Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rottana

przyszłe mamusie 2013r. Zapraszam:)

Polecane posty

papi - no to super że z wózkiem sie wszystko udało :) teraz zostały już do kupienia ostatki... ja też byłam wczoraj w galerii i wcale dużo nie chodziliśmy ale ja jak idę to już w tyle zostaje i wogole tak jakoś "człapiąco" :P wiec chyba juz większe wyprawy to dla mnie też nie :) rottana - no suuper szwagierka - nie ma co!! w gościach jest to myśli że będzie ugoszczona, a że ty jestes w ciąży to co tam... tu nawet nie chodzi najbardziej o ciąże ale sam fakt, skoro sie do kogoś przyejżdza w gości to chociaż sie stara pomagać, wypada zapytać w czym pomóc a jak do tego dochodzi jeszcze nasz stan to już wogóle. takie jest moje zdanie! no ale widocznie ona ma inne podejście - masz rację posprzątaj po sobie i menie, może coś ją zastanowi wtedy :D Ja też sobie dziś myślę - jak spojrzałam na mój suwaczek - już 35tc.. jaaa nie mogę tak mało nam zostało i będziemy z naszymi szkrabami :D mój też sie teraz tak wierci i przeciąga jak niewiem, wydaje mi sie że teraz za każdym razem kiedy usiądę i mam chwilkę spokoju to synuś 'ożywa' :) aaa i jednak staje na tym że będzie Filip - nasz malutki Fifi :D :D ja w tym tyg biorę sie za pranie dla niego ciuszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola---> wiesz gdyby to jeszcze tak wygladako ze ona przyjechala w "gosci". nie mieszka z nami nagle od 3 miesiecy, a zostaje tutaj na kilka dni rzeby byc na miejscu w miescie bo jej kolezanka z Anglii przyjechala i nie ma kto jej wozic tam gdzie teraz mieszka na wies takze wiesz... jakby ktos przyjechal na tydzien z rodziny kto mieszka daleko i w ogole zadko sie widujemy to nawet bym nie pomyslala o tym zeby zmywal po sobie gary:-) takiej osobie raczej staram sie "uslugiwac" :-D maly Filipek:-) fajne imie:-) gdybysmy nie mieli wybranego imienia to bym sie zastanowila czy nie sciagnac:-D papi---> to jaki wozeczek w koncu kupiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano :) u mnie standard :) mala zaczyna byc bardziej kumata- zaczyna sie usmiechac i reagowac na zaczepki i ogolnie robic sie bardziej komunikatywna, spanie jej sie tez zaczyna klarowac czyli w ciagu dnia spi troche mniej je zadziej ale wiecej a zaczyna przesypac cala noc (daje jej jest o ok 12-1 w nocy pozniej o ok 6-7 takze spoko co do skurczy to z tego co wiem (i ja mialam tak dokladnie) to jest tak: od ok polowy ciazy moze twardniec brzuch i sie "spinac"- ja tak mialam jak np gdziesz dluzej szlam albo sie troche przemeczalam, zdarzalo sie ze sie zatrzymywalam masowalam brzuch i gleboko oddychalam a jakies osoby sie zatrzymywaly czy wsyztsko ok i czy nie trzeba pomocy- zw babki z wozkami :) skurcze przepowiadajace u mnie byly takie ze twardnial brzuch i bolalo jak na okres ale na maksa nieregularnie (gin mi powiedzial ze jak bedzie to pow 10 w ciagu dnia to musze to jemu zglosic) i to sie ciagnie do konca ciazy- ogolnie irytujace bo te bole na okres sa coraz mocniejsze i bardziej niepokojace oczywiscie :) porodowe- bol jak na okres ( b mocny ale do wytrzymania) + bole w krzyzu ( dla mnie to bylo najgorsze- napierdala na maxa)- wszystko to regularne np co ok 3-5 min i trwa ok 40 sec jak was zlapia skurcze to sprawdzajcie z zegarkiem co ile sa- jak sa nieregularne to na 100 przepowiadajace heheh dodajcie do tego saczenie sie lub "rozlanie" wod plodowych /;) i odpadniecie czopa aha i na koniec zdarza sie ze sa plamienia ja tak mialam) bez stresu bo to ponoc norma dopiero jak jest na maksa krwawienie to jest lipa ogolnie bedzie wesolo ciesze sie ze ogolnie u was jest wszytsko ok aha! ja mialam te pierdolona cholestaze wotrobowa - jak poczujecie jakiekolwiek swedzenie (glownie nogacha rekach i nogach) to robcie badanie pod tym kontem- bo to kurwstwo wielokrotnie jest bezobawowe a niebezpieczne dla dziecka wymadrzylam sie na maksa :) powodzonka dziewczynki, caly czas sledze wasze posty ale mowie u mnie bez zmian i nie bede non stop pisac o tym samym- zreszta same zobaczycie juz niedlugo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - no wiadomo, są goście i "goście", ale szwagierka to akurat ktoś na tyle bliski że wraz ze swoim przyjazdem nie musi robić sobie z Waszego mieszkania hotelu w którym sie po nim posprząta itp... a ktoś z dalszej rodziny jesli miałby przyjechać to napewno nie 'zwalał by' sie wam na głowę m-c przed porodem bo wiedziałby że ciężko będzie już tobie i wogole :) także sam fakt tego jak ona postępuje to trochę dziwne... no ale cóż - kilka dni szybko zleci i znów zostaniesz ze swoimi mężczyznami - jednym w brzuszku a drugim obok ciebie :D to fajnie że imię ci sie podoba, mój od początku sobie takie upodobał i tak naprawdę to nie dał sie na inne wogole przedkonać :P ale mi też sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze mam pyt - czytałam gdzieś o smarowaniu brodawek już przed porodem np. bepanthenem - słyszałyście o tym?? ze to niby pomaga potem, alby nie były takie wrażliwe i poranione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola koniecznie smaruj... Ja tego nie robiłam i niestety na początku przez tydzien umieralam z bólu bo miałam tak poranione brodawki przez Mery. Teraz już jest ok bo Młoda ma 4 miesiące ale na początku był dramat także polecam hartowanie. A ja chciałam sie pochwalić ze niedługo ruszam z nowa marka ciuchów dla mam (w ciazy i karmiacych) i dzieci ;) kolekcja sie już szyje :) a takiego powera dało mi macierzyństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki. czas wstawać:P viola---> mi położna zaleciła żeby smarować brodawki i sutki zwykłym kremem do piersi. i lekko masować sutki i brodawki całą ręką (dobre zajęcie dla naszych menów:P:)) i kupić sobie maltan. to krem właśnie na pękające brodawki ale zacząć to stosować jak zacznę karmić. tego nawet zmywać nie trzeba przed karmieniem, albo purelan ale jest to to samo tylko że dużo droższe i wg niej się nie opłaca bo ma te same właściwości i jest tak samo dobry jak maltan. nastał nowy tydzień więc trza aktualizować naszą tabeleczkę:P STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............35. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............33 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27..... .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola-ja wlasnie uzywam maltan w formie okladow pod stanik. Ale mi to wyplywa tyle siary ze brodawki takie dziwnie suche sie zrobily i dlatego wole smarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana- skads znam taka sytuacje z bratowa :P moj brat jak przyjezdza do mnie ze swoja dziewczyna to tez uwazaja ze ja wszystko za nich zrobie a nawet po jednej nocce u mnie to mam rozpierduche w domu i musze po nich cala chate sprzatac :/ ale co zrobic..lepiej przemilczec :P a wozek taki: http://allegro.pl/ultralekki-elipso-2013-babyactive-3w1-gratisy-24h-i2788762636.html wczoraj go rozlozylam w domu i moj york nie wiedzial o co chodzi :P siedzial na kanapie i patrzal z przerazeniem co to jest :P Posprzatalam, teraz czas siebie ogarnac i cos bedzie trzeba wymyslec zeby dzien minal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i aktualizuje :) STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............35. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27.... . .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............36. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 34........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27.... . .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi---> superowy ten wózeczek!!! jakbym miała większą kase to wzięłabym coś w takim stylu. śliczny:) kamilki---> jak się czujesz słońce? bóle ustąpiły? jeszcze kilka dni i do lekarza. w piątek tak? ja ide w czwartek:) a jeśli chodzi o dzisiejsze plany to pranko 2 puszczone, zakupki zrobione, teraz chyba będzie prasowanko, potem gotowanko, później to już mój men będzie to się wypluszcze i będziemy się tulić i oglądać coś:P hehe:P taki jest mój plan na dzisiaj:P no a jutro na nieszczęsną krew przejde się w końcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pierdziele... pranie zrobione, rozwieszone, rzeczy Bartka poprasowane, groch sie gotuje a mi.... już nic sie nie chce... wyczerpałam moc... a musze poskładać rzeczy małego no i przede wszystkim obiad zrobić... ugh... chyba jednak za wiele rzeczy chciałam dzisiaj zrobić... a i w pokoju ogarnąć i swoje rzeczy poukładać. nieeee... dzisiaj nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papi - ten własnie wózek oglądaliśmy z moim w sklepie w tym kolorze Grey Jeans - tylko że w sklepie kosztował 1600 bez fotelika... Bardzo nam sie spodobał ale niewiem własnie jak to będzie z kasiorką w grudniu bo wtedy chcemy go kupić. chciałam przeznaczyc tak 1000zł na wózeczek. Zobaczymy, narazie na oku mamy tego Merc Q7 Deluxe http://allegro.pl/wozek-gleboki-baby-merc-q7-deluxe-fotelik-i2793990468.html kolor jeszcze do końca nie wybrany :) rottana - plan na dziś superowy :) :) ode mnie niedawno wyszła koleżanka z pracy, była na kawce, ide sie wziąż za łazienkę bo w sobotę mi sie nie chciało juz po powrocie z bydgoszczy a potem obiadek bo mąż z pracy wróci :D hmm to chyba zacznę to smarowanie - chociaż ja codziennie samruję piersi kremem na rozstępy ale jakoś specjalnie na brodawkach sie nie skupiałam... nie mam żadnego kremu do piersi wiec jak już kupię to pewnie ten maltan i pewnie jedną tubkę wysmaruję już przed porodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: nick......................cykl starań................ostatnia @ dreaminggirl................3........................17.0 5.2012 Lorealka .................... 2 ...................... 07.07.2012 ZAFASOLKOWANE: Nick......cykl starań......termin porodu.........tydz. ciąży.......płeć.. kamilki09..........3lata........25.12.12..............36. ......dziewczynka rottana............6............30.12.2012............36. ...........chłopiec Głodek 86.......2lata..........03.01.2013............34........... chłopiec viola150...........8............ 06.01.13.............. 35........... .chłopiec milanjass...........1............6-8.01.2013...........23 ..........chłopiec Papi88...............1...........17.01.2013............34 ...........chłopiec agusia18204.....................20.01.2013...........30 .......dziewczynka moje konto .......6............22.01.2013.............31......dziewczyn ka lika1987.............7...........30.01.2013............29 ...........chłopiec brzoskwinka2220...2..........10-.02.2013...........27.... . .dziewczynka mini93............................12.04.2013............1 7................. anusiak181........1..............29.04.2013...........17. ................? qazwsx1991.......1.............03.05.2013...........16... ............. MAMUSIE: Nick..........data porodu........waga......wzrost........imię........... mamucha83......18.10.2012.....2600.......51......Matylda< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki:) rottana bóle ustąpiły,mała się wierci i to intensywnie także mam nadzieję,ze jest ok:)Ale takie dziś mam skurcze pipki,nie są jakoś strasznie mocne ale odczuwalne.I zwiększyła mi się wydzielina z pochwy.....taka gęsta. Niewiem dlaczego.I dziś wyczytałam w swojej karcie ciąży gdzie są objawy.....GBS (+) czyli,że mam te bakterie paciorkowca.Dlaczego ona mi o tym nie powiedziała,przecież dziecko przy porodzie może się tym zarazić. Będę musiała przy porodzie powiedzieć im o tym,żeby mi dali antybiotyk by mała się nie zaraziła:(Kurcze następny problem:( Dzwoniłam dziś do szpitala gdzie chcę rodzić i wymagana jest szkoła rodzenia by mój mógł być przy mnie.Więc pogadałam z babką od szkoły rodzenia i powiedziała mi,żebyśmy przyszli na jedno spotkanie i załatwimy z nią wszystko....80zł i po kłopocie.Najlepsze jest to,że w tym szpitalu od 14 do 20 grudnia porodówka zamknięta bo dezynfekcja.Jak się małej zachce w tym czasie na świat przyjść to muszę do innego szpitala....zobaczymy:) rottana no właśnie,wydaję mi się że za dużo bierzesz na siebie jak na jeden dzień.Nie przemęczaj się....rozłóż sobie pracę na dwa dni a nie wszystko w jeden.Odpoczywaj:)Daj znać jak tam będzie u Ciebie po wizycie u gin....ja idę w piątek:) papi świetny ten wózek ale kasa też nie mała.No mnie chyba nie stać na takie cacko,a przynajmniej troszkę szkoda by mi było kaski na ten wózek.Ale jest naprawdę świetny:) viola ja chyba też zacznę smarować brodawki.Macie już siarę bo ja nic.Czuję,ze mnie pobolewają ale nic się z nich nie wydobywa hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a właściwie co takie skurcze pipki mogą oznaczać???bo tak leże i caraz bardziej je odczuwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoniłam szwagierke do garów a co:P a ja se zrobiłam przerwe na kawke:P hihi;] kamilki---> chodźbym chciała to wszystkiego nie zrobie bo padne:P ja siare mam od daaaawna, jakoś na początku 2 trymestru już miałam. ale tak jak kiedyś pisałam to że nie ma siary nie oznacza że laktacja będzie opóźniona. viola---> tylko maltan jest typowo do brodawek i sutków, nie na całe piersi. to jak się smarujesz to się smaruj tak jak do tej pory tylko nie pomijaj brodawek i będzie dobrze. mi położna tłumaczyła że to wszystko czy będziemy pokaleczone czy nie zależy od dzidzi i sposobu przystawiania do piersi. ja mam sutki zbyt podrażnione żeby je jeszcze smarować i pocierać dla tego nic z nimi nie robie:) smaruje czasem tylko piersi, ale to jak mnie rozbolą to kremik idealnie się nadaje do masowania. 5 minut i ulga , czasem mam wrażenie że mam piersi tak mocno zbite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki--> zegarek w rączkę i mierz odstępy i ile trwają. albo są to skurcze które skracaja ci szyjkę macicy albo... no lepiej jeszcze niech se mała posiedzi. także pomierz i daj znać. spisuj wszystko na kartce. jak się nasilą to dzwoń odrazu do lekarza swojego. no i weź no spe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viola- u mnie kosztowal 1500 z fotelikiem...sponsorem byl moj tata wiec dlatego sobie pozwolilam :P hehe a ten baby merc tez fajny jest :)) zreszta jak bylam w sobote swoj kupowac to patrzalam na inne i ogolnie wszystkie sa mega podobne do siebie :) Powiem Wam ze coraz mniej sil mam :P bylam na spacerze z psem i padam :/ wogole denerwuje mnie juz ubieranie butow :P chcialabym zeby juz bylo po wszystkim... musze sie zaraz wyszykowac bo do kumpeli jade na pogaduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki - no wychodzi na to że to GBS masz dodatnie, ale czemu ci gin nic nie powiedział?? oni w szpitalu i tak bedę oglądać twoją kartę ciąży wzdłuż i wszerz pewnie więc zobaczą ale na wszelki wypadek im powiedz no i zapytaj swojego lekarza w pt o to. a te skurcze to ja niewiem, zrób tak jak rottana pisze - zmierz odstępy pomiędzy nimi, oby to nie były jeszcze te właściwe żeby sobie malutka jeszcze w brzuszku posiedziała. ja teraz mam mniej tej siary, wcześniej też nie miałam dużo ale zawsze wieczorem na staniku plamki miałam a teraz nie zawsze... oby to nie oznaczało że będe miała mało pokarmu :( rottana - noo a co - niech szwagierka trochę popracuje :D no no rozumiem że maltan jest do brodawek, ale mówisz ze tym na rozstępy mogę też brodawki traktowac?? to narazie nie będę kupować tego maltanu a smarować będę tak jak do tej pory wraz z sutkami papi - masz rację te wózki są bardzo do siebie podobne i różnią sie naprawdę niewiele po za ceną, może wagą i kształtem głównie spacerówek :) he he no niestety to juz nie ta forma co na początku - musimy więcej odpoczywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dzis powrocilam do domku to i napisac moge. Moj remontowal oczywiscie w weekend, idzie to jak krew z nosa, bo biedny sam robi, ale juz koncowka, kazdy juz ma dosyc tego brudu i mojego mi szkoda, bo tylko pracuje, a w week remontuje.. Wczoraj mialam ciazka noc. nie dalam swojemu spac. jak sie przekrecalam z boku na bok to mnie przy pepku bolalo - tez tak macie? a to zoladek zaczal mnie bolec, masowalam brzuszek i przeszlo, potem dziurka w nosie mi sie zatkala i nie moglam przez nos oddychac :P ale w koncu jakos zasnelam jak juz moj prawie do pracy wstawal. Rano jeszcze dzis z kolezanka pojechalam do tego szpitala na Madalinskiego. zle sie jakos czulam, a to slabo mi sie robilo i ogolnie tak do dupy. Szpital na Madalinskiego super-super warunki,mam nadzieje, ze i opieka taka dobra. polozne byly bardzo mile, zreszta juz od wejscia nawet szatniarz mily :) ale chodzi im pewnie o kase, bo mozna wybrac sobie polozna do opieki indywidualnej za 1500 zl :) szkoda mi kasy :) pokazala nam sale porodowe, zapytala na co jestesmy chore, troche powiedziala i juz. ale wrazenia pozytywne i tam pojade. jak wrocilam do domu to padlam, zjadlam i padlam spac. jakos strasznie zmeczona bylam. ale prasowanie tez mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skurcze raz przechodzą a za dwie godzinki znów mam.....ale takie nieregularne.A teraz sie położyłam bo boli mnie kregosłup jak na miesiączkę.Oby to jeszcze nie ten czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki dawaj znać jak się czujesz :) ja leżę, jakoś dzisiaj ciężki dzień... w nocy spać nie mogłam... teraaz bym się przespała ale boję się że w nocy nie usnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czuję się ok....chociaż skurcze dalej mam nieregularne i już takie delikatne.Leże teraz i oglądam z moim seriale:)masuje mi brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilki---> dobrze ze ustepuje ale pamietaj ze w kazdej chwili moga sie rozkrecic. ja na twoim miejscu skontaktowalabym sie z lekarzem i nie czekala na piatek. zdecydowanie sa to skurcze przepowiadajace a nigdy nie wiadomo czy skonczy sie to porodem czy nie... a bierzesz no-spe? a ja mam dzisiaj dosyc, mam hujowy humor przez tesciowa, wiecej nie gotuje ani jej prania nie wstawie. staram sie, robie a ciagle jest cos nie tak. pierdole... a to schabowy nie tak usmarzony a to marchewka za cienko pokrojona. no dzisian dalam dupy bo zupe zrobilam od dupy strony ale wyszla smaczna tylko kosci byly nie dogotowane bo zaczelam nie od rosolu (nie wiem dla czego) tylko wstawilam groch z gnatem i jakos tak sie zasiedzialam i groch mi sie rozgotowal zanim dodalam wloszczyzne:-D no to odcedzilam groch, wywar zostawilam wrzucilam wloszczyzne do niego, swiezy groch i robilam dalej jakby nic sie nie stalo tylko nie wrzucilam tych gnatow zeby sie dogotowaly i juz uslyszalam glupi komentarz ze na nastepny raz ugotuje mi wywar dzien wczesniej:-/ jakbym kurwa rosolu nie potrafila zrobic... nie wiem porabalo mi sie ale to juz ze zmeczenia podejzewam ake wyszlo smaczne a ze gnaty nie dogotowane... trodno mogla nie obgryzac. pierwszy raz cos takiego zrobilam... albo tekst z praniem. widze kobita ma caly kosz prania no to jak piore swoje to co mi zalezy jej wstawic i juz " czy swetrow jej nie sfilcowalam? czy dodalam plyn do plukania?" kurde wychodzi na to ze prania tez nie umiem zrobic. dla tego pierdole, nie gotuje, nie sprzatam, nie piore. No masakrycznie przykro mi sie zrobilo:-( zmywam tylko po sobie, po Pawle i sprzatam wswoim pokoju i piore nasze rzeczy za nic wiecej sie nie biore. a ostatnio jak sie dowiedzialam o odszkodowaniu to tak sobie z nia rozmawialam ze moze bysmy splacili im ich dlugi (z 80 tysiecy bedzie) i sprzedadza ta chate i pojdziemy wszyscy razem w jakis domek jednorodzinny ale w tej chwili odechcialo mi sie mieszkania razem. no to sie wyzalilam:-D jego mama jest osoba wporzadku ale czasem na prawde potrafi mnie wkurzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co wam powiem to wam powiem, depilacja, ubieranie butów i takie tam to nic w porównaniu do obcinania pazurów i nóg!! to dopiero gimnastyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×