Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
tak tak macie racje , tak od 147 stron , sami "bezinteresowni"forumowicze dzielą się swoją wielką wiedzą na temat monavie i jej produktów . Sami sie odkrywacie na każdym kroku ,moja firma jest świetna tylko monavie jest złe :) Ciekawe tylko że aktywnośc na tym forum wzrasta zawsze po kolejnych spektakularnych sukcesach monavie w Polsce .Przypadek? nie , to ból głowy Pawła Mazgaja awatara Jarosława Zycha właściciela polskiej firmy mlm Colway ,"liderów " z firemek które kiedyś chciałyby mieć obroty zbliżone do monavie w szczególności przodują tu Synergy oraz Starlife tu szczególnie we Wrocławiu(chyba akurat tam specyficzni ludzie współpracują) . Jedno jest pewne - wszędzie są lepsze produkty , wszędzie mają lepszy biznes , wszędzie niby więcej zarabiają ale prawda jest taka ,żę to Monavie ma efekty .Przeliczalne w ilości awansów chociażby w ostanim kwartale .Początek roku już obfituje w kolejne awanse .Szczekacie tu bo żal wam d**e ściska ,że to nie dzieje się u Was i modlicie sie ,żeby monavie się podknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spektakularny sukces Monavie? WTF@#$ ? to chyba raczej porażka po odejście Guru tego biznesu Randy Schroedera i wszystko w tym temacie.Sam Randy Schroeder powiedział że w tej firmie nikt z dołu nie zarabia pieniędzy. I raczej wszystkich zrobił w balona odchodząc hahaha bo nikomu z liderów nie przyszło by do głowy że taki człowiek może opuścić szeregi tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koledzy z konkurencji ,marzenia ściętej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno koledzy z konkurencji awanse biorą się z "nicniezarabiania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awansuj***ardzo maly odsetek ale sam awans nie gwarantuje sukcesu bo po kilku tygodniach ludziom opadaja klapki z oczu i odchodza a ranga zostaje. To dlatego guru odszedl bo jedna z nog mu upadla. Chyba tylko idi.ta uwierzy ze Randy odszedl bo mial juz dosc bycia rentierem. No ale RANGE to on mial i co z tego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awansuj***ardzo maly odsetek ale sam awans nie gwarantuje sukcesu bo po kilku tygodniach ludziom opadaja klapki z oczu i odchodza a ranga zostaje. To dlatego guru odszedl bo jedna z nog mu upadla. Chyba tylko idi.ta uwierzy ze Randy odszedl bo mial juz dosc bycia rentierem. No ale RANGE to on mial i co z tego?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i odezwał sie kolejny dobrze poinformowany . Ech szkoda gadać .Chciałbym tyle nie zarabiać co Randy w monavie .Nawet nie wiesz kogo miał w swoich organizacjach ... To jest własnie pisanie pod nickiem gość - bez konsekwencji pisze się pierdoły wyssane z palca . Niestety panowie z konkurencji nie bierzcie wszystkich swoim poziomem .A awanse biora sie z obrotôw . Nie ma opcji żeby nie było kasy , reszte to marzenia sciętej glowy- z konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto jest idiota? Mam znajomego z ranga bronze co nic nie zarabia bo ja oraz inni odeszlismy po okolo 6 miesiacach. Ma teraz range i placi miesiecznie 800 stow za dwie paczki napojow. Jednak tak ma wyprana glowe ze nie zamierza tego odpuscic. Rekin finansjery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam znajomego ktory jest silverem i zatabia stabilnie 4000-5500 pln miesięcznie,pewnie dlatego że ma wyprany mózg. Mam też znajomego co zarabia 12000-15000 tygodniowo ,pewnie ma wyprany mózg.Przestan wymyślać cieńkich kawałków kolego z konkurencji.Odszedłeś bo trawka gdzie indziej zielona i co ,wielkie g. to wyżywasz swoje frustracje tu :) masz racje w monavie nikt nie zarabia i dlatego na sobotnich regionalnych szkoleniach przychodzi coraz wiecej chętnych .300-400 osób to większość firm ma na ogólnopolskich :) ale wszedzie zarabiają a w Monavie "tylko"przychodzą na eventy .Napisz jeszcze że ktoś im dopłaca żeby przyszli bo przecież niezarabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Randy zarabial 100000 dolcow tygodniowo i pewnie mu sie znudzilo... . Bajki wciskajcie dzieciom lub na szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak biorąc pod uwagę jakie obroty generowały jego organizacje to przymierał głodem .Ale ty naiwny jesteś , kolego z konkurencji .Naprawdę uważasz że jak ty skaczesz z kwiatka na kwiatek bo nie zarabiasz i szukasz złotego strzału to wszyscy robią to z tego samego powodu ? Baranku za taki transfer zawodnik dostaje ze 3 bańki :) No przyznaje 3 baniek na miesiąc nie zarabiał ,ale i tak to nie był główny powód .Nie forum jest do opowiadania o jakie powody chodziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wranka
MLM to sztuka naciągania ludzi i każdy kto zaprzecza, zaprzecza samemu sobie. W MLM zarabiają tylko Ci, którzy je założyli. I nawet jeśli MLM ma dobry produkt to w jego zalety prawdopodobnie wierzy tylko sama góra i nowi, naciągnięci na jego zakup. Bo jak tylko zapłacą i będą walczyć o kolejnego ludka, najważniejsze stanie się odzyskanie kasy. Dlaczego nie jestem w MLM? Bo kiedyś byłam i nie umiałam namawiać ludzi na branie kredytów, żeby kupili coś, co nie jest warte tak wysokiej ceny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłas w złym mlm . Tak samo jak są sklepy i "sklepy",korporacje i KORPORACJE,lekarze i "lekarze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku..a jak słyszę że silvery, goldy zarabiają po 6-10 tys. to śmiech mnie ogarnia jeden taki kozak niby zarabiał i niby dalej zarabia a swój dług spłacał przeszło rok i to w ratach. Ściema i nic więcej awanse historyczne raz weźmie za rangę więcej kasy a potem ochłapy. Jak z 4500 pkt w ciągu całego miesiąca a nie tygodnia można zarobić 6000 zł?????? Mam dwóch znajomych którzy są na dwóch różnych nogach więc co dwa,trzy tygodnie zaglądamy na dwóch komputerach i widzimy co się dzieje. Nie dajcie się zwieźć niech pokażą zarobki tydzień po tygodniu to będzie wszystko jasne. Pokazywanie zarobków A.R mają na celu zrekrutowanie kolejnego łosia. W każdym mlm są ludzie co zarabiają poważne pieniądze i są też tacy co nie zarabiają nic i takich jest najwięcej w monavie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak zaglądacie łosie na jakiekolwiek raporty to nie macie obrotu tygodniowego ,poniewaz naliczanie przelewów kończy się we wtorek a od soboty masz juz podgląd na nowy tydzień.Taka jest prawda o łosiach z konkurencji coś gdzieś słyszeli ,coś widzieli tylko nie do końca.Skupcie się na swoich obrotach ,choć raz "wychylcie" się na facebooku i pokażcie wasze dochody :) Jakoś nie widzę żeby oprócz monavie ktoś udostępniał aktualne dochody i to nie AR czy PM.Łosie to wasze pobożne życzenia ze w monavie sie nie zarabia do piątku jedynie platnosci karta widzisz ( jak wogóle widzisz bo ściemnianie to twoje drugie ja),większość płaci przelewami !!! i tu już g. zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja767
Kiedyś takich dwóch próbowało mnie przeciągnąć do starlife.Nic nie mówili o tym co może zaoferować ich firma,całe spotkanie polegało na zakrzykiwaniu mnie i ciągłym mówieniu że monavie jest do niczego,że tu nikt nie zarabia ,że AR już działa gdzie indziej a J Brykczyński już praktycznie wszedł do Starlife.Najlepsze jest to , że jeden i drugi to starzy wyjadacze i w duolife byli i vianesse i nawet organo zaliczyli . Nigdy jednak nie byli chętni pokazać swoich dochodów .Sprawdziłam te "rewelacje"które mi wykrzykiwali i nic nie było prawdą.! Nie zdziwię się jak ci sami Panowie konwersują na tym forum.Drodzy forumowicze uważajcie na przebierańców z innych firm sieciowych,nie mają żadnego pojęcia co dzieje sie w monavie a podszywają się pod klientów,pokrzywdzonych i znawców ,robią to dla swoich prywatnych celów żeby zaszkodzić monavie i przeciągać do swoich firm.Jeżeli usłyszycie argument że w Monavie się nie zarabia w pierwszej kolejności poproście ich o pokazanie swoich zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie co się dzieje z panią M co bardzo szybko odebrała Volvo w MV i jeszcze szybciej oddała. Czy to znaczy że w Platformach jest kasa a w monavie już nie ? Był lans były opowieści o dużej kasie i co sama zrezygnowała ???? Kolego nie błaźnij się sam wiesz że kit wciskasz że nie mamy wglądu w twoje struktury popatrz na swoje struktury i będziesz wiedział że można sprawdzić twoje zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łosiu nie wszyscy zarabiają , bo nie wszyscy traktują to poważnie .Znam wielu podobnych pewnie do ciebie,którzy w monavie byli ze dwa miesiące ( trudno żeby zostać już milionerem) i przeskoczyli na kolejne biznesy gdzie miało byc lepiej .Do dzis to juz jakieś 5 tematów . Najlepsze jest to że za każdym razem jak przechodzą to ta stara firma jest zła a ta "nowa" najwspanialsza,za trzy miesiące juz ta najwspanialsza jest najgorsza ale już jest w kolejnej "najlepszej" :) Na takich nie ma rady :) gdyby firma jaja na złoto wymieniała to po pewnym czasie i tak trafiłbys do kolejnej :) a najlepiej sie robi "byznesy" jak się skacze z kwiatka na kwiatek i wszystkich poznanych z róznych struktur próbuje przeciągnąć "rewelacjami" na temat dotychczasowej "najlepszej" firmy jak to w niej zle sie dzieje.Najwięcej jednak dostaje sie zawsze monavie , bo cały czas się rozwija a ludzi nie tak łatwo "wyciągnąć" do kolejnych tematôw.Dlaczego? Bo widzą w mv sens a nie widzą sensu zaczynać z pseudoliderami skoczkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałes jeden przykład z samochodem ,tylko w Polsce autem z Monavie jeździ ponad 100 osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjategochceAndrzej
Witam jestem zainteresowany przystąpieniem do MonaVie czy ktoś doświadczony w branży mógłby się ze mną skontaktować w celu udzielenia jakiegoś info bo chciałbym w końcu zacząć zarabiać konkretne pieniądze . Ajategochce@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ,widzę że kolega z konkurencji się nawrócił, ale po tym co wcześniej napisałeś na tym forum marne szanse żeby ktoś chciał z tobą współpracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tyle lat monavie te 100 aut robi ogromne wrażenie. Auta dostaje się na własność czy trzeba brać leasing na siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjategochceAndrzej
Witam najwidoczniej pomylił mnie Pan z kimś ponieważ nie wypowiadałem się wcześniej na forum ,proszę sprawdzić. Wracając do tematu poszukuję kogoś kto wytłumaczy mi mniej więcej na czym polega to wszystko związane z MonaVie .Jestem co najmniej skołowany tym co przeczytałem w niektórych wypowiedziach ,ponieważ jedni wyrażają swoją opinie w superlatywach inni wprost przeciwnie .Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje sprawdzić na stronie www.monavie.pl zakładka kalendarz i wyszukac miasto z którego Pan jest.(wykaz spotkań w Polsce)Pojść na spotkanie informacyjne i porozmawiać z prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopłaty samochodowe są od dwóch lat woęc 100 aut w 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna spróbować swoich w innej firmie która kupuje ludzi darmowym samochodem a później po 3 miesiącach zabiera jak się obrotu nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która to firma daje auta za darmo ??? Tu widać samych sekciarzy którzy sam kit wciskają . MLM to jest banda pedałów i oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wiesz co to pedał ? Frajerze.Co na darmowe autko bys sie skusił.Z takum podejsciem bedziesz do konca zycia pracował na auta szefa ,a ty jak bedziesz grzeczny dorobisz się stypendium z zus po 67 roku w kwocie 500 zł.I kto tu sekciarz ,pedał i frajer do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny Gosc
Jaki był temat dyskusji? "MonaVie-jakie sa wasze opinie?" A no tak faktycznie już ZAPOMNIAŁAM. To NIE jest przykre ani żenujące.. to śmiesznie. Ludzie jak ten soczek za 7 zł ma poprawić Wam nastroje to Wam go chyba za sponsoruje bo jest w Was tyle nienawiści i agresji że nawet jeśli byłoby to placebo poprawiające nastrój to byłoby warte swojej ceny. Nie chcę tutaj na nikogo naskakiwać absolutnie tylko napisać Wam cieszcie się życiem z MonaVie albo bez. Nie Wasza sprawa nie Wasz interes kto jest na etacie, kto zarabia 1100 albo kto jest bezrobotny.Jeśli ktoś kupuje to niech czuje sie lepiej czemu bronicie? Jeden idzie na zakupi, drugi do baru a trzeci wypije MonaVie.. każdemu z nas co innego poprawia nastrój. Jeśli ktoś nie kupuje , nie potrzebuje jeszcze lepiej! Ci hejterzy z Was, którzy wchodzą na forum żeby wywodzić się na temat oszustów niech znajdą inny temat. Wydaje mi się, że taki temat założony jest dlatego aby osoby zastanawiające się nad produktem mogły rozeznać się w temacie bądź podyskutować kulturalnie o odczuciach po stosowaniu produktu. Wyłączcie tę nienawiść albo zapijcie ją soczkiem nawet łykajcie tabletki jeśli poskutkuje. Cokolwiek chcecie oby działało. Pozdrawiam Was bez wyjątku wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×