Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna_Nitk

Wiecie co? Zakochałam się w Psełdonimie.

Polecane posty

Gość Panna_Nitk

Teraz już mogę wyznać. Po długich latach. Zakochałam się w Psełdonimie i to nie n żarty. Zakochałam się na zabój. Na fest. Zakochałam się w nim tak, jak tylko taka frajerka jak ja zakochać się może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeem
Luska z Wind to znowu ty 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Tak, to ja Lucy Windsor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
W ktorym pseudonimie? Rozumiem, ze jakims meskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety Ona nie żartowała
we własnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnbh
Aha :D Faktycznie ladny pseudonim Lucy Windsor. To brzmi dostojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Tak jest. Prawdziwe zakochanie, to nie jest normalny stan ducha. To ciężka choroba. Wymagająca troski i leczenia oraz współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was
Tylko że Psełdonim juz nie pisze ,przynajmniej od dawna nie było go widać na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach te nasze polskie
Tylko że Psełdonim juz nie pisze ,przynajmniej od dawna nie było go widać na tym forum . pisze pisze nawet watek zakladal niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki stan utrzymania
a kto to ten psedlonim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Mniejsza o to, kto to jest. Dla mnie osobiście niezwykle intrygujący, wręcz fascynujący facet (facet?). Mam nadzieję, że mężczyzna. Milczałam do tej pory, ponieważ zawsze uwijało się wokół niego mnóstwo lasek, że dostąpić się nie można było. A ja nie znoszę ścisku. Nienawidzę tłoku. Postanowiłam sobie - trzeba odczekać. A teraz chyba przyszedł już właściwy czas. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
ja obstawiam, ze jest sam pseldonim :P pewnie nie jeden marzy o tym, zeby miec fanke, taka na zaboj zakochana, do szalenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Dziwaczne stanowisko. Proszę mi pokazać choć jednego normalnego człowieka, który o czymś takim nie marzy? Płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. Czy kobieta, czy mężczyzna, każda-każdy chce, żeby się w nim ktoś nadzwyczajny na zabój zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mullier
Ktos nadzwyczajny w kims nadzwyczajnym .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
A co jest intrygującego w związku przeciętności z przeciętnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
A na intrygującego mężczyznę warto poczekać. Warto! Wiązać się z byle dupkiem to akt najwyższej babskiej desperacji. Z mężczyzną tak. Z dupkiem przenigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowikOwa
Bardziej nieprzeciętne jest zachochać w kobiecie:Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Nic z tego. Slowikowa. Wyłącznie w facecie i to pod warunkiem, że tym mężczyzną jest Psełdonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowikOwa
Ejże,hola hola!Panno Nikt,ja narzekam na nadmiar fanek,wec z czym mi tu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Ao, z tym, że koleżanka nie wchodzi w zakres mojego zainteresowania, kol. Slowikowa.. Chyba że, jak to kobieta, przewrotnie koleżanka sądzi, iż publicznie wyrażony brak zainteresowania koleżanką jest dowodnym argumentem świadczącym zainteresowaniem koleżanką. Powtarzam, żeby była całkowita jasność: ja chcę wyłącznie Psełdonima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm mm
"Psełdonimie." a to jakiś osobnik na tym forum?? - prosze o nakreślenie tematu bo zaglądam tu tylko od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej szczerze mnie
07:30 [zgłoś do usunięcia] Mullier ja obstawiam, ze jest sam pseldonim pewnie nie jeden marzy o tym, zeby miec fanke, taka na zaboj zakochana, do szalenstwa 07:54 [zgłoś do usunięcia] Panna_Nitk Dziwaczne stanowisko. Proszę mi pokazać choć jednego normalnego człowieka, który o czymś takim nie marzy? Płeć nie ma tutaj nic do rzeczy. Czy kobieta, czy mężczyzna, każda-każdy chce, żeby się w nim ktoś nadzwyczajny na zabój zakochał. znam takiego co wrecz mnie znienawidził :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, bardzo nietuzinkowy osobnik. :) Ja się wcale tej całej Luśce nie dziwię, że się zakochała. Każda, która zamieniła z nim choć parę zdań przyznać musi, że to było nieuniknione i nie mogło skończyć się inaczej niż stanem kompletnego i szalonego zakochania. Na zabój i nieodwołalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Zaraz? Mam rozumieć, że w Psełdonimie zakochała się jakaś Luśka? Oczy wydrapię! Wara mi od niego! A zresztą, niech się zakochuje. Psełdonim i tak będzie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Lucy to ty zakochałaś się w Psełdonimie jak tutaj się o tobie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna_Nitk
Lucy czego sie mnie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim++
Dzień dobry. :-) Znowu jakieś amory? No tak, przecież znowu mamy wiosnę. :-) Panna_Nitk, ale wiosna nie może być przekonywującym wytłumaczeniem Twojego desperackiego oświadczenia. Zakochanie to durny stan. Nie masz innych, życiowych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×