Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Obiektywny gościu kup sznur i powieś się a od forum odp...dol się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co hejterkowi nie na ręke ? Nie będzie miał gdzie sie dowartościowywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomału wyciszają temat a lada chwila będą promować Mynt bo po Monavie będą zgliszcza jak w USA, ot cała prawda o odchodzących liderach między innymi Randy. Polacy się łudzą że będzie inaczej ale to już koniec. Artur R już gubi się w tym co mówi, stara się ratować to co jeszcze zostało. Szkoda bo niektórzy mocno wierzyli w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha :) marzenia scietej głowy.Nie masz pojęcia co się szykuje.Niestety końca monavie bym się niespodziewał . Naprawdę szkoda mi konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli każdy ma teraz okazję zarejestrować się - i jak to mówią ludzie - być "na samej górze". Ewidentnie jest łatwiej wystartować, ale na pewno nie jest to gwarancja sukcesu. Pracę tak czy siak trzeba wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź do fx będziesz pierwszy a Randy za ciebie zarobi dla ciebie miliony .hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYNT MYNT MYNT do boju geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak wiesniacko pomalowane samochody starlife .No nie bezinteresowny hejterku z wrocławia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie zmienia nazwę na jakiś tam Mynt. I wszystko jasne, chyba już sie ta nazwa źle kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie samochody ? Widać ped..e że ci mózg wyprali w Ossie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) tylko na tyle cię stać , hejterze od siedmiu boleści . Oj będziesz zgrzytać ząbkami niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam się bać ha ha. Dla mnie jesteście oszustami których trzeba tępić w zarodku. Gościu jak możesz tu się wypowiadać jak nie rozumiesz słowa etyka. Dla mnie pieniądze są na dalszym miejscu nigdy przenigdy nie ustawiałem struktur pod siebie byle tylko zarobić. Rano wstaję i patrzę w lustro z zadowoleniem że wszystko co robię robię uczciwie, ty tak nie możesz powiedzieć bo masz masę osób na sumieniu które zostały wkręceni w MV. Nigdy nie zdobyliście się na słowo przepraszam bo choroba która was zaślepiła nazywa się kasa czyli po trupach do celu. W sporcie w grach zespołowych takie jednostki indywidualne się eliminuje, podobnie jest w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejter wymyślajacy kłamliwe historyjki i uczciwość ..... Nie ma to jak "sensacyjne wpisy" pod nickiem gość lub burek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakby kolorowy diament z mv piotr g. pokazal swoje zarobki. koles uczy jak zarabiac setki tysiecy, a mamy z kumplem wglad w strukture i gosc sie ledwo kwalifikuje na range gold czyli kilka nizej niz muwi. Jak powie ze to nie prawda to niech pokaze swoje zarobki. pranie muzgu u ludzi ktorzy jada na ossy monawi, to juz kpina i nadaje sie na program typu uwaga czy interwencja. totalny brak etyki i jawne pranie muzgu. kpina kpina kpina. bylem tam pare razy i ciesze sie ze sie nie dalem. odradzam kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępaku , g****o masz nie podgląd .Żeby pojechać na wycieczkę Diamonds destination trzeba conajmniej połowę tygodni w roku mieć obroty na diamenta .O czym więc piszesz ? Kolejny od opowieści dziwnych treści .Na wycieczce Piotr G był więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama góra zarabia a reszta ma rangę i marzenia by zarabiać dużą kasę. Taka jest prawda w monavie i każdym innym mlm.Tylko bardzo wąska grupa liderów zarabia poważne pieniądze reszta nie ma takiej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to są kłamliwe historyjki według ciebie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) ty wiesz tak samo jak ja które

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie p.g sam se zapłacił z kasy ktora zarobił na ossie albo firma mu zapłaciła bo jak by to wyglądało jak by nie był na tej wycieczce. PR i pranie muzgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys w polsce byly samochody daewoo i mialy zla opinie, to zmienili nazwe na chevrolet zeby lepiej sie sprzedawalo. nie zmienilo to faktu ze dalej to jest daewoo. dlatego monawi to teraz bedzie mynt. pranie muzgu, a na dodatek mydlenie oczu i sciema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tego się trzymaj :) im bardziej brniesz tym jesteś mniej wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam to wszystko u zastanawiam się kto przy zdrowych zmysłach jeszcze się dołącza do monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla ciebie propozycje ,najpierw nie pisz to nie bedziesz musiał czytać .Tak masz racje P.G. nie zarabia i nie zakwalifikował sie na Diamond Destination. P.G.na pewno kupil sobie wycieczke na Hawaje,tylko skąd znalazł 30000 pln skoro nie zarabia ? Ot logika prostaka hejtera z kilogramem błędów ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
INFO dla liderów i innych. MV chyli się ku upadkowi więc proponuję powolutku szukać czegoś nowego w MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Info dla ciebie - upadłeś na głowe ,idź do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mynt? a może to będzie absynt? ;) Będzie wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exmonavitka
Potwierdzam, że sok MonaVie jest cudowny. W 2012 r. byłam aktywnym dystrybutorem. Przez krótki czas, bo mój sponsor - czy jak to się tam zwie - okazał się chamem i oszustem. Ale soczki zostały. W tym jedna butelka OTWARTA na prezentacji trzy lata temu. Kilka dni temu znalazłam ją w piwnicy (dość ciepłej) zastawioną jakimiś innymi butelczynami. I byłam w szoku. Po TRZECH LATACH ANI ODROBINY PLEŚNI, smak bez zmian, choć przyznaję, że tylko posmakowałam, bo żeby pić strach. Przepraszam obrońców zwierząt, ale musiałam ten specyfik wypróbować na jakimś żywym orgnizmie, więc nalałam psu. Niechętnie, ale wypił tak z 50 ml i jeszcze dycha, sierść mu nie wyłazi, więc chyba super konserwanty użyte przy produkcji, tego "zdrowego" produktu, aż tak szkodliwe nie są. A może soczek z gumijagód ma tak jak przednie wina i nabiera mocy z czaem... Ale kuźwa w otwartej butelce? No, w głowie się nie mieści, tym bardziej, że nikt nie uprzedzał, że sok MonaVie to produkt wieczny i niezniszczalny. Po wojnie jądrowej ostaną się tylko karaluchy i MonaVie. Jakby co pół butelczyny jeszcze jest, więc oponentów zapraszam do degustacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektyw
FANTASTYCZNIE !!! - oto festiwal polskiej głupoty, frustraci muszą wywalić z siebie żale, że "znowu w życiu im nie wyszło", co jeden to mądrzejszy, ale żeby poczytać, nauczyc się czegoś o działaniu organizmu, budowie komórkowej, zrozumieć... nieeeeee, no po co ?? łatwiej obsmarowac i "taplac się" w żalach. Drodzy polscy debile : wam nigdy nic nie zadziała, choćbyście po MonaVie zaczęli latać, to i tak stwierdzicie że wam sie śniło, nieroby udający mądrale z chorobliwie przerośniętą skłonnością do narzekania na wszystko ; jak czytam te fora i widzę jak kilku inteligentnych walczy z tabunem nieuków to naprawdę marzę o zmianie paszportu... :/ Zazwyczaj produkty nie działają bo "bohaterzy" nie znają bazy, nie wiedzą w jakiej temperaturze przechowywać, albo nie rozumieja, że to działa na poziomie KOMÓRKOWYM, wypiją jedną butelkę i chcą być jak batman, wydadzą 100 PLN i wrzeszczą, że stracili majątek..., ale oczywiście nikt nie ma na tyle jaj, żeby przyznać : "sorry... zawaliłem, moja wina, nie doczytałem", nieeee, no każdy jest biedny, skrzywdzony i oszukany... no i jak tu edukować taki ciemny naród, można wiedze łopatą kłaść do łbów i nie wchodzi..., ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×