Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
dziwne bo ja mam wszystkie normy,certyfikaty,zezwolenia.jakas makabra co Wy tu wypisujecie.przepraszam czy wy jesteście zdrowi na umyśle,czy was to bawi zakłamanie i jakas gra i manipulacja ,pisanie p*****l...ja w tym nie będę uczesniczyc .pozd Monavistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Certyfikaty są, ja też mam, dla zainteresowanych.Konkurencja z innych firm nie dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie,czyzby juz swieża krew sie skończyła? Z tego co widac to już chyba tak skoro sami "wyznawcy " MV" odchodzą z szeregów.Pozdrawiam i przepraszam za sarkazm;) P.S Od razu uprzedzę innych forumowiczów: nie zapier....na etacie,prowadze zdrowy tryb życia(odżywianie,sport,sen itp.) mam kase i odnosze sukcesy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co tu robisz ? Sensacji szukasz ? czy już w twojej firemce nie idzie za dobrze i walisz po konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem wcześniej o braku certyfikatów/zaświadczeń - przedstawicielstwo Monavie w Polsce tak odpisało... . Ktoś na forum napisał że ma takie certyfikaty więc proszę o wklejenie linka bo pewnie są umieszczone na stronie monavie... . To oczywiście sarkazm bo wiem że nic takiego nie ma. Ludzie nie piszcie głupot że są jakiekolwiek potwierdzenia że ten napój jest wysokiej jakości. Jedyne co monavie posiada to setki filmików od ludzi którym niby pomogło. To dla mnie i dla wielu inteligentnych ludzi za mało. Ta firma jest niewiarygodna a dobrego produktu nie trzeba zachwalać. Niech każdy kto jeszcze jest w monavie odpowie sobie szczerze na pytanie: "gdyby nie był to biznes ;) to czy kupiłbym butelkę napoju (nie posiadającego żadnego certyfikatu) za 400PLN?" p.s. jem owoce, uprawiam sport i pracuje 40h w tygodniu za 4500PLN a monavie miało być szansą na większą kasę ale teraz przyznaję rację że działałem bez głębszej analizy a opierałem się na zaufaniu do przyjaciół którzy też weszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile godzin zainwestowałes w monavie cwaniaczku .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za 400 na pewno kupilbym butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubusiu puchatku certyfikaty są ale pozwól bede pokazywał tym którzy sä zainteresowani a nie tym z konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu jest niespelna rozumku... Mam certyfikaty .. ale ich nie pokaze hehe swietny marketing... Zainwestowalem za duzo godzin i za duzo osob zaprosilem. Jak dla mnie to wszystko rozbilo sie o "jakosc produktu". Mam dzieci i ani razu nie dalem im tego skosztowac. Niech firma udowodni jakosc lub niech dalej opiera pseudo rozwoj na fanatykach, ktorzy.wierza tylko w to co mowi lider i co wyswietlane na filmiku. P.s. Nazywasz cwaniaczkiem kogos kto chcial tylko miec pewnosc ze nie sprzedaje syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwaniaczku , piszesz ze zapierdzielasz 40 godzin tygodniowo , a pewnie w monavie przepracowałeś 10 godzin.O jakie certyfikaty ci chodzi ? bo jezeli o certyfikaty ,że jak wypijesz to bedziesz piękny i młody to rzeczywiście nie ma.Spadaj do swojej konkurencyjnej firemki z certyfikatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z Ciebie za pracownik! Pracowałeś w Monavie i nie postarales się o certyfikaty .co ty ludziom proponowales kit? Jak można coś proponować jeżeli nie jesteśmy w pełni przekonani do tego co robimy.mozesz miec pretensje do siebie nie do firmy Mv. Ja zdecydowałam się na biznes bo produkt na mnie i moja rodzinę zadziałał. W przeciwieństwie do Ciebie podaje mojemu dziecku i ma się świetnie. TLUK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha ,do Tluka podkreślam jest to suplementacja ,odnowa komorkowa nie świetny lek na wszystko.natomiast jak ktoś się trochę interesuje zdrowiem ,suplementacja ,odnowa komorkowa to wie co to za preparat.aha ważne jakie znaczenie maja na nas witaminy poszczególne owoce i warzywa wpływ na nasze zdrowie .zainteresujcie się zamiast krytykować .ile na codzien wkladacie do buzi modyfikowanych rzeczy.szkoda ze nie zastanowicie się nad GMO albo co wasza skora otrzymuje od was w prezencie w postaci balsamów.pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby wyprodukować jecna butelkę ..ze składem acai ,jest to min koszt 100 zł .natomiast zainteresowanych tańsza i chińska wersja zapraszam do hurtowni cena 15 zł .to są 2 różne jagody i wlsciwosci odbiegają od siebie ,nie są do siebie w składzie podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Nikt tu nie będzie niczego udowadniał, że ma certyfikaty, czy też nie ma. Jak jesteś taki inteligentny, to zastanów się czy łatwo wejść z jakimkolwiek produktem do Rosji. Szereg badań, testów itp. A MV jakoś weszła na rosyjski rynek, ale Ty i tak się zaraz do czegoś przyczepisz, bo taki obrałeś sobie kierunek. Czepiania się wszystkiego co z MV jest związane. Dostaniesz certyfikaty to się przyczepisz, że są po angielsku albo po rosyjsku. Nikt również nie będzie nad Tobą płakał, że Ci się nie udało, ani że nie dałeś produktu dzieciom bo nie ma certyfikatów. Kogo to obchodzi. Nie chce mi się już odpisywać na wszystkie Twoje "ale", zastanawiam się tylko kiedy skończysz. A jedyne głupoty, które są na forum, to tylko Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wklejam link z certyfikatami dla Pana, który siedzi na tym forum tylko po to by obsmarowywać MV. http://fishki.pl/fishka,ic-stont,46300.html?typ=losuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażać to potraficie ale nic poza tym. Jak brakuje siły argumentu to zaczyna się argument siły... . Między innemu dlatego odszedłem bo niestety wykształcenie ludzi wchodzących do monavie a tym bardziej ich brak kultury osobistej powalał wręcz z nóg. Na szczęście każdy ma swój rozum i czytając to forum może się łatwo zorientować kto pisze logicznie a kto tylko obraża. Podany link do pseudo certyfikatów nie działa... pewnie się zawiesił :) Pisałem wcześnie ale trzeba było sobie zadać odrobinę trudu aby to dostrzec że wystąpiliśmy do monavie o te certyfikaty i dostaliśmy oficjalnego maila że nic takiego nie ma - więc ja sobie zadałem ten trud a widocznie wy nie. Ważne że Monika Pyrek wam powiedziała ... . Śmieszy mnie to że tak was denerwuje prawda. Widocznie nie tylko w mojej grupie idzie tak słabo. Grupa prawie 30 osób a już od kilku miesięcy nikogo nie udało się zaprosić i część zrezygnowała. Dla pytającego o zaangażowanie - mi udało się zaprosić dwie osoby (niestety) bo zrobiłem około 50 spotkań. Większość moich przyjaciół jest po studiach i od razu dali sobie spokój z tym pseudo biznesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może gdybym miał więcej znajomych z zawodówek to poszłoby łatwiej. A ja znalazłem fajny link: http://www.youtube.com/watch?v=_ftdukoFZj0 Takich typków jest tam sporo a jak się ładnie nakręcają :) niesamowita sprawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł 29
co za ludzie mój ojciec pije 3-ci tydzień . .. ma miażdżyce ,cukrzyce i osteoporoze jest po zawale miał 2-wie żyły przepychane. po 2 tygodniach miał ciśnienie książkowe po 3-ech przestał kręgosłup boleć więc nie wieże że ktoś pijąc 7 tygodni nic się nie zmieniło chciał bym zobaczyć te wyniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak , jak żeś do etatowców albo studentów udzerzał to sie nie dziwię , jeszcze z takim podejsciem ,.chłopie ty byś głodnego do jedenia nie przekonał z takim podejsciem.FRAJER .zapieprza 40 godzin tygodniowo , a wczesniej pewnie szkoła studia ,a tu by chciał po miesiącu miliony zarabiać .Trzeba się najpierw nauczyć leniu , robiena marketingu ,już o twoim zacięciu do szukania certyfikatów nie wspomne.Jak żeś ich nie znalazł toś po prostu głąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł 29
he he tak ja z tym że nie ma podanego składu na produkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewien że ta firma upadnie o wiele szybciej niż nawet przepuszczałem skoro takie półgłówki tam są. Możecie mydlić oczy ludziom ale chyba tylko nieuki waszego pokroju uwierzą że firma ma zaświadczenia ale ich nie pokazuje i jak coś to musisz wierzyć i szukać bo z całą pewnością są gdzieś w sieci... żenada ale czego można było się więcej spodziewać. co do Pana doktora to powiem coś co może was załamać - każdego można kupić, omamić lub powołać w szeregi fanatyków - za wszystkim i tak stoi kasa. On też nie podaje nic konkretnego, żadnych badań i ich wyników. Faktem nie jest słowo powiedziane ale konkretne wyniki testów a firma tego nie i mieć nie będzie bo jej na tym nie zależy a dlaczego niech każdy sobie sam odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Człowieku, czemu Ty tu ciągle siedzisz. Na początku czepiałeś się produktu - że nie działa itp Potem biznesu - że też nie działa itp I za każdym razem ludzie odpisują Ci na te Twoje wypociny. Teraz czepiasz się certyfikatów. Nikogo nie obchodzi czy byłeś w firmie czy nie. Czy Ci się udało czy nie. Ale ciągłe podszywanie się i szukanie na siłe jest zwyczajnie nieludzkie. Gdybyś rzeczywiście był w firmie, nie zależało by Ci tak bardzo, żeby ją teraz obsmarowywać. Bo niby po co? A jak już piszesz, że w firmie byłeś i że ludzi odchodzą albo nie ma nowych, to tylko dlatego, że taki klient z konkurecji jak Ty siedzi tu i wymyśla "jakby tu jeszcze dowalić MV" To co robisz jest nieludzkie, niemoralne i głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
I nie dziwie się, że ludziom puszczają nerwy i Cię zaczynają obrażać, bo tak niby się czujesz. Do ludzi z MV nie dawajcie się wciągnąć w jego negatywny wir. Ten człowiek z konkurencji będzie tu siedział i dalej się podszywał i was wciągał w dyskusje. Nawiasem powiem, że firma ma się dobrze, nikt nie narzeka, produkt też jest dobry. A dla Ciebie trollu link :) https://www.google.pl/search?q=i%C4%87+stont&newwindow=1&rlz=1C1ASUT_plPL512PL512&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&imgil=CdKqGrcMSolfTM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn2.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcQ4e325fBOo-6mnKJeR2K5V5JtSwQMCQnVqr3RLg3PNZJREn_o4%253B451%253B385%253Br5p4i-9YOY4AxM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Ffishki.pl%25252Ffishka%25252Cic-stont%25252C46300.html%25253Ftyp%2525253Dlosuj&source=iu&usg=__WTw0ygd90eBUivFR61U_Z6HmxAE%3D&sa=X&ei=LCT1UvfFENGU7Qa_l4HIAg&ved=0CDMQ9QEwAg&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=CdKqGrcMSolfTM%253A%3Br5p4i-9YOY4AxM%3Bhttp%253A%252F%252Fstatic.fishki.pl%252Fstatic%252Fposts%252F46%252F46300%252Ffoto_ab4c9195f342e8d49e2a8186b182c0c2.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ffishki.pl%252Ffishka%252Cic-stont%252C46300.html%253Ftyp%253Dlosuj%3B451%3B385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze odpowiedzi bez obrażania.. coś nowego. za nikogo się nie podszywam , niesamowite że mv nie podoba się więcej niż jednej osobie?! jakim prawem?! zauważ, że nawet na tym forum już nikt nowy nie dopytuje się co i jak... . Ludzie już wyrobili sobie opinię a twoi koledzy dobijają ostatnie gwoździe obrażaniem i brakiem argumentów. Kto powiedział że nie mam żalu do firmy?! Oczywiście że mam bo na szkoleniach uczą socjotechnik jak pozyskać szybko nową osobę, jakie pytania i w jaki sposób zadawać... to jest taktyka, która nie powinna być stosowana jeżeli ma się dobry produkt a tym bardziej wobec najbliższych i przyjaciół. Znam ludzi którzy zaprosili własnych rodziców a teraz mają z nimi na pieńku bo na spotkaniu wszyscy zapewniali (zgodnie z radami mentorów) że to ŁATWY biznes... - nic bardziej mylnego. Dlaczego w takim razie nawet mv podaje oficjalnie tylko BARDZO MAŁYM druczkiem że sukces odnosi około 3% i tylko 3%!!! Tak więc ostrzegam innych by uważnie przemyśleli czy chcą wejść do firmy która wali ściemę i karze wierzyć a to chyba jeszcze nie religia ?! a może?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na jakichs innych prezentacjach byles.Widac ze sciemniasz jak mały zorro.Spadaj do swojej konkurencji,tam szukaj powodów swojej życiowej porażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3% jest na oficjalnym filmiku ale pewnie nie zauważyłeś bo jest bardzo małym druczkiem w momencie wskazywania perspektyw rozwoju ;) . Pan Marcin zapewne nie odważy się skłamać ... i potwierdzi co napisałem. A to może zacznij myśleć bo to nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz c****salem , spadaj do konkurencji,a 3 % nastepnym razem czytaj ze zeozumieniem jak zle widzisz "drobnym maczkiem".Trzeba bylo tyle maku nie jesc to moze bys te certyfikaty znalazł.Nie na to jak zdroowa konkurencja,szkoda ze chora na umyśle.Tylko strony dochodzą a dwoch gosci ciągle bije pianę czepiając sie tego samego od innej strony.Ba koniec -certyfikaty mam w formie skanów( certyfikaty angielskie,badania ,dopuszczenie w Polsce monavie jako suplement tez jest) Na stronie przedstawiciela tez jest troche dokumentów ...No ale jak gosciu zrobil 50 spotkan i nic (ciekawe dlaczego nie 80 lub 150 tez ladna równa sumka)to pewnie niie mial na to czasu.Reraz na pewno wspolpracuhesz z firmą która certyfikaty ma przypiete do kazdego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna bzdurna wypowiedź w stylu mam certyfikaty ale ich nie pokażę... z całą pewnością po twojej wypowiedzi do mv zapisze się minimum setka osób! ja potrafię czytać ze zrozumieniem ale jak inaczej można odebrać te 3% - zastanówmy się.... fakt że badania mv zrobiło w 2011 r. więc teraz mogła nastąpić zmiana. Patrząc na strukturę w której byłem z 30 osób nikt nie wyszedł nawet na swoje i od kilku miesięcy nie udaje się wciągnąć nikogo - więc pewnie teraz to nie jest 3% a może maksymalnie 2%. Tak więc racja bo to pewnie nie jest 3% ;) a ta znikoma ilość osób zarabiających to z całą pewnością osoby które weszły 2 lub 3 i więcej lat temu. p.s. nie jestem z konkurencji i mam dość marketingu społecznościowego (bo on bazuje nie na jakości tylko na "wierze") ale może w przyszłości nie mówię nie marketingowi sieciowemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za wykład. Ja jestem na tak dla marketingu społecznościowego. Pewnie dlatego, że mi wychodzi. Ja np nie działam na zaufaniu innych osób tylko, każdy kto stosuje produkt odziwo złego słowa nie chce powiedzieć pod kątem produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×