Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

Gość TrustMe 44
Moja koleżanka zrobiła sobie depilacje laserową, i to był właśnie Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. po jednym zabiegu było widac efekt. Bez bólu i podrażnień. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 28
Moja przyjaciółka miała robioną depilację laserem, o ile zapamiętałam, to wybrała laser Palomar Vectus . Jest ogromnie zaskoczona. Sama byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Już po jednym zabiegu było widać rezultat. To był słuszny wybór. Nic nie bolało. W pełni zadowalający efekt. Jeśli macie obawy przed depilacja laserową, to wszystkim polecam. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-depilacja-woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 28
Patrzcie! przez przypadek znalazłam ciekawą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać według miast. Działa bardzo prosto. Wystarczy wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wybrać salon kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 22
Koleżanka mi poleciła interesującą stronę o o różnych sposobach pozbywania się niechcianych włosków http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Zaszokowało mnie, że jest tyle sposobów depilowania. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. zastanawiam się jak zadziała laser do depilacji na tatuaże , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamkaJ
Skończyłam całą serię light sheer duet w salonie na sławkowskiej w Krk. Moje włosy są ciemne i grube z natury - idealne dla lasera. Efekt jest naprawdę “wow”. Super gładka skóra, niezwykle miła w dotyku - nie żałuję i w najbliższym czasie będę walczyć z pachami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitkahj4
Moja przyjaciółka miała wykonaną depilacje pach w krakowskiej estetice. W jej przypadku efekt jest super i dlatego ja też się zdecydowałam. Prawie zdążę na wakacje. W przyszłym tygodniu pierwsza wizyta! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszkapuszka
Też miałam problem z nadmiernym owłosieniem zwłaszcza w okolicach bikini i na udach. Włoski były bardzo grube i twarde. Jakiś rok temu zdecydowałam się na epilacje w centrum zdrowej Skóry Damian. Początkowo troszkę się obawiałam ale zabieg przebiegł bardzo profesjonalnie i bezpiecznie. Teraz problem znikł i bez problemu mogę założyć bikini na wakacjach. http://www.czs.damian.pl/oferta/usuwanie-owlosienia-epilacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest poddać się zabiegom depilacji laserowej w sprawdzonym salonie, który się tym zajmuje. Wszystkim osobom z Krakowa i okolic mogę polecić salon kosmetyczny www.sofibeauty.pl Zajmują się depilacjami laserowymi i są w tym dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze chodziłam na depilacje do kosmetyczki. Super sprawa, bo to depilacja na bardzo, bardzo długo, ale nie na zawsze. Teraz mam swój depilator ipl babyliss i nie dość, że siebie depiluję, to jeszcze zdarza się, że koleżanki wpadną na kawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexana
Depilacja laserowa to najwygodniejsza rzecz na świecie. Nie boli, nie jest jakaś nieprzyjemna, a pozostawia trwałe efekty. Ja jestem bardzo bardzo zadowolona. A nie mam ciemnych włosów, a dodatkowo raczej wrażliwą skórę, ale panie z http://salon-estela.pl super sobie poradziły. Czułam się bardzo komfortowo podczas zabiegów. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toparess
A czy któraś z Was jest z Częstochowy i kojarzy gabinet http://medykestetic.pl/? To bardzo ważne, bo ponoć sporo osób poleca, a ja chcę wykonać zabieg depilacji laserowej jak najlepszej jakości nie chodzi o cenę, ale o jakość sądzicie, że faktycznie warto się do nich udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast chodziłam do nich https://www.laserestetic.pl/ i bardzo polecam! Długo się wstrzymywałam przed zabiegiem, sama nie wiem dlaczego, przecież jest super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa to zabieg, który może skończyć się nieprzyjemnie dla nas. Dlatego warto chodzić do sprawdzonych salonów kosmetycznych, w których potrafią obsługiwać lasery. Jeżeli poszukujecie takiego miejsca to polecam wam www.sofibeauty.pl w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wybrałam się na depilację laserową to długo szukałam wszystkich informacji, aby dobrze wybrać. W końcu koleżanka poleciła mi loveskinclinic i najpierw sprawdziłam, na jakim laserze pracują, gdy się okazało, że na diodowym to postanowiłam się wybrać i jestem bardzo zadowolona. Niedługo wybieram się na ostatni zabieg i już odkładam kasę na inne partie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vizzka
a ja zabieg depilacji laserowej wspominam całkiem fajnie :) Nie czułam żadnego większego bólu a jedynie delikatne szczypanie, choć zdaje sobie sprawę w z tego, że to pewnie sprawa mocno indywidualna :) Generalnie we Wrocławiu polecam salon COCO-TIME. Nowoczesny laser diodowy jest mega skuteczny i po serii kilku zabiegów owłosienie już nie odrasta :) Ceny też mają bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielę bezpłatnie zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Po skorzystaniu możesz sama polecać innych i dostać zniżkę nawet 50%. Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam laser Gentle Lase, bardzo przyjemny zabieg z łagodzącym chłodzeniem, jestem bardzo zadowolona. Coś takiego robili mi w Beauty Skin niedawno ( https://www.beautyskin.com.pl/– są ceny tutaj podane za pojedyncze zabiegi i za pakiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaa8989
Widziałam gdzieś w jakimś artykule, że do depilacji laserowej potrzebne są dobrej jakości urządzenia, aby cały proces depilacji wyszedł tak, jak trzeba. Powiem Wam szczerze, że nawet nie wiem, w jaki sposób zwracać uwagę na takie urządzenia, ale wiem, że miejsce http://www.skinlogica.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-light-sheer-duet/ wykonuje depilację laserową tak, jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystałam z depilacji Mediostar Next Pro w klinice estetica nova u dr Rybickiej i porównując z innymi laserami jest mega! przy innych mnie strasznie bolało a tutaj luzik! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Depilacja laserowa to zabieg, któremu regularnie się poddaje. Choć jest kosztowny i należy go powtarzać, uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Serdecznie polecam, jednak należy pamiętać, po jakimś czasie (lata, miesiące) włosy wrócą do normy, więc nie jest to rozwiązanie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marca

dla mnie najlepsza jest epilacja laserowa, świetne efekty, zobaczcie najnowszy laset the epilab, nie boli i mozna pracowac caly rok z nim, nawet latem. Według mnie numer jeden obecnie na rynku! Jesli ktos jest z warszawy, to polecam przy okazji the beauty room by binatural, swietny salon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiiiila

Ja sobie robiłam laserem Motus w Klinice La Perla i własciwie to nie bolało (mam porównanie z innymi laserami) jestem po 5 zabiegach i efekt super, jeszcze szybko zrobie jeden zanim zacznę pokazywac nogi  i będzie cała seria i mam nadzieję ze starczy na długo :) teraz efekt jest już super ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka

Mega jestem zadowolona z epilacji laserem Thunder świetny efekt gładkości, bardzo naturalny, skóra wygląda przede wszystkim – młodo i zdrowo. Coś takiego miałam robione w Beauty Skin w galerii Słonecznej. Bardzo fajne podejście, komfortowe warunki, bez kolejek i tracenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Nie każdy kwalifikuje się do depilacji laserowej. Trzeba mieć ciemne włosy - w innym wypadku to zupełnie bez sensu. Ja laserem depiluję tylko pachy. Jak byłam na konsultacji w Estetika w Krakowie, powiedziano mi, że w moim przypadku (chodziło o depilację nóg), depilacja tych partii nie będzie skuteczna, bo mam za jasne włosy. Pachy ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udzielę zniżki -20% na depilację dowolnych części ciała (ilość dowolna) w salonach Laser DeLux w całej Polsce. Polecam ich usługi, sama korzystałam kilkukrotnie w różnych miastach i zawsze jestem zadowolona :). Zainteresowanych proszę o kontakt na lelethify@gmail.com, odpisuję maksymalnie w ciągu kilku godzin (zwykle wcześniej), chętnie odpowiem też na wszystkie pytania związane z depilacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×