Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Pani takakijanka ma pani rację tutaj szkoda wdawać się w polemikę bo ci ludzie mają wyprane mózgi i zachowują się jak sekciarze. Zawsze będą mówić że owoce i warzywa łatwiej zastąpić sokiem funkcjonalnym bo nawet ten soczek nie ma statutu suplementu diety. Tam liczy się tylko kasa a sok to tylko ukrycie tej piramidy. Urzędy skarbowe już się biorą za tych oszustów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak proste i "logiczne"podejście do tematu :) proszę cie zgłoś że monavie jest piramidą finansową :) skoro tak piszesz to czego tego jeszcze nie zrobiłeś ;) dawaj dawaj , bo już monavie 10 lat ma i jeszcze się nikt tak oświecony jak ty nie trafil , hahaha.pozdrawiam pana od piramid ,proponuje wycieczkę do Egiptu .P.s. Urząd skarbowy jest bardzo zadowolony widząc kwoty podatków odprowadzanych przez wspolpracujących z monavie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klod
Szanowni Państwo ! Madia robią z nas ludzi przestraszonych. Media nami sterują, przenikają do naszej świadomości. Media osłabiają naszą logiczna stronę myślenia. Żywność nas zabija a leki nas dobijają. Używam Monavie. A Ty cp zrobiłeś dobrego ostatanio dla Siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Klod Co zrobiłem dobrego dla siebie? Przestałem pić ten sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłeś że przestałeś pić,jeszcze te owoce asai i omega 3 6 9 by cie zabiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo konserwanty w pasteryzowanym NAPOJU by pogorszyły zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to monawi jeszcze istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak , nie jedzcie żurawiny , asai , bo was benzoesan zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie istnieje i ma się dobrze na 1600 osób które były na podsumowaniu 2014 roku zarabia 1599 więc nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słyszałem że we wszystkich mlmach jest cudownie i że na każde 100 osób zarabia 150 a jedynie w monavie nie zarabia nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myslałem że w innych firmach mlm zarabia 150 osób na 100 a tylko w monavie nikt nie zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytam jak na pewnym portalu jeden leszcz broni monavie. Picie soku najwidoczniej uszkodziło mu mózg. Pan A.R. też zaciekle broni mv widać że grunt pali się pod nogami i struktury pomału się kurczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ten temat na 4 pozycji w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynie co przeczytałem na tamtym forum to,że nie prawdziwe informacje rozsiewa tam Paweł Mazgaj inaczej Jarosław Zych właściciel Colway .Cieńko mu idzie od jakiegoś czasu , część osób poprzechodziło do monavie i innych firm to szerzy czarny pr .Nie zdziwię się jak na tym forum też się udziela .Wiele osób to wiedziało ale w koncu ktoś napisał kto to Mazgaj . Na tym forum też są przebierańcy , z tego co się dowiedziałem to często udzielają się tu "liderzy " ze starlife , wcześniej duolife , ale też z Synergy i parę innych tematów .Pewnie przez pewien czas dojdą jeszcze zieloni :) Tak więc , jeżeli jesteś na tym forum gościem to wiedz ,że większość wpisów preparowanych jest przez ludzi z innych firm mlm , mających dużego gula ,ze monavie ciągle się rozwija i że są ludzie którzy potraktowali tą działalność na poważnie i mają wyniki . Oni z kolei skaczą z kwiatka na kwiatek szukając idealnego "biznesu" gdzie wystarczy się wpisać , zagadać z dwoma trzema znajomymi i leżeć do góry brzuchem patrząc jak kasa będzie wpadała sama na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Monavie sie rozpada topowy lider Randy Schroeder odszedł z Monavie !!!! a wszyscy byli tacy zapatrzeni w niego i wierzyli w to co mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jest odpowiedź że tak poważny lider jakim jest Randy powiedział co myśli na temat zarabiania pieniędzy w monavie, że to ściema jak to że ten co się boksuje na portalu z panem Mazgajem ma na słabszej nodze w monavie 4500 pkt ale gra że biznes ma się dobrze,i to chyba jemu gul skacze co to będzie dalej robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeb.ć frajerów z MV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieńka frajerska konkurencyjko ,nie wiecie o czym piszecie Wasze umiejętności kończą się na puszczaniu bąków po forach ,w realu zawsze kończy się skakaniem po nowych szansach gdzie będziesz pierwszy .Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawa dla Pawła Mazgaja który obnaża sekciarzy z monavie. Kończy się czas oszustów , werbowników i sprzedawczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał78
Niedawno miałem rozmowę o pracę z gościem, który wcześniej był dystrybutorem MonaVie, przez co przypadkiem wszedłem na to forum. Przeczytałem wszystkie posty i cieszę się, że nie zdecydowałem się na tę pracę. Z MonaVie nie miałem i nie zamierzam mieć nic wspólnego, kiedyś działałem w marketingu sieciowym a to zupełnie co innego. Życzę powodzenia, zdrowego rozsądku i trochę mniej agresji wszystkim na tym forum - szanujmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiesz czy dobrze zrobiłeś skoro nie miałeś nic wspólnego z monavie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koledzy z Wrocławia opowiadali nam o paru osobach z innych firm lubiących się bawić w "pokrzywdzonych"na tym forum :) Znowu sami się odkryliście :) pozdrawiamy "zdrową" :) konkurencję ze Starlife z Wrocławia ( wcześniej duolife, vianess,monavie ) Przypominam tylko ,że takimi wpisami pogrążacie całą branżę mlm. Ktoś kto czyta takie brednie bierze wszystko do jednego koszyka - i dochodzi do wniosku że mlm jest do niczego .Przez szerzenie inieprawdzuwych informacji przez osoby z różnych mlm na wielu forach ( na zakładkę czyli ja tobie ,ty jemu, my im ) tracą wszyscy bo ludzie czytają i dochodzą do wniosku że jezeli tu jest coś nie tak , to dlaczego w innej firmie na s , d, f, n czy a ma być cudownie.Więcej wyobraźni i dojrzałości Panowie z Konkurencji we Wrocławiu i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat , skoro Randy Schroeder jest takim bogiem to dlaczego Panowie z konkurencji z nim nie wspólpracowaliscie i nie współpracujecie :) Dochodzę do wniosku że odejściem Randy bardziej przejmuje się konkurencja niż osoby działająće w monavie .Ciekawe dlaczego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akuna, Synergie, Starlife, Colway,Herbalife i wiele, wiele innych mają bardzo dużo produktów które działają i pomagają innym rozwiązywać problemy zdrowotne, wiele z tych firm ma linię produktów dla sportowców, dla ludzi z nadwagą itd. Sok Monavie nie da się porównać do żadnego z produktów wyżej wymienionych firm ponieważ jest nic nie wart ot taki soczek owocowy który jest tylko dobry w smaku, porównać go można do lepszych soków z supermaketu. Produkt zrobiony na potrzebę mlm aby nikt nie zarzucił że jest to piramida finansowa, niby wszystko ok ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał78
Człowiek nie rekrutował mnie do Monavie ani do żadnego MLM tylko do pracy etatowej, ale jego poziom i sposób bycia zniechęciły mnie do dalszego kontaktu, natomiast po wpisaniu jego imienia i nazwiska w googlach okazało się, że kiedyś sprzedawał w Monavie, stąd moja obecność tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał78
Człowiek nie rekrutował mnie do Monavie ani do żadnego MLM tylko do pracy etatowej, ale jego poziom i sposób bycia zniechęciły mnie do dalszego kontaktu, natomiast po wpisaniu jego imienia i nazwiska w googlach okazało się, że kiedyś sprzedawał w Monavie, stąd moja obecność tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się że tak ich oceniasz. Z reguły są to ludzie którzy mają opanowane do perfekcji jak można naiwniaków wydoić z kasy. Lubią opowiadać o pieniądzach w nieskończoność a tak naprawdę mają płutno w portfelu. Niejednokrotnie robią wałki z wyjazdami na szkolenia, często też pożyczają kasę na wieczne oddanie, przykłady można mnożyć i mnożyć.Podsumowując nie można im ufać bo trzeba wiedzieć że żeby zarobić to inni muszą niezarobić nic, a trzeba wciskać kit że trzeba czasu zanim zacznie się zarabiać i że co to za inwestycja w porównaniu do biznesu tradycyjnego gdzie trzeba włożyć dużo pieniędzy i inwestycja zwraca się znacznie później. Ha ha tylko puste głowy tak mogą pomyśleć więc mogę powiedzieć monavie w przeciwieństwie do Media Markt jest dla idiotów!!!! Powtarzam Monavie jest systemem dla idiotów!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×