Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CarrieBradshaw-Preston

Biotebal - wypadanie włosów.

Polecane posty

Gość Rambo 1987
ziga ... ale w tym czymś masz w zasadzie tylko witaminy a tu by się cynk przydał . To już pewnie zwykły masaż skóry głowy będzie lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigaziga
Ja też nie umiem wcierac i robię to tak na odpierdol;))) ale włosy mi przestały wypadać;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo 1987
ziga, przez 2 tygodnie urosło Ci mnóstwo nowych włosów ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigaziga
tak przez 2 tygodnie, mam pełno takich krótkich włosów przy głowie, nazywa sie to baby hair czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
Aha i wszelkie kuracje czy to wcierki, czy tabletki musza trwac minimum 3 miesiace. Dopiero po tym czasie mozna mowic o jakichkolwiek efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wierze, po uzywaniu odzywki herbal essences (?) nawilzajacej po tygodniu przestaly mi sie lamac wlosy. Po jej odstawieniu jeszcze z miesiac sie nie lamaly, wiec to nie byla tylko chwilowa zasługa silikonu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo 1987
ziga ... Niby przez 2 tygodnie włos może urosnąc jakieś 5-7 mm ale nie uwierzę w to że to tak z dnia na dzień się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo 1987
A może to wychudzone pchełki są a nie włosy :P Jakby co to jestem po piwku i trzeba mnie rozgrzeszać za pisanie głupot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo 1987
Właśnie że zmówiły. Niby cały czas rywalizujecie między sobą ale potraficie się w kupę złączyć i pokazać prawdziwą babską solidarność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambo 1987
To dobrze że nie jestem babą bo byś mnie za bimboły złapała i urwała mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy z psem poszukuuje
ja polecam gelacet do picia pomaga na włosy 21 saszetek do picia(takie coś jak dawniej oranżada w proszku) potem 7 dni przerwy i znów 21 dni picia cena ok 45 zł merz special tabletki też są bardzo dobre efekt u mnie był po połowie opakowania 1 tabletka dziennie cena ok 40 zł za 60 tabletek płyn do wcierania piloxidil wcierasz w skórę głowy 2 razy dziennie rano i wieczorem (jedyny minus musisz przykrywać głowę na słońcu) cena ok 20 zł czujesz na skórze włosy takie ciepło na początku użycia, efekt po 2 opakowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy z psem poszukuuje
próbowałam też vitapil - ciężko było połknąć bo duże tabletki, poza tym taki dziwny posmak po nich, a efektu zero to samo po silice. Po waxie włosy są fajne w dotyku miękkie i błyszczące ( najlepszy firmy l'biotica) ale raz mniej wychodzą raz bardziej przy myciu więc mało skuteczny na wypadanie, na odżywienie działa na wypadanie nie. wax ok 18 zł tej firmy co napisałam. odradzam ampułki joanna wzmacniające na wypadanie włosów- po 6 opakowaniach zero efektu na włosach belissa, skrzypowita - dziadostwo po kilku miesiącach brania efekt prawie zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super naprawde działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ;) 8 dni temu zaczelam moja przygpode z BIOTEBAL. Przez tydzien bralam po jednej tabletce by sprawdzic jak reaguje organizm od dzis biore 3 razy dziennie. Walcze od 7 lat z silnym Lojotokowym Zapaleniem Skory Glowy.. rany, lupiez, wypadanie wlosow, wlosy nie rosna. Przeczytalam ze Biotebal stosowac rowniez w przypadku LZSG dlatego zakupilam. Jesli nie zwalczy mi tego mam chociaz nadzieje ze wlosy dojda do jakiegos lepszego stanu. Bede informowac na bierzaco. Narazie troszeczke zszedl lupiez aczkolwiek z LZSG jest tak ze sam sie nasila i sam gasi takze nie wiem jeszcze czy to zasluga Biotebalu ale nie sadze by po tygodniu zadzialal. Jesli ktos z LZSG rowniez bral bardzo prosze niech napisze o rezultatach. A takze jak dlugo sie powinno brac. Przeczytalam w wypowiedzi farmaceuty ze przy silnym LZSG lub lysieniu zaleca sie brac 3 razy dziennie przez 2 miesiace. Zamierzam brac 3 razy dziennie przez ten miesiac potem przesc do 2 razy dziennie jesli wlosy faktycznie sie poorawia i po tych 2 ,3 miesiacach brac juz po jednej dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaD83
Witam ja biorę ud tabletki od trzech tygodni i powiem że działa włosy nie wypadają a paznokcie stały się twardsze . Tylko odkąd biorę te tabletki czuje się się strasznie. Mam zawroty głowy , jako mi ciężko , a do tego włosy bardzo szybko się przetłuszczaja . I to nie mój wymysł. Wcześniej myłam włosy co dwa dni dziś musze myć je nawet dwa razy dziennie . Jakiś obłęd. Gdy rano musze gdzies wyjść to musze je umyć i tego samego dnia musze umyć je jeśli wychodzę tez wieczorem . Włosy wyglądają jak bym wysmarowała je smalcem. Nie wiem czy zn skutki uboczne ale strasznie źle na mnie to wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję biotebal od dwóch miesięcy i jestem w szoku jakie daje efekty. Widać wyraźnie, że włosy mi zaczynają odrastać i to na całej głowie. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się u mnie sprawdził ten lek. Po kilku tygodniach włosy przestały wypadać, a potem zaczęły pojawiać się nowe włoski. Teraz moje włosy wyglądają naprawdę dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwiaff
Ok, zgadzam się że Biotebal to jedyny lek z taką ilością biotyny na rynku, ale wg mnie jest jej w nim za dużo... sama brałam i to co działa mi się na twarzy potem było jedną wielką masakrą. Byłam u lekarza i mi powiedział,że to po prostu za duża dawka. Przerzuciłam się na bezpieczniejsze tabletki, wolę spokojnie, powoli poczekać na efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwóch porodach jeden w wieku 38 a drugi w wieku 40 lat organizm bardzo osłabiony w dodatku w moim wieku.Nigdy ale to nigdy włosy mi nie wypadały,a jeśli już to "dwa na krzyż". Też wyszperałam ten biotebal,że pomaga.Włosy lecą wciąż jak szalone i końca nie widać.Zastanawiam się jakie efekty będą,zobaczymy,dam znać ,biorę dwie tabletki na dzień bo z gęstych włosów zostało 1/3- tak wypadają pomimo,iż biorę skrzyp,pokrzywę i maxi krzem.W sumie ten maxi krzem działa chyba najwięcej czyli ogólnie lepiej się poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam kilka tygodniu temu poza tabletkami biotebal używać także ich szamponu i odzywki, żeby działać kompleksowo. Bardzo mi odpowiada zapach i konsystencja. Zdecydowanie dobrze jest myć dwa razy tym szamponem. Na efekty jeszcze czekam, ale na pewno mogę powiedzieć, że włosy są po tym szamponie i odżywce miękkie i bardziej podatne na układanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
tabletki znałam dość dobrze, kumpela je brała. ja zaczęłam jednak od szamponu i odżywki. po trzech miesiącach faktycznie zrobiły się mocniejsze i bardziej lśniące. na razie zrobiłam przerwę, ale zamierzam do niego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk991
Stosowałam różne suplementy na wypadanie włosów ale żaden nie pomógł mi tak jak Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl zakupiłem w bardzo atrakcyjnej cenie a chyba też o to chodzi by nie przepłacać a żeby działało. Po miesiącu widać było jak moje włosy stają się gęstsze i ich kolor się poprawił ;) po skończeniu kuracji włosy nie wypadają tak jak po stosowaniu innych suplementów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to biotebal na wypadanie włosów jest najlepszy. Tabletki naprawdę działają - po kilku tygodniach brania włosów wypada mi znacznie mniej, a teraz jeszcze zaczęłam je być szampoenm i odżywką biotebal, żeby wzmocnić efekt i też jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem alergikiem, nigdy na nic nie miałam alergi ani uczulenia. Dlatego jestem tym bardziej zdziwiona tym co się wydarzyło. Po trzech dniach (3 tabletkach) nastàpiła u mnie bardzo silna reakcja alergiczna ( pokrzywka) ze swędzàcymi pęcherzami i chrostami. Tak więc ostrożnie, bo z tego co czytalam na roznych forach takie przypadki się zdarzajá.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam z waszych podpowiedzi i używam tabletek Biotebal, ze względu na niewypadające włosy. Mam wrażenie że po urodzeniu dziecka wychodziły mi garściami, widok do przyjemnych nie należał. Poczytałam i od miesiąca jestem na kuracji wzmacniającej włosy. Jest o niebo lepiej, zaczyna nawet widać nowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinn
Wypadanie włosów to mój ogromny problem. Trwa to około 3 lat. Próbowałam już wszystkiego od skrzypu, przez szampony, odżywki i wcierki. Biotebal się również nie sprawdził. Ale nie tylko on mnie zawiódł, merz special, gelacet, vitapil i cały ten inny asortyment aptek. Dermatolog przepisał mi loxon ale i on na nic się nie zdał. Wszelkie badania nie wykazują żadnych nieprawidłowości, więc co jest przyczyną? Sama chciałabym wiedzieć. Obecnie zaczełam mezoterapię igłową głowy, czekam na efekty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam i tabsy i ich szampon, postanowiłam działać intensywnie. Podobno przy regularnym stosowaniu efekty szybko widać. Przyda się kuracja na osłabione i wypadające włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×