Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
Poniewaz owoce i warzywa produkowane są na szeroką skalę ich wartość odżywcza ciągle spada (badania laboratorium Szwajcaria ,oświadczenia WHO dostępne u wujka googla).Każdy zdrowy na umyśle potrafi rozróżnić smak i zbaleźć różnice pomiedzy no pomidorem z tesco a pomidorem z działki dziadka .... Monavie daje gwarancje że owoce użyte w sokach nie są modyfikowane genetycznie jak również nie opryskiwane (pestycydy herbicydy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Części do złożenia Iphone 6 kosztują około 20 $ ,dlaczego więc Iphone 6 kosztuje 800 $ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monavie jak niezwykła szansa biznesowa. Na spotkaniach nikt nie manipuluje słuchaczami ,ponadto Monavie wprowadziło zasadę możliwości zwrotu pakietu początkowego do 14 dni 100 % do 90 dni 90 % ( w Polsce w branży jedyna firma która daje taką możliwość ) Firma wprowadziła taką zasadę po to ,zeby nie było sytuacji kiedy nieuczciwa osoba obiecuje gruszki na wierzbie i ktoś z tego powodu decyduje się na współpracę - tu ma możliwość to zweryfikować i podjąć świadomą decyzję. Jest to niezwykła szansa biznesowa ,ale nie idealna .Ideałów nie ma ani w branźy mlm ds coca coli Apple i tysiąca innych , tak samo jak nie ma idealnych żon mężów kochanków itd. Wartość Monavie polega na tym ,że jest gotowy pomysł , są dobre produkty ,jest gotowy system działania ,jest wsparcie od korporacji i każdy może spróbować swoich sił .Nie jest to praca na etacie gdzie czy się stoi czy się leży kasa się należy ,jest to forma działalności gospodarczej gdzie w zależności od predyspozycji ,zainwestowanego czasu ,zaangażowania i chęci nauki można mieć lepsze lub gorsze wyniki .Firma wypłaca konkretne pieniądze za konkretny wynik .Nie zdażyło się ,żeby ktoś nie dostał pieniedzy , awansu , programu samochodowego , wycieczki po osiagnięciu rangi czy konkretnego obrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porównanie do Apple'a jest do d**y bo jak płacisz za iPhone'a to go masz a jak płacisz z lichy napój to go wysikasz i g****o ci po nim. Kolega wyżej pięknie wypunktował logicznie wyżej dlaczego MonaVie jest dobrze prowadzoną kampanią wysysania kasy z głupców ale ktoś z tej sekty już się postarał przepchać jego post tymi samymi nic nie znaczącymi pseudo argumentami. To tylko ślepaki robiące duże bum, a pod lupą okazują się być skrzętnie manipulującymi informacjami. Znajomy działający od lat w MLM bardzo negatywnie wypowiedział się o MonaVie, podkreślając że to organizacja nastawiona na mamonę a jej kompociki mają banalnie niską wartość i działają na bazie placebo. Znaleziono w nich substancje szkodliwe, przez co jeden z kompocików został zakazany i wycofany w USA. Kolega wyżej pyta dlaczego to taki zły kompocik skoro pije go real madryt. To proste. Polityka marketingu tak działa, że dajemy nasz kompocik sławnym ludziom a dzięki temu wyrabiamy sobie dobre imię. Podstępne. I sprostowanie. MonaVie nie daje gwarancji, że jej owoce są w 100% z bio upraw. Jest kilka rankingów soków wykonanych przez niezależnych instytutów i za każdym razem MonaVie zajmuje ostatnie z miejsc. Jeśli do kogoś to nie przemawia to ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który "kompocik"został wycofany ?pewnie szwagier tak mówił :) który "znawca"mlm sądzi że monavie jest nie fajny .(kazdy twierdzi że jego mlm jest najlepszy :) wiec nie dziwię sie że twój kolega twierdzi że monavie jest be a jego mlm super .Nie ma idealnych biznesów ,a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia) porównywanie kosztu asai w Amazonii na drzewie z ceną butelki Monavie u konsumenta w np Polsce jest tak samo debilne jak porównywanie kosztu częsci Iphone 6 do ceny detalicznej w sklepie(zrobiłem je tylko po to żeby uwypuklić wyliczenia "ile kosztuje 100 gram asai w amazonii" .Jak ktoś chce mieć tanio Asai to niech kupi sobie bilet lotniczy do Brazylii w dwie strony za 5000 pln , wynajmie na miejscu samochód i łódkę za kolejne 3000 pln , zapłaci tubylcom za zerwanie z palmy lub zerwie sobie sam - będzie miał owoc za darmo :) za resztę zapłaci kartą Mastercard Twój post pasuje jak ulał do typowego "a mój szwagier powiedział ..." :) pozdrawiam i Wesołych świat życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rankingi soków o których piszesz to z jakiej firmy pochdzą badania synergy czy flavonu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalu alibaba możesz kupić za 20 $ Chiński :) No ale mimo wszystko gościu jak się ma nawet 200 do 800 ? Przecież przycinają 600 $ ! :) Dalej bronisz swoich debilnych porównań o cenach asai z galileo ? No to gdzie te 600 $ z iphone i dlaczego 200 $ skoro na alibaba jest za 20 $ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być 20 a jest 200 $ - tylko trochę się pomyliłeś ... co tu komentować, kup sobie chińskiego mercedesa i będzie porównywalnej wartości co pasteryzowany napój z konserwantami mvi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456789
mnie do zakupu monavie namówił ktos z rodziny. kupiłam 2 butelki przekonana, że soczek" dowitaminizuje" mnie i mojego synka. oczywiscie byłam przekonana o naturalnosci tego produktu w 100% Z ciekawosci zaczelam czytac skład i co znalazłam? benzoesan sodu! Rakotwórczy konserwant ktorego unikam jak ognia. Nie dość, że sam w sobie jest rakotwórczy to jeszcze w połączeniu z wit c tworzy benzen- silnie rakotwórczą substancję :-/ wylałam te dwie butelki i 200 zł poszło sie.....! i tak! wiem, że naturalnie wystepuje w jagodach. Ale to co naturalne- to naturalne! a to co sztuczne, chemiczne i rakotwórcze- to sztuczne i szkodliwe. Krew mnie zalewa, że ludzie; koncerny, firmy trują innych ludzi w otoczce czegoś, co niby ma poprawiac zdrowie i samopoczucie a firmy farmaceutyczne to królowie królów! Wszystkie leki dla dzieci- Aspartam itp.! I ludzie się dziwią dlaczego wystepuje plaga ludzi chorych na raka coraz młodszych......a wracając do czasu w którym wylałam rakotwórcze monavie- zaczełam pic codziennie soki z sokowyciskarki marchew+jabłko+ szpinak+jarmuż itp- różne kombinacje. odstawiłam cukier w kazdej postaci i wszystkie wedliny ktore mają w sobie całą tablice mendelejewa i jem duzo zielonego :-) oczywiscie chodzi mi o sałaty roznego rodzaju, do obiadu malutka porcja piersi z indyka np.....i niedosc, że sie najadam to jeszcze dostaje bombe witaminową w kazdym posiłku- po 2 miesiącach sypiam po 5 -6 godzin bo nie wiem co z energią zrobić i wszystkie dolegliwosci ktore mi dokuczały odeszły daleko. Polecam nature! A tym , którzy dalej upierają się, że monavie jest zdrowe zycze smacznego benzoesanu sodu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo , gratuluje ze sie dokształcilas i skorzystałas na tym ,że ktos zwrócił ci uwage na potrzebe zdrowego odżywiania .Tylko o jedno Cie prosze -dokształć się kiedy powstaje benzen , w jakich warunkach i czym różni się benzoesan pochodzenia naturalnego od syntetycznego .Wystarczy pójśc do dietetyka z fachową wiedzą -nie samouka z googla :) plissss ludzie nie powtarzajcie juz tych bredni z benzenem :)pozdrawiam i Wesołych Swiąt życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456789
Zapewne Ty jestes bardzo wykształcony w tej kwestii- brawo! gratuluje :-) Tylko, że to tak jak by porównywac, analizować np. czy szczepienia są szkodliwe czy nie. Wiele badań mowi, że NIE i wiele badan mówi, że TAK...i bądź człowieku mądry. Wiesz co? Sporo czytałam o tym benzoesanie.... i nie twierdze, że być może się nie mylę lub nawet, że zle cos zrozumiałam ale jestem pewna, że konserwanty, sztuczne barwniki itp. nam szkodzą. Faszerują nas tym wszedzie...wiec dlatego to co moge, jestem w stanie wyizolować z mojego zycia i otoczenia to to robie.I niestety nie dowiem sie prawdy czy benzoesan sodu zawarty w monavie jest naturalny czy syntetyczny. I nikt mi nie zwrócił uwagi na potrzebe zdrowego odzywiania- po prostu sama do tego doszłam gdy zaczełam sie zle czuc . Ktoś z rodziny polecił mi monavie tak po prostu.Więc prosze Cię- dokształć się w czytaniu ze zrozumieniem. Aha i czy sorbinian potasu zawarty w monavie tez jest pochodzenia naturalnego Panie znawco? :-) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno pochodzenia naturalnego jest Asai ,żurawina śliwka banan kiwi acerola jagoda borówka amerykańska goji granat ananas pasiflora i parę innych owoców oraz kwasy tłuszczowe omega 3 ,6 ,9 :) Mama ,napisz proszę skad sie bierze wymyślanie takich historyjek :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456789
wymyślanie jakich historyjek? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama daj spokój .Pozdrawiam Tata12345689 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama123456789
Dziwny jestes.... ale tez pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja kobita pije MV ale jakoś nic nie widzę żeby poprawa była ale i nie pogorsza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzewicki pije i pije soczek a jest dalej łysy i mózg mu nie urósł, a sam chwalił że jest na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden boys
A on miał kiedyś mózg ? On jest jakiś ciepły, jakby pedałowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że pedał ??? Jurek jest super liderem, i nawet jak jest gejem to nie wpływa to na jego zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego to jeszcze konkurencja nie wymyśli ... Pusta głowo od ostatnich trzech wpisów , bawi Cię to ? Czy orgazmu dostajesz wypisując te paszkwile ? Jak ci nie idzie i masz gula że ktoś ma efekty to weź się do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawię się w żadne mlm bo nie chcę mieć wypranego mózgu jak ty obrońco ludzkich nieszczęść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie bawiłeś się w mlm , tylko niestety naciskiem na bawiłeś .A potem pozostaje tylko zazdrość i zawiść ze komuś wyszlo bo zapieprzał a nie bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym paniusiu że ludzie nie jedzą owoców i warzyw :) monavie nie jest suplementem .Zgadzam się z tym że ludzie jedzą dużo nie zdrowych rzeczy .Szczepionki? U mojej córki po podaniu szczepionki stwierdzono padaczkę.Po paru dniach ,wczesniej nie miała żadnych objawów.czy mam badania potwierdzające 100 % ze to po szczepionce ? Nie,bo nie zakladalam ze cokolwiek sie moze stać wiec nie robiłam badan przed szczepionką.Fakt jest taki ze do dzis leczę ją lekami. Monavie nie jest lekiem na całe zło ale jest świetnym zamiennikiem jezeli ktos nie ma czasu na swieże owoce lub warzywa-które zawsze z tego powodu ze są świeże będą lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusiu ja nie jem smieciowego jedzenia ,a Tobie mylà się produktuy syntetyczne z apteki zwane suplementami z żywnością funkcjonalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziw się że ludzie nie mają czasu , bo nie mają,nikt nie nosi w worku do pracy na cały dzień marchewek jabłek buraków bananow kiwi i innych .Często ludzie wracaja z pracy o 19 20 po całym dniu pracy ... Czy żywność funkcjonalna jest droga ? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×