Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość pije zuberka wlasnie.
bec bum. a ty znowu swoje. i kto jest debilem. przyznaj sie ze jestes nieudacznikiem jak wiekszosc i zakoncz dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent
Bardzo przepraszam jezeli ktoś poczół się urażony ale to nie było moim celem. Widze że to co chciałem przekazać jako czystą informację do poprawienia poziomy dyskusji na forum przyjęto za pranie muzgu. Śpiesze z wyjaśnieniem że to co nazwano "praniem muzgu" codziennie wykładam na uczelni. No cóż, strata mojego czasu, z tym poziomem sobie nie poradze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pije żubrówkę
Zapomniałeś napisać ze również dzięki firmie z którą współpracujesz, razem z całą rodziną możesz wyjechać na wczasy, które w całości pokrywa korporacja, bynajmniej u mnie tak jest. Ciekawe ile ludziom z etatu szef wyprawia urlop zagranicą dla całej jego rodziny w najdalszych zakątkach świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie docent ja cię proszę
zainwestuj ty sobie lepiej w słowniczek ortograficzny, bo wstyd polskiej klasie robotniczej przynosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
ja niedawno bylem na Majorce za pol darmo. Zawsze jakis plus prawda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pije żubrówkę
tak w zależności od kwalifikacji ale to zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::...:::
pije zuberka wlasnie. - kazdy sprzedawca w mlm jest tak agresywny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
a gdzie ja jestem agresywny. prbowalem ci jzu cossprzedac. bylem nachalny. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,,,..,,.,,.,.,..;,.,;.,;
,,pije zuberka wlasnie. ja niedawno bylem na Majorce za pol darmo. Zawsze jakis plus prawda hehe" I I Wow, ależ ci zazdroszczę. Też tak chcę. Ja jestem biedna, a ty taki bogaty to zainwestuj we mnie. Pożycz mi na te soczki. Jak już zacznę zarabiać to ci oddam. Taki pewny biznes to nie masz się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
ale ja nie jestem w mona vie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
pije zuberka przecież ja już dawno napisałem, że jestem nieudacznikiem nie czytasz uważnie mam deprechę, papiery na to, chodzę na terapię i żyję jak zombie ale to nie zmienia faktu, że sprzedajesz towary po znacznie zawyżonej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,.,.,,,..,,.,,.,.,..;,.,;.,;
pije zuberka wlasnie. Ale rozumiem, że normalnie DG prowadzisz ? Czy zwyczajnie przestępcą jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
bęc bum. przykro mi z tego powodu. Sprzedaje towary ale skoro ludzie je kupuja to jaki ty kurwa masz problem co ?? Ludziesami przychodza kupuja a ja mam kase oprocz tego mam kase z obortow mojej grupy. Mam kase i to jest najwazniejsze. Mam czas dla siebie i to jest najwazenijsze. Reszte mam w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
Nawet jeśliś jest docent, to chyba marcowy z nadania. Obrazowaniszczina, która nie zna zasad ortografii. Zrobić błąd, dwa razy w tak banalnym słowie, to żenujące, panie docencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
tak jestem zwyczajnie przestepca i lubie to. mam w dupie ZUS i US. Liczy sie kasa i JA oraz ci na ktorych mi zalezy. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::...:::
pije zuberka wlasnie. - az kipi od ciebie zloscia i agresja jak ktos sie z toba nie zgadza. paskudna przypadlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
Jaki ja mam kurwa problem? Boli mnie twoja nieuczciwość i tobie podobnych :D Pojmujesz? Chyba nie... Przyznaj się co sprzedajesz. Owszem, jak wszędzie są mniej i bardziej przyzwoici. Może nie jesteś świnia, co nie zmienia faktu, że i tak rolujesz ludzi, których tak ustawiasz, żeby myśleli ile to zyskali, wręcz ciebie naciągnęli, zrobili interes życia z tych swoich etatowych pensyjek, którymi tak gardzisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent
Szanowni sędziowie, gwoli wyjaśnienia, napisane 4 publikacje ( chętnie prześlę za darmo w celu poszerzenia horyzontów ) błędy wynikają z rutyny i szybkości pisania, ciut zrozumienia to też nie kosztuje a świadczy o człowieku ( szanowny jegomość pomylił temat forum to nie jest forum ortograficzne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
a gdze tu moja nieucznicosc. NIkogo nie okradam. Wiem ze w firmie z ktora wspolpracuje osoby wyzej zarabiaja moze wiecej ode mnie ale kompletnie mnie to nie interesuje. Dla mnie liczy sie to ile ja zarabiam i jak zyje. I to wszystko. ciezko ci to pojać ?? Boli cie to ze ktos zarabia prawie nic nie robiac a inni chodza do roboty ktorej nie cierpia i musze siedzec w niej po 9 godzin dziennie bo inaczej nie mieliby na chleb ?? Mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
słusznie ktoś wyżej zauważył że aż kipisz złością niby dlaczego skoro tak ci dobrze? bo kilka osób wykazało ci, że twoje samozadowolenie, wyprost wynika z kantu, na jakim opiera się twój osobisty sukces? :D bo w ogóle jesteś agresywny, bo w tym fachu, bez agresywnego podejścia do ludzi, gówno można zarobić, bez ustawienia się w roli cwanego króla życia, który roluje ludzi, nie ma sukcesu i kasy :D owszem, wy tylko korzystacie z takich cech, jakie ludzie mają: naiwności, chciwości, bezmyślności, lenistwa umysłowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altiroish
a pisząc tu tylko pokazujesz jak żenujący są ludzie zajmujący się MLM :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
To nie jest forum ortograficzne. To nie jest forum dla docentów. :D Co to za argument? Ale mam pytanie, kiedy to szanowny docent, tymże docentem został? A publikacje, niech szanowny pan, wklei gdzieś, to się przyjrzymy w wolnej chwili, czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
To nie jest forum ortograficzne. To nie jest forum dla docentów. :D Co to za argument? Ale mam pytanie, kiedy to szanowny docent, tymże docentem został? A publikacje, niech szanowny pan, wklei gdzieś, to się przyjrzymy w wolnej chwili, czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
bec bum powtarasz sie glupcze. A moja zlosc i agresja wynika z tego ze wy debile nie potraficie zobaczyc w MLM przyszlosci i dobrych pieniedzy. Moja agresja wyniak takze stad ze non stop piszecie ze MLM to kant a prawda jest taka ze tak nie jest. I to mnie nie wkurwia, to mnie smuci bo nie rozumiem jak mozecie byc takimi debilami. II Ale oczywiscie mozecie sobie sami odpowiadac na wlasne pytania i wyjasniac sobie wszystko naswoj sposob bo to przynosci ulge i czujecie sie spokojniejsi. Wmawiajcie sobie dalej ze MLM to oszustwo kant naciagnie piramida. Zyjcie dalej w nieswiadomosci i umierajcie w nieswadomosci. Nic mi do tego. Wasze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
"altiroish a pisząc tu tylko pokazujesz jak żenujący są ludzie zajmujący się MLM " II I co tylko tyle. Zawiodlem sie. Ulzylo ci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bęc bum
ale nadal nie wytłumaczyłeś, skąd twoja wspaniała firma ma tyle kasy, żeby tak cię opłacać? :D dokładają do interesu, czy może towar sprzedajecie drożej niż najdroższe sklepy? a może materiały szkoleniowe mają swoją cenę złość się jak chcesz ale doskonale sam wiesz, że to co sprzedajesz MA ZAWYŻONE CENY i dlatego tak ci dobrze i gdyby wszyscy tak robili, co oczywiście jest niemożliwe, to nie byłoby tych frajerów, którzy przepłacaliby miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pije zuberka wlasnie.
Tobie tez zycze milego dnia. Szkoda ze nic nie zrozumiales. Moze jak dorosniesz to zrozumiesz, czego oczywiscie ci zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love you !!!
Oh how I do not like those nasty people like you. You're an idiot to the square. I do not earn, invest and still feel sorry for you now to the whole world. Therefore, your embarrassing attitude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żeby to był jakiś przytyk, ale powiedzcie mi jak zarabiacie? Co robicie? Sprzedajecie produkty w necie? Rodzinie? x mam dobra pracę, zarabiam dobrze, nie męczę się, ale jeśli jest to dobry biznes to moze też wejdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::...:::
pije zuberka wlasnie. - i po co wyzywasz ludzi od debili? bo maja inne podejscie do sprawy? bo nie ufaja mlm? no i gitara, kazdy ma prawo myslec co chce ale od razu ma byc debilem, bo mu sie nie podobaja agresywne praktyki sprzedawcow? a ze mlm to kant i sciema to fakt, firmy nastawiona na maksymalny zysk za wszelka cene, nie patrza na klientow tylko wciskaja te swoje "cudowne" produkty po kosmicznie zawyzonej cenie... jasne, tobie to pasuje, bo kosisz kaske ale jakim kosztem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×