Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość pije zuberka wlasnie.
Pszemek - poczytaj o MLM ogladnij filmy na YT pogadaj z ludzmi i dowiesz sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
"tobie to pasuje, bo kosisz kaske ale jakim kosztem????" II no jakim kosztem ?? Bo ja nic nie trace . glupoty gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
WIDZE ZE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM TO DLA LUDZI NA TYM FORUM DUUUUZY PROBLEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe kiedy się wybudzą
Nadszedł nowy wiek Kiedy byłem dzieckiem, rodzice uczyli mnie jak osiągnąć sukces. Zapewne jak podobnie i Was. Ucz się i studiuj zdobywaj dobre oceny, abyś mógł dostać bezpieczną i dobrze płatna pracę, a to zagwarantuje Ci bezpieczne życie. To niestety myślenie rodem z epoki industrialnej, a my żyjemy już w epoce informacyjnej. Twój pracodawca nie zapewni Ci spokojnego życia. Twój rząd nie zapewni Ci spokojnego życia. Nikt nie zapewni Ci spokojnego życia. Nadszedł nowy wiek i zasady się zmieniły. MLM - WOLNOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
no kurwa nie porownuj amway do innych normalnych firm MLM glupi ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::...:::
a jakie to sa "normalneL" firmy mlm? bo wlasnie amway to taki typowy przyklad takiej firmy. tak samo herbalife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qllek
pije zuberka wlasnie - hehe, i co tylko wyzwiska Ci pozostały.. słoma Ci z butów wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amway
Zaciągnięte z wiki A firma nadal działa więc czego się teraz amway czepiacie skoro to temat o soczku Przeciwnicy firmy z organizacji tropiących sekty uważają, że współpraca z firmą Amway wymaga dużego zaangażowania emocjonalnego, jednocześnie oskarżając ją o psychomanipulacje i stosowanie metod podobnych do sposobu działania destruktywnych sekt. Pomimo że Sąd Najwyższy USA w 1975 r. uznał, iż Amway nie kwalifikuje się pod definicję nielegalnej piramidy (sprawa FTC vs. Amway 93FTC618), krytycy firmy zarzucają jej piramidkową formę organizacyjną przedsiębiorstwa. W 1997 powstał w Polsce film pt. Witajcie w życiu (reż. Henryk Dederko) przedstawiający w bardzo krytyczny sposób działalność koncernu. W związku z toczącym się procesem, w którym Amway oskarżyło twórców filmu o jednostronne i negatywne przedstawianie korporacji, jego rozpowszechnianie zostało objęte sądowym zakazem publikacji wskutek wniosku o tzw. zabezpieczenie powództwa złożonego przez Amway. Nielegalne kopie filmu krążą jednak w obiegu niezależnym, m.in. Internecie. Sąd oddalił częściowo zastrzeżenia firmy Amway, przyznając że reżyser miał prawo skrytykować nowe zjawisko sprzedaży bezpośredniej, nakazał jednak sprostowanie oraz przeprosiny firmy Amway nieprawdziwych informacji na temat struktury dochodów firmy. 18 grudnia 2012 r. Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż TVP może wyświetlić film na swojej antenie, jednak jak zaznaczył w wyroku "pod warunkiem usunięcia z niego nieprawdziwych danych o strukturze dochodów koroporacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
ŁYKACIE WSZYSTKO JAK MŁODE PELIKANY. ZALOSNE HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qllek
pije zuberka wlasnie - no właśnie wszystkiego nie łykamy.. nie łykamy Twoich herezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
hahahahhaha wymysliles leszczu. No dobra juz sie nie smieje. Kazdy jest w zyciu doczegos powołany. Jedni haruja jak woły na etacie za 1100 zl no bo musi mnie ktos obsluzyc w spozywczaku lyb innym kauflandzie czy carfurze prawda. Znowu inni napierdalaja jakos informatycy i inni za wieksza kase . Jest to normalne. inni kopia rowy zeby mojej babci podlaczyc telefon na wsi na koncu swiata. Znowu kolejni zakladaja wlasne firmy bo nie chca pracowac dla glupiego szefa. Jedne formy upadaja inne roziwjaja sie dalej. takie zycie. inni wybieraja MLM a inni sprzedaz bezposrednia czyli akwizytorstwo. Inni zyja z zasilkow a jeszcze inni wyjezdzaja zagranice do pracy w UE na zbiory , do pracy w hotelach itp. II Kazdy ma jakies miejsce w szeregu. A jesli sie wychylisz to juz panstwo postara sie zebys na tym ucierpiał. Takie zycie. Niestety. Ja pracowalem na etacei w PL. pracowalem za granica, A terazwbralem MLM bo jest latwy i fajny i przynosci spory dochod. kazdy szuka jakiegos spoosbu zeby jemu i jego rodzinie zylo sie lepiej. II No bo kurwa zycie jest tylko jedno i nikt nieprzezyje go za mnie. niejestem naciagaczem ani oszustem. Zarabiam ucziciwe pieniadze w legalnej firmie. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::...:::
pije zuberka wlasnie. - no to sie w koncu przyznaj co sprzedajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
w MLM sprzedaje się informacje to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
Nie wiedzialem ze na informacji moge tyle miesiecznie zarobic. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
przecież przekazujesz ludziom informację o możliwości podjęcia współpracy biznesowej więc jak to nazwać jak nie informacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent
Co do mojego dorobku naukowego i publikacji to można się zapoznać podejmując naukę http://www.ezit.ue.wroc.pl/ na wydziale ekonomiczno - turystycznym lub z odpowiednim dokumentem udać się dziekanatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
No i przekazuje komus taka informacje i co twoim zdaniem dzieje sie dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
albo dana osoba jest zainteresowana albo nie sam napisałeś jedni urodzili się do łopaty drudzy jako informatycy czy tam nawet lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
no dokladnie. albo ktos jest zainteresowany albo nie. To tak samo jakby ktos przyszedl do mnie i powiedzial mi ze jest oferta pracy w jakiejs firmie jako pracownik fizyczny lub umyslowy. I albo mi sie to podoba i skladam CV albo mowie nie dziekuje. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
dokładnie więc gdzie jest tu mowa o naciąganiu albo oszustwie czy praniu mózgu każdy wie co dla niego jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
przedstawiasz komuś idee jakiegoś biznesu jeżeli jest tym zainteresowany widzi w tym potencjał to wejdzie w strukturę i nie będzie zwracał uwagi na to co inni piszą czy mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
kazdy podejmuje swiadoma decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
dokładnie tak i chciałbym być takim naiwniakiem jak wiele ludzi którzy osiągnęli wysokie pozycje i żyją z dochodu pasywnego już kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
Ja mysle ze dobrze zrobilem zapisujac sie do grupy. Bo mam teraz pieniadze i klienci sa zadowoleni i widze ze czlonkowie mojej grupy takze sa zadowoleni. Wiec dalej bede kontynuowal to co zaczalem. Oczywiscie nie mam nic do pracy na etacie ale za konkretne pieniadze np 5000 zl miesiecznie. To juz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
Widzisz ja nie mieszkam w Polsce i również pracuję na etacie a mlm robię z pasji moje wynagrodzenie jest wyższe niemalże 3 krotnie od tego co napisałeś ale co mi z tego.... Stać mnie niemalże na wszystko co roku 2 razy wyjeżdżamy na wczasy z rodziną , jednak brak tej niezależności i wolności. Musze się stawiać w pracy o wyznaczonej godzinie urlopy też z góry planowane na cały rok. A w tej branży sam decydujesz o wszystkim co jak i kiedy. masz ochotę dziś to pracujesz chcesz jutro wyskoczyć np na Malagę to lecisz. Niestety na to wszystko też trzeba zapracować i z reguły nie jest to takie proste jak by się mogło wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
No i wlasnie dlatego ja wybralem MLM zeby miec te wolnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
ja nie posiadam jeszcze odpowiedniej kwalifikacji aby zostawić etat ale kwestia czasu aby i to się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
I najwazsniejsze zeby wszystko zmeinilo sie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×