Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Pan Marcin
Proszę mnie nie obrażać, poza tym, po Twojej wypowiedzi widać czym cech*ją się ludzie z konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin przecież to betka tylko incognito ;) Pozdrawiamy zestresowaną , obsraną konkurencję( ze strachu).Niestety nic na to nie poradzisz dobrze wychowany gościu z konkurencji kolejni wasi wspolpracownicy bedą przechodzić do monavie.Bo tu jest fajny produkt i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście coraz bardziej śmieszni. Nie mierzcie ludzi swoją miarą. Założyłem nicka na tym forum aby w szczególności ludzie zainteresowani wiedzieli co ja piszę. Część dziwnych postów pewnie sami sobie piszecie ale co tam... . Ja tylko przypominam ściemę mv, bo temat jest systematycznie zaśmiecany przez boty tej firemki: 1. Socjotechnika wobec najbliższych - czyli wywieranie podświadomego wpływu na decyzje innych osób - wspaniała technika w tak prawym i przejrzystym "biznesiku". 2. W mv zarabia wyłącznie minimalny odsetek osób (około 3%). Pewnie cała reszta to debile i zagorzali etatowcy co nie przykładają się do roboty. Te 3% to ludzie co weszli na początku działalności tej firmy w danym kraju - reszta to szeregowi żołnierze do walki na rynku. 2.1. Tutaj doszło coś nowego. Jakiś bot twierdzi że są badania z 2013 r. i w Polsce zarabia o wiele większy odsetek osób ale "gość" który tak twierdzi nie może tego udokumentować więc jak ktoś chce można uwierzyć... . 3. Brak udokumentowanych obiektywnych badań potwierdzających jakość napoi itp. Nie chodzi o badania nad jagodą acai ale nad produktami mv. 4. Wykorzystywanie wybranych fragmentów wypowiedzi Kiyosakiego, który nawet jednego słowa nie mówi o marketingu społecznościowym tylko o sieciwoym. Ten mądry facet w życiu by się nie podpisał pod biznesem który w głównej mierze polega na tym aby uwierzyć - na tym polega istnienie danej religii a nie biznes. p.s. dlaczego to robię? bo nie uznaję kłamstw a z tym się spotkałem w mv i straciłem na tym pieniądze, moi koledzy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twój doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin78
Powtarzasz się, więc i ja będę kopiował swoje wcześniejsze wypowiedzi jak ty. Ponad to, przypominam, że to tylko Tobie nie wyszło, i tylko Ty spamujesz tutaj swoje żale. 1. Ja nie widzę, żadnej socjotechniki w MV i nie chce mi się po raz kolejny na ten temat wypowiadać. Aczkolwiek, zauważyłem, że Ty swoimi wypowiedziami używasz socjotechniki, może nawet nie zdajesz sobie sprawy. Ale jest to socjotechnika negatywna. I TYLKO TY, masz z tym problem. 2. Procenty, bardzo lubię :). 65% Polaków zarabia poniżej średniego wynagrodzenia. 3. Może sam zaniesiesz produkty MV do badania i pokażesz co z nich wyszło. Ale w sumie mija się to z celem, bo nie przedstawisz faktycznych wyników :) 4. W dodatku autorów innych książek też, mało tego jesteśmy nawiedzeni, że czytamy książki nie tylko opisujące system MLM P.S Przestań spamować, albo pisz poważnie, to może dostaniesz poważne odpowiedzi. A póki co proponuje wszystkim nie wdawać się z BTK w dyskusje bo nie ma ona sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin :) napisz proszę kiedy to zabierałeś głos bo ja nie pamiętam abym z tobą polemizował. 1. Nie widzisz socjotechniki - śmieszny jesteś. Socjotechnika to drugie imię mv. Ludzie są zbyt inteligentni aby na tym się nie poznać po prezentacji i przeczytaniu ostatnich wpisów tego forum - abym musiał coś więcej pisać o tym. 2. Co do procentów - tylko potwierdziłeś prawdziwość mych słów. Mówcie więc ludziom na prezentacjach że szansa aby coś zarobili jest mniejsza niż 1 % bo reszta to rekiny co rozpoczęli kilka lat temu. 3. Co do napojów mv to chyba oszalałeś sądząc że to ludzie wchodzący lub wychodzący z biznesiku mają badać napoje. Od tego jest pseudo firma mv aby udowodniła wszystkim - w tym niedowiarkom jakie to cudowne produkty ma. 4. Co do książek to podaj proszę chodź jedną, tytuowaną przez znanego marketingowca i opisującą marketing społecznościowy :) Wy macie na myśli religię a nie biznes i to jest wasz cel aby ludzi omamić i zatrzymać - aby kupowali wciąż produkty. To że nie zarobią to nic. p.s. dlaczego to robię? bo nie uznaję kłamstw a z tym się spotkałem w mv i straciłem na tym pieniądze, moi koledzy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka , tylko na tyle cie stać? ;) Powtarzasz wkolko te bzdury.Odpowiedzi miałes juz tuzin ,ale masz problem z wybiorczym czytaniem. Badania są i na niski indeks glikemiczny , na działanie i wchłanialnośc glukozaminy i na zawartość i wchłanialność antyoksydantów jak również zgłoszenia i potwierdzenia lefalbego wprowadzenia do obrotu suplementów monavie w Polsce i Europie :) Ponadto 11 stron badań klinicznych ( nie jagody asai ) Nikt nie na obowiazku udiwadniac na tym forum ze badania i dokumenty są, bo nikt cie nie traktuje poważnie( schizofremie sie leczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wyesz co jest najsmieszniejsze ? Glukozamina działa tak szybko (czasem juz po tygodniu ludzie czują poprawę ) że nawet gdyby takich badan nie bylo to wszyscy wiedzą ze to dziala.To samo tyczy sie np badań krwi,wystarczy zrobic badania przed rozpoczeciem używania mv i po np 2 miesiącach . WTEDY MASZ SWÓJ OSOBISTY CERTYFIKAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponadto dla takich "normalnych inaczej z konkurencji" jak ty ,firma zaibwestowała w skaner antyoksydantów który bada poziom przed rozpoczęciem użytkowania oraz mierzy po 2 mies poziom powyższych .To sa dowody dla kogos czy to działa a nie twoje chore wpisy na forach szmatławej kafeterii gdzie kazdy moze pisac bez konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Socjotechnikę to zauważyłem ze ty używasz .W monavie nikt takowej nie uczy chyba ze pokazywanie twoich wpisów nowym i pokazywanie dowodów zes psychol bo wszystko jest to tak to uzywany socjot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procenty ? Widac za dużo pijesz napojów wyskokowych ;) 2,5 procenta w Polsce zarabia wogóle powyżej 8000 pln 7% zarabiia powyzej 4000 pln 5 % firm przetrwa pierwsze piec lat swojej działalności , a ty czepiasz sie tego ze 3% w mv dochodzi do duzych pieniedzy w monavie.Pamietaj trollu ze w 2011 monavie dopiero weszlo ba rynek polski czyli był jeden produkt oficjalnie sprzedawany.Pokaz mi firme oprócz piramid finansowych gdzie po roku działalnosci ludzie zarabiali by krocie.? W mojej strukturze moge cie zapewnic ze statystyka wyglada super ponad 70 % zarabia pieniądz a reszta to prEwaznie ci którzy starają sie robic po swojemu lub wogóle nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaiązek jest wiele , Kiyosaki pisze o kwadrancie i przejsciu z lewej do prawej strony( ty tego nie kumasz bos etatowiec do usranej smierci) .marketing sieciowy czy spolecznosciowy ma byc narzediem do przejscia na prawa strone ( docgód pasywny ) . Czyli nie masz za duzo kasy to inwestujesz niewiele ake swoją pracą mozesz dojsc do wyników finansowych i pasywki;) ale nie w miesiąc czy nawet rok.Na to trzeba czasu zaangażowania wiedzy i cierpliwosci a tych umiejetnosci niestety juz bozia ci nie dała etatowcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na koniec pokaz mi drugą firmę mlm w Polsce w krórej po 3,5 roku dzialania dwie osoby zarabiają po 200000 pln mies , 14 osób powyzej 40000 pln i setki osób powyzej 10000-20000 pln .Podaj choc jedną nazwę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka ty naprawde masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.Piszesz ze czytales ksiazke dr Schaussa . Smiem twierdzic ze chyba tylko streszczenie bo w tej czesci wlasciwej jest full badań porównawczych asai a monavie activ , nawet od razu napisane źródla i gdzie szukać tych badań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Wasze wypowiedzi są bardzo zróżnicowane. Osobiście mogę polecić stronę- znajduje się na niej dużo ciekawych informacji na temat MonaVie oraz ich produktów. produktyfunkcjonalne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tak zaciekle odpowiadasz botku? Znowu zaciemniasz prawdę a w związku z powyższym wieczorem odświeżę informacje :) Po co to robisz? Przecież pokazujecie moją wypowiedź na prezentacjach - tam dajecie dowody i wszelkie niesamowite certyfikaty (szkoda że mv nie umie zamieścić ich na swojej stronie...) - i macie z tego tyle śmiechu ;) Dzwoniłem dziś do osoby która mnie zapraszała i pytałem jak idzie w mv bo widzę że od 3 m-cy nikt nie dołączył. Okazuje się że nie wszystkim idzie jednak tak dobrze jak - niby - tobie. Piszesz o badaniach - czytałem ale to tylko badania doktora, który ma pensję z mv więc jak on może być wiarygodny? Dlaczego firma nie odda napoi i innych produktów do jakiegoś znanego laboratorium, które może przedstawić obiektywne wyniki badań? Sam sobie odpowiedz na to pytanie... . Podajesz jakieś beznadziejne procenty ile to ludzi w Polsce zarabia ... Napisz co to ma obchodzić osobę która teraz ewentualnie wejdzie w biznes gdzie ma szansę mniejszą niż 1% na jakikolwiek zarobek?! To że mało osób zarabia w Polsce dobre pieniądze nie oznacza że ktoś ma jeszcze dodatkowo je tracić w mv... . Jak już pisałem logiki u ciebie brak. Odnośnie wiedzy jaką dały mi książki Kiyosakiego to dla twojej informacji idzie mi nieźle bo ze swojej i żony dobrej pensji mam dwa mieszkania które wynajmujemy z czego mamy stały dochód pasywny i nie mamy żadnych kredytów więc nie wpadniemy w wyścig szczurów. Kiyosaki tez pracą na etacie zarabiał na dochód pasywny i w pierwszej kolejności inwestował w nieruchomości jak ja. Więc martw się o siebie a nie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to w ogóle za argument w "dyskusji", że dzwonisz do swojego kumpla z mv do którego nie dołączył nikt przez 3 miesiące. Ja prowadzę swoją firmę w branży finansowej. Jeśli przez tydzień, dwa, miesiąc nie pozyskam nowego klienta to do kogo mam dzwonić z pretensjami? Komu mam się żalić że branża finansowa to ściema, piramida? Kto powiedział, że ten czy inny biznes jest prosty? Kto powiedział że każdy odniesie sukces czy w ogóle zacznie zarabiać? http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&ved=0CEAQFjAD&url=http%3A%2F%2Fsamaj.turystyka.net%2Ffiles%2Fmonavie%2FWADA_-_Certyfikat_PL.pdf&ei=nR8CU_KAGImo4ASK7oCoCg&usg=AFQjCNEjKra8DGuSGtxXKFVbxCKzquYSnQ&bvm=bv.61535280,d.bGE Link do jednego z certyfikatów jakie znalazłem w dwie sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łół , ale żeś mi pojechał .Inwestycje w nieruchości , swietnie .Przyda ci się bo pensyjki w pracy do końca życia miał nie bedziesz :) gdybyś dobrze poczytał Shaussa to wiedziałbyś ,że badania tam podane w większości były przez niezalezne laboratoria.No ale ty potrzebujesz badan chyba od pani jadzi chemiczki z ogolniaka bo nie będą przez nikogo opłacane więc pewnie prawdziwsze niz najprawdziwsze badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
druga sprawa ze jeżeli dla ciebie badania dr Schausa nie są wiarygodne bo "dr jest opłacany przez monavie "to już wogole nie mamy o czym rozmawiać. rozmowa o badaniach i produktach skończy się w końcu jak to ktoś ładnie napisał na udowadnianiu że Jackson nie był kosmitą .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem 3 ni 4 lat tylko 11 miesięcy i wyobraż sobie całkiem nieżle zarabiam ,pewnie już trochę wiecej niż ty z zoną na etaciku , także wybacz nic nie zmieni twoje pisanie ze się nie da zarobić .Da się tylko trzeba... , ale co ja bede pisal juz to pisałem. To że ty g. robisz i g. robiłeś i nie masz z monavie kasy nie znaczy ze inni nie mają .Widocznie nie nauczyłes sie nic innego w zyciu tylko zasuwać w orce u szefa , który pokazuje palcem co niunius ma zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te linki to nie ode mnie ,żeby nie było ze tylko ja ci odpowiadam . Linki i doku mam dla poważnych ludzi a nie niuniusia z piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne certyfikaty :) i o czym one niby świadczą?! Odpowiadam: że produkt może być używany przez sportowców bo nie ma tam niedozwolonych substancji. A ja pytałem o jakość produktu a nie czy dosypywane są sterydy... . Wypada pomyśleć zanim coś się wklei. "Gościu" nie płacz że coś napisałeś lub nie. Załóż konto i nie pisz pod kilkoma "gościami" to nie będziesz się musiał tłumaczyć z czyjejś bezmyślności :) Mi naprawdę nie chce się z wami gadać. Po prostu nie zaśmiecajcie tego co piszę i po sprawie. Jak już coś piszecie to niech to ma chociaż odrobinę sensu. Co do niezależnych laboratoriów to też niezły żart ale ciekawe dlaczego nawet one nie wystawiły żadnych zaświadczeń?! RVL około 500 PLN, butelka kosztuje 120 PLN i naprawdę uważacie że takie produkty nie powinny posiadać porządnych i niepodważalnych zaświadczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin78
Napisałem Ci już. Ciągle poszukujesz dowodów na papierze, tymczasem większość ludzi woli badać produkt na sobie. Oddaj sok do ekspertyzy i będziesz wiedział. Oczywiście nie zrobisz tego bo co za sens, skoro i tak podważysz wyniki. Fakt, że szukasz laboratoryjnych dowodów na temat dokładnego składu na forum w domenie "kafeteria", które kojarzy się z luźnymi rozmowami na rozmaite tematy świadczy jedynie o Twoich obłąkanych zamiarach. Jedź na spotkanie z czołowymi liderami firmy i zrób z nich "malutkich", pokaż jak szybko ich zdemaskowałeś. Tego również nie zrobisz, bo jesteś tylko internetowym trollem z za monitora. I to nie ma Ciebie w żaden sposób obrazić, jesteś po prostu takim typem człowieka. Zaraz ktoś będzie chciał napisać (być może Ty pod innym nickiem, znając Twoje obsesyjne zakochanie w MV), jak jesteś wspaniały bo podajesz niepodważalne argumenty, że produkt to ściema. Ponad to dwie nieścisłości: RLV nie kosztuje 500 zł. A "butelka" nie kosztuje 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe , taki z niego współpracownik monavie i zapomniał ze rvl nie kosztuje 500 ;) betka kolejny dowód na brak znajomosci tematu monavie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, po co te kłótnie? Przeciwnicy mv nic nie wskóracie, dystrybutorzy natomiast, niczego nie sprzedacie. Wałkujecie temat od prawie 2 lat. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście nie pamiętam ile kosztuje RVL więc napisz :) niech powali nas niska cena odżywki. Kupowałem Aktiva i chyba kosztował 440 PLN za 4 butelki. Nie wiem ile co teraz kosztuje ale napisałem OKOŁO! Ciężko było doczytać?! Napisz więc jak tanio kosztują te NAPOJE. Za sok dałbym 120 ale to za sok :) Co do reszty to spadaj botku obrażać swoich mentorów co zrobili ci kisiel z mózgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki z ciebie znawca i nue pamietasz ile kosztuje rvl ? Przeciez robiłes to tak długo...wystarczy wejsc do biura i sprawdzić.Kurcze jak tak samo sprawdzałes inne informacje to juz wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do informacji gościa powyżej,w mv nic nie musimy sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×