Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość Umberto
Piramida widoczna ze stratosfery...szkoda mi tych ludzi którzy w tym tkwią, już sami w to nie wierzą tylko głupio jest im się przyznać przed sobą oraz znajomymi. Podniecają się jakimiś opaskami na rękach i wyjazdem z Mona vie do Egiptu...masakra - taka wycieczka to koszt jakies 1 tys....smiech mnie ogarnia - a wiecie co te osoby mają w garażu...? całe sterty "magicznego soku z gumi jagod" - Ci ludzie sami inwestują w swoją zgubę...pętla się zaciska....a amerykańscy zydzi się cieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie nabity
od Żydów to się od..tego, wiesz co. A poza tym dobrze mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezależny
Ale wy ludzie jesteście porąbani.... szczególnie te babki..szkoda gadać... ja wy zyjecie na tym świecie bez rozumu tylko z mózgiem który podtrzymuje wasze normy zyciowe.... czy na butelce jest napisane" wypij bedziesz piękna" - NIE, jesteś paskudna, taka się urodziłaś i taka pójdziesz do piachu - idiotki.... Sok poprawia ogólna kondycje organizmu i badania tutaj nic nie dadzą bo nie ma w polsce i pewnie na świecie też badań ile wolnych rodników udało sie zabić i czy mamy lepsze samopoczucie.... pij i sprawdzaj sama swoją wydolność, samopoczucie, ilośc snu jaką potrzebujesz zeby odpocząć... myślą że kupią butelke, wypiją i będą lepsze... buhahaha stare a głupie... to nie cud, tylko sok, który pozytywnie wpływa na organizm.... ja zanim zacząłem pić soki, jadłem dżemy z innej firmy i zapłaciłem za słoik 50g 200 zł - NIE ŻAŁUJE... wiem ze była to inwestycja w organizm, w jego wzmocnienie a nie brak pryszczy... teraz pije soki i nieistotne czy widze rezultaty gołym okiem ( ładniejszy to sie nie zrobiłem), ale kondycja organizmu jest dużo lepsza... zapomniałem o anginach i co dla mnie ważne o uczuleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco22
Co za brednie na tym forum, w MLM-e pracuje już 20 lat a wiecie dlaczego ? Bo jak idę do "pracy" to spatykam samych zadowolonych i szczęśliwych ludzi, pozytwnie nastawionych do ludzi i świata i nie narzekających na zdrowie czy brak kasy. Ci co tak szyderczo krzyczą "piramida" !!!! Niech sami sprawdzą czy czasami nie są w jeszcze w gorszej piramidzie, warto czasami wysilić muzgownicę. Zazdrośnicy, malkątenci, gratuluje wam waszych piramid gdzie nigdy nie wygryziecie szefa bo wcześniej was zwolni w przeciwieństwie do mnie gdzie dawno przeskoczyłem swoich szefów MLM-ie. Gratuluje kolegów i koleżanki którzy od rana mają pretensje do całego świata że mało zarabiają, szef ich gnębi, rachunki za prąd i gaz wysokie a w boku im strzyka , a kręgłosłup boli i na wsze grzeczne "dziędobry" mrukną z ponurą miną "eeeeeee, szlak by to trafił...." To doskonale znam bo wcześniej byłem taki sam i jeżdziłem dumnie Syrenką a w porywach Fiatem125p i 12-letnim Gofem. Obecnie kupuję auta w salonie i to wszystko, pozdrawiam , aaaaaa do Mona Vie pewno nie bawem trafię.............hi,hi kontakt już mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytel_nick
Do Marco22: Witam, Czy mogę dostać do Ciebie kontakt mailowy? Właśnie zacząłem się interesowaćMLM i pewnie masz cenne rady, mając tak długoletnie doświadczenie. To poważna i prawdziwa prośba prywatna, żaden scam. Dziękuję. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelitka
Po przeczytaniu wpisów nasuwa mi się jedna myśl... cudze chwalicie swego nie znacie (przecież "nasza" aronia jest jednym z najbogatszych w przeciutleniacze produktów! a cena taka niska) Chcecie być zdrowi za niewielkie pieniądze? Pijcie świeże soki np. z marchwi, jabłek, buraczków i cytryny. Za cenę 1 butelki Monavie kupicie sokowirówkę. Owoce i warzywa na targu są relatywnie tanie. Żaden produkt z zagęszczonych soków nie dorównuje bogactwu przeciwutleniaczy w świeżo wyciśniętym soku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco22
Odp. dla Czytel-nick mój e-mail: marco2@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuhhi8
kolejny zlapal sie na haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askew
Ten cały soczek jest nic nie warty! Za 107 zł kupujesz najdroższą obietnicę bez pokrycia! Magazyn Men's Health opublikował niezależne testy amerykańskich soków i Monavie wypadł najsłabiej w zawartości różnych grup antyoksydantów i wit C. I to w przeliczeniu na objętość. archive.mensjournal.com/superjuices-on-trial juicescam.com/mens-journal-proves-monavie-lacks-nutrition/ Ja też byłam na spotkaniu, gdzie próbowali mnie zwerbować, ale cała ta piramida biznesowa, cena soku i brak danych medycznych na temat właściwości leczniczych mnie zastanowiły. Wpiszcie sobie MonaVie scam w google, albo zobaczcie o tej firmie w wikipedi. Dodam, że przy takiej piramidzie finansowej jaką jest Monavie i była Amber Gold, 95% dystrybutorów jest skazanych na porażkę i straty finansowe. Plus, sok jest bezwartościowy, w dodatku płacić 214 zł w miesiącu za picie go jest................dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
Skomentowały skład jednoznacznie: zwykły wieloowocowy sok poprawiający chwilowo nastrój. NO WŁAŚNIE. I niczym więcej taki sok nie będzie i nie może być. Jesteś łasa na kłamstwa, więc cię nimi napojono, dosłownie i w przenośni. Ciesz się, że to nie była jakaś trucizna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
214 zł za miesiąc :D O mamełe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
Marco22 bredzi jak typowy naganiacz z tych wszystkich sieci i piramid :D zawsze te wstawki o starym golfie, albo innym rzęchu :D ale co się dziwić TO DZIAŁA, prawda panie Marco? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfy4gy4g343
ciężko mi uwierzyć,że są ludzie którzy się na to nabierają :) w ogóle śmieszą mnie te wszystkie piramidki i frajerzy na samym ich dole którzy myślą,że osiągną sukces i powtarzają jakieś głupie hasła marketingowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcfly
Wczoraj odebrałem telefon od brata ciotecznego z którym właściwie nie utrzymuje kontaktów, ba on nigdy do mnie nie zadzwonił nigdy rozumiecie, a wczoraj telefon odbieram i słyszę pierwsze pytanie: słyszałeś o Monavie? no i padłem konstrukcja mnie się rozleciała. I to właśnie w MLM-ach jest okropne , że nagle ludzie sobie o tobie przypominają (tz. lista 100-stu) bo chcą Cię pozbawić zwyczajnie gotówki i robią to bez skrupułów. Nagle dzwonią do ciebie osoby z którymi ostatni raz widziałeś się na studiach jakieś 20lat temu.......... Żenada i brak wstydu. I jeszcze jedno co wczoraj mnie utwierdziło w tym , że ludzie zwerbowani są omamieni wizją szybkiego bogactwa i maja mózgi a raczej procesory spowolnione jakby przez virusy - brat walnął teskt - jestem zjarany tą firmą i w ogóle to piję sok drugi tydzień, mój tata pije i mama, i normalnie już są efekty...... Ludzie jak po dwóch tygodniach picia soku z jagód możesz mieć efekty!!!!!!!!!! Czy naprawdę można być aż tak ograniczonym? Efekty przychodzą jak najbardziej ale w przypadku suplementów diety czy ziół to jest okres min. 6 miesięcy. Sławek bracie daj spokój!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSTERYMAN
NIKT NIE PROWADZI BIZNESU KTORY NIE PRZYNOSIŁ BY ZYSKOW WIEC JEST TO PIRAMIDA FINANSOWA ROWNIEZ DLATEGO ZE WERBUJE NOWYCH LUDZI TYM SAMYM BUDUJAC OBROT GOTOWKA NIE SADZE ROWNIEZ ZE JAK KTOS JE OWOCE DWA RAZY DZIENNIE I WARZYWA POTRZEBUJE CUDOWNEGO SOKU W KTORYM JEST KONSERWANT BO PRZECIEZ TRZEBA TO CZYMS ZABEZPIECZYC PRZED ZEPSUCIEM SIE.A O WLASCIWOSCIACH TANSZEJ ZNANEJ OD SETEK LAT ZIELONEJ HERBATY ZOPOMINAKAC.OCZYWISTA RZECZA JEST TO ZE PALACZ KTOREGO LOS JEST PRZESADZANY MOGLBY WSPOMODZ SIE TYM CUDEM LECZ NIE SADZE ZE JESLI KTOS DBA O SWOJ ORGANIZM TO NIE PO TO BY ZABIJAC GO KAZDEGO DIA.BADZMY ROZSADNI I NIEZAPOMINAJMY O POLSKIEJ MOZE NIE TAK CUDOWNEJ LECZ BARDZO ZDROWEJ ARONII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAWNE
PROSZE PRZEJRZYJCIE NA OCZY AMERYKANSKI SEN KOLOROWE REKLAMY NIE DAJCIE SIE ZWIESC BO JUZ BRAK MI SŁOW DWOCH MOICH PRZYJACIÓŁ DZWONIŁO OSTATNIO Z CUDOWNYM BIZNESEM LECZ TO WBREW MOJEJ NATURZE ŻEBY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI WCISKAC COS W CO SAM NIE WIERZĘ ZWŁASZCZA ŻE TROCHĘ NA TEMAT TEN CZYTAŁEM ORAZ SIE DOWIADYWAŁEM I MIAŁEM OKAZJĘ ROZMAWIAĆ Z KOLEGĄ Z AMERYKI OSOBISTYM TRENEREM KTÓRY TYM RÓWNIEŻ SIE ZJAMOWAŁ WŁASCIWIE SAM TO PIŁ I TYLE Z TEGO BYŁO PIENIĘDZY A WŁĄSCIWOSCIACH ZDROWOTNYCH NIE WSPOMINAJĄC MOŻE JEDYNIE ŻE KOLEGA JEST WEGETARJANINEM I MA SIE CAŁKIEM DOBRZE MÓWIE TYLKO ŻE NIE CHORUJE BIEGA O 4 RANO CODZIENNIE I W PRZECIWIENSTWIE DO WIELU POLAKOW NIE WCINA CUDOWNYCH POLSKICH KIEŁBASEK Z KONSTARU LUB INNEJ CUDOWNEJ RZEZNI GDZIE MAJA TAKIE PYSZNE ZDROWE Z NIEKONCZĄCA SIE LISTA EEE WYROBY POZDROWIENIA DLA NAIWNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość review
Ten sok przede wszystkim zawiera rakotwórczy benzoesan sodu i sorbinian potasu. Pijąc miesiącami czy nawet latami doprowadzamy orgaznizm do ruiny. Jest cała masa naturalnych suplementów diety jak chodźby polska róża które nie zawierają tego paskudztwa. Zwykły sok konserwowany chemicznie. A te ich gadania, broszurki i badania kliniczne to sobie mogą o kant tyłka rozbić... jest jedna podstawowa zasada - nie truj się, nasze choroby wynikają z tego że wszędzie mamy konserwanty nawet w serku wiejskim. Więc jak sobie zjesz codziennie serek, wędline, obiad z benzoesanem i popijesz dodatkowo soczkiem "prozdrowotnym monavie" też z benzoesanem to pozostaje krzyż na drogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygaćmisiechce
Tak, dokladnie tak mój nick nie jest przypadkowy, kolega wyżej napisał że zawiera zajebiście trujący i rakotwórcze związki (tu się mogę zgodzić) lecz czy te wszystkie brednie pisane po części przez konkurencję nie są fair tutaj proszę jeżeli naprawdę kogoś interesuje skład soku (SUPLEMENTU, nie leku) MONAVIE i kompetentnych informacji "...Z drugiej strony, benzoesan jest zawarty w sposób naturalny w borówkach, śliwkach, żurawinie. A ilośc benzenu z jednej porcji soku jest mniejsza niż ilość wdychaną podczas jazdy samochodem (źródło) lub wizyty na stacji benzynowej, więc nie jest bardzo źle." Idiots. Idiots everywhere ... ręce mi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSTERYMAN
ZGADZAM SIE Z PRZED MÓWCĄ LECZ CO NATURA DAŁĄ NAM OD SIEBIE NIE POWINNO NA NAS NIEKORZYSTNIE WPŁYWAĆ I TO NIE ZNACZY ŻE SZTUCZNY DODATEK OD PRODUCENTA MA JĄ POPRAWIAĆ A TO ŻE WDYCHAMY CODZIENNIE TYLE SPALIN TO NIE OZNACZA ŻE MAMY JESZCZE WIECEJ W SIEBIE TEGO NABIJAĆ A IM PRZY OKAZJI KASE DO KIESZENI JESTEM ZWYKŁYM OBSERWATOREM NIE MIESZKAM CHWILOWO W KRAJU I NIE PROWADZE ŻADNEJ KONKURENCJI WIEC PRZESTRZEGAM NIECH KAZDY KIERUJE SIE WLASNYM ROZUMEM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygaćmisiechce
Zgadzam się, ale czy tak naprawdę można powiedzieć, że coś jest tylko czarne lub tylko białe, we wszystkim można dopatrzyć się negatywów, tylko należy ocenić czy więcej jest pozytywów ,czy negatywów, jeżeli powiem Ci, że dam Ci 1000 zł ale za tydzien, to Ty masz mi dać 10 zł to będzie ten negatywny aspekt naszego układu lecz szybko dostrzegasz że zarabiasz 990zł ;) taki mój mały obraz tego co myślę na temat tych wszystkich "trujących" substancji zawartych w Monavie, podejrzewam, że w przetworzonych produktach, które codziennie spożywamy jest wiele więcej tego typu składników, tylko ludzie nie mają specjalnie interesu psuć opini tych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygaćmisiechce
Jeszcze chciałbym wypowiedzieć się na temat piramidy finansowej, gdybyście się przyjrzeli dokładniej swoim zakładom pracy, to są one bardziej podobne do piramidy niż struktury Monavie ;) Twój szef jest na górze, więc to on musi (przepraszam za kolokwializm) nachapać się najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygać a nie żygac
żygać mi się chcę - TO MI SIE CHCE RZYGAC JAK WIDZE TAKIE NIEUKI idz do szkoly dzieciaku, ucz sie ortografii bo poki co moga tobą tyłek podcierać a ty jeszcze im za to dziekujesz naiwniaku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygaćmisiechce
Normalnie nie mogę wyjść z podziwu jaką ninawiścią emanujecie, musicie być naprawdę sfrustrowani, może to przez wasze dotychczasowe zajęcie? Może czas żebyście mieli więcej czasu dla siebie? MLM właśnie na to Wam pozwala. Dzięki Dobranoc. Sory ale muszę już lecieć bo mama odłączy mi neostrade ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rzygać a nie żygać
Spójrz się na siebie i popraw błędy które sam robisz a potem oceniaj ludzi. Skoro jesteś taki ąę itd to pisz poprawnie. Jakieś kompleksy człowieku masz. Wracając do tematu ludzie rozejrzyjcie się. Czy to w szkole czy w pracy etatowej, kościele innej instytucji, policji straży pożarnej itd wszystko ma wygląd piramidalny. Piszę tu ogólnie o każdej branży MLM. Ale co tam mamusia z tatusiem od momentu rozpoczęcia szkoły wpajali wam ucz się ucz zdobywaj wykształcenie aby mieć dobrze płatną pracę. ile osób w dzisiejszych czasach pracuje w swoim zawodzie. mam znajomych co zakuwali dzień w dzień. Pokończyli studia, i nie jeden taki Pan magister jest kierowcą ciężarówki, lub też wykonuje inne zajęcie nic nie związane z jego pseudo wykształceniem. ja sam pracuje na etacie a MLM robię z pasji aby później odpoczywać. I co jestem też w piramidzie bo mam współpracowników, managera a on z kolei ma nad sobą właściciela firmy. Wypowiadający się na tym forum nie mają żadnego pojęcia co to jest branża sprzedaży bezpośredniej. Dalej będą utwierdzać się w swoim przekonaniu, że tylko praca etatowa jest pomysłem na życie, po 8 czy 12 godzin dziennie, w której wszystko z góry mamy narzucone, i każdy dzień wygląda tak samo. To jest wasze życie i możecie z nim robić co tylko chcecie. Jednym odpowiada to inni zaś szukają alternatywy dla tzw etatu i tak pozostanie i tego nie zmienicie. Każdy robi to co uważa za stosowne. DO POLONISTY: pomyliłeś chyba wątki i fora przenieś się na forum poprawnej polszczyzny skoro jesteś takim rasowym polonistą. Acha sorry za błędy ortograficzne. Do osoby powyzej 100% Cię popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qllek
Tak, czytam ten wątek i czytam i widzę, że niektórzy nie rozumieją pojęcia "piramida finansowa". Mówiąc w skrócie, piramida finansowa polega na tym, że zarobek tych co są na górze tej piramidy pochodzi od tego co wpłacają Ci o są na dole tej piramidy (z ich prywatnych pieniędzy). Taka struktura praktycznie nie zarabia (lub jest to mały ułamek procentowy) poza strukturą piramidy. Nie można tego porównywać do normalnie funkcjonującej firmy, gdzie jest szef i podlegli mu pracownicy, bo taka firma zarabia sprzedając swoje towary usługi poza strukturami firmy. Nie ma więc zależności takiej, że szef zarobi wtedy jak pracownicy kupią towary w firmie, lub wciągną innych pracowników którzy te towary kupią. Wszystkie osoby które robią takie porównania, albo nie rozumieją tematu, albo robią to celowo.. bo wyprali im mózg... i właśnie tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Te firmy wielu ludziom po prostu piorą mózgi. Mam znajomego, który od miesiąca o niczym innym nie mówi tylko jaki to świetny biznes, jak się opłaca wystarczy znaleźć 2 osoby które znajdą kolejne i wtedy się zarabia.. normalnie nie da się z nim rozmawiać. Dla mnie sprzedaż produktu o 100 % droższego (poza strukturami tej piramidy) po to, żeby była kasa dla ludzi ze struktury jest skazana na porażkę. Z prostej przyczyny, są produkty które mają podobne właściwości i są tańsze. Szefostwo firmy o tym doskonale wie, dlatego tak duży nacisk położony jest na pozyskiwanie ludzi do struktury tej piramidy. Jak się skończy liczba osób które chcą przystąpić do piramidy i zapełnią im się garaże sokami, to piramida upadnie, bo nikt spoza tej piramidy tych sków nie będzie kupował. Szefowie co mieli zarobić to zarobili, zrobią drugą nową super fajną firmę, działającą na podobnych zasadach i zaczną historię od nowa. Pozostawią tylko po sobie tysiące, jak nie setki tysięcy "sprzedawców" z kartonami soków, które będą mogli wypić na poprawę samopoczucia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwung
jestem zjarany tą firmą i w ogóle to piję sok drugi tydzień, mój tata pije i mama, i normalnie już są efekty...... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
PIRAMIDY to wy macie w Egipcie idioci. A czego ty sie spodziewalas autorko potym soku ?? Sok jak sok. Ogolnie dobry w smaku. Tez go pije ale nie doszukuje sie w nim jakichs cudownych wlasciwosci. To jest biznes i jakbys byla inteligentna to jeszcze bys na tym wszystkim zarobila jak reszta ludzi. Bo mozecie mowic co chcecie ale w MLM mozna zarobic duzo lepiej niz na jakims etacie po 9 godzin dziennie. Wiem cos o tym bo MLM interesuje sie od ponad 6 lat. Wiem jak to dziala i wiem jak dzialaja ludzie. Biznes to biznes kochana. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
"uuhhi8 kolejny zlapal sie na haczyk" II ty za to zlapales sie na haczyk pracy etatowej za gorsze i powolnej smierci na marnej emeryturze. Gratuluje i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
"bęc bum Marco22 bredzi jak typowy naganiacz z tych wszystkich sieci i piramid zawsze te wstawki o starym golfie, albo innym rzęchu ale co się dziwić TO DZIAŁA, prawda panie Marco? " II kolejny etatowy nieudacznik. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×