Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

hej ho ja tez jade zaraz ze znajomymi sie poszlajac po miescie akurat przyjechali na weekend w odwiedziny do rodzinki wiec sie z nimi spotykam bo mam teraz kupe czasu :) milego dzionka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik moczu i morfologii ok, cytomegalia hmm nie dzwonili do mnie, wiec chyba tez ok, chociaz trudno wyczytac, ale igg jest podwyzszony a igm w normie. czytalam w necie (no musialam), ze podobno jesli igg jest podwyzszony, a igm w normie, to nie ma sie czego obawiac, ze moglam przejsc w przeszlosci to zakazenie. wazne, ze sie teraz w ciazy nie ujawnilo. czekam jeszcze na wynik wr, ale kurde chyba mialam na poczatku ciazy robione, nie bzykalam sie z nikim obcym :P wiec mam nadzieje, ze bedzie ok :P chyba ze tym jakos inaczej tez mozna sie zarazic, nie wiem. Posprzatalam sobie, chyba za szybko wszystko robilam, potem zle sie czulam, ale juz jest ok, potem jade do swojego. ten biedny remontuje caly czas, jeszcze kolega go wychujal, mial przyjsc pomoc, ale niby sie rozchorowal. ta jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoswkinka - może to rzeczywiście związane jest ze zwiększonym ukrwieniem wszystkiego w ciąży = mi tak jak lilce krwawią dziąsła podczas mycia i czytałam że w ciąży to normalne... ale zobaczysz jakby sie za często powtarzało to może lepiej wybrać sie do szpitala na badania. lilka - to w tym szpitalu który masz wybrany jako pierwszy może być osoba towarzysząca czy akurat w tym nie?? fajne są te zajęcia widać - szkoda że u mnie w mieście nie ma tylko musiałabym dojeżdżać... taak zadzwoń najlepiej do księgowości i im sie zapytaj co i jak bo ja jak rozmawiam z szefową coś na temat spraw kadrowych to zawsze każe dzwonić do biura bo one są lepiej zorientowane... anusiak - masz jeszcze czas, napewno spodoba Ci sie jeszcze jakiś inny, mi teraz spodobał sie ten merc q7 - czytałam opinie i są i dobre i złe jak we wszystkich które do tej pory czytałam ale własnie zwróciłam uwagę na dł gondoli bo jednak nasze dzieci przejeżdżą w niej aż pewnie do jesieni - no chyba że na lato zmienimy już na spacerówkę głodek - możliwe że zakażenie przeszłaś w dzieciństwie albo później i nawet nie wiedziałaś :) co do wr to ja też robiłam teraz drugi raz i czytałam że w moim szpitalu wymagane są wyniki przy przyjęciu najświeższe dlatego pewnie teraz robimy 2 raz Ja dziś zakupiłam ciepłą czapusię dla synka :) taką fajną z pomponikiem :D teraz zaraz jedziemy do teściowej na kawkę a wieczorem moi rodzicie zaprosili nas na kolacyjkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola wlasnie w tym pierwszym gdzie chce rodzic osoba moze przy porodzie. Co do spraw ksiegowych nie mam nr tel bo jak ostatanio chcialam odmojego szefa to mi poiwedzial ze ksiegowe moga sobie nie zyczyc rozmowy ze mna i wszystko mam przez niego zalatwiac. A z pracy od nikogo nie wyciagne bo kazdy stoi murem z szefem- takie dupki i sprzedawczyki zeby tylko miec ciepla posadke wszystko zrobia, nawet i koloezanke z pracy podpierdziela, a za plecami gadaja na niego takie rzeczy ze ho ho... Ja wlasnie do domq wrocilam zaraz ide cos zjesc i zasluzony odpoczynek bo caly dzien na nogach, zmeczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka widać weekend i cisza na forum:)Ja wsunęłam pizze niedawno bo mój zamówił dla rodzinki i oglądaliśmy w tym czasie film o tornadzie:)Teraz idziemy kimać:)W poniedziałek jadę do szpitala oddalonego odemnie o 40km i tam się dowiem czy gdy zacznę rodzić to zostanę przyjęta i wypytam się o poród rodzinny:)Co do moczu to ja miałam jakieś ketony w nim i zleciła mi kolejne badanie.Czy to grozne??? dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedzialek badania krew, mocz i przeciwciala a w srode wizyta i kolejne zwolnienie. Faktycznie weekend i ciszaaaa. Heh uciekam spac bo jakas senna dzisiaj jestem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha rzeczywiście to aż dziwne że dziś do tej pory nikt sie jeszcze nie odezwał :) to ja będę pierwsza :D zrobiłam dziś w końcu porządek w ciuszkach synusia (mąż w pracy to co miałam robić :) ) i wnioski wyciągam takie: nie mam oprócz jednych półśpiochów i jednych rajstopek nic co mogę założyć synusiowi na nóżki - także tzreba zakupić śpiochy lub półśpiochy, za to spodenek mam tyle że pewnie nie zdążymy co niektórych wogole założyć :) no i brak kaftaników/koszulek - mam kilka sztuk, trzeba też kilka dokupić :) lilka - noo to dobrze że akurat w tym który masz wybrany jako pierwszy może być osoba towarzysząca :) oby tylko miejsca były - ja to sie nawet nie zastanawiałam nad tym że może nie być miejsc w tym moim szpitalu :) ale kurcze jak one mogą sobie nie życzyć tel. od ciebie?? w końcu masz prawo sie dowiedzieć w swoich sprawach - szef wszystkiego nie wie... a może w necie poszukasz nr do nich?? to jest jakieś większe biuro?? moja szefowa nigdy nie broniła nam kontaktu z księgowymi, czasem nawet wolała jak same z nimi rozmawiałyśmy niż ona miała to robić :) noo to widzę że koleżeństwo z pracy też miałaś nie za specjalne... kamilki - mój szpital też jest ok. 40km ode mnie - mam jeden 16km ode mnie ale tam nie chce rodzić. czy cie przyjmą - to nie mają wyjścia, ty masz prawo rodzić tam gdzie chcesz (tak ostatnio czytałam), a co do porodu rodzinnego to wejdz sobie na stronę: http://www.gdzierodzic.info/ i tamn sobie odszukaj ten szpital. ja mój znalazłam i jest wszystko opisane o warunkach i wogołe min. o porodzie rodzinnym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - co do tych ketonów to niestety nic niewiem ale może poczytaj w necie, może coś będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głodek pisałam wcześniej że w tej gazecie m jak mama pisało że znieczulenie jest za darmo, weszłam właśnie sobie na stronę (powstała w październiku 2012 więc aktualne)i tam znów pisze że bezpłatne jest tylko we wskazaniach lekarskich ana zyczenie pacjentki jest płatne... tu masz tę stronę: http://www.gdzierodzic.info/placowka/1057

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi oczywiście o szpital na madalińskiego :D bo nie napisałam we wczesniejszym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola powiedzial tak moj szef odnosnie kontaktu z ksiegowymi ze one moga sobie nie zyczyc a jak jest naprawde to nie wiem. W sumie to mam tel do jednej laski z wawki ktora pracuje w jednej z placowek firmy i w sumie molabym do niej zadzwonic i sie zapytac. Co do kolezenstwa w pracy- dopoki ja tam pracowalam to oczywiscie na moich zmianach ja bylam super a nie wiem co sie dzialo po za moja zmiana. U mnie byla dzisiaj mama wiec dlatego nie pisalam nic caly dzien a teraz ja juz odprawilam do autobusu wiec mam czasu duzo :) moj ratuje swiat wiec tez go w domu nie ma pewnie dopiero jutro wroci. Ja jutro ide na takie warsztaty dla kobiet w ciazy i mlodych mam. Bedzie poruszany temat bezpieczenstwa, laktacji, karmienia piersia, wyboru fotelika samochodwego itp rzeczy zwiazane z ciaza i porodem oraz pierwszymi miesiacami zycia dziecka. Oprocz tego kazy dostanie upominki oraz bedzie do wygrania nagroda glowna :) Oczywiscie wszystko jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale tu cisza dzisiaj chyba wszystkie gdzies wyjechaly, albo maja jakies rodzinne niedziele i nie maja czasu nic naskrobac :) moj maly mnie wlasnie przed chwilka piescia bil :P tak sie rozciagal ze w dole brzuszka tak bardziej na bokach widzialam tylko wielka przesuwajaca sie gulę :) słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laski. ja wchodzilam kilka razy ale jakos mysli nie moge pozbierac zeby cos napisac... jutro rozprawa i zaczelam sie troche denerwowac... wiem ze nie ma czym sie denerwowac bo bedzie dobrze i w ogole ale sam proces jest dla mnie "ekscytujacy". nigdy nie bralam udzialu w rozprawie a tym bardziej jako oskarzyciel posilkowy i nie wiem jak to wszystko bedzie wygladac na prawde. raczej taka prawdziwa rozprawa nie bedzie wygladac jak "sedzia Anna Maria Wesolowska" :-D viola---> pamietam ze sie pytalas o pranje, nie zakurzyc to sie nie zakurzy:-) nasze rzeczy miesiacami tez leza w szawkach i nic im nie jest:-) jak szawki dobrze pozamykane, ciuszki poprane i poprasowane to i za miesiac wyciagniesz i beda pieknie swierzoscia pachnialy:-) za duzo rzeczy bedzie do roboty w grudniu zebym jeszcze pranie i prasowanie miala na glowie:-) a w grudniu moze wszystko sie zdazyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola co do Madalinskiego to znieczulenie teraz jest za darmo. bylam na tej stronie gdzie rodzic i tam sa pewnie dane nieaktualne, chyba od listopada dopiero zmienili, ze bezplatne, bo nawet jak zjedziesz na dol i przeczytasz opinie - komentarz rodzacej to napisala, ze juz bezplatne i take na stronie szpitala jest to napisane, ze bezplatnie. zreszta bede jechala niedlugo do tego szpitala to sie upewnie :) No ja bylam weekend u swojego, juz za tydz bedzie skonczony remont chyba, wiec tuz tuz bede sie przeprowadzac.w koncu,bo wlasnie trzeba wszytsko posprzatac,poukladac,poprac te rzeczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde szkoda, ze te warsztaty akurat sa we wtorek, bo mam wtedy ta szkole rodzenia, a tak bym poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka - no w sumie mógł tak powiedzieć specjalnie żebyś nie dzwoniła do nich i nie zadawała za dużo pytań... skoro możesz jakoś sie z nimi skontaktować to ja bym nie czekała tylko dzwoniła. Fajne takie warsztaty - szkoda że mieszkam w małym 8 tys. miasteczku i najbliżej do Poznania mam 65km... bo u nas nie ma nic z takich rzeczy... rottana - no pewnie że będzie dobrze :D a jak ma być :) :) ja też jestem ciekawa jak taki proces wygląda - napweno to ekstytujące przeżycie ale i stresujące jednak też... no masz racje, nasze rzeczy też leżą tyle czaSU w szafach. ja już dziś je poukładałam w komodzie i biorę sie za pranie niedługo :) głodek - aa widzisz to komentarzy na dole nie czytałam :) no to dobrze że jest za darmo bo juz sie przestraszyłam że cie w bład z tą gazetą wprowadziłam :D noo to teraz tylko czekać kiedy remont skończony i sie przeprowadzać - ale ty sie za dużo przemęczać nie będziesz mogła przy sprzątaniu :) u nas popołudniu był męża brat z bratową na piwku, później poszliśmy sie przejść :) mój synek już 2 razy dziś miał czkawkę - w sumie to dziś tak napewno byłam pewna że to czkawka a mój to ręki od brzucha odłożyć nie mógł tak mu sie podobała ta jego czkawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuje sie do wyjscia. stresa mam... noc nieprzespana... 1000 mysli w glowie... rozpamietywanie wzystkich szczegolow... oj bedzie ciezko znowu o tym opowiadac ze wszystkimi detalami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilka 1987
sluchaj jak nie masz numeru do kadr/ksiegowosci to wyszukaj w google swego pracodawce w wawie.musi miec podana strone i numer telefonu.na pewno bedzie tam numer telefonu do pracy.jezeli bedze to tylko numer na centrale to prosisz o polaczenie do kadr/ksiegowosci i bez problemu polacza.(ewent.prosisz o bezposredni numer)na tego buca nie ogladaj sie.wg.mnie oszukal cie z tymi skladkami.jak nie zrobi korekty to wyzszego macierzynskiego nie dostaniesz.ja nie prosilabym o wyrownanie i nie doplacala mu,tylko postraszylabym go PIP,sadem pracy i doniesieniem do glownej siedziby.kasa nalezy ci sie jak psu bud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dupa... właśnie leże i się stresuje... naszło nas kuźwa mać na seksik z rana... wydawało mi się że jest bardzo deikatnie..... a tu klops.. zaczęłam krwawić... łóżko zaplamiłam, sporo tej krwi było.....pobiegłam pod prysznic... matko nogi jak z waty, myślałam że padnę :/ zadzwoniłam do lekarza od razu, powiedział że to się zdarza czasem, żebym łyknęła magnez i poczekała, jeśli nie przestanę plamić w przeciągu jakiś 3 godzin lub się nasili to mam przyjechać do niego :/ dziewczyny co ja przeżywam... matko.... aż się boje wstawać z łóżka na siku :/ mam nadzieję ze będzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - trzymnamy kciuki - wiem że już tego nie przeczytasz ale my Ciebie tu wspieramy. Dziś jak mój wstawał rano do pracy to myślałam sobie o tobie - jeszcze jakiś czas temu pisałaś że masz wyznaczony termin rozprawy i wydawało sie to tak długo a to już dziś!! Trzymaj sie!! moje konto - wszystko będzie dobrze (niepamiętam czy Ty ale któreś już miały tu takie przygody że po seksiku plamiły), poleżysz i napewno przejdzie. staraliście sie delikatnie ale pewnie masz tam wszystko bardzo mocno ukrwione skoro tak sie stało. Ile czasu jeszcze do tych 3 godz?? wyobrażam sobie że jak sie musisz czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana trzymamy kciuki za Ciebie.. nie stresuj sie kobietko, wiem, ze latwo mowic, trzymaj sie tam. Moje konto - ja tak mialam, ze po seksie mialam plamienie, ale male, troche na wkladce i na papierze, pobiglam od razu do lekarza tez. teraz juz nie mam seksu, wole juz przeczekac, zreszta moj tez po tym nie chce bardziej. nie martw sie, pewnie to tylko plamienie po tym seksie ze wzgledu na bardzo delikatna pochwe :) Viola nom nic nie moglas mnie wprowadzic w blad, bo w gazecie tej rzeczywiscie tak jest napisane :) Dokupilam dzis na allegro ta mate do wanienki, ochraniacz pod przescieradlo do lozeczka, przy okazji 3 pieluchy tetrowe i gaziki u 1 sprzedawcy. Nom sprzatac to za bardzo nie bede mogla, ale tak powolutku powolutku cos porobie, mama mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby do 3 godzin już niedługo ale wydaje mi sie że jest ok, powiedział że gdyby się krwawienie nasiliło albo doszły do tego bóle to mam przyjechać do niego... narazie leże, byłam siku to coś na papierze jest ale to chyba pozostałości... bo rano trochę tej krwi było.... :/ ja właśnie muszę zajrzeć na allegro bo uświadowmiłam sobie że już coraz bliżej porodu, nawet koszuli nocnej nie mam żadnej... masakra jakaś... rottana trzymam kciuki :) daj znać jak będziesz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluszka czujesz moje konto? to wszystko ok. proponuje do konca unikac seksu a korzystac z innych pieszczot, zeby uniknac tego stresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała buszuje w brzuchu to jestem spokojniejsza :) chociaż zauważyłam że ma takie akcje że potrafi nie ruszać się przez pół dnia a później to nadrabia :) czasem juz zaczynam się martwić :P i jeszcze na dodatek wczoraj pierwszy raz w zyciu miałam zgagę.... nigdy jej nie miałam, jacie jakie to nieprzyjemne uczucie... współczuje niektórym jak się już z nią zmagają od jakiegoś czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottan
hejo. jestem juz po... ugh troche stresu bylo ale pierwsza rozprawa juz za mna. na szczescie sedziego mamy po naszej stronie. zebyscie widzialy jakie miny sedzia napiepszal jak Dudek skladal zeznania:-D z gory jest przegrany:-D Dudek nie przyznal sie, zlozyl wyjasnienia ale na pytania nie zgodzil sie odpowiadac. dla mnie sedzia krzeselko skabinowal ale i tak wolalam zeznawac na stojaco. moj jak zeznawal to byl twardy do chwili jak mecenas zapytal sie go jak trzymalam sie po smierci Wiktorii. oczy dostal czerwone. nastepna rozprawa 10 grudnia. nasz mecenas wystapil o odszkodowanie w wysokosci 350tysiecy!!! jak ja to uslyszalam to kopara mi totalnie opadla... jestem w domku juz ale musialam sie polozyc teraz bo z tego wszystkiego brzucho mi stwardnial. wzielam no spe i musze troszke odpoczac... moje konto---> jak sie czujesz? plamienie ustalo? glodek---> a no co raz blizej rozwiazanie niz dalej:-) musze wyslac to na pomaranczowo ten jeden raz bo cos nie moge dodac postu ze swojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - noo to najważniejsze że już po!! ta następna rozprawa już pewnie będzie ciut mniej stresująca bo wiesz mniej więcej na czym to wszystko polega. zobaczysz wszystko będzie dobrze - WYGRACIE nie ma innego wyjścia!! a jak już sędzia jest wam przychylny to tym bardziej :) 350tys to kupa pieniędzy ale za te wszystkie krzywdy sie Wam należy... :) teraz odpocznij bo na dziś już sie dosyć zestresowałaś :) moje konto - he he jak malutka buszuje to napewno wszystko ok, ale rzeczywiście do końca coraz bliżej to lepiej sie od seksiku wstrzymać :D o ile dacie radę :) mojemu pokazałm ostatnio artykuł żeby nie rezygnować z seksu do samego końca ale on stwierdził że sie boi i woli w inny sposób sie poprzytulać :D głodek - to jakieś zakupki kolejne dokonane he he :) ja dziś kupiłam koszulkę i śpioszki w sklepie, byłam w lumpku ale nic ciekawego nie było, same body a bodów mam kaurat dość... ale u nas dziś pochmurno, już wygląda jakby było ok. 16... mój zaraz z pracy wraca idę dokończyć obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam jechac na te wrsztaty dzisiaj ale chyba sobie odpuszcze bo sie nie za ciekawie czuje. jestem pslabiona, senna, chyba mam lekki stan podgoraczkowy. Wyleze sie w lozku bo nie chce sie rozchorowac. Ja kupilam dzisiaj w lumpku spiworek, bardzo ladny wyglada jak nowy za 3 zł i jedne spiochy welurowe. Byla jeszcze fajna bluza polarowa ale miala jakas plamke i sie balam ze sie nie spierze bo jakas dziwna byla. Znalazlam nr do ksiegowosci, dzwonilam ale kobieta ktora sie opikeuje moim regionem akurat na urlopie jest, ale na szczescie jutro wraca. Wiec jutro bede dzwonila zobaczymy czego sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana gratuluje teraz to juz z gorki, daj popalic dupkowi! moje konto a Ty jak sie czujesz stres juz opadl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> no teraz to bede wysluchiwac tylko zeznan innych swiadkow i ewentualnie zadawac pytania (mam takie prawo bo wystepuje jako oskarzyciel posilkowy). lilka---> o to faktycznie lepiej zrezygnowac i w wyrku polezec. kuruj sie co by dalej chorubsko nie postapilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×