Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość jedną nogą w rowie
Marek R Bardzo wartościowa relacja i te dwa sensowne pytania, które zadałeś. Zwróciłeś uwagę na ten aspekt całej tej sprawy, który ja też, ale zdawkowo poruszyłem: x "wstydu tak wstydu jakiego można sobie narobić jak trzeba po kilku latach odszukwać telefony znajomych i po zatelefowaniu do nich czujesz ich zdziwienie w głosie o to ty naprawde ty,a ty musisz mu za chwile powiedzieć iz nie dzwonie zapytać się co tam u Ciebie sŁychać tylko po to aby przeprowadzić prezentaje,to jest w tym najbardziej żżżżenujące" x To jest niezbywalny element tego "biznesu", czyli szukanie ludzi na siłę i wyciąganie kontaktów od klientów, czy potencjalnych klientów, bo ci którzy nie kupią, nie wejdą, tak jak napisałeś, też są naciągani na to by podać kontakty. Istotnie to jest żenujące i budzi niesmak. Trzeba albo być po prostu bezczelnym z natury, albo się tego nauczyć. I tego właśnie uczą, bezczelności i cwaniactwa. Od strony stosunków międzyludzkich, MLM także jest szkodliwy, bo burzy wzajemne zaufanie, wymusza postawę nachalną i cwaniactwo. ps Charakterystyczne jest, że osoba, która tak się odnosiła do polszczyzny (chociaż na dość długi tekst, to ja tam nie widziałem nic szczególnie rażącego - moja opinia), jednocześnie poszła w chamskie docinki, prymitywne szyderstwa, które jawnie kontrastują z kulturalnym tonem wypowiedzi Marka. I to jest tutaj bardzo widoczne, że zwolennicy MV, MLM z braku merytorycznej argumentacji, powiedziałbym, że również z braku umiejętności "obracania kota ogonem", gdy zamiast mamionych wizją złotych gór i potęgi soku MV widzów prezentacji, mają ludzi bardziej świadomych, popadają wtedy w chamstwo. Wiadomym jest, że jeśli nie można merytorycznie, to trzeba obrazić, najlepiej wyśmiać, wyszydzić, wykazać, że interlokutor jest żałosnym, niezdarnym życiowo niedołęgą i będzie git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie i Panowie, Wypowiedź "wiecznie aktywny" to tylko słaba prowokacja. Wszystko to już tu widzieliśmy. Nie widzieliśmy natomiast SKŁADU mikstury soko-podobnej monavie, nie wspominając już o jakichkolwiek badaniach. To rozpala dystrybutorów do czerwoności ponieważ ich szanse na opychanie kolejnych kartoników topnieją w zastraszającym tempie :) Wątek ten pojawia się w google tuż za oficjalną stroną producenta, a często nawet nad nią. Znany jest zatem zapewne już wszystkim w tej szemranej organizacji. Podejrzewam, że próbują już wymusić na administratorach portalu skasowanie tego wątku (jeden z dystrybutorów już tu o tym mówił :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek R
Moja prośba Nie mieszajmy Boga,wiary do MV MLM,przecież to tak odległe od siebie tematy ,wierzacy czy niewierzący są dla MV tą samą grupą potencjalnych klientów do wejsćia w ich piamidę finansową nie klasyczną a z produktem który jest najmniej ważny...... Nie dajmy im pożliwośći zbaczania na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninoczka wulgarna
Myślę że do momentu kiedy ktoś nie poda skłądu MonaVie, dyskusja z dystrybutorami nie ma absolutnie żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek R
Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
Proponuję żądać od każdego producenta jakiegokolwiek produktu dokładnego składu procentowego składników użytych do jego produkcji. Myślę że to świetny pomysł aby każdy domorosły frycek sporządził taki produkt metodą domową oczywiście po znacznie niższej cenie :) Firma MV oczywiście robi z paru milionów osób idiotów i wciska im napój "nie sok jak to ktoś napisał" wart 5 centów po jakieś 30 $ bo przecież nie stać jej aby ta buteleczka faktycznie zawierała 25% acai oraz resztę wyprodukowaną z soków podanych na etykiecie i prezentacjach. To oczywiście ściema gdyż ten proces produkcji zapewne przewyższyłby koszt tej buteleczki dlatego też firma zdecydowała się że będzie sprzedawać nic nie warte gówienko :) Brawo panowie odkryliście ten podstęp. Proponuję również napisać petycję np. do Coca-coli z żądaniem podania dokładnej receptury. Przecież wam się to należy, wy powinniście wiedzieć co pijecie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Round and Round
Masz idioto skład Coca Coli. Skład: woda, cukier (w Coca-Cola Light aspartam), dwutlenek węgla, karmel amoniakalno-siarczynowy E150d (barwnik), kwas ortofosforowy E338 (regulator kwasowości), aromaty, kofeina. Widać żeś debil więc rozmowa z tobą nie ma sensu. Nikt nie podaje składu MonaVie bo to gówno i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamarantta
Niestety ale MonaVie to oszustwo. W wielu krajach udowodniono że jest to piramida finansowa. Cieszę się że ten temat wisi tak wysoko w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
Do kretyna nazywającego mnie idiotą ;) Taki sam skład jak na coca coli to masz wyszczególniony na butelce MV a gówno to ty masz w głowie zamiast mózgu co widać po wypowiedzi. Ani w jednym ani w drugim przypadku nie ma podanych proporcji poniważ takich rzeczy się nie podaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "wójek dobra rada." Zabawny jesteś :) ! Co to znaczy "domorosły frycek" ? Że w domu dorastałem :) ? No to fakt, masz rację. W zasadzie w całej wypowiedzi masz rację, zwłaszcza w tym zdaniu: "Firma MV oczywiście robi z paru milionów osób idiotów" :) . Składu i działania napoju monavie już się nie dowiemy niestety. Przypomnę jeszcze jeden istotny szczegół: termin przydatności do spożycia wynosi aż 15 dni po otwarciu! Firma twierdzi, że jest to w 100 % naturalny produkt. BZDURA! Wyciśnijcie sobie sok z dowolnego owocu wymienionego na etykietce i przetrzymajcie 15 dni, powodzenia! Musi być zatem albo dużo cukru, albo sztucznych konserwantów, albo jedno i drugie - smacznego i na zdrowie za 120 zł od buteleczki :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
Sram mordom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
Jem dupom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
to powyżej to nie ja napisałem. Widzę, że na wszelkie możliwe sposoby staracie się zdyskredytować dystrybutorów MV, np. podszywając się pod ich nicki. Brawo. Bardzo proszę róbcie dalej swoją czarną robotę Takich tematów odnośnie każdego mlm jest w necie pełno, nawet na kafeterii. od lat te mlmy działają i działać będą a wy się nadal maczajcie we własnym bagienku. A tak swoją drogą nie zauważyliście, że głównie wypowiadacie się wy... przeciwnicy. Was jest mała garstka, natomiast dystrybutorów w polsce już kilka tysięcy, większość odwiedziło już ten portal i mają was w d... Kwilcie sobie więc tutaj dalej aż wam się znudzi ;) Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaaaaaaaaaarbarra
Od lat działają i od lat upadają :) MonaVie kolejna w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że techniki manipulacyjne są coraz bardziej kuriozalne :) Wszystko żeby tylko uciec od faktów... Odnośnie zastrzegania swoich nicków pisałem już wielokrotnie - 5 sekund roboty. Kilka tysięcy dystrybutorów po kilku latach działania? Uff... Kamień z serca. Czyli na szczęście ten wirus rozprzestrzeniania się w niewielkim zakresie. Jak to ujął jeden z szanownych przedmówców - otarcie naskórka. Można z tym żyć ale lepiej jak najszybciej wyleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek R
ale ty jednak coś napisałeś,po co przecież uczyli was na szkoleniach zeby nie reagować bo tak jest najlepiej aby temat się wysciszał Oj dostanie ci się nagana od tego co jest nad tobą w tej piramidzie.......... Prawda was w oczy kole dlatego jednak w przeciwieństwie do tego co wam wmawiali ty zareagowałeś,pewenie dopiero wszedłeś w to gówno i jesteś żółtodziobem w firmie MV.......nieudaczniku nawet nie umiesz przestrzegać podstawowych zasad jakie panują w firmie o nazwie MONAVIE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójek dobra rada.
Czy może ktoś mi napisać co wchodzi w skład tego napoju :( Boję się wywalać pieniądze na coś czego nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek R
To było do wójek dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam co robić
Witam, chce wejsc w biznes ale chce zarabiac z polecania klientom przy okazji, nie interesuje mnie wciaganie rodziny i znajomych. sam widze ze sok daje wiecej energii i nie moge zasnac jak za pozno go wypije. co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avertus, do adam co robić
Porządnie się w dekiel jeb****ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanmoretime
Właśnie odezwał się do mnie kolega. Nie słyszany od miesięcy, nie widziany od lat. Zapytał, czy chcę dorobić. (Chcę! Chcę!). A co mi tam porozmawiam... No cóż w rozmowie nie było nic nachalnego, był luz, były ładnie brzmiące słowa (liofilizacja, suplementacja, gratyfikacja), nie padły słowa podejrzane (sprzedaż, klient, umowa). Była mowa o społeczności, o grupie, wspólnocie. Gdzieś, mimochodem, ten młody człowiek wspomniał o tym, że za 3 lata na pewno już nie będzie musiał pracować i że na pewno będzie zdrowy. Pojawiła się nawet kwota za którą pracować by nie chciał (mityczne 1200 na rękę). Też bym tak chciał... W sumie podczas krótkiej rozmowy: - pojwiały się liczby (miliard dolarów) - naukowe badania (udowodnione działanie, wszystko jest na stronie) - zapewnienia anty-piramdowe (wiem, że to może tak wyglądać, ale tu chodzi o zdrowie, nie o kasę) Tylko, jakoś mi nie pasowało, ze ten skądinąd prosty chłopak kiedys nie potrafiacy rozmawiać o czymś innym niz piłka nozna, czy samochody nagle zaczyna mówić o 500tce firm z USA, magicznych jagodach z dżungli i laboratoriach... A wszystko w zdaniach złozonych wielokrotnie! Koniec końców nie zechciałem być cześcią wspólnoty ("Nawet nie wiesz ile tracisz..."). Nie chciałem bowiem: "płacić (no ale za zdrowie), zeby inni mogli płacić (powtarzam ci, ze przede wszystkim też za swoje zdrowie), zebym w końcu nie musiał płacić (ale być nadal zdrowy), by w końcu wszyscy co płacą mieli dużo czasu i żyli zdrowo i przestali płacić i zaczęli zarabiać, i nie musieli pracować, bo to nie praca, to misja...". Takie jakieś piramidalne to zdanie ostatnie... ale sza...cicho sza... to nie jest piramida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19x
Niewiem jakim trzeba być mongołem żeby kupić sok za 100zł, może on jest z gumi jagód i loty po nim są, wtedy warto. Śmieszną mnie też te pajace co namawiają do sprzedaży.piszą jakie to kokosy zarabiają a tak naprawdę to jeżdżą komunikacją miejską. Już wolę zostać na swoim marnym etacie za 3 tys. Szkoda że do mnie nie dzwonią z ofertą, miałabym ubaw z gamonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_MV
1. Skład soku (PL) Składniki: Woda, puree i proszek z jagód acai (25%), wyprodukowany z zagęszczonych soków owoców (jabłko, gruszka, acerola, winogrono, ananas, kiwi, suszona śliwka, owoce passiflory, granat, owoce bzu czarnego, borówka amerykańska, wiśnia, liczi, jagody kolcowoju pospolitego, jeżyna), przecier owocowy (gruszka, żurawina, banan, borówka czarna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat naturalny malinowy, substancje konserwujące: sorbinian potasu i benzoesan sodu 2. Różnica między MLM a piramidą "Marketing wielopoziomowy mylony jest z konstrukcją znaną jako „piramida finansowa. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy „węzeł drzewa sprzedaży może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary według ich potrzeb, a jakość towaru czy usługi odpowiada cenie. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudotowary np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę." - Wikipedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvman
Dla dociekliwych http://www.monavie.com/en/company/scientific-research tutaj znajdziecie badania i instytucje ktore badaly monavie i jagode acai. Niezliczone prace naukowcow z monavie jak dotad niepodwazane przez innych badaczy.Moze wy bedziecie pierwszymi? Polecam tez wyklad kardiologa dr Rubkiewicza ktory na pewno nie ryzykowalby reputacji polecajac "rozcienczony soczek" Monavie wygralo wszystkie sprawy sadowe ktore dotyczyly produktow. Dla mnie osobiscie najlepszym dowodem jest poprawa mojego zdrowia i nikt mnie nie przekona ze produkt to sciema.Na swiecie sa setki tysiecy zadowolonych klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
co ci oszuści tacy aktywni? Czyżby klienci zrozumieli że ten sok jest warty 3zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrdivine
jak ten sok będzie po 5 zł i sprzedawany np. w Lidlu - to kupię! Inaczej to oszustwo - jak dopalacze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
Ale dopalacze to nie oszustwo, one naprawdę działały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala z zapassem
proszek z jagód acai (25%), sorbinian potasu i benzoesan sodu :-O Gratulacje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logiczny Zenek
Ta jagoda rośnie tylko w wybranym miejscu na ziemi, dodatkowo na sporej wysokości. Sprzedawana jest obecnie na całym świecie jako bardzo "modny produkt" w wielu postaciach. Czy ktoś rozsądny pomyślał ile musiałoby jej być, aby każda butelka z soczkiem,czy kapsułka z proszkiem acai była skuteczna? To nie są ziemniaki, że możemy się spierać która frytka lepsza. To jakaś jagoda, która należy w świecie roślin do rzadkości. I sprawa druga. Jagoda ta traci swoje właściwości 24 h po jej zerwaniu. Czyżby obróbka odbywała się "na miejscu"? Najzdrowsza i najskuteczniejsza metoda - pojechać na miejsce i pałaszować prosto z krzaka, stojąc na bardzo sporej drabinie :-) :-) A wszystkim oszustom z MV radziłbym zamknąć usta, bo chwalenie się robieniem kasy na ludzkiej naiwności jest doprawdy niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_wawa
Powiem wam szczerze i otwarcie, że czytając te wszystkie posty uśmiałem się do łez. Robicie z siebie nie wiadomo jakich "specjalistów" a tak naprawdę wasze wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu dyskusji. Ależ oczywiście na tym forum panuje zasada „nie znam się to się wypowiem. Moim zdaniem, jak ktoś chce zrobić ten biznes to niech go sobie robi. Jeśli ktoś chce kupować to niech kupuje. A jeżeli ktoś nie jest zainteresowany to ok, jego sprawa. Każdy dokonuje jakiegoś wyboru. Niestety nie każdy potrafi zrozumieć i uszanować wybór drugiego człowieka. Niestety mamy właśnie takie „mongolskie społeczeństwo. Całokształt tego forum przypomina jedno wielkie dno. Także przestańcie się już kompromitować. Może was zaskoczę ale nie mam nic wspólnego z żadną firmą MLM a tym bardziej z monavie. Jest to moja obiektywna ocena tego co tu się dzieje. Po prostu porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×