smoczek jak dziecko już zaśnie z nim w buzi? po dłuższym stosowaniu widzicie jakieś oznaki przyzwyczajenia do smoka? i jak to u was wygląda? dziecko ssie i wypluwa a wy ciągle stoicie nad nim i mu wkładacie do buzi czy już na dłużej sie samo zasysa? z góry dzięki za odp bo to dla mnie nowy temat i jestem ciekawa u mnie od 8 krzyk bo mały nie może zrobić kupy. strasznie mi go szkoda:( dałam mu właśnie troche wody przegotowanej, smok do buzi i właśnie zasnął. zobaczymy na jak długo. ilkaja wlasnie mam dzis tak samo jak ty wczoraj mój też robi sie bordowy i lipa:( (ja smaruje buziala tylko na spacery) brzoskwinka napisz cotam z tymi herbatkami u lekarza bo ja sama musze jakis koperek kupic. asiulka ja mialam jakos od 29-31tygodnia moje konto ja tez mialam taka przeprowadzke ale wyobraz sobei ze dzwigalam sama z tata wszystkie rzeczy bo maz pracowal a okazalo sie pare dni pozniej ze juz jestem prawie miesiac w ciazy! ale pozniej panikowalam... june zeskanuj i nam pokaz z jedno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyska ma dziwny stosunek do smoczka- czasem nie moze bez niego zyc i tylko z nim usypa (pozije wyplowa i ja jej go zabieram) a czasem go olewa i po prostu nie chche. On jest bardzo pomocny w nocy bo czasem maluchy sie budza z potrzeby ssania to wtedy daje smoka i mala idzie dalej spac. A w ciagu dnia to raczej srednioo przydatny i raczej na chwile bo mala placze jak ma konkretny powod glodna zmeczona czy cos i smokiem jej nie oszukam. lilka- ja tylko na spacery smaruje a;antanem a chlapiecie maluchom buzke woda w trakcie kapieli? bo ja tak najpierw jej mowie HOP!...zeby wiedziala o co chodzi i woda na buzie- wole tak niz pozniej urosnie bedziemy gdzies nad woda ktos ja ochalpie a ona w ryk bo sie boi wody i nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka---> moj to lubi w dzien dyda. w tedy sie rozglada i siedzi spokojnie sam. w nocy rzadko z dydem spi. jak spi to mu nie wyjmuje. jak sam nie chce to wypluwa jak zasnie pozadnie. nie wstaje specjalnie zeby mu go zabierac. i ty tez dalej cycem karmisz nie? ja nie odczuwam jakiegos dyskomfortu z tego powodu ze ssa dyda czego najbardziej sie balam. takze spokojnie mysle ze mozesz mu dawac a zdecydowanie jest to uspokajacz;-) june mammy---> nie martw sie na zas. bedzie dobrze przy porodzie i dzidzia bedzie zdrowa. nie ma co zakladac najgorszego:-* mamucha---> czasem badziewne zabawki bardziej dzieci intereauja niz wypasione;-) moj siostrzeniec np wolal jak mu sie kapselki albo korki wrzucalo do pustego opakowania po masle niz sie bawic grzechotkami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za pocieszenie :-) Wiem, że teraz z nowotworem da się żyć, nie jest to wyrok, no ale lepiej tego nie mieć. Z resztą to już powoli staje się chyba chorobą cywilizacyjną. Jak jadę do Centrum do Gliwic, to jest większy tłok, niż podczas sezonu grypowego u rodzinnego. Co do imion to na razie jesteśmy przy Pawle, ale mojemu mężowi bardziej podoba Bruno i Iwo. Bruna już jednego w rodzinie mamy, a Iwo mi średnio się podoba. Zawsze podobało mi się imię Filip, ale siostrzeniec był pierwszy :-) A synek wygląda tak: http://cdn4.asteroid.pl/c17/a.fotka.pl/089/807/89807136_800_s.jpg?add=1362148636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wazy 5400 :D pani dr powiedziala, ze za duzo, za ma niby za duzy brzuch he ze 150ml to za duzo, zeby oszukiwac, dopajac itp ja dopajam, ale jak jemu malo? i marudzi. a uczulenia podobno ona nie widzi (i chyba rzeczywiscie juz go nie ma) tylko ma straszna sucha skore, moze po tym krochmalu?i musze czesto nawilzac jego skore. a tak ze zdrowy. i kazala mi go karmic rzadziej i mniej, no kurde dziecko jedzenia mam odmawiac? :P przeciez gruby nie jest, przynajmniej z wygladu :) i zalecila na wszystko zaszczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodek - tez jestem posiadaczka grubasa :) i olej doktorke pod tym wzgledem- c to wogle za teksty ze za gruby ze oszukiwac itd, dzieci w tym wieku nie znaja raczej akomstwa jedza tyle ile potrzebuja. Ma ci beczec glodny? jakas debilka z tej doktorki a my bylismy dzis na 3h spacerku b pogoda super, mam wyzuty sumienia bo zjdlam pizze.....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×