Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Mam ciekawsze rzeczy do roboty, jak chociażby przypomnieć na dobranoc ściemę mv ;) bo temat jest systematycznie zaśmiecany przez boty tej firemki: 1. Socjotechnika wobec najbliższych - czyli wywieranie podświadomego wpływu na decyzje innych osób - wspaniała technika w tak prawym i przejrzystym "biznesiku". 2. W mv zarabia wyłącznie minimalny odsetek osób (około 3%). Pewnie cała reszta to debile i zagorzali etatowcy co nie przykładają się do roboty. Te 3% to ludzie co weszli na początku działalności tej firmy w danym kraju - reszta to szeregowi żołnierze do walki na rynku. 2.1. Tutaj doszło coś nowego. Jakiś bot twierdzi że są badania z 2013 r. i w Polsce zarabia o wiele większy odsetek osób ale "gość" który tak twierdzi nie może tego udokumentować więc jak ktoś chce można uwierzyć... . 3. Brak udokumentowanych obiektywnych badań potwierdzających jakość napoi itp. Nie chodzi o badania nad jagodą acai ale nad produktami mv. 4. Wykorzystywanie wybranych fragmentów wypowiedzi Kiyosakiego, który nawet jednego słowa nie mówi o marketingu społecznościowym tylko o sieciwoym. Ten mądry facet w życiu by się nie podpisał pod biznesem który w głównej mierze polega na tym aby uwierzyć - na tym polega istnienie danej religii a nie biznes. p.s. dlaczego to robię? bo nie uznaję kłamstw a z tym się spotkałem w mv i straciłem na tym pieniądze, moi koledzy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a świstak siedzi i zawija sreberka , co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem 3 ni 4 lat tylko 11 miesięcy i wyobraż sobie całkiem nieżle zarabiam ,pewnie już trochę wiecej niż ty z zoną na etaciku , także wybacz nic nie zmieni twoje pisanie ze się nie da zarobić .Da się tylko trzeba... , ale co ja bede pisal juz to pisałem. To że ty g. robisz i g. robiłeś i nie masz z monavie kasy nie znaczy ze inni nie mają .Widocznie nie nauczyłes sie nic innego w zyciu tylko zasuwać w orce u szefa , który pokazuje palcem co niunius ma zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka , tylko na tyle cie stać? Powtarzasz wkolko te bzdury.Odpowiedzi miałes juz tuzin ,ale masz problem z wybiorczym czytaniem. Badania są i na niski indeks glikemiczny , na działanie i wchłanialnośc glukozaminy i na zawartość i wchłanialność antyoksydantów jak również zgłoszenia i potwierdzenia lefalbego wprowadzenia do obrotu suplementów monavie w Polsce i Europie Ponadto 11 stron badań klinicznych ( nie jagody asai ) Nikt nie na obowiazku udiwadniac na tym forum ze badania i dokumenty są, bo nikt cie nie traktuje poważnie( schizofremie sie leczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Procenty ? Widac za dużo pijesz napojów wyskokowych 2,5 procenta w Polsce zarabia wogóle powyżej 8000 pln 7% zarabiia powyzej 4000 pln 5 % firm przetrwa pierwsze piec lat swojej działalności , a ty czepiasz sie tego ze 3% w mv dochodzi do duzych pieniedzy w monavie.Pamietaj trollu ze w 2011 monavie dopiero weszlo ba rynek polski czyli był jeden produkt oficjalnie sprzedawany.Pokaz mi firme oprócz piramid finansowych gdzie po roku działalnosci ludzie zarabiali by krocie.? W mojej strukturze moge cie zapewnic ze statystyka wyglada super ponad 70 % zarabia pieniądz a reszta to prEwaznie ci którzy starają sie robic po swojemu lub wogóle nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na koniec pokaz mi drugą firmę mlm w Polsce w krórej po 3,5 roku dzialania dwie osoby zarabiają po 200000 pln mies , 14 osób powyzej 40000 pln i setki osób powyzej 10000-20000 pln .Podaj choc jedną nazwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak w skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IE
>>Do wszystkich ignorantów i sceptyków- wypowiadających się na tym portalu! 1. Wasza toksyczna postawa i beznadziejne opinie świadczą to tym, że nie znacie tematu. 2. Trudno jest się wypowiadać na dany temat- bez wyrobienia sobie własnej opinii- podpartej działaniem. 3. Większość ludzi nie wie, jak zarabiać pieniądze- więc siedzi na takich stronach i je "zaśmieca". 4. Jesteście tak inteligentni, że na pewno nie powiodło wam się w tym biznesie. Jestem przekonany, że takie obiekcje może mieć tylko osoba zamknięta na rozwój osobisty oraz ktoś z firmy konkurencyjnej. Osobiście trafiłem na tą stronę szukając wartościowych materiałów na temat Monavie i akurat przez przypadek trafiłem na ten wątek. Gdybym moderował Kafeterię- to cała ta dyskusja wylądowałaby w śmietniku. Pozdrawiam czytających i pozytywnie nastawionych do życia. PS: Nie traćcie czasu na czytanie opinii ludzi, którzy swoją wypowiedzią nie wnoszą nic wartościowego do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniały wpis fanatyka mv który nie odnosi się do kłamstw jakie firma sprzedaje wraz z wątpiącą jakością swoich produktów. Napisaliście że pokazujecie moja wiadomość na spotkaniach i macie z niej ubaw bo tyle macie faktów na obalenie tego co napisałem. Nie obalacie ich tu bo nie potraficie więc piszcie sobie że niby robicie to na spotkaniach i tak nikt w to nie wierzy - bo na spotkaniach boicie się że ktoś to przeczyta i zacznie zadawać pytania. Tak więc po co zaśmiecacie to forum brakiem argumentów? Niech zostanie mój wpis i tyle skoro wszystko jest do obalenia - ofc. na spotkaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka reaktywacja
Zamykam ten żałosny temat. :classic_cool: Wypierdlać wszyscy w podskokach 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Ja powiem Wam, że wiele osób tak na prawdę wypowiada się nie mając żadnego pojęcia o piramidach i ich budowaniu :) paytrade.eu/en paytrade tak zwany- kto korzystał ten wie - i na pewno złego słowa nie powie- chyba że myslał, że kasa sama mu z nieba spadnie nic nie robiąc. Na początku trzeba podziałać, aby potem korzystać. Najzabawniejsze dla mnie jest to, że jedni odradzają innym, nie wiem czemu- z zazdrości że może im się uda? Masakra. Jak dla mnie np. ten paytrade w którym nie ukrywam sam biorę udział jest bardzo dobrą rzeczą. Po poierwsze posiada produkty w piramidzie ...a to jest róznica- która jest dla kazdego obeznanego przepustką do wiarygodności :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTK oczywiście ,że mamy ubaw z twoich wpisów , natoniast będziemy odpisywać jezeli ktos notorycznie powtarza nieprawdę . Panowie i panie uważajcie na tego gościa btk , to oszust który ma minimalną wiedzę na temat monavie pobraną z youtuba i google . Prawdopodobnie gosc jest umysłowo chory a do tego z konkurencji . Ale ubaw mamy na spotkaniach po pachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revivle chyba ci się fora pomyliły , paytrade to nie tu i piramidki też nie tu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
witam, Zgadzam się całkowicie z Btk . "Certyfikat" MV to jakies nieporozumienie cytuje " MonaVie Active jest wolny od wszelkich substancji zabronionych." piekny certyfikat nie ma co. jestem handlowcem od 20 lat i znam się co nieco na technikach sprzedaży itp itd.Ale co mnie zraziło do MV to socjotechniki : przykład dzwoni do mnie "kolega " z którym nie miałem kontaktu jakieś 10 lat i nagle buch telefon od niego, że fajny biznes , tylko dla mnie itd. ja się pytam co przez 10 lat nie pamiętał o mnie tylko teraz jak mu potrzeba pionka do "duplikacji " to sobie przypomniał ?Podobnie było ze skyline ( co prawda tam produktem była kasa) a tu soczek , ale ta sama metoda "zapraszania " co mnie poprostu razi i odpycha do tego typu biznesów . Generalnie jak się człowiek nie o charuje to mu nikt nic za darmo nie da , a jakieś systemy "duplikacyjne" to nic innego jak szukanie jeleni , żeby : choć mi sie zwróciło te pare paczek soków co zamówiłem - tak myśli ten sponsor . Żeby było jasne, nie podważam cudownych właściwości soczków bo być może komuś tam w czymś pomogły , ale na pewno nie pomogą w zdobyciu kasy tym co wchodzą w ten biznas na dole "piramidy " " kim jesteś ??? jesteś ZWYCIĘZCOŁ !!!!!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Jeszcze jedno : Btk nie daj się tym oszołomom , 95 % znich zobaczy w MV kasę jak świnia niebo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy betke pod kolejnym wcieleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Gościu, coś ty się napił oprócz soczku cudownego , jeśli ktoś ma inne zdanie od wszystkich ( Ci co nie są nienawiedzeni się nie obrażą ) nawiedzonych MVowców to jest Btk ? Masz w głowie tylko soczek i nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(BTK) Fanatyka możesz zobaczyć w Iraku lub na filmie z 2001 r. Ile Ty masz lat? Po stylu wypowiedzi sądzę, że to szkoła średnia. Zgadza się Bartek? Życzę Ci stałej pracy do 67 roku życia- lub dłużej. Nasz "Rząd" liczy na takich, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając naszą maskotkę btk , muszę stwierdzić że nigdzie nie spotkałem się z taką pomocą od uplineów,ilość narzędzi i materiałów stworzonych i opłaconych przez liderów jest porażająca.Poziom szkoleń ,na najwyższym poziomie.Dofinansowywanie szkoleń i wyjazdów przez monavie poprostu zaskakujące.Ta firma i ludzie z nią wspołpracujący robią bardzo dużo żeby ułatwić działanie.Stworzenie Uniwersytetu Monavie jeszcze podniosło poprzeczkę jakości i poziomu szkoleń jak też pomocy .Tego nie ma nikt inny.Monavie dopiero się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Czym się podniecasz , uniwersytetem monavie ? Dajcie se ludziska spokój , nic z tego nie będzie , weźcie się za robotę i nie zawracajcie głowy pseudo biznesem , naciągacie biednych ludzi , omamiacie naiwnych ludzi wizjami czegoś co dostąpi a raczej dostąpiło kilka procent z waszej przepraszam za słowo "sekty " sory ale mierzi mnie takie wciskanie kitu i to używane prze was słowo "BIZNES" odmieniane na wszystkie sposoby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handlowiec, ja już nawet nie odpowiadam na zaczepki i błazenadę. Powtarzam kłamstwa o mv. Jak ktoś rzeczywiście jest zainteresowany tym biznesikiem to przeczyta nawet i 40 postów w tył więc sam zrozumie że tym państwu wodę zrobili z mózgu. Mnie w to wkręcono i przyznaję się ale zrozumiałem że to ściema piramidkowa a produkty mają za zadanie zaciemnienie sprawy. Straciłem na tym kasę ale gorsze że osoby które zaprosiłem dalej tracą chodź nikogo nie udaje im się zaprosić. Chcę żeby z tego wyszli bo zwyczajnie nie stać ich na to. I tyle... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaśmiecono temat więc przypominam z czego śmieją się na prezentacjach :) Jeżeli jesteście już po prezentacji a jakimś cudem nie widzieliście tego postu to zadzwońcie do swojego przyjaciela (którego może nie widzieliście przez ostatni rok lub dłużej :) ) i zapytajcie o: 1. Socjotechnikę wobec najbliższych - czyli wywieranie podświadomego wpływu na decyzje innych osób - wspaniała technika w tak prawym i przejrzystym "biznesiku". 2. W mv zarabia wyłącznie minimalny odsetek osób (około 3%). Pewnie cała reszta to debile i zagorzali etatowcy co nie przykładają się do roboty. Te 3% to ludzie co weszli na początku działalności tej firmy w danym kraju - reszta to szeregowi żołnierze do walki na rynku. 2.1. Tutaj doszło coś nowego. Jakiś bot twierdzi że są badania z 2013 r. i w Polsce zarabia o wiele większy odsetek osób ale "gość" który tak twierdzi nie może tego udokumentować więc jak ktoś chce można uwierzyć... . 3. Brak udokumentowanych obiektywnych badań potwierdzających jakość napoi itp. Nie chodzi o badania nad jagodą acai ale nad produktami mv. 4. Wykorzystywanie wybranych fragmentów wypowiedzi Kiyosakiego, który nawet jednego słowa nie mówi o marketingu społecznościowym tylko o sieciwoym. Ten mądry facet w życiu by się nie podpisał pod biznesem który w głównej mierze polega na tym aby uwierzyć - na tym polega istnienie danej religii a nie biznes. p.s. dlaczego to robię? bo nie uznaję kłamstw a z tym się spotkałem w mv i straciłem na tym pieniądze, moi koledzy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako że nasz maskotka wydlstępuje teraz pod dwiema nazwami to powtórze ;) BTK ( handlowiec)oczywiście ,że mamy ubaw z twoich wpisów , natoniast będziemy odpisywać jezeli ktos notorycznie powtarza nieprawdę . Panowie i panie uważajcie na tego gościa btk ( handlowiec), to oszust który ma minimalną wiedzę na temat monavie pobraną z youtuba i google . Prawdopodobnie gosc jest umysłowo chory a do tego z konkurencji . Ale ubaw mamy na spotkaniach po pachy .facet ppdobno byl do niedawna w mv ale cen produktów nie zna i dokumentów ktore ma w biurze wirtualnym tez nie widział:)Odpowiedzcie sobie sami na pytanie o wiarygodność tego trolla( btk alias handlowiec) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Marcin
Do btk Nie wierze ile czasu jesteś w stanie poświęcić na obsmarowywanie MV. Nikt kto szanuje czas, nie robił by tego typu rzeczy. Nikt kto by (jak mówisz) "stracił" na tym, nie zadałby sobie tyle trudu, by pisać tego typu bzdury dzień w dzień. Nie będę już komentował czy jesteś z konkurencji czy nie, bo większośc osób wyrobiła sobie już pewnie o Tobie opinie. Ty kopiujesz, to ja też :) Opowiem Ci coś o sobie, to może nie będziesz tak narzekał. Bo już wszyscy tu na forum wiemy jakie masz nastawienie do MV. Moje pytanie brzmi czy tylko do MV czy ogólnie do MLM? Ja będąc świeżo po studiach mgr. przez pół roku szukałem pracy. I co, i nic. Dowiedziałem się o MV tak jak każdy, nie będę opisywał procesu, skoro każy wie. 3 tyg zastanawiałem się nad tym czy wejść czy nie, czytając włącznie te forum. No ale postanowiłem zainwestować (ważne słowo ZAINWESTOWAĆ) 5 tyś. na pakiet i wystartować, bo wolę żałować, że spróbowałem niż żałować, że nie. I teraz, skoro potraktowałem to od razu jako inwestycje, a nie jako kupno produktów za 5tyś, to wyznaczyłem sobie cel. ROK CZASU W MV I ZOBACZYMY JAK TO BĘDZIE. Minęło 6 miesięcy i odziwo, nie idzie źle. Dlaczego nie napisałem, że idzie dobrze. Bo nie zarabiam kokosów, ale zwróciło mi się 5 tyś i z sumieniem mogę powiedzieć, że mam mały zarobek i produkty za darmo (za darmo na tyle, że mam opłacone z obrotu) Grupy nie mam niewiadomo jakiej, ale nikt nie zarzucił mi mydlenia oczu i nikt z mojej grupy nienarzeka. Zostało mi jeszcze 6 miesięcy, ale póki co nie zapowiada się bym z MV odszedł. Mało tego, może to zabrzmi niewiarygodnie, ale 4 osoby podziękowały mi za pokazanie produktu i im nie szkoda 400 zł za 4 butelki, bo również traktują, to jako inwestycje. Inwestycje we własne zdrowie Teraz te nieszczęsne 3%. Chodzi chyba o to, że tylko 3% ludzi odnosi sukces, nie wiem jaką miarą jest mierzony sukces. Bo co to oznacza odnieść sukes w MLM? Zarabiać 1mln rocznie, czy więcej? Ja powiem o moim sukcesie. Dla mnie sukcesem będzie zarabiać 5 tyś zł miesięcznie po ok. roku czasu. Dalej nie będę się wypowiadał na temat % bo się nie znam. Teraz co do branży MLM i wypowiadania się lub zapraszania. MV jest stosunkowo młodą firmą MLM i chyba wyciągnęła wnioski z błędów wcześniejszych firm. Dlaczego nie mówi się, zapraszając kogoś tel. o MLM, marketingu społecznościowym itp? Bo ludziom wydaje się, że wiedzą co to MLM i od razu porównują do amway, który to wpoił społeczeństwu, że na mlm nie da się zarobić, nie będąc na samej górze. Dlaczego plan wynagrodzeń MV dostał nagrodę chyba w 2009. Bo to hybryda planu wyagrodzeń. Zaraz jak wstąpiłem do MV przeczytałem książki Kiyosakiego i Ekera i jeszcze może z 2 innych autorów. Nie wiem dlaczego, ale człowiek który odniósł sukces i nigdy nie był w branży MLM, nie wypowiada się negatywnie dla tego typu biznesu, to dlaczego mu nie ufać? Z poważaniem dla wszystkich tu zgromadzonych, ale wolę przeczytać książkę i samemu zdecydować co ma sens, a co nie. Niż czytać mądrości z FORUM. Btk, jedyne co mi się nie podoba w Twoich wypowiedziach, to właśnie to, że za wszelką cenę próbujesz odwieźć ludzi (którzy to głupio szukają po forach opinii) od chodźby spróbowania w tym biznesie. Ja gdybym teraz czytał to forum i chciał wejść do MV, to bym nie wszedł właśnie przez Ciebie. A ty zabierasz w ten sposób możliwość/szansę biznesową. Porównajmy MV do restauracji. Przychodzi taki Btk, do restauracji, zamówił->zjadł, no i mu tak niesmakowało, że zaczął oczerniać kucharzy, managera, potrawy z tej właśnie restauracji. A ktoś inny będą w tym samym czasie w restauracji uznał, że bardzo mu smakowało i w dodatku polecił to komuś ze znajomych i im też smakowało. A btk prowadził własną wojnę na forum o opiach tej restauracji. Wracając do siebie - Nie jestem jakiś zaślepiony, omamiony produktami MV ani nie wyznaję jakiegoś bożka. Będąc w MLM trzeba myśleć trzeźwo i umieć w ludzki i poważny sposób przedstawić komuś szansę biznesową. A jak ktoś to robi nieudolnie, albo się do tego nie nadaje - no to lipa. Nie wolno też ludzi zmuszać i męczyć "ucho" przy prezentowaniu. Ale jak ktoś zobaczy w tym swoją szansę to co w tym złego? P.S Ponawiam pytanie z samej góry tych wypocin + jeśli znasz inny MLM w, którym można zarobić lub zarobić więcej, to się podziel usmiech.gif P.S 2 Bez przesady z tym obrażaniem, ale weź pod uwagę, że tu błąka się kilku takich z konkurencji, którzy tylko i wyłącznie PROWOKUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na forum może wypowiedzieć się administrator strony, sprawdzić po adresach IP i napisać kto podszywa się pod różne nicki? Takie zapytanie wysyłam do kafeteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre,myślisz ze sie ktoś przestraszy ? ;) Btk(handlowiec) twoje ip juz jest namierzane ;) troszkę masz spózniony zaplon. Nie bój sie jednak , namierzane jest tylko po to żeby zająć się twoją sprawą zgodnie z literą prawa :)ale jak masz dobrą pracę to na odszkodowanie powinno ci starczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Wy MV-owcy ( na pewno nie wszyscy ) wychodzicie z założenia : " ... milion much nie może się mylić ! " - pełny cytat znajdziecie w Google. i to cała kwintesencja waszych wpisów . Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiało grozą :) Jeżeli sprawa trafi na wokandę to: 1. Powołani biegli z pewnością potwierdzą , że szkolenia mv mają elementy socjotechniki. 2. Te 3% to oficjalne wyniki badań mv więc w czym problem? Może w tym że to tylko 3 %... 3. To jednak są te certyfikaty produktów czy nie? Dajcie linka to zgodnie z obietnicą nie napiszę na ten akurat temat nic więcej. Ale czy dacie? ;) 4. Mam na kompie dalej prezentację mv i jak nie słuchając Kiyosaki mówi o marketingu sieciowym a nie społecznościowym. Może obejrzyjcie sobie raz jeszcze... . ... Podsumowując jak to trafi do sądu (a stać mnie na najlepsze kancelarie) to będzie to już wasz definitywny koniec. p.s. Jeżeli chodzi o sądy to podkreślę że to mv ma problem z prawem bo ruszył pozew zbiorowy byłych dystrybutorów :) - można się jeszcze dołączyć. http://www.networkio.eu/discussion-438-koniec_monavie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×